[FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

ra8
Prispevkov: 154
Pridružen: 04. Apr 2012 17:48

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#41

Odgovor Napisal/-a ra8 » 20. Nov 2012 13:51

Pietro, Gasperowsky sta stara generacija, nekaka prelomnica je zlom borze, khm, mislim foruma na nogomanii. Skokus, Sebastinho pa te fore. Ko si dobil s prvim postom 10 kritik, jaz se spomnim, ko sem pisal prvo zgodbo, je bil prvi post: "ta tvoja zgodba je bolj solata, kot zgodba!". Tako je bilo takrat, tisti ki je ustrajal, je pisal zares dobro, imeli smo veliko dobrih zgodb, vsak post v zgodbi pa ti je vzel od 15 do 30 minut časa, da si ga prebral, če si se poglobil, ni tako kot danes, ko je veliko lažje, ni slabe kritike, tisti komentarji, ki jih prejmeš, so v veliko pomoč oziroma v vzpodbudo, saj so dobronamerni, takrat je bilo vse odvisno, koliko si bil priljubljen oziroma, koliko dobro si pisal, meni je bilo takrat lažje, ker vsaka kritika je v veliko motivacijo, upam, da nadaljuješ v tem slogu, če imaš malo smisla, ti predlagam, da razmisliš v smeri, da ni zgodba zgolj fm, vendar je fm rezultatski cilj zgodbe, zgodba je pa vse, kar pride zraven rezultatov.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#42

Odgovor Napisal/-a Pietro » 20. Nov 2012 14:29

Odlično si tole spisal ra8, se kar strinjam s tabo glede starih časov. Jaz sem vedno skušal v vsaki zgodbi prikazati še obrobno dogajanje, ki sem si ga seveda izmislil, ampak sem pač s tem še dodatno poživil zgodbo in pritegnil bralce. Poizkušal sem ustvariti nekakšno nadaljevanko oz. reality show, če se lahko tako izrazim.

Spomnim se, ko sem pisal prvo zgodbo v FM, mislim da v FM 8 ali 9, ko sem prevzel Ingolstadt, ko si ti igrali še v tretji ligi. Takrat sicer stilsko še ni blo vse tako kot bi moglo bit, ampak se pa spomnim, da sem že takrat bluzil o raznoraznih dogodivščinah, ki sem si jih sproti izmišljeval. Se spomnim, da me je enkrat en izmed novih uporabnikov skritiziral, češ, kaj za vraga se grem, da pišem o vsem drugem le o taktiki, akcijah, poteku tekme itd. Ampak jaz sem pač imel vedno tak stil, da sem praktično med vsako tekmo vrinil nek "članek", zato mi je pisanje zgodbe vzelo ogromno časa, vendar pa mislim, da sem s tem tudi bolj pritegnil bralce, pa tudi moje zadovoljstvo je blo na ta način večje. :)

Vsak pa ima seveda svoj stil, in vsako zgodbo z veseljem preberem. Včasih sem tudi sam komu dal kako kritiko, če si jo je seveda zaslužil, ker včasih so nekatere zgodbe res izgledale katastrofalno.

P.S.: In priznam, da ste tudi meni naredli kar nekaj luštov, da bi začel pisat zgodbo.

Uporabniški avatar
dzozo87
Prispevkov: 68
Pridružen: 08. Nov 2012 16:23
Klub: Inter Milano

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#43

Odgovor Napisal/-a dzozo87 » 20. Nov 2012 14:53

Kaj pa name ste pa pozabili? :D :D :D hec

Drgač pa je zgodba zelo dobra, vzponi padci v rezultatih, tako da če bi sedaj nehal pisat(bilo kdo) bi bilo nesmiselno in egoistično! Samo tako naprej!

Uporabniški avatar
Rockahh
Prispevkov: 275
Pridružen: 03. Mar 2012 12:08
Klub: Manchester United

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#44

Odgovor Napisal/-a Rockahh » 20. Nov 2012 16:10

dzozoooo :) .. novi stari pisec iz Nogomanie, kako je lepo videt, ko se spet vsi zbiramo na enem mestu. :D

ra8
Prispevkov: 154
Pridružen: 04. Apr 2012 17:48

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#45

Odgovor Napisal/-a ra8 » 20. Nov 2012 18:20

Pietro napisal/-a:Odlično si tole spisal ra8, se kar strinjam s tabo glede starih časov. Jaz sem vedno skušal v vsaki zgodbi prikazati še obrobno dogajanje, ki sem si ga seveda izmislil, ampak sem pač s tem še dodatno poživil zgodbo in pritegnil bralce. Poizkušal sem ustvariti nekakšno nadaljevanko oz. reality show, če se lahko tako izrazim.

Spomnim se, ko sem pisal prvo zgodbo v FM, mislim da v FM 8 ali 9, ko sem prevzel Ingolstadt, ko si ti igrali še v tretji ligi. Takrat sicer stilsko še ni blo vse tako kot bi moglo bit, ampak se pa spomnim, da sem že takrat bluzil o raznoraznih dogodivščinah, ki sem si jih sproti izmišljeval. Se spomnim, da me je enkrat en izmed novih uporabnikov skritiziral, češ, kaj za vraga se grem, da pišem o vsem drugem le o taktiki, akcijah, poteku tekme itd. Ampak jaz sem pač imel vedno tak stil, da sem praktično med vsako tekmo vrinil nek "članek", zato mi je pisanje zgodbe vzelo ogromno časa, vendar pa mislim, da sem s tem tudi bolj pritegnil bralce, pa tudi moje zadovoljstvo je blo na ta način večje. :)

Vsak pa ima seveda svoj stil, in vsako zgodbo z veseljem preberem. Včasih sem tudi sam komu dal kako kritiko, če si jo je seveda zaslužil, ker včasih so nekatere zgodbe res izgledale katastrofalno.

P.S.: In priznam, da ste tudi meni naredli kar nekaj luštov, da bi začel pisat zgodbo.


Hahahahha, sem ne, sam Valicona ne omenjaj v zgodbi, ker se bo cela vesoljna Slovenija primila za glavo, hahahaha, šalo na stran ja nevem, v tvojih krajih imaš tam derbi Beltinci Odranci, tu bi lahko kaj spraskal, če pride patch za tretjo ligo ven, tako kot lani, zadnji derbi se je končal z remijem (1:1). Zanima me kako bi bilo, če bi Pietro vstopil na mesto trenerja, ziher rutinirana zmaga. Pričakujem te.



Nikogar nismo pozabili, vendar je bilo na nogomanii takrat več piscev, če bi vsakega naštevali, bi to bil že spam. Hahaha, šalo na stran, omenil sem le tiste, ki so mi ostali najbolj v spominu.

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#46

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 21. Nov 2012 00:14

Nehajte smetit, ker če ne bodo sankcije. Ipak, sem moderator tega dela foruma. :twisted: Ne saj hvala za mnenja - bom/sem upošteval..

Glede lestvice: smo peti. Bi jo prilimal pa sem zaprl FM sedaj pa mi dela update. Res nimam sreče s tem.. :lol:

EDIT: Evo jo tukaj :)

Slika

Uporabniški avatar
Cuenca39
Prispevkov: 186
Pridružen: 20. Dec 2011 21:34
Klub: Fc Barcelona

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#47

Odgovor Napisal/-a Cuenca39 » 21. Nov 2012 01:53

Zanimiv odnos imata z predsednikom kluba :lol:

Uporabniški avatar
dzozo87
Prispevkov: 68
Pridružen: 08. Nov 2012 16:23
Klub: Inter Milano

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#48

Odgovor Napisal/-a dzozo87 » 21. Nov 2012 08:43

Škoda teh remijev, malo preveč jih je, vendar ne obupati. Ja ta Samir pa je od tekme z Makedonijo ena velika katastrofa :P

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#49

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 21. Nov 2012 21:59

Se opravičujem zaradi slabega nadaljevanja. Nekdo mi je namreč po nesreči zaprl chrome in teh deset tekem bi bilo enostavno preveč za spisat..

Še enkrat se opravičujem.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#50

Odgovor Napisal/-a Golman » 21. Nov 2012 22:04

A Handa ti še zmeri dela velke težave? Drugače pa pohvala za takšen niz zmag. Morda so te na začetku glih tisti neodločeni izzidi šteli, da nisi končal vsaj na drugem mestu. Komi čakam, da vidim transfer market :D
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#51

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 21. Nov 2012 22:21

Pa Handanovič je tak.. 30+.. Ni mi všeč že starost. Potem, ni dovolj hiter, slaba komunikacija itd. Pride že nov golman, upam da ga bom lahko prodal..

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#52

Odgovor Napisal/-a Pietro » 21. Nov 2012 22:21

Naslednjič pa sproti shranjuj v beležnico... ;)
Sicer pa v pričakovanju novega nadaljevanja, da vidim, kdo bodo okrepitve :)

Uporabniški avatar
Cuenca39
Prispevkov: 186
Pridružen: 20. Dec 2011 21:34
Klub: Fc Barcelona

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#53

Odgovor Napisal/-a Cuenca39 » 21. Nov 2012 22:26

Sezono si končal na odličnem tretjem mestu, sedaj pa le nadgrajevat ekipo pa bodo lovorike tudi prišle.

Prav tako tudi jaz čakam na naslednji updejt :oops:

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#54

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 21. Nov 2012 22:29

Evo zadnjo novico v nadaljevnaju: ŠOK, DUH SE JE UPOKOJIL :mrgreen: Zadovoljni? :lol: Zaj 3 tedne nebo updatea, tak da.. vi samo čakajte.. hahha:D

Uporabniški avatar
Rockahh
Prispevkov: 275
Pridružen: 03. Mar 2012 12:08
Klub: Manchester United

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#55

Odgovor Napisal/-a Rockahh » 22. Nov 2012 00:00

Škoda za poraz v finalu.

Kakšna upokojitev, ne šali se .. :D

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#56

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 22. Nov 2012 00:12

Resno mislim, dajte mi neka vpršaanja pred novo sezono (upokojitvijo :D )

Evo, to je to iz transfer marketa. No mam še čas cela dva mesca kaj okrepit.. 30miljonov na razpolago še. Ampak mislim, da bi moralo biti to to. :mrgreen:

Torressinjo
Prispevkov: 186
Pridružen: 18. Dec 2011 12:15
Klub: Liverpool

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#57

Odgovor Napisal/-a Torressinjo » 22. Nov 2012 16:42

1) Kako ste sprejeli odločitev Arsena Wengerja ko se je upokojil, ste mu čestitali za dosedanje uspehe?
2) Steven Gerrard je "končno" zapustil Liverpool in bo sedaj pod vašo taktirko v strokovnem štabu. Kakšna bo njegova funkcija?
3) Handanovič je zapustil Inter, pridružil se je PSG-ju, ste zadovoljni da ste se rešili slovenskega reprezentanta?
4) Vaša prva izbira bi naj bil nekdajni vratar Olimpije Jan Oblak?
5) Si lahko privoščimo še kaj pestrega v tem prestopnem roku?
6) Letos so cilji višji, višje v prvenstvu in v Evropi?

Uporabniški avatar
Rockahh
Prispevkov: 275
Pridružen: 03. Mar 2012 12:08
Klub: Manchester United

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#58

Odgovor Napisal/-a Rockahh » 22. Nov 2012 19:04

1. Katero tekmovanje bo letos primarno za vas?
2. Kaj pričakujete v Ligi prvakov?
3. Če bi imeli neomejeno količino denarja, katerega nogometaša bi pripeljali, če izvzamemo Ronalda in Messija?
4. Ali še kdo odhaja v tem prestopnem roku?
5. Se res zanimate za Marca Verattija?

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#59

Odgovor Napisal/-a janbuc » 22. Nov 2012 19:15

1. Še vas kaj vleče v Belgijo?
2. Koliko časa ste se pripravili na ekipe v Italiji in v Belgiji za posamezno tekme?
3. Kje so še šibke točke Interja?
4. Kateri igralec je delal največ težav iz ven igrišč v teh zadnjih vaših klubov?


pa srečno. :)

aLeen27
Prispevkov: 655
Pridružen: 21. Dec 2011 23:10

Re: [FM 2013]SLB,Standard, F.C. Internazionale - aLeen[kom]

#60

Odgovor Napisal/-a aLeen27 » 23. Nov 2012 00:47

Hvala za vprašanja.. Supercoppa? Koji k**** ... Jebiga, gremo dalje.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov