[FM 2014] Domžale - Smile]

Uporabniški avatar
Cuenca39
Prispevkov: 186
Pridružen: 20. Dec 2011 21:34
Klub: Fc Barcelona

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#21

Odgovor Napisal/-a Cuenca39 » 20. Jul 2014 22:16

Zanimiva ekipa. Kar dobro ti gre pri nakupovanju igralcev, jaz naprimer pri Hajduku ne najdem nič poštenega za okrepitev, to kar pa hočem pa klubi zahtevajo ogromne zneske. Za Janžo naprimer Domžale želi od mene preko milijon evrov. :roll:

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#22

Odgovor Napisal/-a Smile » 21. Jul 2014 14:54

Sem tako kot Lidl. Kupujem slovensko :D ti igralci so vsi malo preplačani. Sploh če kupujem igralca od ekipe, ki igra v prvi ligi, mi dvignejo ceno, pol pa se probam zmeniti za čim nižje.

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#23

Odgovor Napisal/-a Smile » 07. Avg 2014 19:34

Domžale 2014/2015, 2.del
Prestopi
Slika

V tokratnem prestopnem roku smo na posodo poslali tri člane naše mlade ekipe, med njimi tudi Portugalca Seco, ki je najbolj talentirani mladinec. Zadnji dan nas je zapustil Husmani, kasneje pa se je v Arabski svet podal še Kelhar. Še enkrat več se zahvaljujem Arabcem, ki so ponovno preplačali igralca. Zapustil nas je tudi Veskovac, kateremu smo prekinili posodo in ga poslali nazaj v Francijo.

Slika

Ob dveh odhodih smo imeli tudi dva prihoda. Novicna sta postala Koren in Samardžič. Nekdanji kapetan Slovenije je prišel na posodo iz Hulla. Ob koncu sezone mu poteče pogodba, zato bomo naredili vse, da ga prepričamo in da podpiše z nami. Samardžič je prišel v klub zastonj in je nadomestil Veskovaca. Ta dva igralca bosta bila pomembna člena v naši ekipi. Oba sta izkušena in najboljša na svojem položaju.


Evropska liga

Slika

Od naši zgodovinski uvrstitviji v izločilne boje Evropske lige nam je nasproti stal nemški velikan Schalke. Na prvi tekmo smo nesrečno izgubili, saj smo prejeli gol v sodniškem dodatku. Na povratni tekmo smo se dobro upirali in se od te sezone poslavljamo visoko dvignjene glave.

Liga

Spomladanski del smo začeli z dvema lahkima zmagama. Nato sta sledila dva poraza, kar je izkoristil Maribor in se nam povsem približal. Pravo sramoto smo si nakopali v Kopru, ko smo bili ponižani z kar 1-6. Žalostno. Vendar smo se že na naslednji tekmi pobrali in razbili Gorico. Sledila je tekma sezone, derbi z Mariborom. Bili smo povsem skupaj in zmagovalec bi si odprl vrata do naslova prvaka. Gladko smo izgubili in nekako sem že začel izgubljati upe v ubranitev naslova. Izgubili smo tudi proti Ankaranu. A je na našo srečo Maribor izgubil tri tekme, kar smo izkoristili in jih na koncu tudi prehiteli. Naslov smo si zagotovili v gosteh proti Rudarju, tako da remi proti Aluminiju v zadnjem krogu ni pomenil prav ničesar.

Slika

Slika

Slika

Pokal

Želel sem si dvojne krone. Po zmagi na prvi tekmi proti Kopru in to celo v gosteh, smo bili na dobri poti, do uresničitvije cilja. Ampak smo na povratni tekmi povsem odpovedali in Koperčani se se zasluženo uvrstili v finale.

Slika

Statistika

Najbolj me je razočaral Kurež. Trije goli so preprosto premalo. Zagotovo se nam obetajo ponovne razprodaje, saj je veliko naših igralcev zanimivih drugim, bogatejšim klubom, kar bomo izkoristili in bomo v klub za manjši denar pripeljali še boljše. Smo pač klub, ki mora prodajati, da preživimo.

Slika

Finance

Zakaj tako nizka številka? Preprosto. Posodabljali bomo pogoje za trening in pogoje za mlade nogometaše. Ti dve investiciji nas bosta stali okoli 4.000.000€. Veliko, ampak sta nujno potrebni.

Slika

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#24

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 07. Avg 2014 21:07

Lepo ti gre. Ne razumem pa zakaj si v enem izmed postov nardil reklamo za eno izmed trgovskih verig.. ? :D

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#25

Odgovor Napisal/-a Smile » 07. Avg 2014 21:10

A nima Lidl reklame: Nakupujmo slovensko?? Jaz tudi kupujem slovensko če mam skor celo ekipo slovensko :D :D

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#26

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 07. Avg 2014 21:54

Malo sem tispet fouš ampak ne zaradi denarja ampak zaradi uspehov. Nekak ne znam ocent prave taktike za določeno ekipo. Najraje igram 5-3-2 učasih tut 4-3-3(4-2-3-1). Pa mi nikakor ne uspe delat odmevnih razultatov.
Če prpel preveč igralcev je pa isto. Drugač ne vem kako začet.
:D
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#27

Odgovor Napisal/-a Smile » 08. Avg 2014 14:37

Jaz skos igra 4-2-3-1. Pol pa pač med tekmo spreminjam napotke, kako naj igrajo. In glede na to, kakšno ekipo sem imel, bi bilo veliko razočaranjr, če nebi blo naslova. Že tako je bil šok proti Kopru prevelik, kaj bi bilo šele če nebi bili prvaki :D

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#28

Odgovor Napisal/-a Smile » 14. Avg 2014 17:36

Domžale 2015/2016, 1.del

Prestopi

Po končani sezoni so začela prihajati zanimanja od drugih klubov za naše igralce. Jasno je bilo, da vseh nosilcev iz prejšnje sezone nebomo mogli zadržati. Kot največji uspeh štejem prodajo Kureža, ki se pri nas ni znašel, a smo ga vseeno prodali za lepe denarje. V tem prestopnem roku smo zaslužili skoraj 8milijonov, kar je lepa številka za naše razmere. Za vse igralce smo iztržili največ, kolikor se je dalo.

Slika

Vsako sezono je potrebno ekipo okrepiti in nadgraditi. Že med sezono smo se dogovorili za Dautoviča in pa za mladega Francoza Pillota, ki je prišel v klub kot prvi vratar in to za zelo mali denar. Ko nas je zapustil Palčič, smo v klub vrnili Iliča, katerega smo imeli nagledanega že dlje časa. Dokončno je za nas podpisal Jelenič, ki je pretekli dve sezoni bil nas član, ampak kot posojen igralec. Na posodo smo pripeljali tudi našega nekdanjega talenta Vučkiča in pa kasneje še mladega Hrvata Perico. Vmes smo za rekorden znesek kupili mladega Šporarja iz Olimpije, pripeljali rezervnega golmana Radana in pa Nigerijca Azeeza iz Španije. Ker zelo dobro delamo z mladimi, smo pripeljali nekaj mladih fantov, branilca Oseia in pa Alexandra, krilo Tounsija in pa vezista Boukhelifo. Vmes je v klub še prišel nekdanji član Bayerna Avstrijec Sallahi. Že pozno v jeseni pa smo pripeljali Južnokorejca Tae-Haa it Arabskega polotoka.

Slika


Superpokal

Nisem edini, ki misli, da je ta lovorika povsem nepomembna. Ampak vseeno jo je lepo osvojiti in v prvenstvo štartati z lovoriko.

Slika


Liga prvakov

Presenetljivo smo imeli nekaj težav v drugem krogu proti Islandcem, ki so se izkazali za trdoživega tekmeca. Ker nismo bili nosilci v tretjem krogu, nam je žreb namenil težko in neugodno Viktorio. Na prvi tekmi smo izgubili z 0-2, a rezultat ni bil realen glede na dogajanje na igrišču. Na povratni tekmi smo igrali na vso moč in smo v slabih 10minutah zadeli trikrat in slavili velik preobrat. V zadnjem krogu pred rajem nas je čakal Celtic. Dvakrat so nas brez večjih težav premagali in se zasluženo uvrstili v Ligo prvakov. Kdo ve kaj bi bilo, če bi Omladič zadel penal na prvi tekmi in povišal na 2 - 0....

Slika

Evropska liga

Že tretjo sezono smo se uvrstili v Evropsko ligo. Igrali smo več kot odlično in se brez težav uvrstili v nadalnje tekmovanje. Samo na domači tekmi proti Schalkeju smo povsem odpovedali, drugače pa smo vse tekme odigrali zelo zrelo, odlično in povsem brez težav.

Slika

Slika


Liga

Z prvim delom sezone sem zadovoljen. Bilo je nekaj odličnih tekem in seveda kakšna takšna, ki je za pozabo. Dokaj zanesljivo gremo do novega naslova prvaka. Res je, da je konec sezone še daleč, ampak vseeno. Hočem da vsi vedo, kaj je naš cilj.

Slika

Slika


Pokal

V drugem krogu, ko smo vstopili v tekmovanje, smo z težavami zlomili Ankaran. Sledil je Maribor. Sodeč po predstavah iz lige nebi smeli imeti težav. A so nas Vijoličasti presenetili in nam doma nasuli kar 6 golov. Kljub zmagi na povratni tekmi smo se morali posloviti od tekmovanja in že drugo leto zapored smo se lahko obrisali pod nosem in konec je bilo sanj od pokalnem naslovu.

Slika


Ekipa

Najbolj me je navdušil novinec Šporar in pa Bohar. Odlična sta bila tudi branilca Ilič in Samardžič. Mogoče sem več pričakoval od Perice, ampak fant je v igro vstopal v nadaljevanju in ni mogel pokazati vsega kar zna.

Slika


Finance

Slika

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#29

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 14. Avg 2014 18:55

Daj umiri se ti malo. Boš prej osvojil Evropski naslov z Domžalami kot jaz z Milanom. . Ne saj, samo tako naprej! :)

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#30

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 14. Avg 2014 20:18

Kje pobiraš taktične napotke?? Jaz sem nazadnje igral z Osijekom in je šlo kr vredu po parih krogih sem pa bil spet na starih tirnicah in smo s težavo osvajali točke.
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#31

Odgovor Napisal/-a Smile » 14. Avg 2014 20:46

Dobljan napisal/-a:Kje pobiraš taktične napotke?? Jaz sem nazadnje igral z Osijekom in je šlo kr vredu po parih krogih sem pa bil spet na starih tirnicah in smo s težavo osvajali točke.
Nikjer, vse delam sam :)

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#32

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 14. Avg 2014 21:35

Potem imaš pa srečo jaz pa veliko smolo.
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#33

Odgovor Napisal/-a Smile » 15. Avg 2014 13:29

Kakšne napotke jim daš med tekmo? Jaz mam navado, da če zgubljamo, dam na najhitrejši tempo in tesno pokrivanje. To sem naredil proti Vikoriji. Ali pa da čisto upočasnimo igro s kratkimi podajami in držanjem žoge.

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#34

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 15. Avg 2014 21:42

Jaz jim dam kar sedm napotkov. Sej zdej bom šu od začetka pa vodu Nk Dob bom mrbit laži delu ker tut nekak poznam igralce. pa umisli sm si sam dve taktiki 4-4-2 pa 4-5-1
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#35

Odgovor Napisal/-a Smile » 16. Avg 2014 12:51

V bistvu sej mam jaz tudi več napotkov. Bom kasneje prilepil SS taktike

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: [FM 2014] Domžale - Smile]

#36

Odgovor Napisal/-a Smile » 16. Avg 2014 15:37

Slika

Potem pa med tekmo spreminjam Team instruction in sprejemam nasvete pomočnika.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta