NK Domžale

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Domžale

#221

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 12. Mar 2016 13:01

Končno so dobili priložnost mladi fantje iz domače šole, zgolj zaradi bolezni in poškodb. V glavah trenerjev je, da mladi ne morejo kar tako igrati v 1 ligi in da je preskok prevelik zalogaj, ampak to ni res, samo priložnost jim je treba dati in pa biti potrpežjivi z njimi. Kombinacija z izkušenimi igralci in vklopom maldih se da igrati in doseč rezultate. Domžale imajo trenutno najboljšo mladinsko šolo v slo a žal so se ogromno mladih perspektivnih že v preteklosti znebili in so rajši dali priložnost tujim povprečnim igralcem, ki niso nič boljši od domačih. MAFIJA, samo da si trenerji in vodilni v klubu polnijo žepe od menedžerjev tujih igralcev

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Domžale

#222

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 12. Mar 2016 13:41

Ti si pa še vedno jezen ker te niso vzeli?

Domžale devajo kr dobr priliko mladim.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Domžale

#223

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 12. Mar 2016 20:03

NKCMC napisal/-a:Ti si pa še vedno jezen ker te niso vzeli?

Domžale devajo kr dobr priliko mladim.
Žal sem že mnogo prestar pa koleno sem že zamenjal, tako da bi me težko vzeli. Spremljam klub, ker mi je zelo blizu in poznam veliko igralcev od l. 1989 - 1995, katerim bi morali dat priložnost kar parim,a je žal niso dobili. Od teh letnikov, ko sem ti omenil igra edino Dobrovoljc

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Domžale

#224

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 12. Mar 2016 20:06

Dobro vem, da smo o tem ze debatirali. Recimo, da ti verjamemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Domžale

#225

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Mar 2016 01:05

Problem pri mladih je, da večina po dveh ali treh dobrih tekmah v glavi zraste ohoho, redki so taki, ki ostanejo na tleh in vsaka jim čast za to. Marsikdaj so za to krivi tudi starši, ker namesto, da bi bili kritični, jih kujejo v zvezde, in priznam, tudi mediji. Itak je, fajn, ko maš nekega mulota pa ti že ob debiju raztura. Je pa jeba, ko pride par slabših tekem, ker normalno, da v mladih letih in neizkušen na daljši rok težje držiš kontunuiteto. Vsak pa pač tudi ne more igrati 1. SNL, obenem pa je pametno it tudi za kako leto ali dve ligo nižje in tam nabrati redno minutažo, izkušnje, kar ti je lahko zgolj plus. Ne pa, da veliko igralcev posojo vzame kot degradacijo, ne pa kot priložnost za dokazovanje. To žal velja tudi za marsikaterega igralca Domžal.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Domžale

#226

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 13. Mar 2016 12:48

Pietro napisal/-a:Problem pri mladih je, da večina po dveh ali treh dobrih tekmah v glavi zraste ohoho, redki so taki, ki ostanejo na tleh in vsaka jim čast za to. Marsikdaj so za to krivi tudi starši, ker namesto, da bi bili kritični, jih kujejo v zvezde, in priznam, tudi mediji. Itak je, fajn, ko maš nekega mulota pa ti že ob debiju raztura. Je pa jeba, ko pride par slabših tekem, ker normalno, da v mladih letih in neizkušen na daljši rok težje držiš kontunuiteto. Vsak pa pač tudi ne more igrati 1. SNL, obenem pa je pametno it tudi za kako leto ali dve ligo nižje in tam nabrati redno minutažo, izkušnje, kar ti je lahko zgolj plus. Ne pa, da veliko igralcev posojo vzame kot degradacijo, ne pa kot priložnost za dokazovanje. To žal velja tudi za marsikaterega igralca Domžal.
Popolnoma se strinjam. V takih težkih trenutkih pa bi morala nastopiti stroka in komunikacija, ki pa žal ni vedno prisotna. Kar se pa tiče posoj pa je pa tko, da v glavnem ti fantje obsedijo in bolj malo igrajo.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Domžale

#227

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Mar 2016 22:40

Itak, ampak zakaj obsedijo, je pa spet povečini zaradi tega, ker posojo vzamejo kot degradacijo, ne pa kot šanso.
Vzoren primer tega, kako dojet posojo, je recimo Hotić, ki v Krškem grize kot zmešan in je to vzel kot šanso kot možnost za večjo minutažo v MB, pa čeprav verjetno globoko v sebi ve, da bo res moglo bit orng remont v MB, da bo dobil več šanse...

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: NK Domžale

#228

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 16. Mar 2016 22:51

NKCMC napisal/-a:Ja! Grafičnega oblikovalca. Njihov zunanji izgled je najbolj smešen od vseh. Majo ostali še kr solidno porihtano to stvar. (Celje, Koper, Maribor, Rudar, Olimpija..)
Imajo pa eni redkih svojo maskoto. ;-)
Slika

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Domžale

#229

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 16. Mar 2016 22:52

Ima tudi Celje..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Domžale

#230

Odgovor Napisal/-a Pietro » 17. Mar 2016 19:44

NKCMC napisal/-a:Ima tudi Celje..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa tudi Drava, Olimpija pa ima mislim, da "občinske"...
Ampak ti špili niso glih poceni, pač za froce je ok, če maš kak fun park pred tekmami (Domžalčani ga imajo), drugače je pa brezveze...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Domžale

#231

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 17. Mar 2016 20:03

Drago pa tudi ni...

V Domžalah Domži vedno sodeluje pri nagradni igri med polčasom.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Domžale

#232

Odgovor Napisal/-a Astoria » 17. Mar 2016 20:08

Jaz bom zadovoljen, če bodo v Domžalah odpravili klemmfixe in zaščitne trakove pred tribuno, ker to po tv meni zgleda grozno.

Sicer pa, kot se je že nekdo obregnil. Ne vem čemu te izprane barve dresov? A da pašejo skupaj s tribuno, ali zakaj ne nabavijo nekih resnih dresov, pa neke resne barve.

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: NK Domžale

#233

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 17. Mar 2016 23:04

Olimpija ima svojega Zmajčka in ima maskoto že dlje časa. Dejansko je fora to, da recimo Domži požanje ogromno navdušenja med otroki, ko uleti recimo v osnovno šolo, poživi pa tudi družbo, ko ga v spremstvu kakšne mične mladenke srečaš na mestni tržnici, ko deli letake in tako občani dejansko opazijo, da bo v mestu tekma. Bistvo je, da se ljudje zabavajo, z nobenim marketingom ne moreš pričakovati, da bo na stadionu par tisoč ljudi, tega ne bo nikoli. Dresi so pa bedni, to je pa res. :D

Slika

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: NK Domžale

#234

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 20. Mar 2016 09:08

Maskote niso slaba zadeva, sicer morajo biti pravilno vpeljane. To glede deljenja letakov po mestu se mi tudi zdi pravilno, saj danes moraš skoraj vsakega navijača osebno povabiti na tekmo. Na tekmi pa je malo težko maskoti drugače zabavati kot ob kakšnih nagradnih igrah med polčasom in mogoče pri vhodu pred tekmo, saj so ljudje po stadionu preveč narazen ( v dvoranah je lažje). Mora pa tudi maskota imeti obilo domšljije, da pridobi pozornost in zabava publiko, vendar prav tako ne postane moteča med tekmo.

To sem pred časom zasledil, Benny the Bull od Chichago Bullsov : https://www.youtube.com/watch?v=BtIVDb4hwwg

Drugače sem zadnjič tudi bral o njihovi snapchat promociji, ki je pridobila veliko zanimanja tudi izven sezone.
Naši klubi uporabljajo snapchat promocijo? Nisem še zasledil razen NZS, ki promovira na svojem FB, se mi zdi priročna aplikacija za "live" marketing na dan tekme.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Domžale

#235

Odgovor Napisal/-a Pietro » 20. Mar 2016 12:32

Jap, vem, da ga majo Goričani in Velenjčani, za ostale dvomim. Morda še Olimpija.

jakapurg
Prispevkov: 161
Pridružen: 21. Dec 2011 17:01
Klub: Dravinja
Kraj: Slovenske Konjice

Re: NK Domžale

#236

Odgovor Napisal/-a jakapurg » 21. Mar 2016 18:03

Olimpija še ma ja.

Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: NK Domžale

#237

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 24. Mar 2016 14:20

Danes s Triestino.Stream: http://goo.gl/aFauKW

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Domžale

#238

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 09. Apr 2016 16:57

Haha, Elsner priteral svojo taktiko do vrhunca. Domžale danes brez napadalca. :mrgreen:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Domžale

#239

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 09. Apr 2016 19:00

Dobra igra Domžal, čeprav so en polčas igrale brez napadalca, žal z dvema nepotrebnima napakama in zmaga je ostala v MB. Še vedno se mi igra s tremi v zadnji liniji ne dopade.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Domžale

#240

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 16. Apr 2016 23:00

Nič od nič, obupna igra že celo pomlad, Elsner bo zafural in pokal in evropo, menjali ga pa seveda ne bodo.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 16 gostov