[FM 2013] Road to glory - aLeen27 [zgo.]

Odgovori
aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013] Road to glory - aLeen27 [zgo.]

#11

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 03. Jul 2013 14:10

Slika
10. KROG

Slika Slika
Sporting CP 1 - 2 Braga
Viola (31); Carlao (30), Anderson (56)

Slika




Slika
OSTALI REZULTATI

Porto 0 - 0 Benfica
Uniao Madeira 3 - 1 Nacional da Madeira
Estoril 0 - 2 Olhanense
Gil Vicente 2 - 1 Academica
P. Ferreira 1 - 1 Aves
Vit. Guimaraes 3 - 3 Beira-Mar
Maritimo 0 - 1 Rio Ave




Slika
PRED ENIM TEDNOM O CILJIH, SEDAJ ODHAJA?

Alen Duh, je več kot očitno pred odhodom iz Sportinga! Stvari se v nogometu spreminjajo zelo hitro in tudi usoda Duha bi se lahko. Dobil je
namreč ponudbo Atletica Bilbaa in lahko se zgodi, da bo Duh zapustil Lizbono. Ni pa to edini klub s katerim se Duha povezuje: odšel bi lahko
tudi v A.C. Milan, ki se nahaja na skromnem 14. mestu v Serie A in je odpustil Allegrija.. Duha smo skušali tudi priklicati a se na naše klice
ne odziva, njegov agent pa nam je izdal, da bomo prvo izjavo za medije dobili prav mi - torej spremljajte SNPortal.si!

Več sledi!

Slika
S kom nogometaši Sportinga v prihodnje?




Slika
DUH: STVAR JE IZREDNO ZAPLETENA

In se je javil! Alen Duh, je priznal, da ima dve ponudbi - eno iz Španije ter eno iz Italije. Španci čakajo na odgovor Duha, pravtako Italijani, ki
pa si naredili korak dlje. Po Duha namreč ni pripotoval prvi operativec Adriano Galliani pač pa je po Duha prišel sam Silvo Berlusconi! To namreč
nakazje na to kako zelo si Duha želi Milan v svojih vrstah. Pred enim tednom je Duh zatrdil, da ga iz Sportinga letos ne more odpeljati nihče ter,
da ima velike cilje s Sportingom a sedaj priznava, da je vse drugače: "Stvari se v nogometu spreminjajo zelo hitro. Priznam trenutno nisem 100%
pri Sportingu, vse skupaj moram dobro premisliti. Pri Sportingu imam odlično ekipo, ki lahko zelo napreduje. Pri Atleticu bi mel ekipo pač kot je,
skušali bi pripeljati igralce v prvo moštvo iz mladinske šole. A.C. Milan pa je posebna zgodba. Ekipa z mladimi in starimi igralci. Lahko rečem, da
je vse skupaj zelo zapleteno in da trenutno nimam pojma kako in kaj naprej."


Slika
Berlusconi pripotoval v Lizbono!




Slika
BILBAO JE ZAVRNIL!

Alen Duh, je končal "prvi posel." Zavrnil je namreč Athletic Bilbao, glede Milana se še odloča.

Več o Duhovem (ne)obstanku v klubu v prihodnjih dneh!

Slika




Slika
5. KROG

Slika Slika
Sporting CP 2 - 1 Valencia F.C.
Viola (5), Jeffren (45+1); Soldado (87)

Slika
Alen Duh se je po tekmi poslovil od navijačev?




Slika
PO TEKMI Z DRUGAČNIM POGLEDOM

Dvomov več ni, Alen Duh odhaja v A.C. Milan. Tega še sicer ni uradno povedal a po tekmi je bilo vse jasno. Kar 15 minut se je namreč
poslavljal od navijačev, od igralcev ter strokovnega štaba. Z vsakim izmed igralcev ter članov strokovnega štaba je iskreno stisnil roko,
navijačem zaploskal pri organiziranih navijačih pa celo vzel megafon in se jim zahvalil za podporo: "Hvala vsem! Hvala za vašo iskreno
podporo, vi ste Sporiting! Vi in ne uprava in jaz. Vi ste tisti, ki boste tukaj, ko nas več ne bo. Hvala!" Ja, očitno je veličina Milana, roko
na srce, (pre)velika, da bi jo zavrnili..

Slika
Išče se nov trener!




Slika
DUH: NAVIJAČI SO PREKRASNI, KLUB JE PREKRASEN, MESTO JE PREKRASNO. OSTAJAM!

Uprava Sportinga je že iskala novega trenerja. Vse je izgledalo, da se Alen Duh poslavlja iz stolčka Sportinga a se je zgodil preobrat! Milan
namreč ni uspel, Alen Duh ostaja v Sportingu. Imel sem namen oditi je povedal na začetku: "Vsi vemo kaj v nogometnem svetu predstavlja
A.C. Milan. Predstavlja veličino. Primerja se lahko z Realom, Manchestrom. V nekem trenutku sem želel oditi, a Sporting je strast."
Zakaj
je ostal v Sportingu, ko pa bi v Milanu imel praktično vse? Bojda je izvedel vse potrebno pravi: "Če povem po resnici: Sporting trenutno stoji
veliko boljše po finančnem vidiku od Milana. A denar ni tako pomemben. Ekipa ima slabo moralo, najboljši želijo oditi. Balotelli, El Shaarawy
in še nekateri. Zakaj bi odšel v nezadovoljno moštvo? Tukaj imamo vse pogoje za uspeh."
V izjavi za SNPortal, je dejal, da ni 100% osredotočen
na Sporting. Sedaj pravi, da je: "Seveda. V tistem trenutku niti nisem moral biti osredotočen le na Sporting. Moral sem dobro razmisliti o moji
usodi. Dva dni je treninge vodil asistent, mene ni bilo v klubu. Sedaj sem spet popolnoma osredotočen na Sporting."
Ampak po tekmi z Valencio
je vse izgledlao drugače, še včeraj ste nameravali oditi. Kako sedaj to? "Med samo tekmo sem veliko razmišljal tudi o tem. Dobil sem izjemno
podporo, igralci so pokazali kaj zmorejo. Navijači so prekrasni, klub tudi, mesto tudi. Ostajam. Ostajam in nadaljujem s projetkom pri Sportingu!"


Slika




Slika
FIFTH ROUND

Slika Slika
Sporting CP 2 - 0 Leixoes
Kali (19), van Wolfswinkel (23)

Slika




Slika
11. KROG

Slika Slika
Nacional da Madeira 0 - 3 Sporting CP
Florenzi (25), Labyad (39), van Wolfswinkel (51)

Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov