NK Maribor

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
kromanjonec
Prispevkov: 302
Pridružen: 21. Avg 2012 23:50

Re: NK Maribor

#841

Odgovor Napisal/-a kromanjonec » 16. Feb 2016 13:21

Saj niso igrali v 3.ligi,ker ni bilo dovolj ekip v 2.ligi. Mb je pač poizkusil z ''B'' ekipo,kar se pa ni izšlo.Zdaj so pa posojeni v ekipo 1.lige.Tako da je situacija po mojem za njih precej bolja.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Maribor

#842

Odgovor Napisal/-a janbuc » 29. Feb 2016 23:40

URADNO: Krunoslav Jurčić ni več trener @NKMaribor!
http://snportal.si/prva-liga/uradno-gro ... i-jurcica/

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#843

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 01. Mar 2016 10:45

:debil:


Zahovič ga vse bolj sere :dol:

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#844

Odgovor Napisal/-a Pietro » 01. Mar 2016 14:03

Adijo #Misija14...

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Maribor

#845

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 01. Mar 2016 14:40

Res nespametno...

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#846

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 02. Mar 2016 10:02

Res bom presenečen, če bo Maribor letos prvak. Se dela vse bolj po "Završko". Škoda, potem ko je zadnja leta kazalo da bi Maribor res lahko postal nek dobro organiziran evropski klub, zdaj pa gredo nazaj na isti nivo kot ostali klubi ko se ne ve kdo pije in kdo plača, ter se menjujejo uprave, trenerji in kar celi igralski kadri tako kot spodnje perilo.

Kak že gre tisto?
"Možeš istjerati seljaka iz sela, ali selo iz seljaka ne možeš."

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#847

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 19. Mar 2016 20:45

Bom kar svoje izjave prekopiral
ebutaljib napisal/-a:Maribor rabi trenerja, ki bo gojil aktivno igro, ne pa "ziheraša" kot je bil Šimundža, pa tudi Milanič pred njim. Potem pa ni čudno, da so sčasoma igralci pozabili kako se igra nogomet
Spet so pozabili igrati :roll:
ebutaljib napisal/-a:Igra Maribora pod Jurčićem je nekaj čist drugega kot pod Šimundžo ali pa še prej pod Milaničem. Dosti bolj napadalna in prepričljiva. Pri Šimundži s(m)o se morali vedno do konca tekme tresti, da slučajno v zadnjih minutah nasprotnik ne bo zadel in izenačil. Zdaj so tekme ponavadi odločene že dosti prej. Do priložnosti se prihaja z dosti večjo lahkoto kot kadarkoli prej pod Šimundžo, pa še bolj gledljivo je vse skupaj.
Spet se je potrebno trest. Tudi če je nasprotnik Krka :oops:
ebutaljib napisal/-a:Maribor ne potrebuje novega trenerja, ampak potrebuje trenerja :D
Za kratek čas so ga celo imeli, pa je moral it ker se je predobro igralo :debil:

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Maribor

#848

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 09. Apr 2016 08:48

Ha vijole in ultimat; koliko pa so te # viole # naredile škode klubu ki ga imajo " rade " nekaj deset tisoč evrov kazni v NZS blagajno. Sicer pa Maribor nima pravega igralskega izbora posebno ne tujci.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#849

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 09. Apr 2016 09:44

Igralski kader bi bil čist v redu (znebiti se je treba samo nekaj igralcev z nešportnim načinom življenja), če bi le stroka bila prava.

Konec koncev so bili isti igralci pod drugim trenerjem sposobni zabijati več kot 3 gole na tekmo, med tem ko v tem sistemu igre ki ga forsira Zahovič (Šimundža in Milanič nimata kaj dosti besede pri tem) zabijajo samo enega na tekmo.

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: NK Maribor

#850

Odgovor Napisal/-a BOCo » 11. Apr 2016 09:07

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Maribor

#851

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 11. Apr 2016 09:36

Pričakujem zelo iskren odgovor s strani ZZ in NK Maribor, hahahhaaaaa.......Viole so šle pa z fizičnem nasiljem zelo predaleč, pogovor bi bil čist dovolj. Drugače pa je taka komunikacija v klubih čist običajna,en tak posebnež je bil tudi Mojsilović v Domžalah, zato je takrat kar nekaj igralcev zapustilo klub, Knežević, Gerić, Halilović ......

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#852

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 11. Apr 2016 11:01

Leto, dve nazaj je izgledalo kot da je Maribor resen klub, zdaj se pa kaže da je še večja gnojšnica kot kje drugje. Po mojem Novakovič že zdaj obžaluje da je prišel v Slovenijo.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#853

Odgovor Napisal/-a Pietro » 11. Apr 2016 14:06

Mah, kako fizično nasilje, en igralec mal dobi okoli kepe, pa je panika... Kolkokrat smo kot mulci dobli od starih, pa zaradi tega nismo klicali socialne, zdaj pa se že oglaša SPINS in pristavlja svoj piskerček.

Dejstvo je, da nekateri igralci (bom napisal) z glavo niso bili pri stvari in je bil takšen obisk (čeprav naročen/blagoslovljen) potreben, da se jih spravi na realna tla. Ker je Zaho očitno pri igralcih izgubil avtoriteto, ali pa jim kar sam popušča, ker ima tudi sam težave... V tem pogledu je največ (znova) zasračkal prav Zahovič, ker to sranje z Agimom niti malo ne bi blo potrebno. Kot vsak normalen vodja slačilnice se je ded za razliko od ostalih vodij postavil v bran ekipe, kar je edino pravilno. Vsi pravijo, da mora ekipa držati skupaj, četudi so v njej gnili posamezniki. S suspenzom pa se zgolj ponavlja slučaj Volaš/Mejač/Cvijo/Črnic/Mezga itd. Agim je po mojem mnenju že odigral zadnjo tekmo za MB.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Maribor

#854

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 11. Apr 2016 16:04

Najbolj od vsega bi pa bilo zanimivo, da sedaj Agim dobi prekinitev pogodbe in potem v igro stopi Mandarić in ga pripelje v OL. To bi bilo zanimivo. Se pa popolnoma z vsem strinjam z tabo Pietro.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: NK Maribor

#855

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 11. Apr 2016 16:34

Pietro napisal/-a:Mah, kako fizično nasilje, en igralec mal dobi okoli kepe, pa je panika... Kolkokrat smo kot mulci dobli od starih, pa zaradi tega nismo klicali socialne, zdaj pa se že oglaša SPINS in pristavlja svoj piskerček.

Dejstvo je, da nekateri igralci (bom napisal) z glavo niso bili pri stvari in je bil takšen obisk (čeprav naročen/blagoslovljen) potreben, da se jih spravi na realna tla. Ker je Zaho očitno pri igralcih izgubil avtoriteto, ali pa jim kar sam popušča, ker ima tudi sam težave... V tem pogledu je največ (znova) zasračkal prav Zahovič, ker to sranje z Agimom niti malo ne bi blo potrebno. Kot vsak normalen vodja slačilnice se je ded za razliko od ostalih vodij postavil v bran ekipe, kar je edino pravilno. Vsi pravijo, da mora ekipa držati skupaj, četudi so v njej gnili posamezniki. S suspenzom pa se zgolj ponavlja slučaj Volaš/Mejač/Cvijo/Črnic/Mezga itd. Agim je po mojem mnenju že odigral zadnjo tekmo za MB.
Zakaj ni to fizično nasilje če te en okrog ušes, ko pride z ulce en brezdelnež violaš, s kakšno pravico, seveda je nasilje. Danes okol kepe čez 14 dni pa še kaj več...Če bi se mu to na ulici zgodil, bi mu verjetno vrnil in bi imela pretep ene na ena, tko pa ..... A po tvojem tudi Nikolić, ki se je na Elekeja v efektu drl idiot črni, ker je zapravljal redni čas, ni rasist . Pa sej ti verjetno veš, ker redno hodiš na tekme, kako se na tribunah gledalci derejo na igralce in trenerje , jim j....... vse po spisku, žalijo in ne vem še kaj, pa take žalitve so dogajajo že na pionirskih tekmah, kar je najbolj žalostno in starši žalijo igralce nasprotnih ekip......res imajo dober vzgled. se pa strinjam, da bi ZZ moral zadevo umiriti že na začetku. Podobne žalitvene nastope je imel pred časom Mojsilović v Domžalah in so zato takrat odšli Knezović, Gerić, Halilović .....in ko so končno Oražem in ostali to spregledaki, so ga odstavili in zamenjali z Elsnerjem.
Zadnjič spremenil Dr.axler, dne 11. Apr 2016 17:03, skupaj popravljeno 1 krat.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#856

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 11. Apr 2016 16:54

Filipoviča, Derviševiča, Obradoviča, Šulerja pa še koga bi bilo potrebno preprosto izločit iz ekipe. To za mene niso nobeni športniki, če redno ponočujejo, pijejo, kadijo, itd. Kakšen športnik je to? To niso nobeni športniki, tak da ob prvem nočnem izletu bi jih takoj morala doleteti sankcija, če se stvari ne bi popravile pa adijo!

Ampak to morata narditi trener oz. športni direktor, ne pa viole. No, če pa trener nima praktično nobene besede, športni direktor je pa isti pijanček kot zgoraj našteti, potem pa....

Skratka bljak.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Maribor

#857

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 11. Apr 2016 17:03

Jaz ne vem, kaj naj račem. To, da se da "en focn" me ne moti, pa to da se ponočuje in kadi tudi ne (pa tudi to je dejstvo, da si debil, če greš molit in zavlačevat 2 min pred koncem tekme). Vse skupaj se mi zdi brezveze, problem je pač, ker so na obeh straneh egoti in koleriki in se spičijo za brezveze.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Maribor

#858

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 11. Apr 2016 17:13

No "Idot črni..." je res prenapihnjena zadeva. Vsak bi podobno reagiral. In to ne potrjuje dejstva, da je Nikolič rasist. Res, da ni reagiral idealno ampak Eleke je z to potezo samo pokazal kak karakter je in jst osebno bi ga takoj za nekaj tekem posadil na klop.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#859

Odgovor Napisal/-a Pietro » 11. Apr 2016 17:22

Viator&Vektor napisal/-a:Jaz ne vem, kaj naj račem. To, da se da "en focn" me ne moti ... Vse skupaj se mi zdi brezveze, problem je pač, ker so na obeh straneh egoti in koleriki in se spičijo za brezveze.
Evo Draxler, ti je odgovoril V&V namesto mene. Nikjer nisem napisal, da če to nekdo stisne eno po zidarsko okrog ušes, ni fizično nasilje, mi je pa mimo, da se dela neko paniko, češ pretepli so ga. Nekateri bi dejansko mogli mal v roke dobit, ker prvič, dajejo slab zgled mlajšim, in so očitno tak tupi v glavo, da jim drugače ne moreš dopovedat.

Ne mi pa prosim mešat Nikolića in zadeve z Elekejem tu mešat, ker nisem tega sploh omenjal, govorim zgolj o primeru MB, ki sta vseeno različna. ;)
Ampak če že, Eleke je dokazal, da mu je figo mar za ekipo ... glavno, da on zabija. Me pa motijo take stvari, kot jih je izustil Nikolić in jih ven spravijo gledalci na tribunah, je pa po drugi strani smešno, da se kaznuje in piše denarne kazni, ki so navijaške parole... Pa so daleč od rasistično-nacionalistično-verskih opazk.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: NK Maribor

#860

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 11. Apr 2016 17:25

Po neprespani noči boš glih lahko oddelal trening ali pa tekmo tako kot treba, ne? :roll:

Če si športnik, potem živiš športno, pa ne zato ker ti je kdo rekel da moraš, ampak zato ker si športnik. ČE si športnik seveda. No, sicer pa, če bi res bili pravi športniki in imeli kvaliteto, potem bi že davno igrali v tujini v večjih klubih, ne pa da jim je NK Maribor plafon :mrgreen:


Kar se pa focnov tiče.... kaj vas nezadovoljne stranke tudi hodijo fockat? Šef pa stoji poleg in reče da je prav, da ste ga dobli? :D
Gledalci ste namreč ravno to - stranke! Čisto nič več, pa če vam je prav ali ne. Lahko greste na stadion in plačujete za "predstave" ali pa tudi ne. Najbolj mi je smešno ko pizdijo nad zanič igrami, ki jih Maribor proizvaja že dolgo, pizdijo kako igralci ne dajejo vse od sebe, ,nad Zahotovimi ekscesi, ampak še kar hodijo na stadion in jim nosijo denar :mrgreen:

Jaz že nekaj časa ne hodim (več) na tekme zato ker tega sranja ne bom podpiral in ne bom gledal tega mučenja žoge. Pa ni važno kolikokrat bodo še s tem antinogometom prvaki in če bodo igrali Evropo ali ne. Za to sranje ki ga producirajo na igrišču, in sranje ki se ga gre Zahovič, JAZ NE BOM PLAČEVAL in pika. Ko bodo pa igrali lepše in se v ozadju ne bodo delale pizdarije, bom pa spet prišel, pa tud če ne bo kante in Evrope.

Ampak najprej si bodo morali priboriti nazaj moje zaupanje.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov