NK Celje

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#61

Odgovor Napisal/-a Golman » 02. Apr 2012 17:48

Celje naj bi bilo finančno čisto v kurcu, baje nimajo niti 50.000, da bi plačali bivšim igralcem plače, klub naj bi se obrnil na občino za pomoč. Kaj je pa potem s Cinkarno? Ali so sploh dali tisti denar?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#62

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 05. Apr 2012 19:26

So stari dolgovi.. Kar pa redno prihaja(plače) se pa redno plačuje. Cinkarna zagotavlja tekoči denar, stari grehi jih pa - logično ne zanimajo. Klub že od odhoda Vengusta v celoti vodi občina, ljudje v klubu so pa samo lutke v rokah drugih ljudi ki ne morejo imeti dvojne funkcije.

Vsekakor se izboljšuje, ekipa je zelo mlada in zelo kvalitetna, jst osebno sm kr malce presenečen nad igro, ki jo kažejo, ce se bo postopoma - pametno prodajalo bo Celjski klub kmalu na zeleni veji. Jst osebno mam dobr filing.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#63

Odgovor Napisal/-a Golman » 05. Apr 2012 19:34

Te bom kar izkoristil, ker si online. Kako je pa s tribunami? Baje naj bi zaprli vse tribuni in pustili samo glavno tribuno, ker so drugače dodatni stroški. S tem bi tudi Celjske Grofe "ugasnili"... Ker mislim, da so oni edina poživitev tekem v Celju. PA še to me zanima, kako kaj prebivalci Celja gledajo na nogometni klub... Ali pričakuješ kakšen večji obisk tekem? Včasih, ko se je igralo na Skalni Kleti vem, da se je zmeraj nagnetilo tam okoli 2000-3000 ljudi...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

foto
Prispevkov: 819
Pridružen: 17. Dec 2011 15:34

Re: NK Celje

#64

Odgovor Napisal/-a foto » 05. Apr 2012 20:00

Nekdanja tribuna CG je kolikor vem že zaprta za gledalce. Zato so se Grofje tudi preselili na nepokrito tribuno. CMC?

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#65

Odgovor Napisal/-a Golman » 05. Apr 2012 20:08

Na tisti tribuni, kjer so bili Grofi, ni v lastništvu NK Celje, ampak je v lastništvu nekega podjetja, kolikor jaz vem... Zato so jo zaprli, ker so imeli preveč stroškov s to tribuno.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Birkom
Prispevkov: 94
Pridružen: 30. Mar 2012 13:48
Klub: Olimpija
Kraj: Ljubljana

Re: NK Celje

#66

Odgovor Napisal/-a Birkom » 06. Apr 2012 11:50

Žalostno je videti tako velik objekt, ki se ga ne napolne vsaj nekajkrat na leto. Mogoče bi lahko spet dali tja kakšen finale pokala, da se ga vsaj malo izkoristi.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#67

Odgovor Napisal/-a Golman » 06. Apr 2012 12:07

Se strinjam s teboj. Jaz mislim, da so bili preveliki apetiti, ko se je gradil ta stadion. Koliko je bilo sploh plačano za njega in kdo ga je plačal? Kot sem napisal že v temi Kopra, bi moral Celjski stadion biti na ravni Koperskega oz. nekaj takega, bi veliko bolje izgledal, če bi bilo na glavni tribuni cca. 1000 gledalcev...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#68

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 06. Apr 2012 15:36

Golman napisal/-a:Se strinjam s teboj. Jaz mislim, da so bili preveliki apetiti, ko se je gradil ta stadion. Koliko je bilo sploh plačano za njega in kdo ga je plačal? Kot sem napisal že v temi Kopra, bi moral Celjski stadion biti na ravni Koperskega oz. nekaj takega, bi veliko bolje izgledal, če bi bilo na glavni tribuni cca. 1000 gledalcev...
Grajen je bil za potrebe reprezetance in vse razen obeh pokritih tribun je tudi financirala NZS in EU. Takrat v Sloveniji ni bilo primernega štadiona in se je moralo nahitro nekje narediti primiren štadion.

Tista tribuna za golom je v lasti CMC Celje in je za njo potrebno plačevati najemnino, kar se za 10 navijačev ne splača. Če bi bla številka blizu 100 kot v lanski oz. predlanski sezoni bi bli še vedno na tej tribuni. Ko je še bil CMC sponzor je bila pač ta tribuna zastojn, sedaj ko pa tega podjetja ni več v klubu je pa seveda potrebno plačati najemnino.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#69

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 06. Apr 2012 15:41

Golman napisal/-a:Te bom kar izkoristil, ker si online. Kako je pa s tribunami? Baje naj bi zaprli vse tribuni in pustili samo glavno tribuno, ker so drugače dodatni stroški. S tem bi tudi Celjske Grofe "ugasnili"... Ker mislim, da so oni edina poživitev tekem v Celju. PA še to me zanima, kako kaj prebivalci Celja gledajo na nogometni klub... Ali pričakuješ kakšen večji obisk tekem? Včasih, ko se je igralo na Skalni Kleti vem, da se je zmeraj nagnetilo tam okoli 2000-3000 ljudi...
Še odgovor na to.

10 celjskih grofov počasi res pomojem hočejo izriniti ker se brezveze plačuje za varnostnike tti navijači se pa itak zaderejo 1 krat na tekmo in so sami 15 letni pubeci. Drugače rečeno blatijo dobro ime te navijaške skupine. Morš pa vedet, da je bilo v preteklem času veliko napisanega o klubu in seveda si folk kisli marsikej, čeprav pou stvari ni držal. Zato ni pravega obiska, bo pa pomojem kmalu bolje, upam.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#70

Odgovor Napisal/-a Golman » 06. Apr 2012 16:01

Vem, da imate v Celju neke konflikte kar se tiče navijačev... No pa kljub temu, povsem razumem upravo NK Celja, ampak se mi ne zdi fer, da nebi tem 10 pubecom omogočili vstop na stadion pod drugimi pogoji... 10 ljudi, pa 10 ljudi... Čez čas bo iz teh 10 ljudi prešlo na 100... Nikoli ne veš. Drugače pa Celjane povsem razumem, zakaj ne prihajajo na tekme. Stadion in okolica je več kot odlična, samo še realizirat kakšne promocija itd. kot delajo Mariborčani pa bo dobiček.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#71

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 06. Apr 2012 16:22

Ne sej jim ne zapirajo vrat. Ampak se jih hočejo na lep način znebit. Če bi hoteli jih nagnati bi že Januarja zaprli tribuno in rekli, da nočejo več utrasov. Oni celo hočejo navijače! Sam NAVIJAČE ne 10 pubecov ko pride sedet v svoj sektor.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#72

Odgovor Napisal/-a Golman » 06. Apr 2012 16:27

Ja, ampak zakaj se ne usedejo, dorečejo stvari s Celjskimi Grofi? Ker jaz vem, da imajo Grofi več kot teh 10 ljudi. Sami od sebe navijači ne bodo prišli, to vemo vsi. Ampak to očitno sam našim Slovenskim klubom ni jasno(izjeme obstajajo). Drugače pa finančno čisto razumno iz strani uprave.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#73

Odgovor Napisal/-a Golman » 08. Apr 2012 14:48

Ker sem glih v elementu, malo spremljam sezono 2002/03, zanimiv podatki. Tekme so se igrale na Skalni Kleti! Tekme so od konca sezone proti začetku sezone!
NK Celje:
vs. Olimpija 1:3 (gledalcev 700)
vs. Koper 3:3 (gledalcev 900)
vs. Primorje 2:1 (gledalcev 1000)
vs. Mura 3:0 (gledalcev 450)
vs. Gorica 0:0 (gledalcev 400)
vs. Dravograd (gledalcev 900)
vs. Mura 4:0 (gledalcev 900)
vs. Primorje 3:1 (gledalcev 1000)
vs. Olimpija 0:0 (gledalcev 3000)
vs. Rudar 4:1 (gledalcev 1500)
vs. Ljubljana 3:1 (gledalcev 1100)
vs. Era Šmartno 3:0 (gledalcev 700)
vs. Korotan (gledalcev 500)
vs. Koper 3:3 (gledalcev 1200)
vs. Dravograd 2:1 (gledalcev 1000)
vs. Gorica 2:2 (gledalcev 700)
vs. Maribor 3:3 (gledalcev 2500)
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Shury
Prispevkov: 63
Pridružen: 21. Dec 2011 20:01
Klub: FC Barcelona

Re: NK Celje

#74

Odgovor Napisal/-a Shury » 15. Apr 2012 12:53

Golman napisal/-a:Pa še to me zanima, kako kaj prebivalci Celja gledajo na nogometni klub... Ali pričakuješ kakšen večji obisk tekem? Včasih, ko se je igralo na Skalni Kleti vem, da se je zmeraj nagnetilo tam okoli 2000-3000 ljudi...
Sam sem začel redno hoditi na tekme Celja kakšno sezono ali dve, preden so se preselili na Areno. Na Skalni kleti se mi je zdelo vedno dobro vzdušje, tudi ljudi je bilo precej, sploh na bolj pomembnih/odmevnih tekmah. To se je potem nadaljevalo tudi na Areni, dokler niso rezultati začeli padat. Se mi zdi, da je v Celju vedno tako - ko imajo rezultate in neko solidno pozicijo na lestvici (borba za Evropo), je navijačev res dosti, 1000+ vsako tekmo. Se spomnem tiste sezone, ko so potem osvojili pokal (04/05?), takrat je bilo na vsaki prvenstveni tekmi 1500 ljudi, proti Mariboru ali Domžalam pa še dosti več. Ampak čim so šli rezultati dol, je šel sorazmerno dol tudi obisk. In glede na to, da se Celje danes bori za obstanek, je meni čisto logično da je na tekmi 200 ljudi. Isto pa verjamem, da če se bodo v naslednjih letih spet borili za višja mesta, bo tudi obisk precej večji, fix. Zahtevna publika bi rekel :)
Sam na tekme ne hodim več kakšna 2-3 leta oziroma odkar so v javnost prišle informacije o podkupovanju/nameščanju in podobnih nečednostih. Pa mi je bilo v bistvu čisto vseeno, če je Celje sploh vpleteno ali ne, ampak da bom pa vsako leto kupoval sezonsko vstopnico in podpiral svoj klub na tekmi, katere rezultat je že vnaprej določen - ne hvala!

Baron
Prispevkov: 4
Pridružen: 15. Apr 2012 18:40

Re: NK Celje

#75

Odgovor Napisal/-a Baron » 15. Apr 2012 19:00

NKCMC napisal/-a:
Golman napisal/-a:Te bom kar izkoristil, ker si online. Kako je pa s tribunami? Baje naj bi zaprli vse tribuni in pustili samo glavno tribuno, ker so drugače dodatni stroški. S tem bi tudi Celjske Grofe "ugasnili"... Ker mislim, da so oni edina poživitev tekem v Celju. PA še to me zanima, kako kaj prebivalci Celja gledajo na nogometni klub... Ali pričakuješ kakšen večji obisk tekem? Včasih, ko se je igralo na Skalni Kleti vem, da se je zmeraj nagnetilo tam okoli 2000-3000 ljudi...
Še odgovor na to.

10 celjskih grofov počasi res pomojem hočejo izriniti ker se brezveze plačuje za varnostnike tti navijači se pa itak zaderejo 1 krat na tekmo in so sami 15 letni pubeci. Drugače rečeno blatijo dobro ime te navijaške skupine. Morš pa vedet, da je bilo v preteklem času veliko napisanega o klubu in seveda si folk kisli marsikej, čeprav pou stvari ni držal. Zato ni pravega obiska, bo pa pomojem kmalu bolje, upam.
Kaj si ti nekakšen dežurni analitik in pljuvator-drži se zadev, ki jih poznaš in ne komentiraj Celjskih grofov. jasno?! Vam ritim na glavni tribuni se je težko 1X na tekmo zadreti Celje-Šampion in potem pričakuješ ne vem kaj od navijačev! Kljub vsem sranjem so CG še precej močnejša skupina kot ti misliš in so že zdavnaj presegli ta seljački klub in folk okoli njega.
Če misliš, da pripadniki blatijo ime skupine in stojiš za temi besedami se lahko pogovorima urco pred polfinalom pokala pred stadionom me zanima kdo si brihta! Pošlji mi ZS, ker imam počasi že vsega dosti kaj se dogaja v tem Celju s fuzbalom in vsi so pametni v PM.
Manj kot 200 ljudi na glavni tribuni pod streho, od tega več kot polovica sorodnikov igralcev in članov uprave ter sponzorjev, poraz za porazom kluba-ti pa pričakuješ na dežju, ko te jebejo varnostniki in policija v glavo, marele itak poberejo na vhodu! koliko navijačev CG povej? jbg če je cifra 20-so CG še najmanj krivi za to-jasno?!
Koliko mazohistov naj pride gledat poraz protiDomžalam, ko te namaka dež! 100? 200?
In kupi si očala in boš videl kakšni 15 letni pebi smo mi!

BTW Severna tribuna Arene Petrol je pod hipoteko in je formalno pravno izločena iz kompleksa športnega objekta. Torej ima začasno Arena Petrol 3 tribune. Vzhodno pokrito, kjer so gledalci, Južno, kjer so nameščeni gostujoči navijači in nepokrito Zahodno kjer je začasno mesto domači navijaški skupini.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#76

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 15. Apr 2012 19:16

Narobe sma se razumela. Jst sam bi orgazme doživljal na tribuni če vas bi blo usaj 50. Tak so pa nažalost kazni odnesle vaše starejše člane z katerimi se tudi sam osebno zelo dobro poznam. Nerazumem zakaj me sedaj napadaš ker nisem rekel nič slabega in nič neresničnega. In zelo žal mi je da je tako. Lahko se mirne volue v sredo dobima na kavici a se bojim, da pogovor nebo na mojem nivoju. Spuščal se pa pod svoj nivo nebom. Upam samo, da se celje uvrsti v finale in da vas v stožice pride tako kot je treba na štajerski derbi, kar bi lahko zagnalo neko novo zgodbo.


Glede tribune. Si prepričan?

Lp

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#77

Odgovor Napisal/-a Golman » 15. Apr 2012 19:44

Okej, neke napetosti na tem forumu ni potrebno, vse se da lepo pogovoriti, verjetno nekateri, ki niso v navijaštvu pač ne vejo določenih zadev, zato pa se lahko normalno odgovori na napačne informacije, pa kljub temu, kar se dogaja v Celju ne vem, zato tudi ne bom pameten.
Glede na to, da so gostujoči navijači na južni, nepokriti tribuni, pa me zanima ena zadeva, zakaj vas, domačih navijačev ne dajo pod pokrito tribuno nekam v kot? Ker glavna tribuna itak ni nikoli polna, tako ne bi ovirali nobenega itd. Pa tudi, če se prav spomnem, ste takrat povratek naredili na glavni tribuni?
Drugače pa lahko tudi malo več pojasniš zadeve v Celju, ker očitno veš kaj se dogaja... Ali misli Celje vse skupaj sanirati, finančno stanje in vse drugo in ob recimo uvrstitvi v finale, zastopati slovenski nogomet v Evropi, ali bo vse skupaj potonilo in odšlo v nižji rang ter začeti vse od začetka?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#78

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 15. Apr 2012 19:54

Golman napisal/-a:Okej, neke napetosti na tem forumu ni potrebno, vse se da lepo pogovoriti, verjetno nekateri, ki niso v navijaštvu pač ne vejo določenih zadev, zato pa se lahko normalno odgovori na napačne informacije, pa kljub temu, kar se dogaja v Celju ne vem, zato tudi ne bom pameten.
Glede na to, da so gostujoči navijači na južni, nepokriti tribuni, pa me zanima ena zadeva, zakaj vas, domačih navijačev ne dajo pod pokrito tribuno nekam v kot? Ker glavna tribuna itak ni nikoli polna, tako ne bi ovirali nobenega itd. Pa tudi, če se prav spomnem, ste takrat povratek naredili na glavni tribuni?
Drugače pa lahko tudi malo več pojasniš zadeve v Celju, ker očitno veš kaj se dogaja... Ali misli Celje vse skupaj sanirati, finančno stanje in vse drugo in ob recimo uvrstitvi v finale, zastopati slovenski nogomet v Evropi, ali bo vse skupaj potonilo in odšlo v nižji rang ter začeti vse od začetka?

Moje informacije pravijo.. Evropa ABSOLUTNO DA, kar bi zelo, zelo pomagalo k sanaciji. Tu je še prodaja Bezjaka, ki je trenutno eden najboljših napadalcev v ligi. Pa še nekaj mladih, ki bi lahko prinesli denar. Predvsem Verbič. Pa še 50% od prodaje Rep-a, ki trenutno nasrečo zelo dobro igra v Muri. Pomoje se za prihodnost po odhodu garniture Vengust ni za bati. Sam pametno more delat uprava in čimprej naj zamenjajo trenerja. :)

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#79

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 20. Apr 2012 15:03

http://db.tt/4Zhl4fuJ

Danes iz športskih novosti! :o

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: NK Celje

#80

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 20. Apr 2012 15:16

da bi le...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov