Projekt SNP by Nogometni Forum

Foruma SNPortal.si
Odgovori
Jakmau
Prispevkov: 22
Pridružen: 20. Dec 2011 21:21

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#21

Odgovor Napisal/-a Jakmau » 06. Jun 2013 21:49

Super stran, res vsa čast za trud!

kevo1414
Prispevkov: 154
Pridružen: 17. Jan 2012 17:39

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#22

Odgovor Napisal/-a kevo1414 » 20. Jun 2013 16:19

Sem opazil, da tako forum, kot spletna stran deluje zelo počasi napram drugim. Še kdo to opazil?

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#23

Odgovor Napisal/-a Golman » 20. Jun 2013 16:33

Bo več znal povedati šefe BOCo, smo pa opazili in se spopadamo s problemom. Prosim za potrpljenje :pijanica:
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#24

Odgovor Napisal/-a BOCo » 20. Jun 2013 19:21

Najverjetneje se spet težava pojavlja na DNS strežnikih in tudi našem strežniku. Pred dnevi smo se spopadali s podobnimi težavami in jih uspešno rešili (čas nalaganja smo znižali na 1,9 sekunde), ampak kot kaže se stvar ponovno ponavlja. V zadnjem dnevu se je čas nalaganja strani ponovno dvignil na 4,5 sekunde.

Prosimo za potrpljenje in razumevanje.

PS: Mogoče bo kaj rešilo brisanje piškotkov in predpomnilnika. Meni je... :gor:

Uporabniški avatar
m4ke
Prispevkov: 181
Pridružen: 21. Dec 2011 23:05

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#25

Odgovor Napisal/-a m4ke » 23. Jul 2013 22:12

Sem videl na FB, da iščete predloge za logo in sem tako tudi sam nekaj probal narediti. :gor:

Slika Slika Slika

Za večjo sliko kliknite gor. :zadet:

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#26

Odgovor Napisal/-a BOCo » 23. Jul 2013 22:29

Super predlogi! :gor:

Uporabniški avatar
m4ke
Prispevkov: 181
Pridružen: 21. Dec 2011 23:05

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#27

Odgovor Napisal/-a m4ke » 23. Jul 2013 22:36

Meni je med temi tremi najbolj všeč tretji in kako bi to potem lahko zgledalo na strani :

Slika

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#28

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 24. Jul 2013 00:08

Meni osebno je od teh treh predlogov sedanji bistveno bolj všeč. Sploh mislim, da nebi blo potrebno logo menjati, razen če bi dobili res opazno boljši logo.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#29

Odgovor Napisal/-a Golman » 24. Jul 2013 06:33

Dejstvo je, da je tudi meni sedanji všeč, od m4ka tretji tut zelo všečen, ampak naši novinarji bi radi menjali :)
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#30

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 24. Jul 2013 09:52

Sam sicer nimam nič proti tem trem logotipom ampak meni so vedno najboljši logotipi tisti, ki niso preveč kompleksni in izgledajo super tudi v črno beli verziji.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#31

Odgovor Napisal/-a Ceks » 02. Avg 2013 09:46

No, saj sedanji logo ni slab. Ampak tisti napis zraven "Slovenski nogometni portal" je malo out. Potrebno ga je uravnat z logotipom, ali nekoliko zmanšat, spremenit pisavo, ne vem... Preveč za sebe stoji in zgleda, kot da ne spada k logotu. Še posebej pa me moti to belo ozadje na celotnem banerju od logota. Deluje mi, kot da se stran ni pravilno naložila in je ostala ta bela barva zadaj.

To so samo moji predlogi, stremimo seveda ki izboljšavam.

Tilenckuuu
Prispevkov: 189
Pridružen: 16. Maj 2012 08:30

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#32

Odgovor Napisal/-a Tilenckuuu » 13. Avg 2013 21:15

Ne vem, kam naj napišem, ampak precejšnja napaka v novici, namreč ženske nogometašice Pomurja so se uvrstile naprej, namreč 2 najboljši drugouvrščeni ekipi sta tudi napredovali, ne samo prvouvrščeni. Vsaj tako piše na Flashscore-u, kakor tudi na wikipedii, nisem preverjal UEFA strani, je pa bilo tako tudi lani.

EDIT: Pardon, preverjam na UEFI in drži vaše mnenje. Tudi na WIKI-ju je že tako, medtem ko Flashscore še vedno vodi evidenco vseh treh tekem.

Moja površnost.
Preberite blog z mojimi zapisi na temo športa, politike, potovanj in dela v tujini:

https://boringslovenian.blogspot.co.at/

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#33

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Avg 2013 21:21

Verjemi, da sem preveril zadevo na strani UEFA. Za najboljši dve prvouvrščeni pač štejejo rezultati proti prvo in tretjeuvrščeni ekipi v skupini. Vem, da iz ene skupine je imela ena drugouvrščena ekipa 4 točke iz teh dveh tekem, potem pa je bila še ena ekipa s 3 točkami in gol razliko plus 5. Pomurke pa so imele gol razliko 0, tako kot še nekaj drugouvrščenih ekip.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#34

Odgovor Napisal/-a Ceks » 16. Avg 2013 22:02

Ali nimate več tedenskih reportov "stanje na tribunah?"

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#35

Odgovor Napisal/-a Pietro » 16. Avg 2013 22:55

Je je, sam je Foto v rahli gužvi in načeloma jaz prevzemam to zadevo, ampak sem tud v gužvi.
Za četrti krog razen dveh tekem nismo meli fotk, za peti krog je članek ravnokar v pisanju.
Bo pa verjetno v bodoče šlo v objavo malce prej, trenutno je pač stanje tako, da prej kot v petek ni šlo...

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#36

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 24. Avg 2013 11:39

Sam bi samo dal komentar na vaš najnovejši članek, predstavitev 7. kroga 1.SNL ( http://www.snportal.si/prva-liga/prva-liga-7-krog/ ) Preberite si prvi odstavek. Kolikokrat je omenjen derbi? Mislim da smo že imeli na tem forumu diskusijo glede prekomerne uporabe te besede in mislim, da smo se vsi strinjali, da jo mediji uporabljajo napačno. To se je sedaj verjetno zgodilo po napaki, nedoslednosti vendar bi vseeno rad da temu v prihodnje posvetite več pozornosti in te "derbije" spremenite v zanimive obračune in tekme kroga ipd.

Drugače je izredna predstavitev kroga in le nadaljujte dobro delo!

Kot druga stvar pa bi komentiral novi header/napis SNPortal.si, ki mislim da ni ravno posrečeni. Pisava ni ravno nečitljiva, sicer kompleksna, vendar ji dodano senčenje ne izboljša funkcionalnosti, ki je predstavitev imena, izpostavljenost le teg. Mislim da, bi s katero drugo pisavo lahko naredili boljši header/napis. Tudi logo sedaj ni tako direkten. Nevem mogoče to samo mene moti, vendar mislim da bi se moralo o tem predebatirati.

Kot dodatek, nevem zakaj ni več linka s foruma na portal. Sam velikokrat prvo grem na forum in šele potem pogledam portal in bi bilo veliko lažje če bi lahko klinil na povezavo v headerju.

Tu je ogromno zanimivih pisav http://www.dafont.com/

Morda ta: http://www.dafont.com/lion-king.font?te ... back=theme

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#37

Odgovor Napisal/-a BOCo » 24. Avg 2013 11:59

xpero39 napisal/-a:Kot druga stvar pa bi komentiral novi header/napis SNPortal.si, ki mislim da ni ravno posrečeni. Pisava ni ravno nečitljiva, sicer kompleksna, vendar ji dodano senčenje ne izboljša funkcionalnosti, ki je predstavitev imena, izpostavljenost le teg. Mislim da, bi s katero drugo pisavo lahko naredili boljši header/napis. Tudi logo sedaj ni tako direkten. Nevem mogoče to samo mene moti, vendar mislim da bi se moralo o tem predebatirati.

Kot dodatek, nevem zakaj ni več linka s foruma na portal. Sam velikokrat prvo grem na forum in šele potem pogledam portal in bi bilo veliko lažje če bi lahko klinil na povezavo v headerju.
Glede logotipa je tako. Nikomur ne moremo ustreči. Nekaterim je všeč stari, nekaterim novi. Skušali smo ga malo modernizirati. Še vedno se srečujemo s pomanjkanjem kadra v naši ekipi, predvsem na področju grafike. V vodstvu smo o tem veliko predebatirali in prišli do takšnih zaključkov, kot je sedaj rezultat - torej nov logotip. Vsaka sprememba je za bralce in uporabnike naših storitev nekaj novega in nekaterim pač ni všeč. Ljudje smo si različni.

Če misliš povezavo s foruma na portal, smo le to odstranili zaradi preobsežnosti samega foruma in nekaterih sprememb. Lahko vrnemo povezavo tudi nazaj na forum. Drugače pa na portal lahko prideš tudi tako, da klikneš na vrhu strani Slovenski nogometni portal, kjer je povezava do samega portala.

Bomo pa vrnili povezavo kaj kmalu, tako da bo vidna.

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#38

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 24. Avg 2013 13:06

@Boco heh nisem niti vedel, da je tisto link, samo to potrebujem. Za header pa bom mogoče kdaj sam kaj ustvaril in vam poslal.

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#39

Odgovor Napisal/-a BOCo » 24. Avg 2013 13:08

xpero39 napisal/-a:@Boco heh nisem niti vedel, da je tisto link, samo to potrebujem. Za header pa bom mogoče kdaj sam kaj ustvaril in vam poslal.
Vsaka ideja je dobrodošla! Na žalost se tista ideja, da bi kdo prispeval kakšen zanimiv in grafično lep logotip ni ravno izšla po naših željah.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: Projekt SNP by Nogometni Forum

#40

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 11. Okt 2013 15:24


Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov