ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#501

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Apr 2016 15:49

Današnji članek iz PN:
Slika
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: ND Gorica

#502

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 23. Apr 2016 16:11

Pietro napisal/-a:Arčon in sodelavci se za razliko od bivšega prezidenta dogovarjajo tudi z majhnimi sponzorji, ki jih je prejšnja uprava gladko odjebala. Jebiga, boljše vsaj nekaj evrov, kot pa nič. Se pa strinjam, da bodo mogli spet kaj prodat, ampak to itak velja za vse slovenske klube, izjema morda Olimpija in Koper z bogato donacijo sponzorja... Mene bolj skrbi, kaj se spet Vuku po glavi plete... Že lani je namreč tipal pri NZS, če bi lahko šli ligo nižje. Vidim, da danes spet nekaj sika za Ekipo.
Ja sej jih ne kritiziram, samo pač navajam dejstvo, da bodo s temi malimi goriškimi sponzorji brez velikih prestopov zelo težko sestavili proračun.

Vidim pa da se tudi v Gorici nadaljuje "slovenska praksa", da igralca, ki noče podaljšati, postaviš na hladno. V resnih klubih v tujini se tega ne počne, ker s tako potezo edino sam sebi siromašiš kader.

btw, od kje info za Škarabota? Ne naš članek, ne PN ga ne omenjata...
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#503

Odgovor Napisal/-a Pietro » 23. Apr 2016 17:05

Viator&Vektor napisal/-a:
Pietro napisal/-a:Arčon in sodelavci se za razliko od bivšega prezidenta dogovarjajo tudi z majhnimi sponzorji, ki jih je prejšnja uprava gladko odjebala. Jebiga, boljše vsaj nekaj evrov, kot pa nič. Se pa strinjam, da bodo mogli spet kaj prodat, ampak to itak velja za vse slovenske klube, izjema morda Olimpija in Koper z bogato donacijo sponzorja... Mene bolj skrbi, kaj se spet Vuku po glavi plete... Že lani je namreč tipal pri NZS, če bi lahko šli ligo nižje. Vidim, da danes spet nekaj sika za Ekipo.
Ja sej jih ne kritiziram, samo pač navajam dejstvo, da bodo s temi malimi goriškimi sponzorji brez velikih prestopov zelo težko sestavili proračun.

Vidim pa da se tudi v Gorici nadaljuje "slovenska praksa", da igralca, ki noče podaljšati, postaviš na hladno. V resnih klubih v tujini se tega ne počne, ker s tako potezo edino sam sebi siromašiš kader.

btw, od kje info za Škarabota? Ne naš članek, ne PN ga ne omenjata...
To, se strinjam ja, potrebovali bi tudi nekaj večjih.
Za Mevljo in Johnsona mi pa tudi ni glih jasno, ker še posebej prvi je bil izredno dober v zadnjih tekmah. Tega ne greš delat, ko se boriš za Evropo.
Za Škarabota najdeš na klubski spletni strani, pa tudi na SNPortalu, v popoldanski objavi.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#504

Odgovor Napisal/-a iniesta » 24. Maj 2016 18:29

Torej sezona je končana, 4. mesto je zelo dober rezultat, sploh če pogledamo kako je kazalo s klubom pred enim letom. Imeli smo fantastičen poletni del sezone, ko se nam je vse poklopilo, solidno nadaljevanje, kjer mi je škoda samo domače tekme z Koprom in gostujoče tekme v Novem mestu, kjer bi morali obe zmagati, ampak smo obe izgubili. Spomladi sam nisem preveč pričakoval od ekipe, ker sem vedel, da bo to bolj nabiranje izkušenj za tiste, ki igrajo svoje prve tekme v prvi ligi. Tako, da z temi bolj mlajšimi sem zadovoljen, nabrali so si določeno kilometrino, odigrali kdaj boljše, kdaj malce slabše, kar je pričakovano. Tako, da od Kotnika, Humarja, Kolenca, Kapića, Bobna, Nagodeja, Osujija(če bo podaljšal pogodbo), lahko v prihodnje še kaj več pričakujemo. Sem pa malce manj zadovoljen z izkušenejšimi igralci, kateri so igrali bolj slabi, predvsem v obrambi, kjer smo prejemali prelahko zadetke.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#505

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Jun 2016 16:54

Srebrnič o okrepitvah:
''Kar se tiče igralskega kadra želja ostaja Veljko Batrović iz Zavrča ter še dva kakovostna nogometaša, toda zavedamo se, da na finančnem področju ne moremo konkurirati nekaterim drugim klubom.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: ND Gorica

#506

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 13. Avg 2016 23:15

Zakaj GEN-I sponzorira Gorico, a ni to krška firma?

btw, čestitke za zmago. :gor:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: ND Gorica

#507

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 14. Avg 2016 11:16

Viator&Vektor napisal/-a:Zakaj GEN-I sponzorira Gorico, a ni to krška firma?

btw, čestitke za zmago. :gor:
Računovodstvo, pogodbe z odjemalci in ostalo poslovanje vodijo iz poslovalnice GEN-I v Gorici

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#508

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Avg 2016 19:44

Danes piše v Primorskih, da naj bi v četrtek klub podpisal sponzorsko pogodbo z HIT-om.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Špelca
Prispevkov: 64
Pridružen: 24. Avg 2016 22:37

Re: ND Gorica

#509

Odgovor Napisal/-a Špelca » 24. Avg 2016 22:41

Bi prosim lahko skeniral članek iz Primorskih novic. Se mogoče ve kakšen naj bi bil finančni vložek ter ali bo Hit generalni sponzor?

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#510

Odgovor Napisal/-a iniesta » 26. Avg 2016 09:26

Iz današnjih PN:
Slika

Odspodaj manjka ena vrstica, a ni nič bistvenega.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

fuzbaler
Prispevkov: 90
Pridružen: 21. Avg 2015 12:36
Klub: Železničar Maribor
Kraj: Maribor

Re: ND Gorica

#511

Odgovor Napisal/-a fuzbaler » 26. Avg 2016 12:06

NK Interblock Nova Gorica?
Bolje izdati knjigu nego prijatelja.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#512

Odgovor Napisal/-a iniesta » 26. Avg 2016 13:27

GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#513

Odgovor Napisal/-a Astoria » 26. Avg 2016 16:34

Ko sem videl napis na hrbtni strani dresa, sem si rekel, tole bo kakih 100k na leto in vidim da je temu tako. Super seveda, vsak sponzor šteje. Ampak koliko pa da GEN-I, če je že na prsih dresa?

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#514

Odgovor Napisal/-a Toky » 27. Avg 2016 15:18

Na dolgi rok je to sponzorstvo lahko super zadeva in tudi vložki bodo krepko višji od 100.000, vsaj tako se govori. Važno da klub dobro dela in da je finančno stabilen, za nogometne zadeve tako ali tako nikoli ne bo problema v Gorici.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#515

Odgovor Napisal/-a iniesta » 24. Sep 2016 21:17

Škoda danes, celo tekmo napadali, enkrat z golove Celjani izbijali, enkrat Žigon zgrešil nemogoče, Volaš zadel iz edine resnejše priložnosti, a tako to je, mogoče bomo tudi mi v nadaljevanju sezone kdaj zmagali podobno. Sicer, pa kot sem si mislil pred temi 4 tekmami( Aluminij, Celje, Koper, Radomlje). Ekipe v naši ligi razen Oli in Mb, pa tudi oni niso nek bav bav, smo zelo izenačene, ter odločajo detalji, malenkosti, ter vsaj meni se zdi, da je v vseh teh tekmah ni nobenega favorita. Tako recimo bi lahko iz teh 4 tekme mi odnesli 10 točk, je pa tudi velika bolj realno, da bomo samo 2 ali pa 4 točke povlekli. Aja pa še to da zaključim, pozimi moramo nujno pripeljat enega napadalca.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#516

Odgovor Napisal/-a Toky » 24. Sep 2016 22:09

Če proti tako gnilim ekipam iz spodnjega dela ne zabiješ iz smrtnih šans, si ne zaslužiš zmage. Namesto, da bi Celje domov odneslo "paket", smo jim mi podarili tri točke. v Kidričevem je imel zmago v nogah Burgič, danes pa je Žigon zgrešil nekaj, kar je težje zgrešiti kot zadeti. Me pa zanima, kaj se mora zgoditi v kazenskem prostoru nasprotnika, da bomo končno dobili en penal, ker danes so sodniki znova spregledali roko v kazenskem prostoru in to se nam vleče že res v nedogled. Upravi pa polagam na dušo naj nabavi enega strikerja, ker če je danes Volaš gnilemu Celju prinesel tri pike, potem bi nam jih nam v letošnji sezoni napadalec z istimi karakteristikami prinesel vsaj šest več kot jih imamo trenutno (Krško in Aluminij smo v gosteh dominirali, a smo zatajili pri realizaciji).

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#517

Odgovor Napisal/-a Pietro » 24. Sep 2016 23:12

No ja, ne vem, kje ste Goričani v Kidričevem videli takšno hudo dominacijo, ker je tudi Sorčan z nekaj odličnimi posredovanji reševal Gorico pred zaostankom.

Celje pa ima v kadrovskem smislu vse, da lahko sezono konča na mestih, ki vodijo v Evropo, ne vem, ne pozabi, da so v sredo namučili tudi Olimpijo, kar pa se jim je na drugi strani zagotovo poznalo tudi danes... Ko se jim na igrišče vrnejo vsi najmočnejši, bodo jebeno zahteven nasprotnik za vse ekipe.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: ND Gorica

#518

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 25. Sep 2016 00:55

Najbolj sem vesel, da smo premagali vas. Pa ni važno na kakšen način. Vi iz Gorice ste vedno najbolj "pametni" in podcenjujoči do Celja. Sladka zmaga.

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#519

Odgovor Napisal/-a Toky » 25. Sep 2016 10:31

Seveda, če ste nam pa antipatični vi in vaš anti-nogomet že od nekdaj. Za vas je rokomet, v fuzbalu ste pa samo številka v ligi.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: ND Gorica

#520

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 25. Sep 2016 11:09

Anti-nogomet.... pa je Celje ze od nekdaj znano po napadalnem nogometu.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov