Real Madrid C.F

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Real Madrid C.F

#81

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 12. Apr 2012 15:26

To je subjektivno mnenje. Nekomu Messi, nekomu Ronaldu, Xavi, nekomu pa nek X igralec ;)

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Real Madrid C.F

#82

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 12. Apr 2012 16:51

Sicer tisti post sem v hecu napisal, čeprav meni osebno je CR res najboljši na svetu.. Ampak kot si rekel vsak ima svoje mnenje.. Zame sta Ronaldo in Rooney najboljša :D

nemeth
Prispevkov: 25
Pridružen: 21. Feb 2012 21:36

Re: Real Madrid C.F

#83

Odgovor Napisal/-a nemeth » 22. Apr 2012 00:09

bravo Real!!
Evo veliki Mourinho je zmagal v Barceloni!

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Real Madrid C.F

#84

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 22. Apr 2012 02:30

Mourinho je kralj nogometa, ne Messi ali Ronaldo. Ko bo zapustil Real bo situacija spet ista, kot je bila pred njegovim prihodom, zato ker on je tisti, ki naredi razliko. Zame najboljši trener vseh časov, brez pretiravanja, zmaga je čisto njegova, poplačan je ves trud zadnjih dveh let. Ko bo šel, bo Real doživel isto popotresno stanje kot so ga Porto, Chelsea in Inter.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Real Madrid C.F

#85

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 22. Apr 2012 12:42

Podpis pod zadnji komentar. Trenerji imajo veliko večjo vlogo v ekipi, kot si marsikdo predstavlja. On poveže ekipo, da deluje kot celota. Mourinho to dela povsod fantastično. V štirih prvenstvih je treniral in povsod je osvajal domače naslove. Portugalska, Anglija, Italija in sedaj še Španija. Ligo prvakov je osvojil s Portom, Interjem, no s Chelseajem se mu je za las izmuznila in tudi z Realom ima lepe možnosti, da jo osvoji. Res je genij, čeprav je marsikomu antipatičen zaradi njegovega obnašanja, pritoževanja nad sodniki... ampak to vse spada zraven k nogometu. Pridružujem se torej mnenju, da je tudi zame poleg SAF-a, José najboljši trener vseh časov.
Zadnjič spremenil Chamberlain, dne 23. Apr 2012 17:52, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Real Madrid C.F

#86

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 23. Apr 2012 08:21

Se strinjam z obema.. Mourinho je poleg SAF-a najboljši trener vseh časov ampak edino pomankljivost, ki jo vidim pri njemu je da nikjer ne ostane prav dolgo.. SAF je recimo že 25 let na klopi Uniteda, osvojil je z njim vse kar se je osvojiti dalo.. FA Pokal,Curling Cup,Champions League,Svetovno Klubsko prvenstvo,Premier League,.. Mou pa recimo ko je vse osvojil z Interjem,Portom je odšel drugam.. Pri Chelseaju so ga sicer odslovili pa tudi tam ni osvojil vse kar se je dalo, čeprav pomoje bi, če bi ostal v Londonu.. Upam pa da me bo dematiral in dolgo vodil Real..

Uporabniški avatar
Asko1
Prispevkov: 10
Pridružen: 23. Avg 2012 19:03
Klub: NK Maribor

Re: Real Madrid C.F

#87

Odgovor Napisal/-a Asko1 » 04. Sep 2012 21:29

Panonszki napisal/-a:Mourinho je kralj nogometa, ne Messi ali Ronaldo. Ko bo zapustil Real bo situacija spet ista, kot je bila pred njegovim prihodom, zato ker on je tisti, ki naredi razliko. Zame najboljši trener vseh časov, brez pretiravanja, zmaga je čisto njegova, poplačan je ves trud zadnjih dveh let. Ko bo šel, bo Real doživel isto popotresno stanje kot so ga Porto, Chelsea in Inter.
Podpis tudi z moje strani!
Free!

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Real Madrid C.F

#88

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 06. Sep 2012 18:07

Tudi moje mnenje je, da je "Special One" preprosto najboljši. V vseh klubih je blestel s Portom, Chelseajem, Interjem, Realom. Če bi imel še kako sezono na klopi Londončanov bi tudi z njimi osvojil Ligo prvakov, sam sem mnenja da bo ostal pri Realu dokler je ne osvoji. Z vsemi klubi je osvojil ligaški naslov, Inter je pripeljal do naslova v Ligi prvakov, pa je bil zadnja leta Inter "luzerski" klub. Sploh v ligi prvakov...
Nič ne rečem tudi Guardiola je odličen trener, z Barcelono je res bil izjemen. Ampak dvomim, da je tako prilagodljiv kot Jose. In da bi imel rezultate tudi pri kakem Interju. Ferguson isto, res njegovi dosežki so fantastični toliko let in taka uspešnost na klopi enega kluba? Noro.

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Real Madrid C.F

#89

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 08. Sep 2012 04:55

Ne vem če je SAF res tako uspešen kot nekateri pravijo. V klubu, kot je on, je vsaka sezona brez neke pomembne lovorike neuspeh. Saj ni zmagoval vsako leto, večkrat je moral naslov v Angliji predati Wengerju, pa je imel Arsenal takrat manj denarja, potem je vmes kraljeval Mourinho, bomo videli, kako bo zdaj z Cityjem... LP pa je osvojil samo 2krat in obakrat s precej sreče. Ima pač ta luksuz, da je dolgo časa v top klubu z ogromno denarja, da je praktično celotno ekipo sestavil sam (to dejstvo velja že vrsto let), da ne čuti takega pritiska kot večina trenerjev (tj. da ne more biti odpuščen po slabem nizu/slabi sezoni, ker ima pač tak ugled) in da ima zaradi dolgega staža in velikega ugleda v klubu tudi veliko avtoriteto.

Jaz veliko bolj spoštujem trenerje, ki so se izkazali v mnogih okoljih in imajo željo, da se nenehno dokazujejo in iščejo izzive. Zato imam rad trenerje kot sta Mourinho in Magath, ki sta bila uspešna praktično povsod, kjer sta bila. Naslova LP, ki ju je osvojil Mourinho, se mi zdita dosti večji uspeh in manj pričakovana kot naslova, ki ju je osvojil SAF.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov