NK Domžale

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
ratipok
Prispevkov: 551
Pridružen: 03. Jan 2012 19:23

Re: NK Domžale

#21

Odgovor Napisal/-a ratipok » 29. Mar 2012 00:13

Domžale so očitno predvsem košarkarsko mesto. Helios spada med najslabše ekipe v regionalni ligi in imajo povprečje skoraj 1,500 na tekmo v dvorani, ki ima kapaciteto okrog 2,000 sedežev.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Domžale

#22

Odgovor Napisal/-a Golman » 29. Mar 2012 01:40

Tako povprečje? Zanimivo, da pri nogometu ne morejo izboljšati povprečja. Kok majo sploh povprečje gledalcev v prvi slovenski ligi? Če bi imeli 1000 gledalcev bi bilo več kot dobro za njih. Škoda, mislim pa da so Domžale poleg Maribora in mislim da tudi Olimpije edini klub, ki je pošlihtan in nimajo problema z izplačili.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Domžale

#23

Odgovor Napisal/-a janbuc » 30. Mar 2012 19:27

‎#NKDomzale
jutri ob 17h v Ljubljani brez Zeca, Apatiča, Vuka, Hanžiča, Knezovića in Živca. V ekipo se vračajo Pekič, Teinović in Brezovački
Všeč mi je · · @NKDomzale on Twitter · pred 6 min preko Twitter

foto
Prispevkov: 819
Pridružen: 17. Dec 2011 15:34

Re: NK Domžale

#24

Odgovor Napisal/-a foto » 30. Mar 2012 19:50

Golman napisal/-a:Kok majo sploh povprečje gledalcev v prvi slovenski ligi? Če bi imeli 1000 gledalcev bi bilo več kot dobro za njih.
Verjetno realnega števila ne ve nihče. Moja, dokaj realna ocena je, da se na majhnih tekmah zbere približno 300 ljudi (+- 50), na večjih tekmah (Maribor, Olimpija) pa vsekakor več, vsaj 400-600, če ni kakšna izjemna tekma.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Domžale

#25

Odgovor Napisal/-a janbuc » 31. Mar 2012 16:55

Darko Birjukov sporazumno odhaja z mesta trenerja
http://www.nkdomzale.si/index.php?optio ... &Itemid=85" onclick="window.open(this.href);return false;

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Domžale

#26

Odgovor Napisal/-a Golman » 31. Mar 2012 17:18

Zdej bodo pa Domžale vzele Kosiča in glej ga zlomka... :D Hec.
Ne vem koliko je to pametna poteza, če bi se hoteli Birjukova znebiti prej, bi to naredili pred pripravami ne pa na začetku spomladanskega dela. Napaka Domžal.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: NK Domžale

#27

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 31. Mar 2012 17:20

Meni Birjukov sploh ni slab trener. Se mi zdi, da je preteklosti znal stisnit maksimum iz ekipe, letos pa so imeli res ogromno težav s poškodbami, poleg tega pa imajo precej kratko klop.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Domžale

#28

Odgovor Napisal/-a Golman » 31. Mar 2012 17:22

Se povsem strinjam. Mislim, da so celi jesenski del odigrali zdesetkani. Ne vem, meni je škoda, ker Birjukov pozna Domžale, pozna mladince katere je prej treniral. Mislim, da bi Domžale ob popolni ekipi bile bolj bližje vrhu kot so. Ne vem, zame slaba odločitev.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: NK Domžale

#29

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 31. Mar 2012 22:57

Kaj pa vem, pred sezono sem pričakoval od Domžal veliko več. Vsaj boj z Olimpijo za 2. mesto. Imensko imajo Domžale kvalitetno ekipo, mo mojem mnenju celo 3. v državi za Mariborom in Olimpijo. Res pa je, da so imeli res neverjetne težave s poškodovanimi igralci. Ampak med zimskim prestopnim rokom so se kar okrepili, vrnili so se nekateri poškodovani igralci in od Domžal se je spomladi pričakovalo/se pričakuje veliko več. Če ne drugega lahko upajo, da se bo t.i. šok terapija obrestovala in da se bodo rezultati popravili.

barca_boy
Prispevkov: 249
Pridružen: 07. Mar 2012 19:15

Re: NK Domžale

#30

Odgovor Napisal/-a barca_boy » 01. Apr 2012 09:58

na začetku sezone so bili med prvimi 3 nato, pa so prišle poškodbe in na vseh tekmah do konca jesenskega dela je manjkalo ogromno igralcev, največji problem je bil predvsem da so manjkali vsi najboljši, in tako so si nabrali ogromen zaostanek.
mislim da jim primanjkuje samozavesti, vendar pa pričakujem veliko boljše predstave, zaostanek za 3. mestom pa je ogromen, in čeprav si želim da bi se uvrstili v kvalifikacije za ligo europa, bo to zelo težko.
kar pa se tiče obiska, sam sem na skoraj vseh domačih tekmah, in res je žalosten pogled na 500 ljudi na prvoligaški tekmi, ne vem zakaj je tako malo gledalcev, verjetno k temu pripomore bližina ljubljane in s tem dejstvo da kar nekaj folka navija za olimpijo, res pa je tudi da je na tekmah ko je vstop prost na stadionu 1.500 gledalcev, včasih celo več. velik minus je tudi da nimamo navijaške skupine saj ultrasov ni več, o ravbarjih pa škoda zgubljati besede.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Domžale

#31

Odgovor Napisal/-a Golman » 01. Apr 2012 10:40

Ultrasi so bili kar popestritev v Domžalah. Mislim pa, oz. imam občutek, da so si v upravi kluba naredili slab renome in da jih zato uprava ni podpirala. Ravbarji bolje da ne navijajo, saj tistega dedeka poslušat, ko se napije, je nesmiselno, pa še glava boli. Če je zastonj, samo pri Heliosu se prav tako plačuje vstopnina, če se ne motim?
Drugače sem pa še zmeraj mnenja, da bi morale biti karte za vstop na slovenskih stadionih bistveno cenejše, 10e je preveč. Včasih je bila karta 1000sit oz 1500sit. Torej okoli 5eur je čisto realno, saj danes, ko je kriza, se vsak euro pozna.

Barca_boy, kaj pa ti meniš o odstopu Birjukova?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

barca_boy
Prispevkov: 249
Pridružen: 07. Mar 2012 19:15

Re: NK Domžale

#32

Odgovor Napisal/-a barca_boy » 01. Apr 2012 13:34

meni je bil uredu trener, fante je dobro poznal saj je v domžalah delal kar nekaj časa, lansko leto so z ekipo opravili dobro delo, in tudi začetek letošnje sezone je bil dober, na to so prišle poškodbe in ponudil je priložnost mlajšim, druge možnosti pravzaprav ni imel. nasplošno se mi zdi, da je bil eden boljših trenerjev, ki so bili v domžalah, boljši je bil pomojem le stojanovič.
sedaj spomladi pa ne vem no. morda ekipe ni znal dovolj motivirati in psihično pripraviti.
njegov odhod z mesta trenerja članske ekipe je bil soglasen, sicer pa bo birjukov še naprej ostal v domžalah in delal z mladimi.

barca_boy
Prispevkov: 249
Pridružen: 07. Mar 2012 19:15

Re: NK Domžale

#33

Odgovor Napisal/-a barca_boy » 01. Apr 2012 13:49

glede ultrasov pa je res da jih v klubu niso imeli najraje, niso imeli zastonj kart kot ravbarji ampak mislim da so imeli karte po polovični ceni.
mislim pa da je imel športni park v obdobju ultrasov veliko večji obisk kot sedaj. fantje niso bili nasilni ali huligani res pa je da so kdaj povzročili kakšno nevšečnost ampak to je bila bolj "mladostniška zajebancija" kot kakšno nasilje, nikoli se niso pretepali, kot dragonsi in viole. bili so res prava popestritev tudi igralci so jih imeli radi. na domačih tekmah jih je bilo med 100-150 včasih celo 200, na večjih tekmah npr. proti mariboru jih je bilo še veliko več, udeleževali so se tudi gostovanj, kolikor vem jih je šlo ponavadi okoli 50, na pomembnejša gostovanja tudi več. s prijatelji, s katerimi ponavadi hodimo na tekme, sicer nismo bili člani, vendar smo se jim velikokrat pridružili in navijali z njimi in moram reči da je bilo zelo vredu.
začetek njihovega konca pa naj bi bila tekma v celju (l. 2008 ali 2009), ko so nekateri POSAMEZNIKI opiti kričali na policiste in jih zmerjali, oni pa so vse zaprli in jim naložili globe. po tem dogodku se jih je zbiralo vedno manj dokler niso prenehali obiskovati tekme, rekoč da ne bodo plačevali glob za to kar niso naredili.

p.s. green dragons imajo podskupino green dragons domžale, in zanima me če so člani te podskupine, bivši člani ultras domžale?

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Domžale

#34

Odgovor Napisal/-a Golman » 01. Apr 2012 13:56

To da ostane Birjukov trener v mladinskih selekcijah je pozitivno. Samo kaže, da so Domžale dober organiziran klub. Plače v klubu so verjetno redne, nikoli ne delajo problemov, če kateri igralec izrazi željo po odhodu, imajo pravi človeški odnos. Samo škoda, ker je tak majhen obisk.
Kdo je pravzaprav novi trener Domžal?

Green Dragons Domžale koliko vem ni ista grupa, ki je hodila na Domžalske tekme, mislim, da oni obstajajo že zelo dolgo, še pred Ultrasi... Škoda ker klub ni aktivneje vstopil med te "ultrase", da bi probali vsaj umiriti zadevo, jim pomagati ipd. Na žalost. Ker če gledamo, je bilo med Ultrasi veliko mladine in prav ta mladina je prihodnost, oni poznajo Domžalčane, da jih povabijo na tekme ipd. Škoda, ker klub ni imel posluha za njih.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Domžale

#35

Odgovor Napisal/-a janbuc » 01. Apr 2012 14:09

Luka Elsner končal igralsko kariero
http://www.nkdomzale.si/index.php?optio ... &Itemid=85" onclick="window.open(this.href);return false;

tole je malo odigrano po slikah? :D zaenkrat mislim, da je 1.4 (bomo videli v naslednjih dneh)

Edit: vidim do so tudi na šport tv-ju objavili http://www.sport-tv.si/d138088/Nogomet/ ... riero.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Škoda, da končal.. meni osebno je bil eden boljših branilcev v naši ligi.

barca_boy
Prispevkov: 249
Pridružen: 07. Mar 2012 19:15

Re: NK Domžale

#36

Odgovor Napisal/-a barca_boy » 01. Apr 2012 14:26

tole je zagotovo 1. aprilska šala. elsner je dal ogromno domžalskemu nogometu in obratno in ne verjamem da bi v teh težkih trenutkih, ko ekipi ne gre najbolje (vendar verjamem da se bo to kmalu spremenilo) pustil soigralce na cedilu.

barca_boy
Prispevkov: 249
Pridružen: 07. Mar 2012 19:15

Re: NK Domžale

#37

Odgovor Napisal/-a barca_boy » 01. Apr 2012 14:32

ampak bolj ko sedaj brskam po netu, bolj se bojim, da sem se v prejšnjem postu zmotil.
še vedno pa upam da gre za 1. aprilsko šalo.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: NK Domžale

#38

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 01. Apr 2012 15:08

Sam temu skoraj da ne morem verjeti. Po moje gre za prvo aprilsko šalo. Ne verjamem, da bi kar naenkrat oznanil konec kariere. Morda na koncu sezone, kar bi bilo še nekako logično, da bi pa ravno na 1. april končal kariero? No upam, da se ne motim in da gre res za prvo aprilsko šalo.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Domžale

#39

Odgovor Napisal/-a Golman » 01. Apr 2012 20:13

http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... riero.aspx

Zdaj sem res zmeden, ali je to čista resnica ali pa res nekdo lepo nateguje. Če je res končal enostavno ne morem verjeti...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Birkom
Prispevkov: 94
Pridružen: 30. Mar 2012 13:48
Klub: Olimpija
Kraj: Ljubljana

Re: NK Domžale

#40

Odgovor Napisal/-a Birkom » 01. Apr 2012 20:16

Na nogomanii v novici posebej poudarili, da ne gre za prvoaprilsko, se pravi bo kar držalo. Jutri imajo novinarsko konferenco, če se ne motim, bomo malo več izvedeli o teh zadnjih novicah.

Še glede GD Domžale, bo držalo kar je povedal Golman, so starejši kot bi bili UD.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov