Dare Vršič

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Dare Vršič

#1

Odgovor Napisal/-a Golman » 17. Dec 2011 20:49

Slika

Ime in priimek: Dare Vršič
Datum rojstva: 26.09.1984
Klub: FC Koper
Vrednost na transfermarketu: 875.000 £

Trenutno prvi strelec prve slovenske lige. Dokazal se je tudi z odličnim zadetkom proti Srbom.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#2

Odgovor Napisal/-a janbuc » 30. Dec 2011 09:57


Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Dare Vršič

#3

Odgovor Napisal/-a Golman » 30. Dec 2011 17:25

Za moje pojme je to slab prestop. Lahko bi igral vsaj v nemški Bundesligi za kakšen soliden klub. To je moje mnenje, izkušnje iz tujine ima več kot preveč, tako da mislim, da bo izbral pravilno.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

nejcf15
Prispevkov: 72
Pridružen: 21. Dec 2011 21:49

Re: Dare Vršič

#4

Odgovor Napisal/-a nejcf15 » 01. Jan 2012 21:02

Se strinjam z golmanom, Avstrijska liga je isto kot Slovenska. Pričakujem prestop srednje/nižje rangirana v Italijo/Nemčijo/Španijo,

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Dare Vršič

#5

Odgovor Napisal/-a Golman » 02. Jan 2012 07:14

Avstrijska liga glih ni ista kot Slovenska, ker imajo zelo bolje organizirane klube in plače igralcev kot v Sloveniji, nivo igre pa bi lahko rekel, da je enak kot v Sloveniji... Zaenkrat je glede njegovega prestopa še tiho.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Dare Vršič

#6

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 02. Jan 2012 14:08

nejcf15 napisal/-a:Se strinjam z golmanom, Avstrijska liga je isto kot Slovenska. Pričakujem prestop srednje/nižje rangirana v Italijo/Nemčijo/Španijo,
Avstrijska liga je kar se tiče infrastrukture 100 let pred nami, pri kvaliteti ni taka razlika, ampak vseeno bi Vršič v svojih najboljših letih lahko šel v kakšen večji klub kot je Austria, ne verjamem da se samo oni zanimajo zanj. Mam pa občutek da bo kar ostal v Olimpiji do poletja.
Slika
Slika

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#7

Odgovor Napisal/-a janbuc » 03. Jan 2012 15:11


SLO27
Prispevkov: 117
Pridružen: 11. Jan 2012 15:32
Klub: Mura 05

Re: Dare Vršič

#8

Odgovor Napisal/-a SLO27 » 11. Jan 2012 17:09

Vir: pomurec.com


Pogovarjali smo se s prvim strelcem slovenske lige in trenutno najboljšim pomurskim nogometašem Daretom Vršičem. Preberite, kako je s svojimi predstavami zadovoljen igralec Olimpije, o rivalstvu med Olimpijo in Mariborom, kam bi se rad preselil, kako gleda na mlado ekipo Mure 05 in kje bi rad nekega dne končal kariero.

Za tabo je super pol sezona v slovenski ligi, dosegel si 14 zadetkov na 21 tekmah, odličen si bil tudi na evropskih tekmah. Kako si zadovoljen sam?

S številkami sem zadovoljen, pri igrah pa imam še veliko rezerv, kar mi daje dodatno motivacijo, ker vem, da lahko napredujem. Prav tako ima veliko rezerv tudi cela ekipa in če bomo ostali skupaj, bomo to skušali dvigniti na višji nivo.

Si najboljši strelec Olimpije, kar pa meče slabo luč na vaše napadalce, ki vsi skupaj niso dosegli toliko zadetkov, kot ti sam. Kaj meniš o tem?

Igrali smo tak sistem, da je v tej postavitvi napadalcu najtežje doseči zadetek, pa tudi razen Dragana Čadikovskega pravega napadalca niti nismo imeli. Drugo nimam kaj za dodati, morda z novim trenerjem pride tudi drugačna postavitev in bodo napadalci dosegali več zadetkov.

Trenerja Dušana Kosiča je zamenjal stari lisjak Bojan Prašnikar. Ali to pomeni večje ambicije Olimpije in grožnja Mariboru?

Olimpija ne gleda na Maribor, tako kot se Maribor obremenjujemo z Olimpijo. Olimpija ima svoje cilje in ti so jasno postavljeni najvišje. Gremo stopnico po stopnico, ljudje v klubu so pravi, zato so za trenerja postavili tudi najboljšega v Sloveniji.

Z Daretom Vršičem ali brez njega?

Zaenkrat ni nobene ponudbe. Govoril sem z Ačimovičem, ki mi je rekel, da se še ne dogaja nič.

Dunajska Austrija?

Interes obstaja, drugo pa ne vem.

Ponovno te vleče v tujino, kam bi najraje šel?

Vsekakor bi najraje ostal v Evropi, je pa pozimi problem, da enih državah nimajo premora, drugje pa je krajši kot v Sloveniji, pri nas pa smo praktično že mesec dni brez treninga. V lige petice kamor bi najraje šel, se bom težko prodal, prestopni rok pa bo še en čas trajal, zato bo potrebno počakati.

Kaj pa kakšna Rusija, Ukrajina, Kitajska?

V finančno bogate države na vzhodu me zaenkrat ne vleče, se pa nikoli ne ve. Kot vsak bi raje šel v zahodno Evropo, sploh pa jaz, ki se že imel grenko izkušnjo na vzhodu.

Kakšno je tvoje mnenje o Milenku Ačimoviču, je tako dober športni direktor, kot je bil včasih nogometaš?

Še boljši. Dela res iskreno, pošteno in natančno, kar se mu bo vrnilo. Ljubi ta posel in je pravi zanj, to je dokazal že v tem kratkem času.

Če bi te želel kupiti tudi Maribor in bi bil prestop ugoden tako za tebe, kot tudi za Olimpijo, bi prestopil v Maribor?

Kar se tiče Maribora nimam kaj komentirati.

Presenečenje jesenskega dela sezone je zagotovo Mura, ki je z relativno mlado zasedbo na četrtem mestu prvenstvene lestvice. Kakšno je tvoje mnenje o trenutni Muri?

Murina ekipa je res mlada in preveč naivna, v vezni liniji po mojem mnenju manjkata dva izkušenejša igralca. V jesenskem delu so bile njihove igre po sistemu toplo-hladno, kot pa sem že rekel, pa bi za neko konstantnost rabili okrepitve na sredini. Drugače ekipa ni slaba, igrajo lepo, v večini igrajo domačini, kar gledalci opazijo in cenijo v Prekmurju.

Pred tabo je še kar nekaj let kariere, vse pristaše Mure pa zanima, če si ob koncu kariere želiš še enkrat igrati v Murski Soboti?

Če bo situacija dopuščala, bi ob koncu kariere rad igral še enkrat v Muri, kjer sem kariero začel, pa tudi v Olimpiji. Upam, da če bo šel vnovič v tujino, da tam ostanem čim dalj časa, vse je odvisno od zdravja in poškodb, rad pa bi na najvišjem nivoju igral vsaj do 35. leta.

Ob koncu lanskega leta je bil zamenjan selektor Matjaž Kek, ki nate ni resneje računal. Ali pričakuješ, da boš pri Slaviši Stojanoviču imel pomembnejšo vlogo?

Nimam posebnih pričakovanj, gledam iz dneva v dan. S Kekom sem se odlično razumel, bil je pošten do vseh, tisti, ki so bili najboljši, so igrali. Upam, da bo tako tudi pri Stojanoviču, vse pa je odvisno od mojih iger.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#9

Odgovor Napisal/-a janbuc » 02. Mar 2012 13:01

Vršič novi kapetan Olimpije
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... mpije.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#10

Odgovor Napisal/-a janbuc » 06. Mar 2012 14:20

Austria se vrača po Vršiča
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... rsica.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#11

Odgovor Napisal/-a janbuc » 26. Apr 2012 17:36

Vršič: "Hotel sem pustiti nogomet"
http://www.zurnal24.si/vrsic-hotel-sem- ... nek-155173

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Dare Vršič

#12

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 26. Apr 2012 18:42

Austria je super klub za njega, če bo šel tja. Je pač prestar, da bi bil zanimiv kateremu boljšemu klubu. Austria je klub s tradicijo, plače so dobre, infrastruktura tudi, imajo dobre navijače, ki cenijo dobre nogometaše (Mile je tam legenda kluba), so v vrhu avstrijskega nogometa, živel bo v evropski metropoli (prebivalcev ima Dunaj približno toliko kot v vsej Sloveniji skupaj), blizu doma... V takem klubu lahko postane ljubljenec občinstva in po končani karieri lahko mogoče kandidira za neko službo v klubu, mogoče kot skavt za Slovenijo, kaj jaz vem. Organizacija je v Avstriji precej dobra, to je v bistvu Bundesliga v malem. Boljše biti v top klubu v majhni a organizirani ligi, kot pa igrati za nek klub, ki se v Italiji ali Franciji bori za obstanek. Pa Austria igra redno v Evropi...
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Dare Vršič

#13

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 26. Apr 2012 18:47

Mimogrede, kolikor vem je njegov prestop v Austrijo pogojen tudi s tem, ali poleti odide Junuzović ali ne...
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#14

Odgovor Napisal/-a janbuc » 03. Maj 2012 12:40


Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Dare Vršič

#15

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 03. Maj 2012 19:22

Dobro za Vršiča, dobro za slovenski nogomet (za reprezentanco + če se izkaže bodo mogoče avstrijski top klubi kupili še koga iz naše lige), verjetno tudi dobro za Olimpijo (vkolikor so dobili lepo odškodnino), tako ali tako je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo šel...
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#16

Odgovor Napisal/-a janbuc » 15. Maj 2012 18:00

Dare Vršič: Če se bom vrnil v Slovenijo, bom prišel v Olimpijo
http://www.siol.net/sportal/sportal_plu ... vrsic.aspx

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#17

Odgovor Napisal/-a janbuc » 11. Jun 2012 14:05

Slika

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#18

Odgovor Napisal/-a janbuc » 12. Jun 2012 15:36


Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#19

Odgovor Napisal/-a janbuc » 13. Jun 2012 21:18


Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Dare Vršič

#20

Odgovor Napisal/-a janbuc » 07. Jul 2012 17:49

Dare Vršič je zadel danes na prijateljski tekmi proti West Hamu za 2:1 v 27. minuti, tekma se je končala v prid zmage Dunaja z 3:1.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov