NK Celje

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#981

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 25. Maj 2017 14:19

Sva bla naivna kaj CMC? Verjela v veliko Celje... Nekako sedaj vseeno čutim olajšanje da je vse tole sr... z Ukrajinci mimo z nekim občutkom ,da je vse tole prekinjeno še vendarle pravočasno in se bo dalo vsaj tako kot doslej ( brez "investitorjev" ) delati pošteno v 1. ligi.Resda se bomo grizli v drugi polovici lestvice ampak klub bo vsaj naš.Upam samo ,da ne prevzema kluba Žilnik ( baje je nekaj govora ).Nekako mi ne sede ,čeprav se morda motim.
Verjetno je PR kluba tudi v odhodu ,da Ekipa prej objavi vest kot uradna spletna stran.Tudi o podaljšanju Jureta Hađota nič...
Obeta se res pestro poletje.Sedaj bodo na vrsti tudi tisti navijači, ki so hoteli "naš celjski" klub, se zmrovali nad tujci ( opravičeno kot se je izkazalo ) in podprejo z obiskom naše fante ,tiste ,ki bodo pač ostali. 8-)
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

yealink
Prispevkov: 768
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: NK Celje

#982

Odgovor Napisal/-a yealink » 25. Maj 2017 14:24

Še nobena podobna zgodba pri nas se ni končala pozitivno, tako da ni nič čudnega da se tudi ta ni. Eni smo to napovedali že takoj ob prihodu ukrajincev, pa ste se nam smejali, da samo škodo delamo in ne privoščimo klubu dobro. Upam, da gre klub naprej po podobni poti, kot gre Gorica po odhodu Italijanov.

Špelca
Prispevkov: 64
Pridružen: 24. Avg 2016 22:37

Re: NK Celje

#983

Odgovor Napisal/-a Špelca » 25. Maj 2017 15:18

Eno kratko vprašanje za nekoliko boljše poznavalce Celjskega nogometa. Kakšen naj bi bil v prihodnji sezoni po vaši oceni proračun Celja - zgornja polovica za MB,OLI,DOM,(KP) - brez ukrajinskih "vlagateljev". Ali je celo stvar bolj kritična in bo proračun bližje recimo Aluminija, Triglava ter Krškega. Menite da boste lahko prodali/zadržali tržno bolj zanimive igralce, ki so še pod pogodbami: Rahmanović, Vancaš, Cvek, Podlogar itd. Ali pa bodo slednji odšli iz kluba celo brez odškodnine, kar smo v preteklosti pri nekaterih slovenskih klubih že videli.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#984

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 25. Maj 2017 15:43

Lahko je biti zdej pameten ja. Nisem verjel v "veliko Celje" kot si se izrazil sem pa verjel, da se bomo koncno dvignili iz sivega povprecja. Navsezadnje so Ukrajinski vlagatelji prisli z ljudmi z kr bogatim zivljenjepisom. Ampak tu očitno ni bil problem denar ampak je nekje v ozadju mocno smrdelo. Zdej se ze ve bolj kot ne, da so to Acotovi ljudje( lastnik Eurotas hoteli) in njegovi kompanjoni iz Rusije. In tu je nekaj mocno smrdelo. No haval bogu, da so z tem prekinili.

Proracun? Bo pomoje kr soliden, klub bodo podprla podjetja, ki so blizu župana. Nebi bil niti presenečen če se vrne Cinkarna. Zagotovo bo vecji kot v casu Dordzevica.

Zanimivo je pa, da naj bi vseeno v klubu ostala Bulajić in predvsem Mihajlo Gulardava.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#985

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 25. Maj 2017 15:58

Zgleda je bil tu boj za oblast. Navsezadnje zakaj bi oni vlagali denar ce jih lahko vsak trenutek skinejo. Skoraj jim je to tudi uspelo z razresitvijo Dordzevica, a ocitno je bil Rovšnik dovolj pameten, da jim ni popustil.

savinja
Prispevkov: 125
Pridružen: 14. Avg 2012 12:25

Re: NK Celje

#986

Odgovor Napisal/-a savinja » 25. Maj 2017 18:05

Stvar z novimi sponzorji sploh ni preprosta, Štor & Co so z ustanovitvijo famoznega d.o.o. iz kluba naredili podjetje in s tem odvrnili sponzorje, ker bi po novem denar dajali podjetju in ne klubu. Cinkarna je ravno zato izstopila iz španovije, saj bi z novim vložkom teoretično lahko postala solastnik tega d.o.o. in generalni si ni hotel nakopati nevščenosti pri nadzornikih.
Ukrajinci so se takoj po prihodu zanimali za nakup Petrička z izgovorom, da bodo tam delali trenažni center oziroma nogometna igrišča. Po nekaterih (poluradnih)informacijah naj bi tudi uspeli, lahko pa ugibate kateri odvetnik (s polovičnim delovnim časom ali nekaj takega :)) je imel polnomočje vseh dedičev zemljišča na Petričku.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Celje

#987

Odgovor Napisal/-a Pietro » 25. Maj 2017 23:01

Sam sem mnenja, da se težava z odhodom Ukrajincev še ni rešila povsem do konca. Ni mi sicer jasno, kdo vse je zajet v teh 50 tisoč evrov mesečno, ampak vsak, ki ima nekaj soli v glavi, takšne pogodbe ne bo kar tako izpustil iz rok, podobno je tudi pri igralcih tipa Barišić, Belić in ostali, ki so pozimi podpisali nekajmesečne pogodbe... Belić naj bi sicer že ob tisti prvi zamudi plač spakiral kufre in odšel na lastno pest.

Kar se tiče proračuna, pa bo po mojem mnenju spet med najbolj skromnimi v ligi, kot je v preteklosti že bil, pa je bil takrat klub na drugem mestu. Fantje so igrali za malo denarja, precej manj kot trenutna ekipa, ki je bila vsaj na papirju med top3. Po mojem mnenju verjetno še močnejša od Domžal, če bi igrali vsi in nekateri ne bi ostali izven kadra.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#988

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 25. Maj 2017 23:21

Jst tudi mislim, da bo se pestro. Verjetno imajo tudi oni še kakšnega asa v rokavu. Je pa Miloš Rovšnik za Novi tednik izjavil, da še iščejo rešitve kako bi to izpeljali. Torej dejansko še niso šli iz Celja. Sta pa razrešena Dedišin in Krupenko. V upravnem odboru je tudi ponovno Šrot.

Izjavil je tudi "da je prejšnji predsednik podpisal nekatere pogodbe, ki so kriminalno škodljive za društvo in da ne razume njegovih dejanj." Pa si naj vsak razlaga po svoje, glede na to kako se je peljal ta projekt.

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#989

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 26. Maj 2017 08:13

Lahko bi bila to priložnost, da se iz temeljev prevetri kadre v klubu in začne s skromnim proračunom, ki bi zagotavljal vsaj nekako zlato sredino v 1. ligi.Za Cinkarno so govorili ,da bo sponzor vsaj ŠNCju pa je očitno tudi to padlo v vodo.
Za naivnega expredsednika pa tako škoda besed.Nazadnje bo še dežurni krivec za vse skupaj?
Ne razumem kako bi lahko ostal Bulajić saj je prav on pripeljal te kvazi vlagatelje.Ko je to poskušal v Velenju je prvi odletel.
Po drugi strani ni neki nezamenjliv manager?! :debil: 8-)
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#990

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 27. Maj 2017 14:42

Mislim, da ni težko ugibati gdo bo prevzel celjski nogomet. Vsaj v luči bližajočega razpisa za upravljanje javnih prevozov na področju Celja...

gol1
Prispevkov: 21
Pridružen: 30. Avg 2016 14:43

Re: NK Celje

#991

Odgovor Napisal/-a gol1 » 30. Maj 2017 08:45

Ugibati ni težko ,težje je uganiti
BTW ni gdo ampak kdo !

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#992

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 07. Jun 2017 11:44

Baje članek v Ekipi z ZP ( ga lahko kdo gor vrže? ).Trener IJ ostaja!Mene ni ravno prepričal( spomnite se samo zadnje tekme s Krškim...), čeprav smo mu na začetku in koncu nekaterih tekem celo nekaj kao ploskali in ga poskusili sprejeti?!Enostavno bi s tako izkušenim kadrom moral doseči več( EU ).Tudi igra ni ravno ubijala( žoge na Volaša in to je to! ).Po moje bi bilo enostavno predrago ,če bi ga kar napodili?Me pa zanima kaj si mislite ostali forumaši o tandemu Žilnik ( novi ŠD ) in Jovičević v naslednji sezoni? 8-)
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#993

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 07. Jun 2017 11:48

Žilnik - lol, Jovicevic - je vsaj mene zelo presenetil in sem vesel ce ostaja. Njegov odnos do igralcev je izjemen in je kot narocen za mlade. Zakaj mu ni uspelo prebuditi nekaterih “zvezdic” pa pomoje ni kriv on. To je druga zgodba.

Jovicevic je bil zelo dobro sprejet in to ni nakljucje. Njegova slabost in kritike so predvsem zaradi Ukrajinskega porekla...

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#994

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 07. Jun 2017 20:31

No nekaj novih sponzorjev je pa le.. Strabag, A1, Čepin, Lesk...

Drugače pa bojo v Celju uvajali angleški sistem in bo Manager skrbel za vse okoli prve ekipe. Torej nebo Žilnik kot ŠD skrbel za kadrovanje, bo le nek vezni del med Akademijo in prvo ekipo. Z Managerjem so v zakljucni fazi pogovorov kandidatov je vec, tudi Jovicevic( za njega navija vsaj sodec po clanku iz Ekipe Podkoritnik). Opcija oz. zelo verjetno je da se Cinkarna vrne kot glavni sponzor.

https://youtu.be/trrF4alxal4

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#995

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 09. Jun 2017 10:57

Zgleda bodo posnemali Domžale.


Slika

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#996

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 12. Jun 2017 08:21

Žalostno, še tisti ,ki bi lahko ostali zgleda odhajajo.Matic pričakovano ( vse dobro in hvala za vse lepe obrambe! ),vsaj zame eden boljših v moštvu Tilen pa za 4 mestno pazi 4 mestno odškodnino( upam da je novinar SNportala snedel vsaj 1 ničlo) v DomžaleZa igralca vsekakor odlična poteza,za celjski klub totalno nerazumljiva.Barišić mu ni niti do kolen, Brecl pa tudi naj poje še nekaj žgancev...Zgleda da je blagajna res totalno suha ali kaj Žile? :debil:
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

ice
Prispevkov: 84
Pridružen: 01. Jul 2015 18:02

Re: NK Celje

#997

Odgovor Napisal/-a ice » 12. Jun 2017 11:35

jaz res ne razumem te situacije v Celju... klub postavijo na zdrave temelje, začnejo normalno dihat potem pa pripeljejo te kvazi "investitorje" :uzid: pa fuzbal je postal biznis in neke teorije da bodo investitorji zmetali kupe denarja v klub je nateg samo za največje naivneže... njih zanima samo instant zaslužek za klub pa se jim gladko jebe... upam da se Cele čimprej pobere po tem in da sestavijo čimbolj konkurenčno ekipo letos. Bo pa letos po moje ogromna razlika med 4 in 5 mestom na lestvici vsaj kakkih 10 pik, ker MB, OLI, DOM, GO so trenutno nekaj razredov pred ostalimi, ki sploh ne vejo v kaki zasedbi bojo začeli sezono.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#998

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 12. Jun 2017 11:40

Tomaž Petrovič menja Jovičeviča. Končno super novica.

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#999

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 12. Jun 2017 12:03

Hvala CMC ,si mi polepšal dan ,če je to res.
Trener z bradico kljub tvojim hvalam ni nekako pasal v novo celjsko zgodbo.Če ne zaradi drugega, že zaradi plače.
Upam da bo novi trener imel kolikor toliko konkurenčno ekipo, potem se vsaj za sredino lestvice lahko borimo.
Drugače pa verjetno res v sezoni 17/18 v enem žaklju MB,GO,OLI in DOM, v drugem pa vsi ostali?! 8-)
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Celje

#1000

Odgovor Napisal/-a Pietro » 12. Jun 2017 15:33

MMC RTV ga je potrdil že dopoldne, pa so potem novico umaknili... Ne vem, zakaj.
Je pa Tomaž idealen za pomlajeno ekipo, ker je izreden delavec. Sem mu sicer privoščil, da vstopi v neko normalno okolje, v katerem bi imel neko "varno" zaledje, ala Domžale.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov