Denis Kramar

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Denis Kramar

#1

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Feb 2013 23:18

Slika


Klub: SC Weiz (AVS/3L)
Pogodba: 1.7.2021 do ???
Številka dresa: 21


Datum rojstva: 07.11.1991 (31 let)
Višina (cm):
Teža (kg):

Matičen klub: NK Ljutomer
Prejšnji klubi: ND Mura 05, NK Rudar Velenje, NK Celje, NK Šmartno 1928, NK LJutomer, Widzew Lódź (POL), Enosis Neon Paralimni (CIP/DA), Getafe II (ŠPA), Perth Glory (AUS/A-L), FK Sarajevo (BIH/1L), Viking O. (ISL/1L), ND Beltinci, SV Lafnitz, FC Bad Radkersburg


Igralno mesto: branilec

Kramar odslej za Lódź
http://nogomania.com/Slovenski-Nogomet/ ... C5%BA.aspx

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#2

Odgovor Napisal/-a janbuc » 03. Mar 2013 18:44

Kramar še vedno ni igralec Widzeva
http://www.nogometni-forum.si/snp/index ... ji/item/50

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#3

Odgovor Napisal/-a janbuc » 13. Mar 2013 21:26


Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: Denis Kramar

#4

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 09. Apr 2013 01:12

Odigral celo tekmo proti Polonii iz Varšave...

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: Denis Kramar

#5

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 09. Apr 2013 19:53

Sem gledala. Na začetku je bil malo živčen, naredil kar nekaj napak, pol v 2. polčasu je igral boljše, podaje so bile natančne in dobro je zapiral bok.

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#6

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 13. Apr 2013 10:47

Včeraj je odigral celotno tekmo in prejel rumeni karton v 22. minuti in upam, da bo vpoklican v reprezentanco.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#7

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Apr 2013 15:54


Tilenckuuu
Prispevkov: 189
Pridružen: 16. Maj 2012 08:30

Re: Denis Kramar

#8

Odgovor Napisal/-a Tilenckuuu » 17. Apr 2013 06:23

tomjaz napisal/-a:Včeraj je odigral celotno tekmo in prejel rumeni karton v 22. minuti in upam, da bo vpoklican v reprezentanco.
A zdaj bo že vsak, ki stopi čez mejo, vreden več kot domač in boljši kot domač? Maribor tale Widzew Lodz nažge kadarkoli želi, kakor tudi razne kvazi ukrajinske, kazakhstanske in drugoligaške italijanske klube, od koder prihajajo naši reprezentanti, pa si očitno ne zaslužijo igralci tipa Mezga, Rajčević, Mertelj, Cvijo niti zadnjih 15 minut, nekateri niti vpoklica, igrajo pa Struna, Radosavljević, Šuler, Dedić, Bačo, oprostite, ampak dajmo potegnit glave iz riti, prav je, da se računa na njih, ampak ne mi rečt, da zato, ker pa zdaj igraš v 2. poljski ligi, si zaslužiš vpoklic.

Rezultat je tak, kakršen je, vsak ki dobi priložnost, pobegne v tujino, nato se pa v reprezentanco kliče Matiče, Kelharje, Čavuševiče, Strune, pa ne pravim, da so slabi, ampak neumnost je, da dobiš vpoklic samo zato, ker igraš v tuji ligi, doma pa nisi dobil resne priložnosti.

Po drugi strani pa vemo, da so v naši ligi tuje reprezentance imele nosilce reprezentanc.
Preberite blog z mojimi zapisi na temo športa, politike, potovanj in dela v tujini:

https://boringslovenian.blogspot.co.at/

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#9

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 17. Apr 2013 16:59

Tilenckuuu napisal/-a:
tomjaz napisal/-a:Včeraj je odigral celotno tekmo in prejel rumeni karton v 22. minuti in upam, da bo vpoklican v reprezentanco.
A zdaj bo že vsak, ki stopi čez mejo, vreden več kot domač in boljši kot domač? Maribor tale Widzew Lodz nažge kadarkoli želi, kakor tudi razne kvazi ukrajinske, kazakhstanske in drugoligaške italijanske klube, od koder prihajajo naši reprezentanti, pa si očitno ne zaslužijo igralci tipa Mezga, Rajčević, Mertelj, Cvijo niti zadnjih 15 minut, nekateri niti vpoklica, igrajo pa Struna, Radosavljević, Šuler, Dedić, Bačo, oprostite, ampak dajmo potegnit glave iz riti, prav je, da se računa na njih, ampak ne mi rečt, da zato, ker pa zdaj igraš v 2. poljski ligi, si zaslužiš vpoklic.

Rezultat je tak, kakršen je, vsak ki dobi priložnost, pobegne v tujino, nato se pa v reprezentanco kliče Matiče, Kelharje, Čavuševiče, Strune, pa ne pravim, da so slabi, ampak neumnost je, da dobiš vpoklic samo zato, ker igraš v tuji ligi, doma pa nisi dobil resne priložnosti.

Po drugi strani pa vemo, da so v naši ligi tuje reprezentance imele nosilce reprezentanc.
Jaz nisem napisal, da se iz Maribora ne zaslužijo vpoklica, ker imajo nekaj kvalitetnih igralcev(Mezga, Cvija, Rajčevič, Viler) ampak Kramar ne igra 2. poljski ligi, ampak v 1. ligi, plus da je igral v 1. ligi v Muri, in igral v EL, ker vemo da je Mura odigrala odlično, tako da je dober igralec, on si je zaslužil odličnimi igrami doma in nato je odšel v tujino, ampak res, da bo prej dobil vpoklic v mlado do 21 let. ;)

Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: Denis Kramar

#10

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 04. Jul 2013 12:02

na transferju piše da je brez kluba....ima kdo kakšen info?

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: Denis Kramar

#11

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 04. Jul 2013 12:49

Za poljsko ligo je presuh.

Tilenckuuu
Prispevkov: 189
Pridružen: 16. Maj 2012 08:30

Re: Denis Kramar

#12

Odgovor Napisal/-a Tilenckuuu » 06. Jul 2013 11:22

tomjaz napisal/-a: Jaz nisem napisal, da se iz Maribora ne zaslužijo vpoklica, ker imajo nekaj kvalitetnih igralcev(Mezga, Cvija, Rajčevič, Viler) ampak Kramar ne igra 2. poljski ligi, ampak v 1. ligi, plus da je igral v 1. ligi v Muri, in igral v EL, ker vemo da je Mura odigrala odlično, tako da je dober igralec, on si je zaslužil odličnimi igrami doma in nato je odšel v tujino, ampak res, da bo prej dobil vpoklic v mlado do 21 let. ;)

Oprosti, ker citiram tako dolgo po tem postu, ampak sem premalo gor da bi sledil vsemu :)

Ni letelo na Kramarja, pač pa na enega izmed bratov Struna, ki je prejšnjo sezono v 2. poljski ligi zbral okrog 15 nastopov, pa je bil stalni reprezentant, čeprav je sedel.

Sam osebno sem mnenja, da bi morali veliko več poudarka dati na fante, ki so v domači ligi, govorim o teh igralcih, ki so ponavadi na reprezentančnih akcijah na klopi, ker kot sem že omenjal so tam igralci tipa Ilić, Matić, Kelhar, Radosavljević, vse pohvale tem igralcem, ampak dajmo se ozret južneje, kjer jim rata vselej nekoga proizvest bolje kot nam in fantje igrajo v izbrani vrsti pri 17, 18ih letih. Mi imamo za obetavnega in bodočega nosilca Lazarević Dejana ki je star, ljudje božji, 23 let!

Zakaj? Ker ne upamo dat Birse ali Kirma na klop, ko nista v formi (čeprav je Kirm bil eden boljših pod Slavetom - ni bilo težko - Birsa pa je zadnjo tekmo ali dve odigral zelo korektno), kamoli na prijateljskih tekmah, kjer se gremo mi "uigravanje" z Radotom, Šulerjem in Ilićem.

Sem prepričan, da če bi bil Kranjc Luka Hrvat, bi že imel nastop ali dva za izbrano vrsto. Tako pač je, zato pa fantje sledijo logični poti - reprezentanco ti prinese tujina, grejo v povprečen evropski klub na nivoju Rudar Velenja, kjer valda, prvič, ne bojo napredovali kot so morda Iličić, Kurtić, upajmo Lazarević, Krhin, ki nabirajo nastope v Serie A, drugič, morajo biti tam za spremembo od naše lige, toliko boljši od domačih, sicer te preprosto skenslajo. To pa se zna hitro zgoditi da ob spremembi okolja zapadeš v krizo, slab nastop, dva, trije in že si na tribuni, od kamor te pot vodi samo še lahko v 2. grško ali izraelsko ligo ali pa nazaj domov. In potem se tolažiš, češ, poskušal sem, medtem ko Mertelj in Cvijanović igrata v vezi kluba, ki se je kosal z Laziem, Tottenhamom, itd., pa ne povohata reprezentančne igre niti od blizu.
Preberite blog z mojimi zapisi na temo športa, politike, potovanj in dela v tujini:

https://boringslovenian.blogspot.co.at/

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#13

Odgovor Napisal/-a janbuc » 24. Jul 2013 17:00


tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#14

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 18. Dec 2013 19:23

Gre na nekaj dnevno preizkušnjo v Španijo, klub bo znan v kratkem, upam da mu uspe.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#15

Odgovor Napisal/-a janbuc » 09. Jan 2014 10:19


tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#16

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 29. Jan 2014 12:32

Podpisal za Gatafe!

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#17

Odgovor Napisal/-a janbuc » 31. Jan 2015 11:28

Od včeraj ni več član druge ekipe Getafa, saj mu je potekla pogodba.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#18

Odgovor Napisal/-a janbuc » 04. Feb 2015 10:25

Denis Kramar bo odslej igral za @PerthGloryFC, vodilno ekipo avstralske @ALeague.
http://snportal.si/legionarji/kramar-k- ... prvenstva/

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#19

Odgovor Napisal/-a janbuc » 07. Feb 2015 17:16

Denis Kramar je v dresu @PerthGloryFC debitiral z zadetkom in zakrivljeno enajstmetrovko.
http://snportal.si/legionarji/video-kra ... tmetrovko/

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Denis Kramar

#20

Odgovor Napisal/-a janbuc » 23. Jan 2016 16:30


Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti