FC Bayern München

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Bayern München

#21

Odgovor Napisal/-a Golman » 18. Jan 2012 09:51

Ne vem koliko bo po godu Lewandovskemu da sedi na klopi za zamenjavo Gomesu. To je edini velik problem pri prestopu. Centralni branilec, iz Ajaxa Vertonghen, mislim, da bi bil res odlična okrepitev, za krilne igralce pa Shaqiri? Ne vem...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#22

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 18. Jan 2012 15:50

Verjetno res Lewandowski ne bo želel sedeti, kaj pa je narobe s Shaqirijem?

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Bayern München

#23

Odgovor Napisal/-a Golman » 18. Jan 2012 17:51

Ne vem, ne deluje mi igralec Bayerna on... Sicer ga kaj bolj ne poznam, ampak mislim, da bi Bayern lahko dosti bolj kvalitetnega nogometaša pripeljal na bok kot je pa on. Moje mnenje.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: FC Bayern München

#24

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 18. Jan 2012 18:26

Shaqiri je odličen igralec.. Upam pa da ni spet tisti tip igralca, ki ima eno dobro sezono da se proda v boljši klub potem pa ena velika žalost.. Baje naj bi se za Shaqirija zanimal tudi Man United..

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#25

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 18. Jan 2012 21:55

Golman napisal/-a:Ne vem, ne deluje mi igralec Bayerna on... Sicer ga kaj bolj ne poznam, ampak mislim, da bi Bayern lahko dosti bolj kvalitetnega nogometaša pripeljal na bok kot je pa on. Moje mnenje.
Kolikor vem je velik talent, ki ze zdaj kaze super igre, seveda pa ne bi bil v prvi postavi.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Bayern München

#26

Odgovor Napisal/-a Golman » 20. Jan 2012 12:43

Evo, danes se začenja končno spet Bundesliga s tekmo med Monchengladbachom ter Bayernom. Na zadnji tekmi v Munchnu so gostje zmagali z 0:1. Torej YourTeamIsShit, kaj pričakuješ od današnje tekme?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#27

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 20. Jan 2012 15:16

Težko je napovedat, Bayern je imel dobre priprave, samo to seveda ni nek dober pokazatelj. Vrača se Schweinsteiger, od Robbna tudi pričakujem dobro tekmo, saj je zdaj že imel dovolj tekem, da pride v ritem, manjkal bo Ribery zaradi kartonov.

Na drugi strani pričakujem izredno motiviranega Reusa, ki se je zapletel v vojno besed z vodstvom Bayerna, ki so trdili, da je za prestop zahteval zagotovljeno mesto v prvi postavi, on pa je to zanikal.

Pričakujem dominantno predstavo Bayerna na sredini igrišča, tako je na večini Bayernovih tekem, tudi na prvi z Gladbachom so imeli veliko več posesti, a niso zadeli, kaznovala pa je Bayern napaka Boatenga in predvsem Neuerja. Paziti bo potrebno na proti napade preko Reusa ter Hermanna.

Če bi moral postaviti rezultat bi rekel 1:2 za Bayern.

Tekme si žal ne bom mogel ogledati, ker me ne bo doma.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: FC Bayern München

#28

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 20. Jan 2012 22:07

Bayern izgublja 3-0 presenetljivo..

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#29

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 21. Jan 2012 13:04

Nisem gledal tekme, upam pa da bodo funkicionarji pri Bayernu končno zaprli gobec, Reus jih je fajn kaznoval.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Bayern München

#30

Odgovor Napisal/-a Golman » 21. Jan 2012 13:07

No ja, vaša obramba včeraj je bila velika luknja... Sicer sem gledal drug polčas, goli so padali iz protinapadov, v napadu pa premalo kreativnosti za kaj več. Drugače pa vsaka čast za Neurja :D
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#31

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 21. Jan 2012 14:27

:lol: Sm kr ugasnil. 2 napaki nardi v sezoni pa te sta proti Gladbachu.

Scout
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Jan 2012 07:25
Klub: AC Milan

Re: FC Bayern München

#32

Odgovor Napisal/-a Scout » 23. Jan 2012 08:16

No meni se ta tekma med Bayernom in Monchengladbachu zdi zelo sumlija glede stav. Ker sem malo raziskav zadevo sem tole našel.
1. Bayern je tudi lani ob začetku izgubljal na enak način (3-1...) potem pa kar naenkrat 10 zaporednih zmag. Tako, da pričakujem isti scenarij tudi zdaj.
2. Rezultat 3-1, pravzaprav bi lahko rekel za ta rezultat, da je klasičen za prodane tekme.
3. Baje je bilo veliko denarja vplačanega na azijskih stavnicah na 1 (torej na Borussio).
Zgleda, da na vsake toliko časa kakšno tekmo Bayern proda, kar ni nič pretresljivega kaj vse se dandanes dogaja :mrgreen:

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#33

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 25. Jan 2012 11:49

To reče fan kluba, ki igra v prvenstvu, ki ga pretresajo škandali po vrhu tega pa je šef kluba pedofil ter mafijec. :lol:

Scout
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Jan 2012 07:25
Klub: AC Milan

Re: FC Bayern München

#34

Odgovor Napisal/-a Scout » 25. Jan 2012 12:25

Nisem mislil nič slabega s tem in tudi nimam nič proti Bayernu, pravzaprav upam da boste letos prvaki.
Samo zgleda, da je pa to tebe malce presenetilo in si verjetno verjel, da je Bayern čist v zvezi s stavami, vendar žal ni ;) Danes skoraj ni kluba, ki bi bil čist. Že lani je Bayern na enak način te scenarije delal in tudi letos zgleda, da ne bo nič drugače. Zdej po vsej verjetnosti se bodo začele zaporedne zmage dokler si ne bodo zagotovili naslov prvaka, potem pa spet kakšno tekmo... Drugače pa tudi za Milan nikoli nisem zanikal, da je to delal in tudi ne moreš zato ker imajo vse dokaze. Ti trenutno lahko zanikaš vendar nikoli ne veš kaj se lahko v prihodnosti zgodi in mogoče pridejo na plano dokazi.

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#35

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 26. Jan 2012 07:21

Mislim, če zgubijo potem so kar prodali tekmo? Gladbach letos igra super, Bayern je imel slab dan. Če bi lani prodajali tekme bi verjetno poskrbeli, da bi bili na koncu prvaki ne pa končali prventstvo tretji in zato morali v kvalifikacije za CL. Mislim, da bi se jim to finančno bol splačalo. :lol:

Scout
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Jan 2012 07:25
Klub: AC Milan

Re: FC Bayern München

#36

Odgovor Napisal/-a Scout » 26. Jan 2012 07:30

Predlani sem mislil. Sezono 2009/2010 si lahko gres pogledat malo kaksne rezultate ste imeli ob začetku sezone in ob začetku drugega dela in mi povej če se bodo kaj razlikovali od teh.
Drugač lahko počasi zamenjama temo, ker tole ne vodi nikamor :mrgreen:
Pa nekaj bi te še vprašal ali ste se res ogreli za nakup Shaqirija ali pa so to samo govorice?

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#37

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 26. Jan 2012 23:58

Bayern je že kar nekaj časa zainteresiran zanj.

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#38

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 28. Jan 2012 21:37

Bayern - Wolsburg 2:0. Zaslužena zmaga nad Magathovim moštvom, imeli nadzor nad tekmo, večinsko posest in kar nekaj priložnosti. Slabo tekmo je imel Rafinha, ki je bil neprepriočljiv v obrambi in bi Bayern skoraj stal zadetka, prav tako je Boateng naredil nepotreben prekršek zunaj malo kazenskega v zadnjih minutah, kar kaže na to, da ga je zdelal pritisk tekme.

Goli:

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Bayern München

#39

Odgovor Napisal/-a Golman » 01. Feb 2012 16:14

Koliko je Bayern zahteval za Pranjića, da ga ni želel izpustiti v Everton?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Bayern München

#40

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 02. Feb 2012 13:08

Ne ve se natančno, Everton bi naj ponudil 2 milijona € zanj, Bayern pa pomojem zahteval 4-5. Sej ne, da bi bil toliko vreden, samo si tut ne more Bayern privoščiti igralcu, da jih sred zime zapusti, ker imajo samo 17 ˝outfield˝ igralcev. Poleti bosta lepo zastonj odšla z Olićem, ki spet nekaj joka, da ne razume zakaj ni v prvi postavi. Jaz osebno ne razumem, kako on ne ve zakaj ni v prvi postavi. Namesto koga bi on rad igral? :lol:

Drugače so se pri Bayernu odločili, da ne bodo odkupli Japonca Usamija, tako da bo klub zapustil poleti, ko mu poteče pogodba.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti