NK Celje

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#41

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 22. Jan 2012 12:02

Trenja v skupini in visoke kazni... Zdej je še vprašanje če jih še bo sploh kej v nadaljevanju prvenstva..

someone
Prispevkov: 36
Pridružen: 20. Dec 2011 00:01

Re: NK Celje

#42

Odgovor Napisal/-a someone » 22. Jan 2012 14:44

Torej je z njimi bolj kot ne konec? Škoda, ker so dodobra popestrili tekme Celja in pravzaprav celotno ligo.

El Tigre
Prispevkov: 6
Pridružen: 21. Dec 2011 21:21

Re: NK Celje

#43

Odgovor Napisal/-a El Tigre » 22. Jan 2012 14:48

No glede Akakpoja se opravičujem, ni odšel zastonj kot sem omenil v prejšnjem postu (sprva je bilo rečeno, da bo odšel s prekinitvijo pogodbe, vendar se uprava Celja s tem ni strinjala, saj je imel pogodbo do 2013). Žilina je plačala odškodnino v vrednosti 50.000€.
Kam bo odšel ta denar je veliko vprašanje. No če je v Celju ob prodaji Repa izginila kar naenkrat pol milijona, bo ta znesek zdaj mala malica za celjsko upravo.
tilen89 napisal/-a:Po kakšnem kriteriju si ocenil, da je boljši od Rajčeviča?
Ja pa kaj mislis, da bom hvalil igralce največjega rivala :mrgreen: Rajčeviča sem omenil ker spada med najboljse stoperje lige poleg Sretenovica (čeprav ni nič posebnega), Anđelkoviča in mogoče še koga... Akakpo se lahko komot postavi ob bok omenjenim in ni nič kaj slabši od teh kot govorijo to nekateri. No zdaj če primerjamo po kriterijih: Akakpo ima zagotovo boljso skok igro in udarec z glavo, se pa zna Rajčevič v težkih situacijah bolje postaviti (tukaj mislim predvsem kadar je žoga na strani za predložek in protinapade), ker sem Akakpoja spremljal vse tekme, ki jih je odigral za Celja in sem opazil, da se zelo slabo postavlja ob predložkih. Po izkušenosti bi rekel, da je Rajčevič v prednosti, ker je odigral že preko 150 tekem v naši ligi, je pa tudi malce starejši od Serga. Je pa res, da je Serge odigral bistveno močnejše tekme (sploh z reprezentanco). Če pogledamo fizično bi js reku, da je Akakpo močnejši. Nevem no, samo kaj tebi se ne zdi, da je Rajčevič malce prešibek?

To je samo moje mnenje, da ne bo kdo mislil, da nekaj filozofiram, ker nisem noben nogometni strokovnjak. Zdaj pomoje se bos tudi ti v večini strinjal, ker te poznam že od prejšnjih forumov in vem, da veš kar precej o nogometu sploh pa o Mb-ju :mrgreen:

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#44

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 22. Jan 2012 16:15

El Tigre napisal/-a:No glede Akakpoja se opravičujem, ni odšel zastonj kot sem omenil v prejšnjem postu (sprva je bilo rečeno, da bo odšel s prekinitvijo pogodbe, vendar se uprava Celja s tem ni strinjala, saj je imel pogodbo do 2013). Žilina je plačala odškodnino v vrednosti 50.000€.
Kam bo odšel ta denar je veliko vprašanje. No če je v Celju ob prodaji Repa izginila kar naenkrat pol milijona, bo ta znesek zdaj mala malica za celjsko upravo.
tilen89 napisal/-a:Po kakšnem kriteriju si ocenil, da je boljši od Rajčeviča?
Ja pa kaj mislis, da bom hvalil igralce največjega rivala :mrgreen: Rajčeviča sem omenil ker spada med najboljse stoperje lige poleg Sretenovica (čeprav ni nič posebnega), Anđelkoviča in mogoče še koga... Akakpo se lahko komot postavi ob bok omenjenim in ni nič kaj slabši od teh kot govorijo to nekateri. No zdaj če primerjamo po kriterijih: Akakpo ima zagotovo boljso skok igro in udarec z glavo, se pa zna Rajčevič v težkih situacijah bolje postaviti (tukaj mislim predvsem kadar je žoga na strani za predložek in protinapade), ker sem Akakpoja spremljal vse tekme, ki jih je odigral za Celja in sem opazil, da se zelo slabo postavlja ob predložkih. Po izkušenosti bi rekel, da je Rajčevič v prednosti, ker je odigral že preko 150 tekem v naši ligi, je pa tudi malce starejši od Serga. Je pa res, da je Serge odigral bistveno močnejše tekme (sploh z reprezentanco). Če pogledamo fizično bi js reku, da je Akakpo močnejši. Nevem no, samo kaj tebi se ne zdi, da je Rajčevič malce prešibek?

To je samo moje mnenje, da ne bo kdo mislil, da nekaj filozofiram, ker nisem noben nogometni strokovnjak. Zdaj pomoje se bos tudi ti v večini strinjal, ker te poznam že od prejšnjih forumov in vem, da veš kar precej o nogometu sploh pa o Mb-ju :mrgreen:

Sm hoto precej ostro napadit tvoj post o "zastojn" prodajo Akakpa.. Pa sem si mislil "ahh".. Zdej lepo, da si sam priznal svojo napako. Te bi pa še popravil glede Repa. 200.000 € + procenti pri naslednji prodaji.

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: NK Celje

#45

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 22. Jan 2012 19:43

El Tigre napisal/-a:
tilen89 napisal/-a:Po kakšnem kriteriju si ocenil, da je boljši od Rajčeviča?
Ja pa kaj mislis, da bom hvalil igralce največjega rivala :mrgreen: Rajčeviča sem omenil ker spada med najboljse stoperje lige poleg Sretenovica (čeprav ni nič posebnega), Anđelkoviča in mogoče še koga... Akakpo se lahko komot postavi ob bok omenjenim in ni nič kaj slabši od teh kot govorijo to nekateri. No zdaj če primerjamo po kriterijih: Akakpo ima zagotovo boljso skok igro in udarec z glavo, se pa zna Rajčevič v težkih situacijah bolje postaviti (tukaj mislim predvsem kadar je žoga na strani za predložek in protinapade), ker sem Akakpoja spremljal vse tekme, ki jih je odigral za Celja in sem opazil, da se zelo slabo postavlja ob predložkih. Po izkušenosti bi rekel, da je Rajčevič v prednosti, ker je odigral že preko 150 tekem v naši ligi, je pa tudi malce starejši od Serga. Je pa res, da je Serge odigral bistveno močnejše tekme (sploh z reprezentanco). Če pogledamo fizično bi js reku, da je Akakpo močnejši. Nevem no, samo kaj tebi se ne zdi, da je Rajčevič malce prešibek?
Dober skok ti ne koristi preveč, če se slabo postavljaš. Jaz bi za največji + Rajčeviča v tej primerjavi štel ravno dobro postavljanje in mirnost v reševanju situacij. Dela malo prekrškov, rdečega kartona mislim, da še sploh ni dobil v karieri. Da je prešibek ne bi rekel. Res ni največji bik, je pa zato bolj agilen. Jaz se bi med Akakpom in Rajčevičem brez prevelikega razmisleka odločil za Rajčeviča. Bi pa med top branilce v ligi še zagotovo štel zraven Arghusa, ki se je zelo izkazal po prihodu iz Brazilije. Sicer precej drugačen tip branilca kot Rajčevič, brezkompromisen, oster, pravi fajter. Njegova igra proti Rangersom oz. kako je pojedel Jelavića je verjetno najboljša igra branilca, kar sem jih videl v živo.

Kakorkoli, Akakpo je preteklost naše lige in po mojem bo šel kar hitro v pozabo.
NKCMC napisal/-a:Te bi pa še popravil glede Repa. 200.000 € + procenti pri naslednji prodaji.
nekaj takega ja.

Scout
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Jan 2012 07:25
Klub: AC Milan

Re: NK Celje

#46

Odgovor Napisal/-a Scout » 23. Jan 2012 15:57

El Tigre napisal/-a:Žilina je plačala odškodnino v vrednosti 50.000€.
Ta znesek je pravilen, ker so to danes potrdili v upravi kluba. Se pa postavlja vprašanje kam je izginil Bezjak, ker že lep čas ni treniral s klubom. Po vsej verjetnosti naj bi Bezjak odšel na probo v tujino. S celjsko upravo se ni lepo poigravati s temi stvarmi, ker vsi vemo kakšne kazni sledijo. So pa podali tudi številko koliko zahtevajo za Bezjaka in sicer 200.000€. Lahko bi tudi NKCMC povedal mogoče kaj več o situaciji glede Bezjaka.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#47

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 23. Jan 2012 17:18

Glede Bezjaka ne vem nič novega. Ker že dalj časa se ne sekiram več za klub in ne sprašujem več o informacijah.. Povem samo tisto kar zvem sproti... :|

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Celje

#48

Odgovor Napisal/-a janbuc » 24. Jan 2012 20:07

Zagreb-Celje 1:1

Kdo ve več o tej tekmi? ;)

Scout
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Jan 2012 07:25
Klub: AC Milan

Re: NK Celje

#49

Odgovor Napisal/-a Scout » 25. Jan 2012 08:13

Celje je nastopilo v tej postavi:
NK CELJE: Mujčinović, Kovjenič, Vidmajer, Romih, Centrih, Gobec, Škafar, Bezjak, Močivnik, Močič, Erič. Igrali so še: M. Kotnik, Verbič, Žurej, Torra, T. Kotnik, Ristovski, Bakarič, Gaber, Krljanovič. Trener: Damjan Romih.

Ko pogledas kaksno ekipo ima Celje potem je to vzpodbuden rezultat, ampak vseeno je bila to le prijateljska tekma. Z zgoraj omenjenimi igralci bo Celje igralo v drugem delu sezone. To se bodo pomoje borili za obstanek (v morebitni dobri formi Triglava, bi lahko tudi rekel, da bodo zadnji), kaj več verjetno ne. Za nekatere igralce prvič slišim, da igrajo v prvi ligi in tudi od njih ni kaj za pričakovati. Me pa veseli dejstvo, da je trener Romih priključil prvi ekipi par obetavnih mladincev tukaj mislim predvsem Verbiča in Torro, ki sta produkt celjske nogometne šole.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Celje

#50

Odgovor Napisal/-a Astoria » 25. Jan 2012 14:36

Navkljub vsem težavam pa ima Celje idealno možnost, da se uvrsti v kvalifikacije za Ligo Evropa. To lahko že doseže v polfinalu, če premaga Šenčur in če seveda Maribor premaga Rudar. Ne bi bila velika reklama za naš nogomet, da bi Šenčur igral v Ligi Evropa.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#51

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 25. Jan 2012 21:16

Dosedanji predsednik je podal odstopno izjavo zaradi osebnih razlogov. Neuradno lahko povem, da ge za težave pri zdravju. Naslednik oz. naslednica je že znana. A o imenih ne bom govoril.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#52

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 28. Jan 2012 21:08

Aluminij - Celje 0:0

CELJE: Mujčinović, Bakarič, Vidmajer, Centrih, Ristovski, Gobec, Krljanovič, Verbič, Močivnik, Močič, Kotnik. Igrali so še: Dizdarevič Gaber, Kovjenič, Škafar, Žurej, T. Kotnik, Verbič, Deželak. Trener: Damjan Romih

Prosto so dobili vsi boljši igralci. (Popovič, Bezjak, Krajcer, Kapič)

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#53

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 01. Feb 2012 19:07

Nova predsednica je...

http://www.nkcelje.si/index.php?option= ... ovicefront" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Celje

#54

Odgovor Napisal/-a janbuc » 04. Feb 2012 12:20

Danes tekma med Trbovljem in Celjem, zaradi slabih vremenskih razmer odpade!

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Celje

#55

Odgovor Napisal/-a janbuc » 04. Feb 2012 19:53

Bezjak morda v Ukrajino
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... ajino.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Celje

#56

Odgovor Napisal/-a janbuc » 08. Feb 2012 16:04

8.2.2012
Celje - Šmartno ob Paki 2:1 (1:0); Kapič (45), Bakarič (60); Podbreznik (65).

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Celje

#57

Odgovor Napisal/-a janbuc » 06. Mar 2012 14:16

Celjani, pomagajte nam
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... e-nam.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#58

Odgovor Napisal/-a Golman » 09. Mar 2012 19:00

So le dojeli, da se igra nogomet za gledalce... Ali je pač to krik iz obupanosti?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

someone
Prispevkov: 36
Pridružen: 20. Dec 2011 00:01

Re: NK Celje

#59

Odgovor Napisal/-a someone » 09. Mar 2012 23:31

Jaz bi stavil na tisto drugo... Ampak dobro oni so vsaj iz obupanosti to naredili, ostali še tega ne. :roll:

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Celje

#60

Odgovor Napisal/-a Golman » 10. Mar 2012 13:15

Se strinjam. Okej, Mura bo imela privržence zmeraj, Maribor tudi nima nekaj resnih problemov, Olimpija je začela delati na tem, da se približa navijačem, drugi kluba pa ničesar... Ne vem, Celje bi moralo imeti stabilnega prvoligaša in se nebi smele delati take zdrahe, kot so bile. Me zanima kako bo danes v Celju.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov