NK Olimpija Ljubljana

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#981

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 21. Jun 2016 20:10

NKCMC napisal/-a:Glih Štulac ni primeren sa Olimpijo glede na to, da imajo malo morje igralcev na njegovi poziciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kronaveter je poškodovan, Kapun gre na operacijo tetive

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Olimpija Ljubljana

#982

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 21. Jun 2016 20:13

Dr.axler napisal/-a:
NKCMC napisal/-a:Glih Štulac ni primeren sa Olimpijo glede na to, da imajo malo morje igralcev na njegovi poziciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kronaveter je poškodovan, Kapun gre na operacijo tetive
Mimoun, Wobay?


Sent from my iPhone using Tapatalk

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: NK Olimpija Ljubljana

#983

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 08. Jul 2016 21:11

http://www.nkolimpija.si/poleg-igrisc-v ... ljana-news

Končno se premika tudi za mladinsko šolo. :gor:

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#984

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 13. Jul 2016 21:24

Pietro, NKCMC No kje so zdej te vaše dobre okrepitve, pa tudi Vanoli in njegov italijanski calcio, me kar mine gledat, zgrešeni nakupi in to vam bodo dokazali tudi na koncu letošnje sezone, res pa je da so poškodovani Vidmar, Mitrović, Kronaveter a tudi brez njih se mora igrati, Mimoun pa Alves pa na klopi

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#985

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 13. Jul 2016 21:29

Velikonja je super, ostalo pa hja... Zdaj je lahko biti pameten, ampak jaz bi dal Alvesa in Mimouna v prvo, ne vem zakaj jim Vanoli ne zaupa.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#986

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 13. Jul 2016 21:35

Viator&Vektor napisal/-a:Velikonja je super, ostalo pa hja... Zdaj je lahko biti pameten, ampak jaz bi dal Alvesa in Mimouna v prvo, ne vem zakaj jim Vanoli ne zaupa.
Zakaj pameten, poglej malo nazaj pa boš videl kaj sem napisal že ob samih govoricah in prvi objavi v primorskih novicah o okrepitvah. Novak je pa res še prezel, da bi lahko igral, pa ne vem tud zakaj ni Eleke v igri

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#987

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Jul 2016 21:55

Kaj o okrepitvah? Kirm in Velikonja sta danes najboljša, najbolj aktivna, obramba je pa pogrom, ampak v njej igrajo staroselci... Tak da ne nabijaj spet na pamet. Mene pa glih ne boli kaj preveč, če bodo izpadli in če ne bodo prvaki...

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#988

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 13. Jul 2016 22:07

Pietro napisal/-a:Kaj o okrepitvah? Kirm in Velikonja sta danes najboljša, najbolj aktivna, obramba je pa pogrom, ampak v njej igrajo staroselci... Tak da ne nabijaj spet na pamet. Mene pa glih ne boli kaj preveč, če bodo izpadli in če ne bodo prvaki...
Edino Velikonja je okrepitev vse ostalo je brezveze, Kirm je pa v čem dober, v teku po levi strani iz obrambe v napad in obratno, ma kakšno nabijanje no
zgleda da se samo ti spoznaš na fuzbal :plosk:

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Olimpija Ljubljana

#989

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Jul 2016 22:12

Ne, ne spoznam se zgolj jaz, ampak ti se očitno ne spoznaš na golo logiko...
Dva od novincev igrata, Velikonja je daleč najboljši, ti pa začneš nabijat o tem, kak sva z NKCMC zgrešila v prazno o okrepitvah.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#990

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 13. Jul 2016 22:18

Pietro napisal/-a:Ne, ne spoznam se zgolj jaz, ampak ti se očitno ne spoznaš na golo logiko...
Dva od novincev igrata, Velikonja je daleč najboljši, ti pa začneš nabijat o tem, kak sva z NKCMC zgrešila v prazno o okrepitvah.
Tle edino ti nabijaš, dej me razvestli z golo logiko, tega pa res ne razumem še nismo vzel

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Olimpija Ljubljana

#991

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 13. Jul 2016 22:37

Škoda besed zate Dr.axler, zato jih tudi nebom uporabil. Priznam, da težko izpodbijam tvoja dejstva. Verjetno sem precenil svoje amatersko znanje.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Olimpija Ljubljana

#992

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 14. Jul 2016 12:01

Če se ne motim sem pred mesecem napisal da Olimpija z Vanolijem izpade v 1 kolu in tudi je ( bo ). Ni škoda, lahko bi pravi trener taktično naredil dober rezultat. Zdaj pa so brezglavo letali po igrišču v prvem polčasu. Kako je reku # nikogar se ne bojimo # seveda ne je bila skoraj rezervirana petarda v njihovi mreži zato pa kajn problem.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#993

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 14. Jul 2016 18:15

NKCMC napisal/-a:Škoda besed zate Dr.axler, zato jih tudi nebom uporabil. Priznam, da težko izpodbijam tvoja dejstva. Verjetno sem precenil svoje amatersko znanje.
Kakšna užaljenost. Zakaj škoda besed saj sem bil vendar s tvoje strani in Pietra napaden,češ da podcenjujem igralce iz slo lige in da po mojem kao da nihče ni dovolj dober za olimpijo. Ne bodi preveč sarkastičen, verjamem da je težko sprejeti mnenje drugega drugače mislečega, na forumu vsak lahko napiše svoje mnenje in videnja, ne moremo pa prepričevati druge, da spremenijo svojo oceno in mnenje, razen če mu je to s časom dokazano in to sam končno spozna. Kakšno znanje in opazovanje imaš pa ne vem, to veš sam, po mojem skromnem mnenju in spremljanju tvojih komentarjev pa verjetno res ne kaj dosti. Pa res se ne trudi preveč z besedami, ker boš verjetno utrujen :cast: :salute:

ghad
Prispevkov: 170
Pridružen: 24. Feb 2015 18:31

Re: NK Olimpija Ljubljana

#994

Odgovor Napisal/-a ghad » 24. Jul 2016 10:55

Tale Eleke pa ni najbolj priljubljen med igralci Olimpije ane? Včeraj pri golu se je praktično sam veselil, Velikonja (ki je čakal na njegovo podajo) ni pokazal niti kančka veselja, Eleke je sam plesal pred navijači in tak timski duh ni najboljši za Zmaje. Res da Eleke zna solirati, ampak on uspeh šteje samo po številu doseženih zadetkov. Kakorkoli, tole na dolgi rok ne more biti dobro.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Olimpija Ljubljana

#995

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 24. Jul 2016 13:52

ghad napisal/-a:Tale Eleke pa ni najbolj priljubljen med igralci Olimpije ane? Včeraj pri golu se je praktično sam veselil, Velikonja (ki je čakal na njegovo podajo) ni pokazal niti kančka veselja, Eleke je sam plesal pred navijači in tak timski duh ni najboljši za Zmaje. Res da Eleke zna solirati, ampak on uspeh šteje samo po številu doseženih zadetkov. Kakorkoli, tole na dolgi rok ne more biti dobro.
Se strinjam, Eleke je velik egoist in mu je pomembnejša osebna statistika pred ekipo, upam, da mu bo znal Vanoli čimprej razložit, da je fuzbal ekipna igra

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Olimpija Ljubljana

#996

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 24. Jul 2016 16:10

Vanoli ne zna nič razložit, ker po tolko letih še vedno ne govori slovensko, igralci pa itak ne zastopijo italijansko. Še za menjavo se komaj zmenijo, kaj šele kaj več. :P
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: NK Olimpija Ljubljana

#997

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 24. Jul 2016 21:51

Vanoli je do prvega zelo nervozen, potem se prenese to na igalce.... po golu so se malo sprostili in odigrali malo bolje. Nevem kaj je mislil Vanoli, ki ni hotel ali ni razumel, da se zamenja Klinarja. Drugo ne razumem zakaj ne poskusi z Crnomarkovićem, ki je močan v duelih, kar zdaj potrebujejo, ko manjka poškodovani Mitrović.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Olimpija Ljubljana

#998

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 25. Jul 2016 08:12

Počakaj da zamenjajo Vanolija potem boš videl, da bojo zadihali. Samo gospodu šefu treba več časa, da bo to dojel. Meni kaže na Elsnerja bi bil pravi za Olimpijo . Če trener ne more igralcu osebno kaj razložit potem mi nebi dal prave motivacije noben, ker trener je zato da te dvigne, saj po mojih izkušnjah. Prišel bo čas nezadovoljstva v klubu in igralskem kadru.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Olimpija Ljubljana

#999

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 28. Jul 2016 13:39

Spet bi radi nekak upravičili letnico 1911 :)
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... -1911.aspx

In spet se pojavlja 9. maj kot ustanovitveni datum Ilirije :roll: Tak da že tu pade kredibilnost članka :dol:

Bury
Prispevkov: 160
Pridružen: 28. Dec 2011 22:51

Re: NK Olimpija Ljubljana

#1000

Odgovor Napisal/-a Bury » 28. Jul 2016 21:55

Pa vsi ostali viri so polni napak, samo njihovi so relevantni :)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov