Chelsea F.C.

Odgovori
rover
Prispevkov: 12
Pridružen: 20. Dec 2011 18:49

Re: Chelsea F.C.

#21

Odgovor Napisal/-a rover » 02. Jan 2012 18:03

Tole danes je pa bila težka tekma in naši so zdržali, kljub temu da je Ward izenačil se niso predali ampak so zabili gol za zmago, na koncu pa super obramba Cecha.
Se pa vidi da zaradi Anelke, ki ni smel biti na Božični zabavi imamo skrhane vezi na vezi zvezdniki - AVB, ob golu Ramba, ga niso upoštevali še več veselili so se pred njim. Upam da se to spremeni.
Danes me moti, da je samo McEchran dobil par nekaj zadnih minut.
Se pa vidi da Bosingwa ni kos več nalogam, zaradi njega smo prejeli gol.

:lol: :lol: :lol:
Slika
Slika

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Chelsea F.C.

#22

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 02. Jan 2012 18:18

Težka tekma in končno je prišla tudi zmaga. Ramires je do gola igral zelo slabo, potem se je razigral, Romeu znova odlično, res me navdušuje, kako izkušeno deluje na igrišču, vidi se šola Barcelona pri njegovih podajah. David Luiz me še vedno ni prepričal, Torres je odlično podajal, gol mu ni usojen, tudi Mata zelo dobro, oba bočna slabo, Cech pa nas je rešil na koncu. Upam da bo ta zmaga dala nek zagon igralcem, zdaj nevem točno kaj se je dogajalo pri proslavljanju zadetka, meni se ni zdelo tako dramatično vse skupaj.
Slika
Slika

BlueLion
Prispevkov: 6
Pridružen: 05. Jan 2012 20:03
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Re: Chelsea F.C.

#23

Odgovor Napisal/-a BlueLion » 05. Jan 2012 20:09

mmm_tavares napisal/-a:Težka tekma in končno je prišla tudi zmaga. Ramires je do gola igral zelo slabo, potem se je razigral, Romeu znova odlično, res me navdušuje, kako izkušeno deluje na igrišču, vidi se šola Barcelona pri njegovih podajah. David Luiz me še vedno ni prepričal, Torres je odlično podajal, gol mu ni usojen, tudi Mata zelo dobro, oba bočna slabo, Cech pa nas je rešil na koncu. Upam da bo ta zmaga dala nek zagon igralcem, zdaj nevem točno kaj se je dogajalo pri proslavljanju zadetka, meni se ni zdelo tako dramatično vse skupaj.
Se strinjam z vsem razen z "boldom".

David Luiz je za mene odigral odlično, postal je bolj umirjen in manj agresiven. Oba boka glih nista bila slaba, A. Cole je igral solidno, Bosingwa pa seveda katastrofalno. Komaj čakam da se vrne Ivanović in da bo obramba bolj trdna.

Drugače pa, pozdravljeni. :D
Slika

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Chelsea F.C.

#24

Odgovor Napisal/-a Golman » 06. Jan 2012 19:43

Pri David Luizu je bil problem, ker je iz obrambe preveč rinil v napad, oz. njegovo pozicioniranje je bilo zelo slabo, zato pa je Chelsea fasal veliko golov iz protinapada. Tako se vsaj meni zdi.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Chelsea F.C.

#25

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 06. Jan 2012 21:16

Golman napisal/-a:Pri David Luizu je bil problem, ker je iz obrambe preveč rinil v napad, oz. njegovo pozicioniranje je bilo zelo slabo, zato pa je Chelsea fasal veliko golov iz protinapada. Tako se vsaj meni zdi.
Imaš prav, zato se mi zdi da je bolj primeren za bok.
Slika
Slika

BlueLion
Prispevkov: 6
Pridružen: 05. Jan 2012 20:03
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Re: Chelsea F.C.

#26

Odgovor Napisal/-a BlueLion » 07. Jan 2012 11:52

Po poročanju angleških medijev naj bi Gary Cahill postal igralec Chelsea jutri. Podpisal naj bi 5 in pol letno pogodbo vredno £25m.

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 49600.html
Slika

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Chelsea F.C.

#27

Odgovor Napisal/-a Golman » 13. Jan 2012 11:51

Villa Boas pa zagotavlja, da Lampard ostaja v Chelseaju, kar je pomoje edino pravilno. Take legende se ne proda kar tako, če bi ga prodali, bi pa pomoje navijači bili zelo nezadovoljni, kar bi pomenil odhod Villa Boasa.
http://www.nogomania.com/Evropske-Lige/ ... voljo.aspx
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Chelsea F.C.

#28

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 13. Jan 2012 16:15

Prodaja Lamparda je zgolj plod domišljije medijev, da se nekaj dogaja.. Mislim pa da vsak, ki saj malo pozna Chelsea ni niti za sekundo pomislil da bi se kaj takega lahko zgodilo..

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Chelsea F.C.

#29

Odgovor Napisal/-a Golman » 14. Jan 2012 10:28

Danes Chelsea igra proti Sunderlandu. Pričakujem čisto in prepričljivo zmago Chelsea, občutek pa imam da bo Torres po dolgem času zadel, če bo začel. Ne vem zakaj, ampak mislim, da je na zadnjih dveh tekmah odigral res borbeno.
Sunderland je v zadnjih petih tekmah odigral z izkupičkom 3eh zmag proti Manchester Cityu, Wiganu in QPR, odigral eno neodločeno proti Evertonu in izgubil proti Tottenhamu z 1:0.
Chelsea je v zadnjih petih tekmah odigral tri remije z Fulham, Tottenham in pa Wigan, izgubil proti Aston Villi ter zmagal proti Wolvsom.
Po teh podatkih, se verjetno vprašate zakaj sem tok prepričljiv, da bo Chelsea zmagal. Enostavno, motivacija je velika, Villa Boas potrebuje zmago, napredek v igri je viden. Bomo videli.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Chelsea F.C.

#30

Odgovor Napisal/-a Golman » 14. Jan 2012 19:02

Zmaga je bila, po rezultatu sodeč pa ne prepričljiva, čeprav je Sunderland v London prišel v dobri formi. Po statistiki sodeč, so imeli kar 17 poizkusov oz. strelov, skupaj na gol in izven gola. To je zanimiv podatek.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
Reichenburg
Prispevkov: 74
Pridružen: 14. Jan 2012 22:09

Re: Chelsea F.C.

#31

Odgovor Napisal/-a Reichenburg » 14. Jan 2012 23:00

Zmaga je kar je najpomembneje. Sunderland je z novim trenerjem zelo neugoden nasprotnik in takšna je bila tudi tekma.
Torresu sam kapo dol za tisti strel, škoda ker ni šla v gol bi bil sigurno med nominiranci za naj gol sezone. Lampard pa zadnje čase zgleda da postaja 2. Inzaghi vedno na pravem mestu :)
Škoda da vezna linija ne počne svojega dela kot se od njih pričakuje, Torres ima po mojem mnenju več vletavanj v prazen prostor kot vsi ostali napadalci lige skupaj pa nikogar ki bi mu podal. kot da ga namerno ignorirajo, vsaj Malouda mu je lepo pokazal 2x ob zaključku tekme ko je bil Torres popolnoma sam a podaje ni dočakal.
Dowd je tudi malo se zgubil, ko je pokazal rumen karton Torresu za simuliranje ki je med 2 igralcema Sunderlanda lepo preigral ampak zaradi udarca v koleno padel. Po mnenju otoških komentatorjev za čisti penal ki ga pa ni bilo.
Eden večjih problemov pri modrih je tudi zbranost v zaključkih tekem sploh v obrambi kjer bi Sunderland ob večjem vloženem trudu lahko mirno izenačil. Kje so časi Mourinha ko so v celotni sezoni prejeli 15 golov sedaj pa že v 21. krogih 25 :x Ta visoka obramba jim dela izjemne težave, Bosingwa in Cole sta izpod vsake kritike, tudi Terry in Luiz nista suverena. Upam da se vsaj malo popravi ob prihodu Cahilla čeprav čez noč se vseh napak ne da odpravit.
Evo tole je moje videnje tekme, 1 post malo daljši ampak kaj čmo :lol:
Slika

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Chelsea F.C.

#32

Odgovor Napisal/-a Golman » 15. Jan 2012 12:48

Chelsea bi rabil nujno enega kreativca na sredini igrišča. Juan Mata je car kot winger, hiter, kreativen... Nekaj v stilu Modriča, Sneijderja... Lampard še ni za odstrel, ampak je že star, eno svežino bi rabili. Ramires to absolutno ni, niti ne vidim neke adekvatne zamenjave za Lamparda v mladinskem pogonu...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
Reichenburg
Prispevkov: 74
Pridružen: 14. Jan 2012 22:09

Re: Chelsea F.C.

#33

Odgovor Napisal/-a Reichenburg » 15. Jan 2012 13:30

Kreativc je obvezen. Ramires je hiter in borben ampak mu to igranje na desnem krilu ne leži. Mislim da je tudi edini Brazilec brez neke izrazite njihove Samba tehnike, preigravanje, natančne podaje tega pri njemu ni :) Kar se tiče zamenjave za Lamparda sta tukaj sigurno McEachran in pa Lucas Piazon pravijo mu tudi novi Kaka. 1. od omenjene dvojice odhaja v Swansea v ponedeljek na posojo do konca sezone, 2. pa do dopolnitve polnoletnosti ki nastopi 20. januarja nima pravice igranja za prvo moštvo saj ne more do tega datuma dobiti delovne vize.

Se pa danes kot vedno v prestopnem roku govori o Hazardu. Izjava njegovega agenta:
Hazard's agent John Bico, who confirmed Chelsea were considering a £25million bid for a player with a £33million release clause, told the Mail on Sunday: "Eden's career has been built on a patient philosophy of developing, year by year, and his ambition today is to try and make Lille champions for a second successive season.

"But he is a professional, and the club is a company. Sometimes clubs have to deal with the reality of the market, and Eden will go along with whatever Lille decide."
Slika

Torressinjo
Prispevkov: 186
Pridružen: 18. Dec 2011 12:15
Klub: Liverpool

Re: Chelsea F.C.

#34

Odgovor Napisal/-a Torressinjo » 15. Jan 2012 21:07


Uporabniški avatar
Reichenburg
Prispevkov: 74
Pridružen: 14. Jan 2012 22:09

Re: Chelsea F.C.

#35

Odgovor Napisal/-a Reichenburg » 16. Jan 2012 11:38

L'Equipe says Chelsea are the first to make their move, having had a £25 million offer rejected by Lille last week.

The Blues remain locked in talks with the French champs and can sign Hazard if they up their offer to closer to his £35 million buyout clause.

Manchester United, Arsenal and Liverpool are also keen on the Belgian, but Chelsea are the first to deliver a serious bid.
Zanimivo. Igralec ki bi ga z veseljem gledal v modrem dresu. Če je verjeti viru potem se lahko pričakuje kaj podobnega kot je bilo z Torresom, Luizom nakup 5 pred 12 zadnjega dneva prestopnega roka.
Slika

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Chelsea F.C.

#36

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 16. Jan 2012 14:14

Tako, Gary Cahill je tudi uradno podpisal za Chelsea, nosil bo številko 24. Zdaj pa upam še na kakšnega napadalca.
Slika
Slika

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Chelsea F.C.

#37

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 16. Jan 2012 14:35

Kalou je že odšel v Arsenal?? Nekaj sem bral, da naj bi ga Chelsea prodal mestnemu tekmecu Arsenalu za 3 mil €.. Cahill je pa pomoje dobra okrepitev pa še reprezentant je.. Pa tudi Alex naj bi odšel v Queens Park Rangers..

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Chelsea F.C.

#38

Odgovor Napisal/-a janbuc » 16. Jan 2012 14:53

mmm_tavares napisal/-a:Tako, Gary Cahill je tudi uradno podpisal za Chelsea, nosil bo številko 24. Zdaj pa upam še na kakšnega napadalca.
in še dokaz :D
Slika

Uporabniški avatar
Reichenburg
Prispevkov: 74
Pridružen: 14. Jan 2012 22:09

Re: Chelsea F.C.

#39

Odgovor Napisal/-a Reichenburg » 16. Jan 2012 14:54

To ni nič dorečenega za Kalouja. AVB je samo rekel da je kar nekaj premier ligašev pokazalo zanimanje za Alexa. Moje mnenje je da ga kakemu resnemu konkurentu za mesta blizu Chelsea ne bodo prodajali.
Ja Cahill je pa končno tudi uradno predstavljen. Nosil bo številko 24 podpisal pa naj bi do leta 2017.
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 66,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Slika

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Chelsea F.C.

#40

Odgovor Napisal/-a Golman » 16. Jan 2012 16:16

Alexa bi znal tudi kakšen prvoligaš iz Italije kupit, če bodo zvohali za njega, ker iskreno rečeno, je kar malo "potuhnil", nič ni bilo slišati že dolgo o njemu. Kar se tiče Cahilla odlična in pametna okrepitev. Pomoje bo dal novo svežino obrambi Chelseaja in neko sigurnost, zdaj pa samo še enega kreativca rabite :)
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov