NK Maribor

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
miki
Prispevkov: 115
Pridružen: 25. Jul 2012 14:04

Re: NK Maribor

#481

Odgovor Napisal/-a miki » 03. Jun 2013 22:10

Pietro napisal/-a:Heh, sicer vem, da samo razmišljaš, ampak trenerja v rangu Aleksandra Stanojevića kar pozabi. Človek služi na Kitajskem mastne pare, ne bo šel trenirat za drobiž v MB. Sam edino logično zamenjavo vidim v Anteju Šimundži, Saša Gajser mi nekako ni primeren (trenutno) za glavnega trenerja. Me pa recimo zanima kako bi se lahko na klopi odrezal Stipe Balajić, ki sicer v trenerski karieri nekih dosežkov še nima.
Bo pa trener zagotovo nek neuveljavljen, ki bo upošteval Zahoviča. Tak kot si napisal, ve se kdo je gazda v bajti...
Saj to sem napisal, da je denar problem. Ampak če bi jaz izbiral in če denar ne bi bil problem, bi pripeljal Stanojevića, realnost je pa Ante.
Zadnjič spremenil miki, dne 03. Jun 2013 22:12, skupaj popravljeno 1 krat.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#482

Odgovor Napisal/-a Pietro » 03. Jun 2013 22:11

Mogoče se bodo šli pa Barcelono, in bodo priložnost ponudili trenerju iz lastnega kluba... Kariću! :hoco: :rendeer:

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: NK Maribor

#483

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 04. Jun 2013 12:42

Nekako pričakovano slovo Milaniča.

Najprej hvala za vse, z Mariborom je resnično delal maksimum. Poslavlja se po tem, ko je Maribor pripeljal na vrh slovenske lige in po tem, ko je z Mariborom naredil mislim, da maksimum v evropskih tekmovanjih - uvrstitev v skupinski del Lige Europa.
V Mariboru se je nekako vzpostavila kontinuiteta dela, tako da mislim, da kljub vsem uspehom Milaniča na klopi Maribora, se bo našel trener, ki bo to zgodbo uspešno peljal naprej. Milaniču pa vso srečo v Avstriji pri Sturmu.
Moj favorit za klop Maribora je Ante Šimundža. Je mlad, v zadnjih dveh letih si je nabral izkušnje kot samostojen trener, motiv tu ni vprašanje. Zagotovo je tudi precej cenejši od preostalih možnih trenerjev. Plus to, da je priljubljen pri navijačih. Mislim, da Zahović z njim ne more zgrešiti.
So pa seveda še druge opcije. Nogamania je kot možne kandidate navedla Prašnikarja (Niti pod razno, ni mi všeč njegov stil nogometa), Stojanovića (Pri Celju in Domžalah mi je bil zelo všeč, ampak na klopi reprezentance se ni izkazal. Šimundža se mi zdi boljša rešitev), Kek (Mislim, da se je slučajno znašel med kandidati za trenerja. Pa tudi pri Rijeki so več kot zadovoljni z njim. Kek je tudi že priznano ime, ima tudi ceno). Sam bi morda pomislil, še na Rejo, ki je meni izjemen trener. No, vodil je Hajduk, ne vem kako je imel tam plačo, a mislim da bi mu lahko Maribor ponudil enako. Čeprav je vodil že Napoli in Lazio ... glede na to da je zamejski Slovenec, bi lahko igrali tudi malo na to karto.
V glavnem bo zelo zanimivo.

Pa da malo še pokomentiram transferje igralcev.
Zadnja okrepitev je Mendy. Če pogledam samo statistiko nisem ravno navdušen. Morda bo pa dal neke nove razsežnosti v igro, bomo videli. Kritiziramo lahko šele po desetih tekmah, ne pa preden nastopi za klub.
Škoda mi je Ploja, vsaj v slovenski ligi bi lahko dobival več priložnosti. Nočem, da gre znova na posojo in potem talent propadal. Enako kot Radan. Mlad talentiran vratar, v vratih pa Jasmin Handanović. Ne vem no, škoda.
Lesjak, Spahić, Rešek in Majer se pričakovano poslavljajo.
Bohar se mi zdi odlična okrepitev, Derviševića pa žal ne poznam dobro. Ampak glede na to, da je zelo mlad in da ima za sabo zelo dober drugi del sezone v Krki bi znal biti dobra naložba za prihodnost.

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: NK Maribor

#484

Odgovor Napisal/-a Kekec » 04. Jun 2013 13:04

Chamberalain, trener ne bo noben od naštetih. Oz. Če Kek reče, da ne bo, pol bo nekdo drugi. ;)

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: NK Maribor

#485

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 04. Jun 2013 13:10

No če imaš kakšne informacije oz. namig na plan z njim :D
Me zelo "firbec matra".

miki
Prispevkov: 115
Pridružen: 25. Jul 2012 14:04

Re: NK Maribor

#486

Odgovor Napisal/-a miki » 04. Jun 2013 14:17

Chamberlain napisal/-a: Sam bi morda pomislil, še na Rejo, ki je meni izjemen trener. No, vodil je Hajduk, ne vem kako je imel tam plačo, a mislim da bi mu lahko Maribor ponudil enako. Čeprav je vodil že Napoli in Lazio ... glede na to da je zamejski Slovenec, bi lahko igrali tudi malo na to karto.
Ne more!

Reja je u Poljudu dobio godišnju plaću od 400.000 eura godišnje.

http://www.jutarnji.hr/edy-reja-dosao-s ... m-/548997/

V Laziju je bil še precej bolje plačan.

Kekec napisal/-a:Chamberalain, trener ne bo noben od naštetih. Oz. Če Kek reče, da ne bo, pol bo nekdo drugi. ;)
Kek bi bil zame iz več razlogov veliko presenečenje.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: NK Maribor

#487

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 04. Jun 2013 15:36

400.000 evrov pri Hajduku? Ne ga lomit. No, sedaj se ne čudim zakaj je Hajduk finančno tako v riti.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Maribor

#488

Odgovor Napisal/-a janbuc » 04. Jun 2013 21:46

Evo Kek zavrnil Maribor.
"Zanimanje Maribora mi godi, to je velik klub, to je moj klub. V moji glavi pa je ta trenutek le bela barva, razmišljam le o tem, kaj me čaka na Kantridi. Ne gre za pogodbo. Jaz sem predsedniku kluba Miškoviću, podpredsedniku Ščulcu in direktorju Juričiću dal svojo besedo," je dejal Kek.

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: NK Maribor

#489

Odgovor Napisal/-a Kekec » 04. Jun 2013 21:54

Pričakovano, da je zavrnil. Torej bo hitro znano ime novega trenerja, glede na to, da se je samo Keka čakalo. =D

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Maribor

#490

Odgovor Napisal/-a janbuc » 05. Jun 2013 09:49

Ob 13. uri bo znan novi trener Maribora.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#491

Odgovor Napisal/-a Pietro » 05. Jun 2013 11:26

Naj bi bil Ante Čačić, bivši trener Dinama..
Sicer pa Matjaž Kek ni zavrnil Maribora, ker ponudbe sploh ni bilo, rekel je, da bi zavrnil morebitno ponudbo, če bi ta seveda prišla... To pa je seveda razlika, ampak itak, da nogomania, da tak naslov, kaj pa drugega... :mrgreen:

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: NK Maribor

#492

Odgovor Napisal/-a janbuc » 05. Jun 2013 13:09

Slika

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: NK Maribor

#493

Odgovor Napisal/-a Kekec » 05. Jun 2013 15:22

Pričakovano. :D
Neverjeten taktik. Torej spet ne bo nič od lepe igre. Pa tudi zadeti enajsterico pred tekmami bo isto, kot zadeti na lotu. ;)

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#494

Odgovor Napisal/-a Pietro » 05. Jun 2013 15:37

Saj to je po eni strani dobro, sedaj je bla enajsterica znana že pol leta vnaprej... :mrgreen:
Tako pa bodo tudi nogometaši motivirani, da se dokažejo na treningih.

miki
Prispevkov: 115
Pridružen: 25. Jul 2012 14:04

Re: NK Maribor

#495

Odgovor Napisal/-a miki » 05. Jun 2013 16:57

Presenečen. Ne pozitivno. Ampak dajmo mu čas.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6579
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Maribor

#496

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 05. Jun 2013 17:46

Čudno, pa saj Čačič ne stanuje zraven ljudskega vrta... :?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: NK Maribor

#497

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 05. Jun 2013 18:33

Zanimiva in nepričakovana izbira. Sam nimam nekega posebnega mnenja o njem, bom počakal par mescev, pa potem komentiral. Kot plus lahko štejemo to, da ima neprimerno več izkušenj v primerjavi z ostalimi, ki se jih je povezovalo s klubom, kot minus pa, da skoraj nikjer ni ostal več kot eno sezono...bomo videli. Vsekakor bo zanimivo spremljati že prve pripravljalne tekme, pa prestopni rok še bo tudi zanimiv.

miki
Prispevkov: 115
Pridružen: 25. Jul 2012 14:04

Re: NK Maribor

#498

Odgovor Napisal/-a miki » 13. Jun 2013 15:13

Mladinska ekipa Maribora, na kateri naj bi ZZ gradil prihodnost kluba, ni bila sposobna osvojit niti mladinske lige. Prvak je postala Gorica. Še en v vrsti dokazov, da je v mariborski nogometni šoli nekaj hudo narobe.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Maribor

#499

Odgovor Napisal/-a Pietro » 13. Jun 2013 16:10

Saj to se že dolgo ve, da nekaj ne štima. To so trenerji, brezveze kakovosten kader, če ti mulce trenirajo razni Karići, Vugdalići in podobni, ki sicer enga pravilnega stavka niso sposobni sestavit, kaj šele, da bi nekoga učili igrati nogomet...
Potem pa so tu še veze in kdo bo igral ter kdo ne.

Kekec
Prispevkov: 166
Pridružen: 18. Apr 2012 15:01
Klub: AS Pizzighettone

Re: NK Maribor

#500

Odgovor Napisal/-a Kekec » 13. Jun 2013 16:42

Pietro napisal/-a:Saj to se že dolgo ve, da nekaj ne štima. To so trenerji, brezveze kakovosten kader, če ti mulce trenirajo razni Karići, Vugdalići in podobni, ki sicer enga pravilnega stavka niso sposobni sestavit, kaj šele, da bi nekoga učili igrati nogomet...
Potem pa so tu še veze in kdo bo igral ter kdo ne.
Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov