NK Olimpija Ljubljana

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#721

Odgovor Napisal/-a Astoria » 15. Mar 2014 09:29

No, pa še zadnji del, v katerem pove, da ti sponzorji obstajajo, med njimi je tudi DUOL.

http://www.sport-tv.si/d190171/Nogomet/ ... ka_ne.html

Pač toliko, da tudi zadnji prepričanci spregledajo, da če Izet gre, da ni konec z Olimpijo.

Borut
Prispevkov: 18
Pridružen: 02. Mar 2014 18:37

Re: NK Olimpija Ljubljana

#722

Odgovor Napisal/-a Borut » 15. Mar 2014 22:26

Zelo dobra predstava Olimpije, mislim da so se borili in bili zelo dobro postavljeni na igrišču, večino časa niso izvajali pressinga, a ko so ga so bili učinkoviti. Dobro je igral Omladič, ves čas sem imel občutek, da bo s svojo levico enkrat osmešil Handanoviča, tudi za Rodića se vidi, da je še vedno kvaliteten igralec. V 2. polčasu je Maribor po vstopu Fajića igral s tremi napadalci, potem sta še 2 centralna vezista vstopila v igro, a ni bilo veliko žog za napadalce. Škoda, da si te tekme nisem mogel ogledati v živo.

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: NK Olimpija Ljubljana

#723

Odgovor Napisal/-a Kekec » 16. Mar 2014 01:00

Čestital bi Olimpiji za zasluženo zmago. A vendarle ne morem mimo dogajanj med samo tekmo in tudi po tekmi. Namreč, bil sem na derbiju. V deseti minuti je trener Olimpije Kosanović na glas rekel, držite dobro tega črnega. Nato pa je Miroljub Kostić celo tekmo Mendyju govoril monkey. Mendy je tako v drugem polčasu ob enem izmed kotov šel tudi do sodnika Juga in mu vse to povedal. Po tekmi pa je skorajšen pretep med Mendyjem in Kostičem preprečilo ogromno igralcev Maribora. Mendy je bil tako slabe volje in jezen, da je želel obračunati s Kostićem. Menim, da takšne rasistične zadeve ne sodijo na igrišče in tudi ne na stadione. Srčno upam, da bodo Kostića primerno kaznovali, čeprav bi raje videl, da bi dobil par šamarčin od Mendyja, da si bi zapomnil za vse večne čase. Takšne stvari mečejo slabo luč na lepo nogometno predstavo Olimpije. Žal zame takšna dejanja niso dopustna in take ljudi bi bilo potrebno strogo kaznovat. Upam, da Kostića doleti visoka kazen.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Olimpija Ljubljana

#724

Odgovor Napisal/-a Golman » 16. Mar 2014 09:41

Čupavo... :) Vseeno se bo morda čudno slišalo ampak bi si vseeno želel, da bi Olimpija izgubila, saj bi s tem prišlo do zamenjave oz odstopa Kosanovića, ki ga ne morem gledat, žal... Nima pojma o slovenskem nogometu, včeraj pa ni zmagala kakšna njegova žešča taktika z žaljenjem ampak igralci in borbenost. Bomo v, deli kaj to pomeni v nadaljevanju, kaj pomeni Rodič za Olimpijo, vsekakor pa edini igralec v Olimpiji, ki je kaj vreden je Nik Omladič...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: NK Olimpija Ljubljana

#725

Odgovor Napisal/-a Kekec » 16. Mar 2014 09:55

Kenan Bajrić! Kako je včeraj pubec odigral. Zame poleg Omladiča in Mitroviča daleč najboljši na igrišču. Kako so tile tri odigrali. Kapo jim dol. Kar se pa Rodića tiče. Velika okrepitev za Olimpijo. Je edini, ki zna žogo zadržat in s hrbtom proti golu oddat levo in desno. Vsekakor je dober igralec, ki lahko še veliko da Olimpiji. Ko že omenjam Bajrića. Že res, da je včeraj odigral dobro, na drugih tekmah ga seveda nisem spremljal, a po včerajšnji predstavi bi v bodoče lahko resno računali nanj pri Olimpiji. Pubec je odigral rutinirano, ni se spuščal v duele ob liniji in je žogo brez težav poslal iz igrišča. To so osnovne zadeve štoperjev in bočnih, da ne posiljujejo žoge ob liniji naprej ampak jih lepo pošljejo iz igrišča in se mirno postavijo. Trajkovskemu, Vilerju in še nekaterim iz Maribora je to španska vas.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: NK Olimpija Ljubljana

#726

Odgovor Napisal/-a iniesta » 16. Mar 2014 10:57

To glede rasizma je treba takoj kaznovat, kaj pri Olimpiji Etemeja tudi kličejo z vzdevkom monkey, ne vem no kot da smo v 18.stoletju. Drugače pa čestitke Olimpiji za zmago, tudi glede zanimivosti prvenstva je lepo da je zmagala, saj na koncu itak vsi vemo, da bo Maribor prvak, ampak je vseeno veliko bolj zanimivo, če osvoji prvenstvo v predzadnjem kolu, kakor pa je pretekla leta dobival prvenstva že v začetku novembra ko so imeli 10+ točk prednosti. Pri Olimpiji, poleg zgoraj omenjenih sta zame tudi kar konkretno odigrala Fink, ki je včeraj veliko bolje odigral na desni strani, pa tudi Zarifović, glede na to da je moral igrat levega bočnega branilca, kjer ni vajen igrati, poleg tega je zelo počasen za bočnega igralca, tako da sem bil tudi nad njim kar pozitivno presenečen. Ja glede Trajkovskega, a se samo meni zdi, da fant stagnira, sem mislil, da se bo bolj razvil, saj ima še cajt, ampak na začetku ko je debitiral je odigral veliko boljše kot igra sedaj. Pa še nekaj kakšen score ima Šimundža v prvenstvu? V Evropi če me spomin ne vara ima veliko boljše rezultate kot v prvenstvu.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#727

Odgovor Napisal/-a Astoria » 16. Mar 2014 11:23

Jaz nisem tako prepričan v osvojitev naslova Maribora. Zagotovo je še zmeraj glavni favorit, ampak pustimo se presenetiti.
iniesta napisal/-a:Drugače pa čestitke Olimpiji za zmago, tudi glede zanimivosti prvenstva je lepo da je zmagala, saj na koncu itak vsi vemo, da bo Maribor prvak, ampak je vseeno veliko bolj zanimivo, če osvoji prvenstvo v predzadnjem kolu, kakor pa je pretekla leta dobival prvenstva že v začetku novembra ko so imeli 10+ točk prednosti.
Ne vem, če si opazil, ali pa je bilo to namerno tako napisano, ampak letos v predzadnjem krogu se bosta pomerila Gorica in Maribor. :mrgreen:

Sicer pa ima Maribor sedaj idealni priliko, da pride nazaj v formo, saj naslednje tri tekme igra proti lažjim nasprotnikom (če se lahko tako izrazim), Gorica pa ima tri izjemno težke tekme, potem pa sledi medsebojni dvoboj.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#728

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 16. Mar 2014 11:32

Kaj je kdo komu govoril in to ne vem, ampak jaz sem hotel napisati, da je Kostić odigral vrhunsko.

Sicer pa so me presenetili zapisi v medijih (od komentatorja v živo itak nisem pričakoval kaj drugega), ampak ko je MB zmagal zadnjič je bilo, kako je nadigral Olimpijo, kako je za klaso boljši, kako je Olimpija zanič itd., zdaj ko je bilo obratno, ko je dejansko Olimpija razbila Mariborčane, ko si slednji praktično niso pripravili resnih šans, pa nič, kao normalen rezultat...

Glede naslova pa še zdaleč ni odločeno. :spediter:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: NK Olimpija Ljubljana

#729

Odgovor Napisal/-a iniesta » 16. Mar 2014 12:48

Vem, da igramo z Mariborom predzadnjo tekmo, ampak še vedno mislil, da mi ne bomo prvaki. Hotel sem samo povedati, da je veliko bolj zanimivo, če recimo Maribor osvoji naslov v predzadnjem, ali zadnjem krogu pred svojimi navijači oz. na gostovanju proti neposrednemu tekmecu za naslov, ali pa kot 03/04 sezoni, ko je bil troboj za naslov kot, pa npr. v 31.krogu na domači tekmi proti Krki.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: NK Olimpija Ljubljana

#730

Odgovor Napisal/-a Golman » 16. Mar 2014 13:50

Samo takrat ko je bil troboj za naslov prvaka je za Bežigradom spremljalo le 2000-3000 gledalcev, v Murski je bila Fazanerija itak nabita, v Gorici pa ne vem kako je bilo...
Bajrić je absolutno material, Olimpija ima še nekaj potencialnih mladincev, ki bi ob primernem uigravanju s prvo ekipo lahko v sezoni/dve resno računali na njih, ampak kot je znano, se Olimpija svojim mladcem kar odreka, je to postala očitno praksa še stare Olimpije... Edini, ki je imel jajca dati takrat mlade igralce tako v stari kot novi Olimpiji je Brane Oblak :mrgreen:
Bomo vidli kaj bo z Olimpijo v nadaljevanju, mislim pa, da bo v Celju nova šok terapija, saj se nekateri igralci že nosijo kot glavne zvezde po zmagi nad Mariborom, edini, ki ohranja trezno glavo se mi zdi prav Rodič...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
xpero39
Prispevkov: 470
Pridružen: 30. Jun 2012 21:06
Klub: NK Maribor
Kraj: Gornja Radgona

Re: NK Olimpija Ljubljana

#731

Odgovor Napisal/-a xpero39 » 03. Apr 2014 11:08

Očitno se bo spet zgodilo, menjava trenerja v Olimpiji. Po eni strani bi morali nadaljevati kontinuirano delo, vendar mene Kosanovič ni prepričal, ekipa igra dobro le na velikih tekmah, po tekmah so ga sami izgovori, čeprav včasih realno zastavljeni. Tudi odnosi med Kosanovičem in Udovičem očitno niso ravno najboljši...

Omenja se, Tomaža Kavčiča, ki ima kar nekaj izkušenj z vodenjem ekip v prvi ligi in drugi, ter mladinska reprezentanca, vendar nevem če bo odšel od NZS-ja in vprašanje kako bi se znašel na stočlku Olimpije, saj kolikor gledam še ni vodil tako publicirane ekipe.

Kavčič sicer ni slaba izbira, bi pa sam vseeno raje videl nazaj Kosiča.

http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... -casa.aspx

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#732

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 04. Apr 2014 12:44

Ekipa pa napoveduje odhod tako Kosanovića kot Udoviča.
http://www.ekipa.org/tiskanaekipa
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Borut
Prispevkov: 18
Pridružen: 02. Mar 2014 18:37

Re: NK Olimpija Ljubljana

#733

Odgovor Napisal/-a Borut » 05. Apr 2014 22:57

Čestitke Udoviču, da je izbral načelnost pred svojo službo :gor: , upam da ostane :gor:

Kot je bilo že omenjeno je pri Olimpiji problem, da ni kontinuitete pri trenerjih, tako da nove spremembe niso ravno dobra novica, vsaj Udovič naj ostane. Kosanović je bil napačna izbira že na začetku. Danes sem gledal tekmo z Gorico, ki je bila veliko boljši nasprotnik, Olimpija pa zelo počasna in brez ideje in pressinga, Omladič je sicer nevaren igralec, vendar so nasprotniki pozorni nanj in mu ne dajo veliko prostora, tako da vsega ne more rešiti sam. Zelo slabo igra recimo Vukčević, ima dobro tehniko, vendar ima slabo ravnotežje in je prepočasen, pomoje bi bilo bolje da bi namesto njega igral kakšen drug mladi igralec(Valenčič, Čeh, Zalaznik).

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#734

Odgovor Napisal/-a Astoria » 06. Apr 2014 08:24

Pri Olimpiji je problem samo en in to je Rastoder. Je pa včeraj Milovanovič pred tekmo povedal, da je neuradno Udović že bivši športni direktor Olimpije.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#735

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 08. Apr 2014 17:08

Jap, Udovič šel.

Saško, vrni se v matični klub pa gremo... :zeleznicar:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Olimpija Ljubljana

#736

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 08. Apr 2014 18:26

Udovič je premehak, za tako delo !! potrebna je železna roka. Po moje Olimpija ni to kaj bi morala biti , ali kaj si navijači želijo.Močna Olimpija bi na derbiju imela tudi do 10.000 tisoč navijačev, po moje trener ni pravi za Ljubljančane... :D Kaj menite kdo bi po vašem moral biti trener in športni direktor?

Borut
Prispevkov: 18
Pridružen: 02. Mar 2014 18:37

Re: NK Olimpija Ljubljana

#737

Odgovor Napisal/-a Borut » 08. Apr 2014 19:43

Udovič se je tukaj pokazal kot načelna oseba, želel je uveljaviti svojo vizijo za ceno izgube položaja. Problem je torej v Rastoderju.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Olimpija Ljubljana

#738

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 08. Apr 2014 21:21

Sramota...

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: NK Olimpija Ljubljana

#739

Odgovor Napisal/-a Ceks » 09. Apr 2014 08:47

Sramota za LJ kaj se dogaja...

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Olimpija Ljubljana

#740

Odgovor Napisal/-a Astoria » 09. Apr 2014 17:22

Zahteve navijaške skupine Green dragons

http://green-dragons.com/2014/04/zahtev ... n-dragons/

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 21 gostov