Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

Debatirajte o reprezentanci Slovenije
Odgovori
Torressinjo
Prispevkov: 186
Pridružen: 18. Dec 2011 12:15
Klub: Liverpool

Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#1

Odgovor Napisal/-a Torressinjo » 18. Dec 2011 12:28

Varovanci selektorja Slaviše Stojanovića se bodo v prvi pripravljalni tekmi v prihodnjem letu pomerili s Škotsko. Tekma bo na sporedu 29. februarja, gostila pa jo bo koprska Bonifika, ki sprejme 4.221 gledalcev. Članska izbrana vrsta je na prenovljeni Bonifiki že igrala novembra 2010 z Gruzijo, ki je tedaj zmagala z 2:1. Edini zadetek je takrat z glavo dosegel Boštjan Cesar. Slovenija se je doslej s Škotsko pomerila le dvakrat, obakrat v sklopu kvalifikacij za SP 2006. Na Hampden Parku sta se reprezentanci razšli brez zadetkov, v Celju pa so Škoti slavili s 3:0.



29.2.2012, Koper - Bonifika
Slovenija - Škoska

nejcf15
Prispevkov: 72
Pridružen: 21. Dec 2011 21:49

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#2

Odgovor Napisal/-a nejcf15 » 14. Jan 2012 18:33

Delo poroča da se Slovenija dogovarja z Španijo za prijateljsko tekmo konec Maja.

http://www.delo.si/sport/nogomet/handan ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#3

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 14. Jan 2012 22:39

Upam, da bo kaj iz tega :) In da vidimo, kako se lahko kosamo z eno od najboljših reprezentanc na svetu.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#4

Odgovor Napisal/-a Golman » 15. Jan 2012 00:30

Na EP 2000, smo se lahko kosali, kot tudi na SP, če se prov spomnim?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#5

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 15. Jan 2012 12:17

Čeprav je imela takratna Španija super posameznike, vseeno ni bila v samem vrhu svetovnega nogometa kot je zdaj. Je pa res, da na prijateljskih tekmah zadnje čase ne blestijo.

nejcf15
Prispevkov: 72
Pridružen: 21. Dec 2011 21:49

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#6

Odgovor Napisal/-a nejcf15 » 24. Jan 2012 21:51

Novica iz Škotske - Vstopnice so po 20 €, gosti imajo na voljo 660 vstopnic.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#7

Odgovor Napisal/-a janbuc » 13. Feb 2012 15:40

Brez Korena in Novakovića proti Škotski
http://www.nzs.si/novice/2012-02-13-Bre ... ti-Skotski" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdo ve kdaj bo seznam igralcev za Škotsko? ;)

Edit:
Na seznamu reprezentantov za prihajajočo tekmo s Škotsko, ki bo objavljen na novinarski konferenci 16. februarja

nejcf15
Prispevkov: 72
Pridružen: 21. Dec 2011 21:49

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#8

Odgovor Napisal/-a nejcf15 » 13. Feb 2012 23:41

28 februarja bodo predstavljeni novi dresi, verjetno bodo igrali v njih naslednji dan. Škotska zveza pravi da bo tekma za 15 minut prestavljena (začetek ob 20.45, namesto 20:30).

Skrbi me neigranje v klubih... Ta vikend je igralo samo 6 reprezentantov.
Pri golmanih nimamo problemov, Handanovića in Belec redno branijo.
Branilci - Totalna katastrofa. Samo Cesar je bil na klopci, Jokič, Šuler in Mavrič (nekaj se govori da je prekinil pogodbo) izven postave, Brečko je kaznovan... Jaz bi vpoklical Joviča, Andjelkovića in Rajčevića.
Vesisti... isto kot branilci. Birsa ni b od Birse iz kvalifikacij za svetovno. Krhin ne igra, a kljub temu mislim da mora začeti proti Škotim. Matić je sicer imel nekaj dobrih dotikov proti ZDA, a je vse to zasenčila tista napaka... Vršič ni sposoben igrati DM. Osebno bi vpoklical Elsnerja iz Slaska, ki je odličen destruktor igre in se rad vključuje v napad. Ima svoje slabosti, kot je recimo podajanje. Skupaj z Krhinom bi bila dober duo. Lepo bi bilo videti Vučkića, mislim da bi se znašel kot LM/LW. Kirm je resda lesen, vendar lahko še marsikaj da repki. Kot rezerva je dober.
O napadu pa je škoda izgubljati besed. Še Dedić prihaja v formo.

Moja postava (4-2-3-1)
Handanović
Jović Cesar Andjelković ???
Elsner Krhin
Iličić Ljubijankič Vučkić
Matavž

Pričakujte čim več mladih, ker Stojanović rad dela z njimi.

Btw: Imam prijatelja (ja vem, veliko ljudi poznam...) iz Romunije, ki pozna Stojanovića. V intervjuju je rekel da dela na unikatnih prostih strelih, katere bo poznal cel svet. Tisti proti ZDA mi je bil všeč :)

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#9

Odgovor Napisal/-a janbuc » 14. Feb 2012 00:34

Jaz bi vpoklical še Lazarevič kot jokerja iz klopi... tudi Kurtiča bi se lahko probalo poklicat? Vrjetno bo zraven tudi "Rado", vsaj izkušnje ima, če ne drugega. Roka Elsnerja bi že jaz zdavnaj vpoklical, ker sem prebral, da je eden boljših DM-jev v poljski ligi. Ker se tiče, branilske vrste se strinjam nejcf15. Napadalci? Džengis Čavuševič ali Volaš, eden od njih bo dobil vpoklic vrjetno. :)

Vintage
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2011 15:43

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#10

Odgovor Napisal/-a Vintage » 14. Feb 2012 13:02

@nejcf15.. Cesar in Jokič sta prve pol sezone zelo konstantno igrala. Če jih trener eno tekmo ne da v ekipo, to še ne pomeni da ne računa na njiju. Konec koncev predstavljata pol obrambe Chieva in njuna menjava je morala bit bolj taktične narave.

Mene bolj skrbi Šuler, kateri od svetovnega prvenstva deluje nesigurno, glede na njegovo klubsko stanje pa dvomim da je napredoval.

Skbi me tudi za Birso, kateri v tistih drobtinicah ki jih dobi pri Genoi sicer kaže neke dobre znake, ampak teh drobtinic je še vedno premalo.

Za R. Elsnerja sem prepričan da je na radarju Slaviše, on pa bo presodil ali je za v ekipo al ni.

Če kdaj, potem je zdaj za poklicat nove branilce, ko je do prve tekme ki šteje še dobre pol leta. Je pa res že zadnji čas.

Lazarevič, če ne začne od prve v Padovi, pa zagotovo vstopi v drugem delu vsaj 30 minut na tekmo, kar se njega tiče, samo forsirat, v Italiji igra redno.

Vučkič bolje da ostane na otoku ta mesec in proba čim več iztisniti iz te posoje. Jaz ga ne bi klical niti za mlado rep., ker trenutno mora met kar prepih v glavi kolikor se dogaja okoli njega.

Skratka v roku enega tedna bo seznam objavljen, na katerega komaj čakam, saj bo zdaj največ sprememb na njem po zelo dolgem času.

Aja, na Kurtiča smo pozabli vsi skupaj? Baje je gonilna sila Vareseja...

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#11

Odgovor Napisal/-a janbuc » 14. Feb 2012 13:53

Kurtiča sem jaz omenil... seznam pa bo čez dva dni objavljen. ;)

Vintage
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2011 15:43

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#12

Odgovor Napisal/-a Vintage » 14. Feb 2012 17:29

Aja? Super.

Kaj pa kak Burgič? Je kdo, ki spremlja njegovo igro?

nejcf15
Prispevkov: 72
Pridružen: 21. Dec 2011 21:49

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#13

Odgovor Napisal/-a nejcf15 » 14. Feb 2012 20:38

Lazarevič je itak že v repki...

@vintage
Mladi Francesco Acerbi je navdušil trenerja Chieva, povsem možno je da bo izpadel iz prve postave. Boukary Drame je pa tudi boljši od Jokića, po pravici povedano...

Šuler ima težave z hrbtom, praktično vse je bilo že urejeno za njegov prestop v Hertho potem pa so odkrili to težavo...

Birso je zj* čakanje na prestop v Genoo, ko je bil v nemilosti trenerja v Auxerju in ni veliko igral.

Jap, Slovenija res ni bila nikoli znana po dobrih branilcih... Oblak edini, upam da uspe Krajncu, ki je vice-kapetan pri Genovi.

Glede Elsnerja - poznam scouta iz Poljske, ki ga uvršča med top 3 DMje v Ekstraklasi. On vsekakor ve, prav on je pritegnil mojo pozornost na Elsnerja.

Čavuševića osebno ne bi vpoklical, tudi David Poljanec blesti v drugi (avstrijski) ligi, pa se nobeden na njega ne spomne. Sploh pa je v PrviLigi precej boljših napadalcev.

Bosanci resno razmišljajo o Harisu, če bomo predolgo čakali si lahko še premisli... Čimprej, tembolje. Pa četudi bo igral samo minuto ali pa dve.

Kurtič bi bil menjava Krhinu (ali obratno), ne moreta dva takšna skupaj igrati. Še Kurtič sam je rekel da mora zraven njega igrati pravi destruktor, saj je on precej bolj "skilled" igralec...

Burgić je malo podoben Dediću. Ne asistira in ne zadeva pogosto, je pa borec.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#14

Odgovor Napisal/-a janbuc » 15. Feb 2012 17:04

Vstopnice za Škote od jutri naprej
http://sport-tv.si/d134033/Nogomet/Vsto ... aprej.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
umbro
Prispevkov: 174
Pridružen: 20. Dec 2011 16:25

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#15

Odgovor Napisal/-a umbro » 15. Feb 2012 17:57

Se opravičujem,če je offtopic!
Kako je sedaj z novimi dresi slovenske nogometne reprezentance ?
Če me spomin ne vara je enkrat lansko jesen bilo objavljeno (mislim,da na portalu nogomania),da bodo z letom 2012 naši imeli povsem nove reprezentančne drese v barvah zastave,torej v kombinaciji modre,rdeče,bele barve.
Upam,da je ta zadeva še aktualna.

Lp
NA PRIMORSKEM SAMO GORICA!!

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#16

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Feb 2012 10:20

Koga (ne) bo vpoklical Stojanović?
http://www.siol.net/sportal/nogomet/201 ... novic.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Vintage
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2011 15:43

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#17

Odgovor Napisal/-a Vintage » 16. Feb 2012 11:13

umbro napisal/-a:Se opravičujem,če je offtopic!
Kako je sedaj z novimi dresi slovenske nogometne reprezentance ?
Če me spomin ne vara je enkrat lansko jesen bilo objavljeno (mislim,da na portalu nogomania),da bodo z letom 2012 naši imeli povsem nove reprezentančne drese v barvah zastave,torej v kombinaciji modre,rdeče,bele barve.
Upam,da je ta zadeva še aktualna.

Lp
Sem že jaz spraševal v sosednji temi pred časom:

http://sport-tv.si/d132882/Intervju/Cef ... uarja.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#18

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Feb 2012 13:16

Seznam za Škotsko

Vratarji (3):

Belec Vid, Crotone (ITA II)
Handanović Jasmin, Maribor
Handanović Samir, Udinese (ITA)

Branilci (7):
Brečko Mišo, Kőln (NEM)
Cesar Boštjan, Chievo (ITA)
Ilić Branko, Lokomotiva Moskva (RUS)
Jokić Bojan, Chievo (ITA)
Kelhar Dejan, Samsunspor (TUR)
Mavrič Rožič Matej, (KSV Superfund)
Šuler Marko, Hapoel Tel Aviv (IZR)

Vezisti (9):
Birsa Valter, Genoa (ITA)
Iličić Josip, Palermo (ITA)
Kirm Andraž, Wisla Krakov (POL)
Krhin Rene, Bologna (ITA)
Matić Darijan, Krivbas Krivji Rih (UKR)
Radosavljević Aleksander, ADO Den Haag (NIZ)
Vršič Dare, Olimpija
Vučkić Haris, Cardiff City (ANG II)

Napadalci (4):
Dedić Zlatko, Dynamo Dresden (NEM II)
Ljubijankić Zlatan, Gent (BEL)
Matavž Tim, PSV Eindhoven (NIZ)
Pečnik Nejc, Krilja Sovjetov (RUS)
Volaš Dalibor, Maribor

Edit: Po Škotski Slovenijo do septembrskega začetka kvalifikacij za SP 2014 čakata še dve tekmi. Konec maja se bo pomerila z Grčijo (verjetno v Avstriji), avgusta pa je načrtovana tekma z Romunijo, ki je tik pred uradno potrditvijo. Prost je še en termin tik pred Eurom 2012, a je vprašanje, če ga bo Stojanović izkoristil.
http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/vrni ... har/276958" onclick="window.open(this.href);return false;

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#19

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 16. Feb 2012 14:10

Vesela sem za Vučkiča in Volaša ;) ;) , ne štekam pa vpoklica Rožiča Mavriča, ki je brez kluba in ga še išče. Mar res ni drugih centralnih branilcev za vpoklic? Matič, Dedič, Birsa, ajoooojjjj groza ... :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
Pogrešam Roka Elsnerja, Elvedina Điniča, pa Kurtiča ali Bobana Joviča, ker vsi ti redno igrajo v svojih klubih. :?: :?: :?: :?:

Bury
Prispevkov: 160
Pridružen: 28. Dec 2011 22:51

Re: Prijateljske tekme Slovenske reprezentance

#20

Odgovor Napisal/-a Bury » 16. Feb 2012 14:31

Važno, da je zraven ljubljenec Stojanovića Darijan Matić, Mertelj pa spet spregledan!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta