NŠ Mura

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
alakazaam
Prispevkov: 206
Pridružen: 20. Jun 2012 16:17

Re: Mura 05

#761

Odgovor Napisal/-a alakazaam » 31. Okt 2012 08:25

Ma ne verjet tem fajlom na NZS.si, ker delajo tam sami lenuhi pa brezdelneži in ni nič usklajeno. Samo poglej si pri Domžalah, Apatič je že pol leta v Moldaviji, pa je še vedno zaveden. Ne vem kje te ljudje živijo, ki to delajo, sam več kot očitno to ni aktualizirano.

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: Mura 05

#762

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 31. Okt 2012 13:58

Navedeni so vsi igralci, ki so bili registrirani pred sezono, pa če tudi so že odšli iz kluba. Je pa zanimivo, da so Mejač, Viler in Dodlek na isti dan podaljšali do 2015, pa pri Vilerju in Dodleku piše do 2015, pri Mejaču pa ne (http://www.nkmaribor.com/novice/?id=4579). Možno, da zaradi kakšne klavzule; Cvijanovič je imel v prejšnjo pogodbo sestavljeno kot 2+1 in je potem klub "aktiviral" še tisto dodatno leto, v uradnih listih pa je pisalo kot da ima pogodbo za 2 leti.


Glede Mure pa se je pričakovano odzval Koper:

"Vodstvo FC Luke Kopra v celoti zavrača obtožbe in očitke predsednika ND Mure 05 o domnevnem navezovanju stikov z pogodbeno vezanimi nogometaši ND Mure 05. FC Luka koper ima jasno začrtano strategijo delovanja kluba za letošnjo in prihajajoče tekmovalne sezone. Prav tako imamo že selekcionirano člansko ekipo, ki temelji na mladih domačih igralcih.

Pred letošnjo sezono je v FC Luko Koper iz ND Mura 05 pristopil Mitja Lotrič. Prestop je bil izpeljan v skladu s pravilniki NZS, na željo obeh klubov, nogometaša in njegovega zastopnika. Kategorično zavračamo očitke in namigovanja, da smo v FC Luki Kopru od konca zadnjega prestopnega roka navezovali ali skušali navezovati stike z nogometaši ND Mure 05. Še bolj kategorično pa zavračamo trditve o domnevnem sodelovanju med bivšim športnim direktorjem Mure 05 g. Igorjem Celecem in vodstvom FC Luke Koper. Zato pozivamo predsednika Mure 05 Miroslava Topiča k predložitvi kakršnih koli dokazov, o njegovih trditvah in insinuacijah. V nasprotnem primeru ga pozivamo, da se v medijih opraviči vodstvu, trenerskemu štabu in igralcem FC Luke Kopra zaradi blatenja in medijske gonje zoper FC Luko Koper.

Naša kluba čaka v nedeljo medsebojni ligaški dvoboj. FC Luka Koper se nanj pripravlja mirno, tiho in zavzeto, s treningi na travnatem igrišču. Predlagamo, da podobno storijo tudi v ND Muri 05«. Naj v nedeljo slavi boljša ekipa,"
je zapisal predsednik Kopra Andrej Poljšak.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Mura 05

#763

Odgovor Napisal/-a Astoria » 07. Nov 2012 19:12

Znova poraz Mure proti neposrednemu tekmecu za obstanek. Igra Mure je zares neprepoznavna, brez ideje, brez načrta, nič od nič.
To je groza, kako je Mura igrala lani, kako je igrala v LE, kako pa igra letošnje domače prvenstvo. Trenutno po igri Mura sodi tja, kjer je sodila pred povabilom v 1.ligo, to je sredina lestvice v 2.ligi.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Mura 05

#764

Odgovor Napisal/-a Golman » 07. Nov 2012 19:27

Kvalitetni trener naredi zmeraj razliko, tako je tudi naredil Šimundža pri Muri, veliko je pridobil pri kaljenju v MAriboru. Mogoče se pa vrne?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
silent
Prispevkov: 41
Pridružen: 04. Jun 2012 07:00

Re: Mura 05

#765

Odgovor Napisal/-a silent » 07. Nov 2012 20:03

Osebno mislim da je Bogatinov perspektiven trener, samo malo časa in miru potrebuje. Najlažje je kritizirat trenerja..

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Mura 05

#766

Odgovor Napisal/-a Golman » 07. Nov 2012 20:05

Problem je v tem, ker Mura ima zelo malo časa, če ne bo že drugi del sezone prepozno... Če Mura izpade v drugo ligo, bodo invenstitorji zraven, ali bo spet Mura povprečen drugoligaš? Šimundža je dokazal da se da s to ekipo doseči maksimum, mogoče še kaj več. Bomo videli kakšne rezultate bo prinesel Bogatinov. Drugače pa ima Mura kar dober obrambni tandem, Morec - Travner...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

joco81
Prispevkov: 26
Pridružen: 28. Apr 2012 10:12

Re: Mura 05

#767

Odgovor Napisal/-a joco81 » 09. Nov 2012 14:00

silent napisal/-a:Osebno mislim da je Bogatinov perspektiven trener, samo malo časa in miru potrebuje. Najlažje je kritizirat trenerja..
po čem sodeč ti je bogatinov perspektiven trener? pa vprašam brez provokacije, ker jaz (pa še sigurno mnogo, mnogo drugih) ne vidim ene pozitivne stvari pri njem, pa sedaj tu NIKAKOR ne mislim, da je izključno on glavni krivec, da je mura tam pač kjer je, daleč od tega! vendar kot trener me ni prepričal v nobeni stvari. kolkor vem od prej je treniral kadete kopra (ali mladince?) tam meu neke uspehe, bil pomočnik pri kopru pa to je to. saj ok, tudi šimundža ni meu nevemkake kilometrine od prej ampak je vseeno to čisto drugače delovalo kot pa pri bogatinovu. nevem no, če ga osebno poznaš ali vsaj spremljaš mi oz. nam prosim povej, katere bi naj bile te njegove dobre karakteristike oz. talent ali kak koli bi naj rekel. pa še enkrat - brez provokacije, osebno proti njemu kot človeku nimam nič, ker ga ne poznam, vendar če gledam dogajanja na treningih in tekmah ne najdem ene pozitivne stvari.

joco81
Prispevkov: 26
Pridružen: 28. Apr 2012 10:12

Re: Mura 05

#768

Odgovor Napisal/-a joco81 » 09. Nov 2012 14:03

Golman napisal/-a:Problem je v tem, ker Mura ima zelo malo časa, če ne bo že drugi del sezone prepozno... Če Mura izpade v drugo ligo, bodo invenstitorji zraven, ali bo spet Mura povprečen drugoligaš? Šimundža je dokazal da se da s to ekipo doseči maksimum, mogoče še kaj več. Bomo videli kakšne rezultate bo prinesel Bogatinov. Drugače pa ima Mura kar dober obrambni tandem, Morec - Travner...
ok gledal sem samo eno tekmo in to proti kopru, proti triglavu nisem, po videnem sodeč morec daleč od kak bi se izrazil "napisane slave" (ki mi roko na srce nikdar ni bila čisto jasna ampak ok, je "pojeb" dal nekaj skozi). just my opinion.

drugače se strinjam stabo, časa je vse manj in manj, na boljše ne gre nič, zaj proti domžalah bo ljudi še kolko? 300? dosti več ne! a kao vse je ok, topič zaupa bogatinovu, nizozemci pitaj boga ka bo z njimi valda se čaka spet "drügi keden"... en komentar iz murine strani se mi je zdel dober, šel je nekak takole "menjajo se vlade v državah, kjer marsikaj štima. pri muri ne štima nič - pa se nič ne menja".

Uporabniški avatar
silent
Prispevkov: 41
Pridružen: 04. Jun 2012 07:00

Re: Mura 05

#769

Odgovor Napisal/-a silent » 09. Nov 2012 20:45

joco81 napisal/-a:
silent napisal/-a:Osebno mislim da je Bogatinov perspektiven trener, samo malo časa in miru potrebuje. Najlažje je kritizirat trenerja..
po čem sodeč ti je bogatinov perspektiven trener? pa vprašam brez provokacije, ker jaz (pa še sigurno mnogo, mnogo drugih) ne vidim ene pozitivne stvari pri njem, pa sedaj tu NIKAKOR ne mislim, da je izključno on glavni krivec, da je mura tam pač kjer je, daleč od tega! vendar kot trener me ni prepričal v nobeni stvari. kolkor vem od prej je treniral kadete kopra (ali mladince?) tam meu neke uspehe, bil pomočnik pri kopru pa to je to. saj ok, tudi šimundža ni meu nevemkake kilometrine od prej ampak je vseeno to čisto drugače delovalo kot pa pri bogatinovu. nevem no, če ga osebno poznaš ali vsaj spremljaš mi oz. nam prosim povej, katere bi naj bile te njegove dobre karakteristike oz. talent ali kak koli bi naj rekel. pa še enkrat - brez provokacije, osebno proti njemu kot človeku nimam nič, ker ga ne poznam, vendar če gledam dogajanja na treningih in tekmah ne najdem ene pozitivne stvari.
Glede perspektivnosti sem mislil predvsem na uspehe s kadeti kopra, ja. Kar se pa tiče situacije v kateri se je znašel mislim da nobenemu ne bi bilo lahko. Tudi Šimundža močno dvomim da bi bil sedaj sposoben vsaj približne ponovitve lanskih uspehov. Morda se motim.. Še Milanič v Gorici, sploh pa Primorju ni bil niti malo cenjen trener. Poglejte ga sedaj kako dobro funkcionira v urejenem klubu z vso potrebno podporo.

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: Mura 05

#770

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 09. Nov 2012 21:04

silent napisal/-a:Še Milanič v Gorici, sploh pa Primorju ni bil niti malo cenjen trener. Poglejte ga sedaj kako dobro funkcionira v urejenem klubu z vso potrebno podporo.
Milanič je rasel skupaj s klubom, sedaj je čisto drugačen trener kot je bil takrat, ko je prišel v klub. Napredoval je na vseh področjih. Je pa bilo na začetku kar nekaj kriznih obdobij in obdobij nizke podpore in samo Zahovič je razlog, da je Milanič še vedno v klubu. V Sloveniji je pač tako, da se ob vsaki krizi znajdejo trenerji na izhodnih vratih.

proteus
Prispevkov: 53
Pridružen: 19. Jan 2012 11:14

Re: Mura 05

#771

Odgovor Napisal/-a proteus » 09. Nov 2012 21:27

Na uho mi je prišlo, da sta se na treningu pred nekaj dnevi stepla Leon Horvat ter eden izmed nizozemskih prišlekov. Je v tem kaj resnice?

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Mura 05

#772

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 10. Nov 2012 04:25

Resen klub ne odpušča trenerja po dveh mesecih, če pa je trener res tako obupen, pa je v prvi vrsti krivo 'strokovno vodstvo', ki je tega trenerja zaposlilo brez tega, da bi naredilo pravilno analizo njegove (ne)sposobnosti in načina dela ter kako bi le-ta funckioniral v tem specifičnem klubu. To je enako kot s prestopom igralcev, če je igralec zanič mora za to odgovarjati tudi tisti, ki ga je pripeljal v klub. Zdi pa se mi, da v našem (in še marsikaterem drugem) okolju trenerja ponavadi odpustijo, da bi si nekdo drug opral roke. Če je Bogatinov zares slab trener (po mojem mnenju je), ne moremo mimo krivde tistih, ki so ga v klub pripeljali.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

mura ms
Prispevkov: 152
Pridružen: 17. Dec 2011 16:42

Re: Mura 05

#773

Odgovor Napisal/-a mura ms » 10. Nov 2012 07:36

Športni direktor, ki je pripeljal aktualnega trenerja v klub, je že zapustil klub. Po kratkem času je športni direktor ugotovil, da ni zadovoljen z izbiro trenerja, zato ga je želel menjati, vendar tega zaradi razklanosti v klubu ni več mogel storiti. Če smo iskreni, smo od Bogatinova vsi pričakovali precej več, moramo pa priznati tudi, da kljub vsemu dela v bolj težkih okoliščinah, v katerih je delal Šimundža. Poleg tega je Bogatinov popolnoma drug tip trenerja, na kakršne smo v MS navajeni (jeb... mater igralcem na treningih, pošiljanje v pm, avtoritarna, trda roka trenerja - vse to smo doživeli od domačih in tujih trenerjev, pri Bogatinovu tega ne boste videli). Za uspešno delo v Muri potrebuje Bogatinov tudi specifične igralce, ki jih, iskreno povedano, Mura v glavnem nima. Niso vsi Cipoti. Zato žal ne verjamem v uspeh Bogatinova, čeprav bi mu uspeh privoščil, ne le zaradi Mure, ampak tudi zaradi človeške plati Bogatinova.

joco81
Prispevkov: 26
Pridružen: 28. Apr 2012 10:12

Re: Mura 05

#774

Odgovor Napisal/-a joco81 » 10. Nov 2012 11:02

Panonszki napisal/-a:Resen klub ne odpušča trenerja po dveh mesecih, če pa je trener res tako obupen, pa je v prvi vrsti krivo 'strokovno vodstvo', ki je tega trenerja zaposlilo brez tega, da bi naredilo pravilno analizo njegove (ne)sposobnosti in načina dela ter kako bi le-ta funckioniral v tem specifičnem klubu. To je enako kot s prestopom igralcev, če je igralec zanič mora za to odgovarjati tudi tisti, ki ga je pripeljal v klub. Zdi pa se mi, da v našem (in še marsikaterem drugem) okolju trenerja ponavadi odpustijo, da bi si nekdo drug opral roke. Če je Bogatinov zares slab trener (po mojem mnenju je), ne moremo mimo krivde tistih, ki so ga v klub pripeljali.
seveda, da je kriv tisti, ki ga je pripeljal, zato sem pa tudi spraševal kaj je tisto kar bi naj bilo v njem dobrega, da bi me malo osvetlili, ka so te naši preljubi ljudje v vodstvu videli v njem. ta uspeh s kadeti pa to je to, ma ajde u kurac

SLO27
Prispevkov: 117
Pridružen: 11. Jan 2012 15:32
Klub: Mura 05

Re: Mura 05

#775

Odgovor Napisal/-a SLO27 » 10. Nov 2012 14:04

V današnji Ekipi piše, da je Bogatinov po tekmi v Kranju ponudil svoj odstop. Vodstvo pa tega ni sprejelo.

joco81
Prispevkov: 26
Pridružen: 28. Apr 2012 10:12

Re: Mura 05

#776

Odgovor Napisal/-a joco81 » 10. Nov 2012 15:28

SLO27 napisal/-a:V današnji Ekipi piše, da je Bogatinov po tekmi v Kranju ponudil svoj odstop. Vodstvo pa tega ni sprejelo.
sem tudi jaz prebral tole, v okolici kluba ni bilo besede o tem mislim pač da bi ponudil odstop. če je res potem nevem no kam gledajo...

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Mura 05

#777

Odgovor Napisal/-a Astoria » 10. Nov 2012 15:44

Denar za plače nakazan, Bogatinov deležen podpore

http://www.pomurec.com/vsebina/13256/To ... _ni_opcija

Mr. G
Prispevkov: 19
Pridružen: 17. Dec 2011 16:33

Re: Mura 05

#778

Odgovor Napisal/-a Mr. G » 11. Nov 2012 16:16


Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: Mura 05

#779

Odgovor Napisal/-a Astoria » 11. Nov 2012 20:39

Sem znova malo preletel Pomurca in pa Sobotainfo in prebral malo komentarje. Ljudje so hvaležni, da je Bogatinov odstopil, želijo Šimundžo, a na veliko so razočarani z igralci. Bolj malo še kateri kaj reče čez Topiča. Še posebej so jezni nad Janžovo reakcijo, ko je pokazal sredinca publiki. Siti so tega neigranja igralcev, kako nočejo igrati in kako se jim je... za vse. Da lani niso imeli denarja pa so trgali, leto pa dobivajo denar z vstopom Nizozemcev pa nočejo igrat.

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Mura 05

#780

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 12. Nov 2012 04:01

Težko verjamem, da bo Simundža prišel nazaj v Muro. Pri Muri nima več kaj dokazati, kvečjemu lahko izgubi ugled, če mu ne bi uspelo popraviti rezultatov, kar je zaradi vseh okoliščin čisto možno, ne glede na to, kako sposoben je kot trener. Verjetno mu je v tej situaciji boljše čakati na ponudbo iz bolj urejenega okolja.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov