NZS

Debatirajte o reprezentanci Slovenije
Odgovori
Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#81

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 22. Sep 2016 23:25

Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#82

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 10. Okt 2016 10:44

Kandidaturo napovedal tudi Simič. Nisem navdušen nad temi "političnimi kandidati", ampak če že, potem se mi zdi Simič skoraj boljša opcija od dosedanjega "levega" kadra. Bi pa absolutno najraje koga tretjega. :ugeek:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#83

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 29. Okt 2016 14:18

Evo, kandidiral bo tudi Rade Mijatović. http://ekipa24.si/clanek/nogomet/sloven ... na-volitve
Se vam pa ne splača kupovat, ker itak nič ne pove.

O volitvah pa nekaj bluzijo tudi slovenske novice:
http://ekipa24.si/clanek/nogomet/sloven ... na-volitve
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NZS

#84

Odgovor Napisal/-a janbuc » 29. Okt 2016 18:55

Viator&Vektor napisal/-a:Evo, kandidiral bo tudi Rade Mijatović. http://ekipa24.si/clanek/nogomet/sloven ... na-volitve
Se vam pa ne splača kupovat, ker itak nič ne pove.

O volitvah pa nekaj bluzijo tudi slovenske novice:
http://ekipa24.si/clanek/nogomet/sloven ... na-volitve
hm dva linka sta enaka :D

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#85

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 29. Okt 2016 19:34

Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#86

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 14. Nov 2016 21:05

Haha, kandidiral bo še Nemec. Morda kdo ve, kako on izpolnjuje kriterij "vsaj tri leta v fuzbalu"? Aha, Bilje

Levičar, desničar in sodnik, res vesela druščina. :nene: In pol se čudimo, da so v našem nogometu lobiji...

Pa da ne bom samo negativen še svoj program nabijem:
Za predsednika bi uvedel profi funkcijo z minimalcem.
Zmanjšal bi izplačila funkcionarjem, predvsem sodniškim.
Oklestil bi proračun za reprezentančna potovanja.
K pisanju za Naš nogomet bi povabil dejansko kvalitetne pisce.
Prvo ligo bi povečal na vsaj 12 klubov.
Uvedel bi nazaj dve tretji ligi.
Pokril bi potne stroške za vse drugo in tretje ligaše.
Uvedel bi brutalne kazni za tistega, ki bi se odpovedal napredovanju.
Za prvo ligo bi uvedel nujen pogoj reflektorjev.
Ostale infrastrukturne kriterije bi znižal, a bi se jih držal.
Vse tekme bi dal na isti termin, tistega, ki bi ga izglasoval folk.
Derbi kroga bi dal v nedeljo zvečer, skupaj z oddajo o SNL.
Dovolil bi baklje.
Za stoletnico bi organiziral propagandno tekmo med Ilirijo in Mariborom B
na sklani kleti v retro dresih in z retro žogo in bi usput o tem posnel film.
Reporterja za spletni prenos na nzs.si bi dejansko poslal na stadion.
Prenovil bi spletno stran NZS.
Nike trgovino bi spremenil v dejansko trgovino NZS z lastnimi artikli.
Licenciranje bi izvedel še pred koncem vsake sezone.
Od Italijanov bi skopiral "Art.52, Norme organizzative interne della FIGC".
Boril bi se za to, da klubi z igralci sklenejo pogodbe za določen čas.
Če igralec dva meseca ne bi dobil plače, bi postal prost.
Uvedel bi pravilo, da mora vsak klub imeti v postavi vsaj 3 igralce nad 27 let.
Združil bi MNZ LE in MS.
V Stožicah ali kje drugje bi postavil muzej (lahko skupaj z OKS) in kip Mihelčiča.
Pomagal bi postaviti igrišča in ustanoviti klube v krajih, kjer jih ni.
Če bi ostalo kaj denarja, bi ga vložil v infrastrukturo (strehe, reflektorji).
Uvedel bi posebne finančne spodbude za klube, ki bi vrnili tradicionalna imena.
Konstatno bi težil sodnikom naj vse tekme sodijo objektivno (razen Bravu).
V vseh tekmovanjih bi ukinil delegirane žrebe in nosilce.
Uvedel bi posebno ligo B ekip za prvoligaše in prepovedal masovne posoje.

Edit: Pa Rajglju in kolegom bi dal novo funkcijo, na vsaki tekmi bi pregledali štant in kdor ne bi prodajal dresov, šalov in kap, bi dobil kazen.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#87

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 24. Nov 2016 19:31

Ko misliš, da je Rade najslabši možen kandidat...

Nemec:
Novost bi bil zaključni turnir četverice (final four) vseh štirih tretjih lig, ki bi moral dobiti posebno mesto v organizacijski shemi NZS.
:debil:
http://svet24.si/clanek/novice/slovenij ... brezplacno
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#88

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 28. Nov 2016 11:42

Simič out, Izet in,
tako trdita Ekipa24SN in rtvlj.

Se bom probal pozanimat, kaj je blo na skupščini MNZ LJ...
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: NZS

#89

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 28. Nov 2016 13:40

Trenutno slabše ne more biti? :roll:

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: NZS

#90

Odgovor Napisal/-a iniesta » 28. Nov 2016 13:46

Ojoj Mijatović predsednik, pa še slovensko ne zna, plus a ne on prihaja iz sodniških krogov?
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Špelca
Prispevkov: 64
Pridružen: 24. Avg 2016 22:37

Re: NZS

#91

Odgovor Napisal/-a Špelca » 28. Nov 2016 14:11

Balkanizem se v slovenskem prostoru dopušča in je na splošno celo zelo priljubljen. Malo prosim zavrtite misli nazaj kako so bili v medijih/javnosti, pri stroki (naših trenerjih) in na spletnih forumih sprejeti Italijani ko so le ti prišli v Novo Gorico. Na drugi strani se balkanizem podpira v nič koliko primerih, na različnih ravneh in celo na najvišji ravni predsednika NZS. Po eni strani bi se radi zgledovali po zahodnem svetu vendar velika večina še vedno vleče raje niti iz Balkana. Se morda še spomnite izjave g. Stojića poleti 2015, ko je zatrdil, da se bo z mediji v zimskem prestopnem roku pogovarjal že izključno v slovenščini. Temu nismo niti blizu. Da ne omenjam balkanizma v številnih primerih iz naše prve lige - Olimpija, Zavrč, Koper, Rudar.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#92

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 28. Nov 2016 15:36

Najmanj slab kandidat odstopil tudi uradno. Bravo za pokončno držo. :gor: Hkrati to pomeni, da je odstopil tudi kandidat z najboljšim programom (razen mojega :mrgreen: ), oziroma malo cinično, edini kandidat s programom:
http://vega.siol.net/media/files/2016-4 ... v-tisk.pdf

Program je copy/paste tistega iz 2009 (ga imam doma), z nekaj minimalnimi spremembami/poslabšanji. Hecno mi pa je, ko zdaj joka da je volilni sistem neprimeren (kar mu dam povsem prav), saj je bil predsednik in bi ga lahko spremenil, tako da si je sam kriv. Takrat je dejal:
Najprej bi bilo treba na dan sklica volitev ugotoviti število ekip po klubih in nato število ekip po medobčinskih nogometnih zvezah. To število bi nato delili s številom članic NZS, trenutno jih je enajst, pri čemer bi dobili število delegatov po medobčinskih nogometnih zvezah (tabela 1). Medobčinske nogometne zveze bi svoje delegate določile po svojih notranjih pravilih, in to tako, da bi se v okviru medobčinske nogometne zveze določilo, kateri klubi bodo na volilno skupščino poslali delegate, klubi pa bi nato sami določili, kdo bo njihov predstavnik na volilni skupščini NZS. O delegatu bi torej odločal klub, to pomeni osnovna celica nogometa v Sloveniji.
Na ta način bi se omogočilo neposredno glasovanje skoraj polovici klubov v Sloveniji, saj bi število klubskih delegatov, glede na trenutno število klubov (257) in trenutno število ekip (1214), znašalo 110. Sodniška in trenerska organizacija pa bi imeli vsaka po deset delegatov, tako da bi po trenutnih podatkih volilno skupščino NZS sestavljalo 130 delegatov.
Tak klubsko-delegatski sitem bi bil pomoje odličen. :cast: Ne vem, zakaj ga ni takrat dejansko uvedel in zakaj ga je v zdajšnjem programu spremenil v korist velikih, očitno ima tudi sam neke drugačne interese. Kakorkoli, škoda. Vse kaže, da se tudi ta kampanja ne bo odvijala okoli programov.

Pa še to je dobro rekel, sistem s kandidaturo 20 klubov je v konkretnih razmerah izredno problematičen. Če si ti klub in bi podprl dobrega kandidata, je veliko vprašanje ali ga tudi v resnici boš, v kolikor ta ni favorit. Saj tvegaš, da v kolikor izgubi, te bodo potem zakulisno (sodniško, licenčno itd.) 4 leta zajebavali. Način določanja kandidatov bi moral biti drugačen.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: NZS

#93

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 02. Dec 2016 13:39

Predsednik MNZ Ljubljana je podal izjavo za javnost v zvezi z obtožbami Simiča:
Spoštovani kandidat za predsednika, spoštovani podpredsedniki IO MNZ Ljubljana in člani IO MNZ Ljubljana ter vsi člani MNZ Ljubljana, s polno odgovornostjo lahko zatrdim, da nisem bil deležen groženj pred glasovanjem o podpori, prav tako pa lahko s polno formalno pravno odgovornostjo in moralno etično zatrdim, da nobenemu od podpredsednikov in članom IO MNZLjubljana nisem grozil oz. vplival na njih, kako naj se odločijo in koga naj podprejo. Dogajanje pred glasovanjem o podpori, po izglasovani podpori oz. ne podpori pa se mi zdi skrajno sprevrženo, nemoralno in obsojanja vredno dejanje.

Prav tako pa ne razumem ljudi, ki ne prenesejo poraza in sedaj želijo kot glavnega krivca za neuspeh pokazati in prst usmeriti v vodstvo oz. predsednika MNZ Ljubljana.

Vodstvo MNZ Ljubljana in IO je bil legalno in legitimno izvoljen na skupščini organa in s tem mu je bil tudi poverjen mandat za predlaganje kandidata za predsednika NZS in druge člane NZS. Sprašujem se ali so grozili vsem MNZ v Sloveniji, po nepreverjenih podatkih je 90 % članov NZS podprla kandidata za predsednika g. Radenka Mijatovića, med njimi tudi MNZ Ljubljana, ali smo s tem ravnali nedemokratično oz. v nasprotju s svojimi pristojnostmi, odločitev o tem prepuscam tistim, ki nas sedaj obsojajo in širijo propagando za zbiranje podpisov in sklic izredne skupščine.

Lp, Janez GRADIN

PREDSEDNIK MNZ LJUBLJANA
Simič je za RTV SLO dejal, da je pri grožnjah šlo za - oviranje dela družinskega partnerja, onemogočanje napredovanja znotraj zveze, vplivanje na nenastopanje otroka v reprezentanci, pojavil se je celo strankarski nasvet, koga voliti (SDS). IO MNZ Ljubljana je nato z 11 glasovi za in 3. vzdržanimi (en odsoten) za predsednika predlagal Mijatovića.

Zanimivo bo videti koga bo podprl Čeferin, ko bodo uradno znani kandidati. V pogovoru za Večer je 15. oktobra dejal:
V treh mesecih morajo biti volitve. Zvezo zdaj vodi Radenko Mijatović, ki sem ga kot enega od podpredsednikov pooblastil, ker mu zaupam in je sposoben, prav pa je tudi, da sem s tem pooblastil nekoga, ki mi je vnaprej povedal, da ne bo kandidiral za predsednika, ker ne bi bilo prav, da predvolilne postopke vodi nekdo, ki je sam kandidat.
Res slaba izbira, mi pa tudi Simič ni simpatičen. Edina pozitivna stvar je, da je odpadel Rastoder.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#94

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 03. Dec 2016 12:28

Odgovor Simiča:
SPOŠTOVANI PREDSEDNIK MNZ LJUBLJANA!

Poznava se že veliko let in veš, da ne lažem. Dejstvo je, da 90 % članov NZS ve, da so se v MNZ Ljubljana vršili pritiski in grožnje na člane izvršnega odbora, da glasujejo za Mijatovića. Prav tako vedo, da je 32 klubov iz MNZ Ljubljana, kar je krepko čez polovico klubov, podpisalo mojo kandidaturo za predsednika NZS in zaradi tega je bilo nelogično, da IO MNZ Ljubljana glasuje v nasprotju z interesom večine klubov v MNZ Ljubljana. Glasovanje na MNZ Ljubljana je bilo daleč od poštenega. Poraze prenašam dobro, saj so sestavni del življenja, ne prenašam pa groženj in izsiljevanj. Nima težav s tem, da nisem bil tvoj oziroma vaš kandidat, če bi bilo vse pošteno. Šli ste se tako umazano igro, da presega vse meja dobrega okusa. O početju v MNZ Ljubljana ve skoraj vsa nogometna javnost, vedo novinarji in še drugi. Ne vem kako ste lahko pričakovali, da bodo pritiski na najmanj štiri člane IO MNZ Ljubljana ostali skriti. Če drugo ne, sem se z najmanj štirimi člani IO MNZ Ljubljana pogovarjal po telefonu in vsi štirje so se mi opravičili, da niso glasovali za mene, ker so morali glasovati za Mijatovića. Njihovo opravičilo sem sprejel in istočasno sem ugotovil, da tebi predsednik MNZ Ljubljana ni dosti pomagalo, da si bil policist. Verjamem, da ste ti in tvoji sodelavci v teh zadevah pričakovali, da bo ta zadeva ostala skrita tako kot so ostale mnoge do sedaj. Toda zmotili ste se. O tem vedo tudi novinarji in v današnjem Dnevniku si lahko prebereš izjavo enega od članov IO MNZ Ljubljana, ki ni želel biti imenovan. Poleg tega pa si tudi sam pred začetkom izsiljevanja in groženj, Danilu Kacijanu povedal, da imaš težave v IO, saj Simič ima najmanj deset glasov. Potem pa ste začeli s pritiski.

Dejstvo je, da ste na te volitve šli s prepričanjem, da imate vse glasove oziroma veliko večino. Približno en teden pred sejo IO MN Ljubljana ste ugotovili, da večina v IO MNZ Ljubljana podpira mene. Glede na to, da so tudi nekateri drugi MNZ-ji bili na moji strani je to pomenilo, da je obstajala velika verjetnost, da bi jaz lahko zmagal v drugem krogu volitev.

... Zato ste šli v eno izmed najbolj krvoločnih predvolilnih ofenziv v slovenskem nogometu. Zadeve so šle predaleč in to dobro veš. Po informacijah, ki sem jih prejel z več različnih koncev naj bi v tej zgodbi aktivno sodeloval tudi predsednik UEFA Aleksander Čeferin. Ne vem zakaj se predsednik UEFA meša v volitve v eni od nacionalnih zvez, toda očitno so interesi preveliki. To tvoje spodnje pisanje je bilo nepotrebno in pomeni le dolivanje olja na ogenj. Če ne bi bilo tvojega spodnjega pisanja, ne bi bilo niti mojega odgovora.

Prav tako so mi nizkotne izjave Radenka Mijatovića, da on o pritiskih ne ve nič, a on je bil tisti, ki je govoril s Sandijem, pa tudi ti si govoril s Sandijem in tudi Marinčič je govoril s Sandijem. Povej mi, zakaj ste vi trije govorili s Sandijem in ga opozarjali, da ni dobro, da podpira mene. Zakaj je to počel Mijatović. Za mene je to oblika pritiska. Jaz sem se takrat Sandiju, ki je mimogrede bil pet let sekretar na MNZ Ljubljana, ko sem bil jaz predsednik MNZ Ljubljana, opravičil za težave, ki jih je imel zaradi mene in sem mu povedal naj se ne meša, saj bo lahko ostal brez službe. Ne bom omenjal, kaj si ti storil Dragici, ko naj bi bil v drugem stanju. Tudi drugi kandidat za predsednika NZS Matjaž Nemec je v današnjem Dnevniku izjavil, citiram: "Verjamem Ivanu Simiču, da so se pritiski res dogajali."

Še dobro, da na teh volitvah sodeluje Matjaž Nemec, ki vse to vidi in sliši, saj bi drugače mene razglasili za norega. Še več, javno je znano, da je Radenko Mijatović predlagal Matjažu Nemcu, da naj se umakne iz kandidature.

Prav tako je javno znan njegov odgovor, s katerim je zatolkel Mijatovića.

Dobro veš, da ste aktivirali Draga Kosa in Mitjo Klavoro, ki sta klicala Milana Smolnikarja in ga spraševala, kako lahko podpira mene. Podobno je storil tudi Radenko Mijatović, ki je klical Jevševarja. Ali ste res tako samozavestni, da ne veste, da to vemo skoraj vsi v slovenskem nogometu.

Zavedam se dejstva, da mi se za zapisano lahko maščujete in tudi izvedete prometno nesrečo, v kateri bi se jaz poškodoval ali pa bi se mi zgodilo kaj hujšega, saj ko enkrat padeš v spiralo izsiljevanja, v katero ste padli vi, ni konca in ne izhoda. Jaz sem za mene poskrbel, sem dobro zavarovan, tako, da bo moja družina preživela tudi brez mene. Vi pa ste šli čez vse meje.

Vedi, da imam veliko informacij in da me podpira veliko ljudi ter, da ta zadeva ne bo kar tako zaključena. Za mene je znano, da sem pošten, da me ni možno kupiti in da zelo hitro odkrijem nepravilnosti. Zato z veseljem čakam morebitni prihod policistov k meni, saj jih Mijatović v vsakem svojem intervjuju poziva. Ko bodo prišli jim bom povedal vse kar vem, ne bom pa sam vlagal nobenih prijav, saj korupcije in izsiljevanja v slovenskem nogometu ni več možno zatreti. Nosilci teh aktivnosti so zmeraj zmagovalci, ti pa si rad del zmagovalcev.

Zato spoštovani predsednik MNZ Ljubljana, ni bilo nobene potrebe, da mi pošiljaš spodnji mail, katerega nisi upal poslati sam, temveč si to naročil Dragici, katero si s tvojim obnašanjem v preteklosti spravil v večmesečno bolniško. Prav tako pa si razbil MNZ Ljubljana, ki je pred tvojim prihodom bil pojem urejenosti in poslovnosti.

Edino ne razumem, zakaj si spodaj podaj izjavo, da ti nisi bil deležen groženj pred glasovanjem o podpori Mijatoviću, saj mi ni jasno zakaj bi bil groženj deležen nekdo, ki naj bi bil spodbujevalec le-teh. Poleg tega se govori, da te imajo v rokah Šajnovi, saj naj bi ti posodili denar za nakup nekega stanovanja v Novemgradu, Hrvaška.

Ne vem zakaj me po mojem odstopu od kandidature za predsednika NZS niste enostavno pustili pri miru. To bi bilo najbolje. Nisem od tistih, ki bi se upognil. Res je, da nisem kandidiral, ampak to samo zaradi tega, da zaščitim tiste, ki me podpirajo, saj vaše metode nimajo meja.

Ta mail sem poslal še mnogim drugim, da ga bodo imeli za vsak slučaj, če se mi kaj zgodi. Glede na to, da si ga poslal vsem klubom, jim ga tudi jaz pošiljam.

Vse vas lepo pozdravljam.

Mag. Ivan Simč
http://www.pozareport.si/?Id=politika&V ... &type=tags

*Sandi je Sandi Kranjec, tajnik MNZ LJ, fajn človek.

Čeferin se pa ve, koga je podprl. Itak je že vse odločeno.

Edit in pa še:
»V MNZ Ljubljana bi se morali izreči o podpori kandidatom že pred dvema tednoma. Tedaj je Simič vodil z 11:4, a smo sestanek prestavili, ker so manjkali trije delegati. Zgolj v tednu dni se je zgodil nenaden zasuk, saj je Mijatović v MNZ Ljubljana prejel podporo dvanajstih članov, Simič pa je izgubil vse glasove,« je povedal eden od dobro obveščenih virov znotraj MNZ Ljubljana, ki se zaradi kočljivega položaja ni želel javno izpostaviti.
https://www.dnevnik.si/1042755687/sport ... ko-razliko
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: NZS

#95

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 03. Dec 2016 15:07

Uradna razlaga da se na prvi seji MNZ Ljubljana ni glasovalo je ta, da:
MNZ Ljubljana je na dan seje IO prejela informacijo, da bo kandidaturo za podpredsednika NZS vložil tudi g. Brezovar Gabrijel. Uradni kandidat za predsednika NZS pa je tudi g. Nemec Matjaž, zato so člani IO potrdili sklep Odbora za nujne zadeve, da se predstavitev programa omogoči tudi njima. In sicer bo v ta namen sklicana 16. seja IO MNZ Ljubljana.
Požar tudi pravi, da pa na MNZ Gorenjske predstavitve Simiča in Nemca niso niti dopustili.

Še poimensko glasovi:
Predsednik je predlagal, da izvršni odbor podpre kandidaturo za predsednika NZS g. Radenka Mijatovića:

- ZA je glasovalo 11 članov izvršnega odbora in sicer: Gradin Janez, Marinčič Darko, Železnjak Dušan, Zavrl Gregor, Svetlin Aleš, Močnik Dejan, Lazicani Bajram, Mitić Radivoje, Marinko Aleš, Novak Borut in Mravljak Gvido.

-VZDRŽAL-i so se 3 člani in sicer: Kreft Rado, Kralj Janez in Ferk Marjan.

- PROTI ni glasoval nihče.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#96

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 05. Dec 2016 18:51

Nemec:
priložnost, da bi bile volitve vsaj enakopravne, pa je bila zamujena v trenutku, ko se je Mijatović odločil, da bo kljub odločitvi, da kandidira za predsednika NZS, ostal tudi na mestu vršilca dolžnosti predsednika NZS, čeprav ga je bivši predsednik Aleksander Čeferin imenoval na funkcijo, ki vodi vse postopke volitev, prav zaradi zaveze, da ne bo kandidiral". "A je res tako težko predati to vlogo drugemu od štirih podpredsednikov?" se sprašuje Matjaž Nemec. "Kako bi izgledalo, če bi predsednik državne volilne komisije istočasno kandidiral še za funkcijo predsednika republike? Če se posameznik ne upre skušnjavi vodenja postopkov volitev, kako se bo uprl skušnjavam, ki mu jih bodo ponujali različni interesi med vodenjem zveze?"
:gor:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: NZS

#97

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 06. Dec 2016 19:39

V glavnem Mijatović in Gradin zanikata obtožbe in namigovanja ter napovedujeta tožbe, Kreft in Klinc odstopila.

Slika

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#98

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 09. Dec 2016 16:24

Še malo o sodniškem lobiju in ostalem. http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/zaka ... ivo/409780

Rtv na srečo vsaj kaj napiše. :gor: Medtem ko je Ekipa itak pod vplivom taistega sodniškga lobija in kar javno favorizira Mijatovića.

Nemec ima danes drugače intervju v Delu in ni tako zelo slab, kot sem mislil da bo.

Edit: Rade zanesljivo. :ugeek:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NZS

#99

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 21. Jan 2017 12:07

kromanjonec napisal/-a:Proti naturalizaciji tujcev.izjemoma primere igralcev z dolgoletnim stažem v prvi ligi(vsaj pet let).
Evo, Eleke dobil državljanstvo.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: NZS

#100

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 21. Jan 2017 14:49

Zna slovensko?

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov