NK Krka

Ostale lige v Sloveniji
Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#41

Odgovor Napisal/-a Pietro » 08. Jul 2013 13:41

Brulc je poškodovan, bo kar nekaj časa out. Škerjanc pa vadi s SPINS-om...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Krka

#42

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 13. Jul 2013 22:43

Krka je prestala prvo tekmo nekako pričakovano, na momente solidno, a verjetno kar daleč od Kopra in konkurence. Doma bodo pomoje bolj nevarni, jih pa čakajo zdaj same težke tekme. Obradovič igralec tekme, Radoševič je dal izjemen gol s prekinitve, a v igri meni nič posebnega, okrepitve niso navdušile, Bešič pričakovano brezvezen. Udarni ofenzivni dvojec Volarič-Radoševič se je očitno poškodoval. Prišel je še Suvad Grabus, tisti Afričan pa naj bi bil v kratkem tudi registriran.

btw, je Koper morda zadel iz ofsajda?

Pa še to, UdovIč:
Hrbtenica iz druge lige ostaja, dodali smo še nekaj igralcev, Raduloviča, Lekića, Maroševiča, Kersiča...
Kersiča? To je mišljen Krcič ali?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Krka

#43

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 14. Jul 2013 08:25

Predvsem slabe okrepitve...

Radulovića je povozil čas, Lekić je pa pred leti ko je igral v Celju pokazal zalo malo oz. nič. Me je kar presenetilo ko sem videl, da je okrepil Krko.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#44

Odgovor Napisal/-a Pietro » 14. Jul 2013 12:55

Se kar strinjam, okrepitve so odigrale dokaj slabo.
Marošević je sicer zadel super gol, na igrišču pa ni bil preveč opazen, ne vem zakaj ga je Lučić sploh dal v samo konico napada, glede na to, da je on ofenzivni vezist. Pol pa čuješ Lazarja na Planet TV: "Marošević je edini pravi napadalec Krke..." pa še par cvetk pa me je kar minlo vse skupaj.
Krcić je sicer nekaj poizkušal pa se mu ni izšlo, ampak je od novincev pri meni pustil še najboljši vtis.
Ihbeisheh pri gostih daleč najslabši... Soliral ko bi lahko podal, preveč držal žogo, se ne čudim, da je Lučić povlekel iz igre.
Lekić tudi nič kaj posebnega, človek je pač nazadnje igral doma v Šabcu v 3. srbski ligi, mislim, da to pove dovolj o njegovi kakovosti, itak pa se glede na preteklost in pogled na seznam klubov kjer je že igral, ne bi čudil, če bi odšel že pozimi...
Pri Raduloviću pa pač moraš vzeti v zakup to, da je bil več kot pol leta menda poškodovan, je pa res, da glede na to, da je dve leti igral v 3. in 2. SNL ni več to, kar je bil v preteklosti.

Krki manjka en konkreten napadalec, Marošević ni napadalec, Bešić je, ampak ni material za prvo postavo, Ihbeisheh je bolj krilni nogometaš, Brulc poškodovan za pol leta, pol jih pa že zmanjka. Bo treba z malim Gojkovićem poizkusit ali pa pripeljat kaj novega, ker takole bo šlo bolj težko... :salute:
Me zanima kaj lahko pokažeta še ostala dva novinca, Grabus in Mbognou, prvi bo skoraj zagotovo začenjal tekme na levem boku, za drugega pa težko rečem, je pa videt kar močan, pa še visok in če je vsaj malo skočen bi znal biti dobra opcija za prekinitve. Včeraj so jih Koprčani predvsem s Ćovilom v prekinitvah povsem uničli. Krka se lahko zahvali Obradoviću, da niso pokasirali še več zadetkov, človek je nesel par zanesljivih zadetkov. Še dobro, da jim vsaj vratar štima, bo verjetno imel tudi v nadaljevanju sezone precej dela.
Viator&Vektor napisal/-a:btw, je Koper morda zadel iz ofsajda?
Ne vem, težko rečem, ker je že postavitev kamere slaba, drugega posnetka ni... Se pa zdi, kot da ima nogo malce zadaj, za zadnjim nogometašem Krke. Težko reči...
Slika

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#45

Odgovor Napisal/-a Pietro » 14. Jul 2013 12:59

Aha, tule se boljše vidi, prej niti nisem pogledal nadaljevanje posnetka. Mislim, da je bil v prepovedanem položaju...
Slika

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Krka

#46

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 14. Jul 2013 13:06

Pa ravno tam maš plej gumb. :mrgreen:

Hm, od kje sploh to za Maroševića? Meni se zdi, kot da je tudi lani za HD večinoma igral v napadu.

Krcič pa v ključnih situacijah pričakovano solira v nedogled, isto kot lani pri Dobu. Ko pa kdo drug zajebe, pa ostane spredaj in nekaj krili.

Upam, da v NM začne Košnik. Škoda pa, da so pustili Škerjanca.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#47

Odgovor Napisal/-a Pietro » 14. Jul 2013 13:09

Ne vem, kolko sem bral o Maroševiću, so ga vsi bolj videli kot nogometaša za napadalcem, bolj polšpica iz drugega plana, ne pa tisti prvi napadalec...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Krka

#48

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 14. Jul 2013 13:22

Mja, meni se zdi precej klasičen napadalec za sistem z dvema napadalcema (kjer je drugi lahko bolj spredaj ja), vsaj tako je igral zadnji dve sezoni.
"U klub smo doveli napadača Josipa Maroševića iz Zeline, koji je bio odličan tamo..."
Pomoje v sistem Krke sploh ne paše, za vezista pa ni, sploh ker sta edina ofenzivna vezista pri Krki na krilih. Sicer nerad solim pamet glede postavitev in taktike na forumih, ampak pomoje bi morala Krka vsaj doma probati z dvema napadalcema, recimo Maroševičem in Košnikom/Bešičem/komerkoli, ker od Bešota in Ibejšeja na krilih nimajo kaj dosti. Sam vedno mislim, da je treba sistem prilagoditi igralcem in ne obratno, da vidiš nek kao hud sistem pri tujem klubu in ga potem kopiraš v Novo mesto. No, pa saj Lučić po prikazanem v Kopru sigurno ve kako in kaj...

Osebno pa mi je škoda, da niso v klubu pustili veterana Juršiča, da bi zbral vsaj en nastop v prvi ligi in se tako poslovil od navijačev.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#49

Odgovor Napisal/-a Pietro » 14. Jul 2013 14:50

No v tem smislu sem mislil, ni pač tisti udarni prvi napadalec, ampak nekako bolj iz ozadja. Isto kot recimo Tavares po mojem mnenju ne paše v Čačićev sistem 4-1-4-1 z enim napadalcem...
Glede prilagoditve sistema igralcem se absolutno strinjam s tabo, kaj ti bo nek hud sistem iz drugega kluba, če pa nimaš igralcev primernih za tak sistem. Povzročiš samo več škode, kot pa koristi.

Juršič? Kolko sem spremljal lani 2. SNL, njega že v lanski sezoni ni bilo v ekipi... Čeprav ga jaz niti ne poznam.

BTW kateri grb Krke je pa sploh uraden, na spletni strani imajo okrogel grb z belo podlago, na strani PrveLige pa je ta klasičen grb z zelenim ozadjem...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Krka

#50

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 14. Jul 2013 16:56

Juršič je star 34 al kolko, domačin kolikor vem, točno pred enim letom pa je zaključil kariero oziroma mislim da še rekreativno igra za Krško B ali nekaj. Bil pa je pomoje najboljši napadalec 2011/12, ko je Krka osvojila tretjo ligo.

Grba pa oprabljajo oba, tudi pri uradni predstavitvi pred kakim letom so predstavili oba, eden je mislimda mišljen bolj za grafično podobo, drugi pa za drese. So pa imeli včeraj v ekipi še tretjega, zelenega okroglega.
http://pdf.ekipa.org/tiskana_new.php?p= ... 1373813735
Slika
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

juhubruhu
Prispevkov: 29
Pridružen: 22. Apr 2012 20:33

Re: NK Krka

#51

Odgovor Napisal/-a juhubruhu » 15. Jul 2013 11:59

Juršič igra v rekreacijskih ligah. Mislim da ni več v nobenem klubu ki tekmuje v slovenskih ligah.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Krka

#52

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 17. Jul 2013 22:28

Krkaši se na tekmo pripravljajo v miru, čeprav jim nekaj težav povzročajo dela na stadionu Portoval.
Kaj se pa dela?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#53

Odgovor Napisal/-a Pietro » 17. Jul 2013 22:51

Predvidevam, da verjetno kaka najnujnejša dela pred začetkom prvoligaške sezone na Portovalu...

rambocar
Prispevkov: 51
Pridružen: 08. Jul 2013 09:04

Re: NK Krka

#54

Odgovor Napisal/-a rambocar » 19. Jul 2013 09:07

Prenavlja se tartan, nato se bo začelo z gradnjo vzhodne tribune.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#55

Odgovor Napisal/-a Pietro » 19. Jul 2013 09:20

Hmm, zanimivo, da so se najprej odločili za obnovo tartana...
Vzhodna tribuna bo torej nova, nasproti te stare?

juhubruhu
Prispevkov: 29
Pridružen: 22. Apr 2012 20:33

Re: NK Krka

#56

Odgovor Napisal/-a juhubruhu » 19. Jul 2013 11:12

Da, za obema klopema, stara tribuna pa naj bi se prenavljala v sklopu gradnje nove dvorane na kar se pa ne splača čakati :)

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Krka

#57

Odgovor Napisal/-a Pietro » 19. Jul 2013 13:47

Aha, so kje kake skice objavljene kak bi naj izgledalo. Ker na fotkah oz slikah je mislim da prikazana samo stara tribuna ob dvorani

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Krka

#58

Odgovor Napisal/-a Astoria » 19. Jul 2013 13:49

Nikjer nisem nič zasledil, tako, da bo najprej potreben javen razpis za idejno rešitev in projektno dokumentacijo, pa javen razpis za izvajalca del. In to traja mesece.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Krka

#59

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 19. Jul 2013 14:06

Ta nova tribuna torej ni tista ob dvorani? A mislijo dvorano tam v tisti hrib zidat al kaj?
Ker tam v člankih o dvorani je pisalo, da je prva faza vzhodna tribuna, torej ta, ki se je bo dejansko gradilo zdaj?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Krka

#60

Odgovor Napisal/-a Astoria » 19. Jul 2013 14:47

Ko se je šlo za gradnjo dvorane, je bil aktualen načrt gradnja v tisti hrib proti gozdu in prav tako bi naj podaljšek dvorane bila nova tribuna (kjer je sedaj stara tribuna). Tudi potem, ko se je neuspešno vse zaključilo, je župan Muhič povedal, da od projekta niso odstopili in da bodo nadaljevali, vendar postopoma in da bi naj prvi na vrsto prišel stadion, saj je ravno stadionski del denarno najmanj vreden. Tako piše na vseh teh zapiskih uradnih mestnih sej in izjav. Od kje pa se je potem naenkrat začelo pojavljati, da bi tribuno gradili nasproti trenutni, pa nimam pojma in niti ni logično glede na vse prejšnje izjave. Ali je kdo kaj zabrkal, ali nekdo meša, kje je zahod in kje vzhod, ali pa so se načrti morda dejansko spremenili. Ker je načrt dvorane in podaljška-tribune za nogomet takšen, da bi pod zemljo, oziroma pod dvorano bilo vse potrebno za "namestitev" nogometašev, torej slačilnice ipd. potem se mi zdi čudno, da bi nasproti delali tribuno, pa potem še eno tribuno (kjer stoji sedaj stara) z vsemi svojimi "podzemnimi" prostori. Da bi zrasli dve tribuni, pa skoraj ne verjamem.

To je ta slike, ki je aktualna in za katero so načrti. Torej dvorana in njej podaljšek tribuna ( na tem istem mestu, kot je sedanja).

Slika

vir: Sadar+Vuga, d. o. o.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov