ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: ND Gorica

#201

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 14. Jun 2013 09:23

Čudno, da v tujini se pa nihče ne pritožuje, da v klubu igrajo sami tujci. Fantje to je globalizacija. Če bodo tuji igralci in bodo imeli uspehe bodo zastopali Slovenijo v svetu in z tem naredili korist mestu in državi kot to dela Maribor. Mene sploh ne moti če bodo sami Italjani v ekipi ce bodo kvalitetni. Konec koncev bo zaradi tega tudi liga močnejša. Ne mi pa z takimi, da Slovenski igralci ne bodo dobili možnosti. Pri tistih ki bo Parma videla priložnost bodo zagotovo igrali. To jim je praktično zastojn dober igralec.

Nekateri živite še vedno v srednjem veku...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6586
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: ND Gorica

#202

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 14. Jun 2013 12:03

Meni je dokaj vseeno, katere narodnosti so igralci, bi me pa motilo, da ti en drug klub od zunaj v skladu s svojimi interesi sestavlja ekipo, pa nima veze a je ta klub Olimpija ali pa Parma, domač ali tuj.
In ja, zgleda res živimo v srednjem veku, neofevdalizem.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#203

Odgovor Napisal/-a Astoria » 14. Jun 2013 15:50

Slika
Slika

Uporabniški avatar
umbro
Prispevkov: 174
Pridružen: 20. Dec 2011 16:25

Re: ND Gorica

#204

Odgovor Napisal/-a umbro » 16. Jun 2013 18:22

Predsednik Robert Vrtovec in trener Luigi Apolloni enotna: cilj je vsestranski napredek kluba

http://www.nd-gorica.com/novice/arhiv_n ... 522330504/

Lp
NA PRIMORSKEM SAMO GORICA!!

Uporabniški avatar
umbro
Prispevkov: 174
Pridružen: 20. Dec 2011 16:25

Re: ND Gorica

#205

Odgovor Napisal/-a umbro » 20. Jun 2013 21:36

Trener Luigi Apolloni za nd-gorica.com

http://www.nd-gorica.com/novice/arhiv_n ... 017344635/

Lp
NA PRIMORSKEM SAMO GORICA!!

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: ND Gorica

#206

Odgovor Napisal/-a Ceks » 21. Jun 2013 12:22

Kaj pravi domača publika?

Bo kaj več ljudi na tribunah?

Uporabniški avatar
umbro
Prispevkov: 174
Pridružen: 20. Dec 2011 16:25

Re: ND Gorica

#207

Odgovor Napisal/-a umbro » 21. Jun 2013 15:16

Moje osebno mnenje je,da bo prvo domačo tekmo ND Gorice spremljalo med 200-300max. gledalcev več kot jih običajno,že zaradi tega,ker jih te ljudi "firbec matra" o vsem tem pisanju okrog prihoda italijanskih pokroviteljev,ipd.

Če se bo skozi prvenstvo izkazalo,da je novi trener in okrepitve zadetek v polno in bo klub pri vrhu razpredelnice,pa sem prepričan,da bo več ljudi na tribuni v novogoriškem športnem parku,kot jih je bilo v preteklih dveh,treh sezonah :hoco:

Lp
NA PRIMORSKEM SAMO GORICA!!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#208

Odgovor Napisal/-a iniesta » 21. Jun 2013 15:31

Se strinjam ja. Na začetku malo več, sedaj pa ni pričakovat, da bo na prvi tekmi že 1500 ljudi, ampak mogoče 600-700. Nemoreš, kar takoj narediti preskoka, z 300 ljudi, na več kot 1000. Jaz bi bil že vesel, če bi imeli povprečje večje kot prešnja leta, ter da bi gledalci vrnili nazaj na tribune.
Glede tekem, sem pisal na klub, če bodo letos tekme pod lefelktorji in so mi odgovorili, da verjetno bodo. Hvala bogu, da ne bo kot lani, ko je bilo proti Kopru, v avgustu, več kot 35 stopinj.
Še nekaj, gledam slike ne spletni strani, a sedaj imamo novega opremljevalca, ker vidim, da igralci trenirajo v znamki Errea ali je to samo za trening?

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#209

Odgovor Napisal/-a Pietro » 21. Jun 2013 16:14

Verjetno je to pač Parma zrihtala, bo tud vsa ostala oprema za tekme Errea, ker ima tud Parma Errea drese.
Ampak fotke so pa res take, kot da bi jih nekdo s ciglom slikal... :deda:

Kaj je pa okrog onega Alexa Cordaza? Bo član Gorice ali ne?
Ker Simčič je vseeno kar soliden golman za slovensko ligo, če se mene vpraša, Italijan pa verjetno ne bo prišel sedet v Gorico...

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#210

Odgovor Napisal/-a iniesta » 21. Jun 2013 18:17

Upam, da ne pride. Dobro za konkurenco je dobro, ampak čene upam, da bo Simčič prvi golman. Res, da naredi nekaj kiksov, ampak je najbolj izkušen pri nas, kapetan in vse to, upam, da postane prava legenda kluba.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#211

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Jun 2013 20:54

Izvedel nekaj informacij iz Parme. Baje, da imajo dobre pogoje za trening, use štima. Apolloni je bil štoper, ter, da veliko poudarja na obrambo, ter veliko vadijo postavljeno obrambo. Verjetno bomo v novi sezoni igrali bolj obrambo, nič čudnega, če je trener Italijan. Drugače je prišel še en Brazilec, ki je štoper, ter ta napadalec, ki naj bi bil kar dober, bomo videli, kako se bo obnesel. Aja glede tega Italijanskega golmana, trenira z ekipo in se bo borili z Simčičem za prvega golmana.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#212

Odgovor Napisal/-a Pietro » 23. Jun 2013 21:08

Hvala.
A ta brazilski štoper je tud na posoji iz Parme al šele na preizkušnji? Predvidevam, da z napadalcem misliš Madžara Ihrig-Farkasa... Al na tega Italijana, o katerem piše siol?

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#213

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Jun 2013 22:04

Ma ta štoper, je verjetno na posoji iz Parme, kot vsi. Napadalec, pa je verjetno Italijan. Bom probal še kaj več poizvesti v naslednjih dneh.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#214

Odgovor Napisal/-a Golman » 24. Jun 2013 15:34

Morda boste igrali obrambno, morda pa samo uigrava obrambno linijo, kar je logično in dobra poteza. Če imaš trdo obrambo lahko potem tudi gradiš na napadalni liniji...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#215

Odgovor Napisal/-a Astoria » 30. Jun 2013 20:51

Je pogodba že bil uradna podpisana, oziroma ali je že bila tista skupščina, kjer bi sledil uraden dokončen dogovor s Parmo? Vrtovec je nekaj govoril, da bodo morali še na skupščini prepričati, da je to pametna poteza in da bi naj bila dosti jih proti. Kako je kaj na tem in kako je izgledala prva tekma in delež tujcev ter domačih?

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#216

Odgovor Napisal/-a iniesta » 30. Jun 2013 21:09

Ne vem ali je ali ni. Vrtovec je že pred skoraj mesecem dni rekel da je. Tudi glede skupščine ne vem ali je bila. Glede tekme, pa tako, na tribunah nas je bilo okoli 300, poleg naše uprave, ter nekaj Italijanov, so bili na tribunah še Demirović, Kris Jogan, Velikonja, Miha Mevlja, Arčon, mogoče sem še koga pozabil. Igra je bila uredu, vedno so vršili pritisk na gostujoče igralce, je pa res, da je to Šenčur in ni to prvoligaš, ampak za prvo tekmo je bila zame tekma dobro odigrana. Glede kadra, v ekipi je bilo okoli 25 igralcev, prvi polčas so on "naših" igrali Simčič, Širok, Jogan, Celcer in Ndiaye, drugi so bili posojeni od Parme. Drugi polčas pa so dobili še drugi priložnost, tukaj pa so bili predvsem domači igralci, ter nekaj tujcev, izstopal je Brazilski branilec, sicer je kar uredu, ampak ima kar nekaj odveč kilogramov. Naj povem, da Apolloni, veliko kriči med tekmo in je čisto nasprotje Srebrniča, ki je bil bolj zadržan.
Če bodo igralci dobivali redno plače mislim, da se lahko borimo za mesta v Evropi v drugačnem primeru, pa da bodo ti od PArme dobivali plače, naši pa ne pa zna nastati problem.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#217

Odgovor Napisal/-a Pietro » 01. Jul 2013 01:25

So ti že ziher, da bodo ostali pri Gorici ali je to šele neke vrste preizkušnja? Če veš morda...
Ja tale Brazilec Glenio Lima je po fotkah sodeč (bil) reprezentant mlajših kategorij. https://www.facebook.com/pages/Glenio-L ... 4439793244
Kako se ti je pa zdel ta mali Panamec, ki je dvakrat zadel?

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#218

Odgovor Napisal/-a iniesta » 01. Jul 2013 16:11

Ma nimam pojma, mogoče bojo ostali. Je pa vse skrivnostno v klubu, nič se ne ve. Tale Brazilec zna bit tapravi ja, ma nisem siguren, ampak ima kar nekaj kilogram več kot na teh slikah. Panamec pa se mi je zdel dober, kot vsi Latinoti ima dobro tehniko, igra wingerja, če bi se izrazil po FM-jevsko, je on bolj inside forward, ker je levičar in ingra na desni strani, ter potem prodira proti sredini.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#219

Odgovor Napisal/-a iniesta » 06. Jul 2013 11:35

Me prav zanima, če bodo domači igralci dobili plače za nazaj do začetka prvenstva, kajti ta naš Vrtovec samo obljablja. Sredi sezone je govoril, da bodo nekaj dobili vsredini marca, potem do konca marca, po končani sezoni, da bodo do začetka priprav dobili poplačano, sedaj do začetka prvenstva. Glede sponorjev, da so dobili nove, ampak seveda se ne vem kdo so ti, napovedane tiskovne konference še vedno ni bilo. Vrtovec me vse bolj spominja na Topića. No bomo videli, počakam, do začetka prvenstva in bomo videli če bodo čez teden dni iralci dobili plače za nazaj.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: ND Gorica

#220

Odgovor Napisal/-a Kekec » 06. Jul 2013 21:12

Jogan je prvi, ki bo opral denar? :nene:

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost