FC Barcelona

Odgovori
Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: FC Barcelona

#21

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 19:36

Se strinjam s tabo. Xavi je motor Barcelone. Pravi ideolog igre, vse akcije gredo preko njega, razigrava ekipo. No od kar je prišel Fabregas je vsaj malo razbremenil Xavi-ja. Xavi-ju bi res od srca privoščil zlato žogo, ampak ponavadi zlato žogo dobijo tisti, ki zabijajo zadetke.
Če pa bi Xavi dobil zlato žogo, bi jo moral dobiti za leto 2010, ko je popeljal Špance tudi do naslova Svetovnih prvakov... takrat si jo je pa res zaslužil.

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Barcelona

#22

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 19:46

Leta 2010 si je pomojem zlato žogo najbolj zaslužil Sneijder ( trojček z Interjem + finale SP).

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: FC Barcelona

#23

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 10. Jan 2012 21:42

YourTeamIsShit napisal/-a:Kaj pa vem, glede na to, da je United izpadel iz CL in ima( vsaj zame) izredno slabo sredino ga ne bi ravno letos štel med top 3 ekipe. Barca ter Real sta neizpodbitno najboljši ekipi, na druga mesta pa bo vsak navijač postavil svoj klub. Jaz osebno bi rekel, da je letos Bayern med glavnimi favoriti ( to je recimo rekel tudi Messi), kdo drug se s temo ne bo strinjal.


Drugače pa mi je Barcelona kul klub, samo posamezni igralci kot sta Pedro pa Sergio ter ti ˝navijači˝, ki pač navijajo za barco, ker je to ˝in˝ in bodo ob slabših sezonah ( ki slej ko prej pridejo) začeli navijati za drug klub, mi kvarijo podobo kluba.

In potem še ti omeniš svoj klub. :D Evo jaz kot navijač Chelseaja menim, da med top 3 poleg Reala in Barce trenutno spada City. Ampak to še ne pomeni, da katera druga ekipa ne more premagati teh treh.
Slika
Slika

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: FC Barcelona

#24

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 21:53

mmm_tavares napisal/-a:
YourTeamIsShit napisal/-a:Kaj pa vem, glede na to, da je United izpadel iz CL in ima( vsaj zame) izredno slabo sredino ga ne bi ravno letos štel med top 3 ekipe. Barca ter Real sta neizpodbitno najboljši ekipi, na druga mesta pa bo vsak navijač postavil svoj klub. Jaz osebno bi rekel, da je letos Bayern med glavnimi favoriti ( to je recimo rekel tudi Messi), kdo drug se s temo ne bo strinjal.


Drugače pa mi je Barcelona kul klub, samo posamezni igralci kot sta Pedro pa Sergio ter ti ˝navijači˝, ki pač navijajo za barco, ker je to ˝in˝ in bodo ob slabših sezonah ( ki slej ko prej pridejo) začeli navijati za drug klub, mi kvarijo podobo kluba.

In potem še ti omeniš svoj klub. :D Evo jaz kot navijač Chelseaja menim, da med top 3 poleg Reala in Barce trenutno spada City. Ampak to še ne pomeni, da katera druga ekipa ne more premagati teh treh.
Sej ravno to je bil moj point, da bo vsak navijač ( oz. večina) subjektivno postavil svoj klub ob boku Barci ter Realu in jaz nisem nič drugačen. Sploh letos, ko igrajo super in imajo po Kahnu končno vrhunskega vratarja ter solidno obrambo.

City mogoče spada mec top 3 po imenih, v Evropi pa je izpadel zelo naivno in zame pač ne spadaš med top klube ( gledano to sezono), če izpadeš v skupinskem delu CL. Bojo pa vsekakor v prihodnosti izredno nevarni.

Zdaj pa dovolj offtopica. :D

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Barcelona

#25

Odgovor Napisal/-a Golman » 11. Jan 2012 12:10

Kot poročajo pri Fan Clubu Barcelone, naj bi se Affelay vrnil v Barcelono, da dokončno sanira poškodobo.
Ibrahim Afellay se je vrnil z Nizozemske in nadaljuje z regeneracijo v trening centru skupaj z Davidom Villo.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: FC Barcelona

#26

Odgovor Napisal/-a Bečo » 11. Jan 2012 13:58

Dani Alves je na današnjem treningu občutil bolečino v stegenski mišici. Preventivno bo tako izpustil jutrišnjo tekmo proti Osasuni. V Pamplono ne bosta odpotovala niti Andres Iniesta (tehnična odločitev) in Maxwell, ki je na izhodnih vratih kluba.

Edit: Guardiola je medtem potrdil, da ima Maxwell ponudbo francoskega PSG-ja in da je Brazilec že zaprosil vodstvo Barçe, da mu omogoči prestop.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Barcelona

#27

Odgovor Napisal/-a Golman » 11. Jan 2012 15:01

Koliko let ima sploh Maxwell? Mislim, da je že kar precej v letih a ni? Koliko bi pa naj za njega dobili?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
porihtano
Prispevkov: 5
Pridružen: 11. Jan 2012 12:27

Re: FC Barcelona

#28

Odgovor Napisal/-a porihtano » 11. Jan 2012 15:39

banda


Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: FC Barcelona

#29

Odgovor Napisal/-a Bečo » 11. Jan 2012 17:04

Golman, Barcelona zanj hoče 4 mio evrov, PSG pa ponuja 2. Čisto dovolj za tako odvečnega nogometaša. Letos bo pa dopolnil 31 let.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Barcelona

#30

Odgovor Napisal/-a Golman » 11. Jan 2012 20:34

Bečo hvala za odgovor, se pa strinjam da je 2 milijona čisto dosti, ne vem zakaj Barcelona vztraja pri 4ih? Morda, da malo zakrpa luknjo? Za koliko denarja pa je on sploh prestopil iz Interja ali je bil del dogovora z Eto'o-jem?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: FC Barcelona

#31

Odgovor Napisal/-a iniesta » 11. Jan 2012 20:48

Golman napisal/-a:Bečo hvala za odgovor, se pa strinjam da je 2 milijona čisto dosti, ne vem zakaj Barcelona vztraja pri 4ih? Morda, da malo zakrpa luknjo? Za koliko denarja pa je on sploh prestopil iz Interja ali je bil del dogovora z Eto'o-jem?
Če se ne motim je prišel za okrog 4 mio €. Če se motim naj me kdo popravi.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: FC Barcelona

#32

Odgovor Napisal/-a Bečo » 12. Jan 2012 01:27

Katalonska radijska postaja RAC-1 poroča, da bo Barça za Maxwella dobila več kot 4 mio. evrov. Več, kot pa sem pričakoval. :)

V Barcelono se je preselil za 4.5 + 0.5 (v bonusih) milijonov evrov. Ni pa bil del prestopa Ibrahimovića oziroma Eto`o-ja.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Barcelona

#33

Odgovor Napisal/-a Golman » 12. Jan 2012 12:04

Mogoče kdo ve, kakšne so ideje Guardiole za današnjo pokalno tekmo proti Osasuni?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: FC Barcelona

#34

Odgovor Napisal/-a Bečo » 12. Jan 2012 14:51

Glede na to, da je Barça praktično že v četrtfinalu, bodo nekateri počivali. Je pa Pep presenetljivo vzel s seboj samo tri nogometaše B ekipe. Nekaj takega naj bo to nocoj izgledalo: Pinto; Montoya, Piqué, Fontàs, Adriano; Xavi, Busquets, Thiago; Pedro, Messi, Cuenca.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: FC Barcelona

#35

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 12. Jan 2012 20:00

Jaz pa ne bi rekel, da je presenetljivo da je s sabo vzel 3 igralce B ekipe. Prej pričakovano. Glede na to, da je Barca prvo tekmo dobila s 4:0.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: FC Barcelona

#36

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 13. Jan 2012 10:23

Barca je šla pričakovano naprej in se nam obetata še 2 El Classica plus še eden v Ligi.. :mrgreen:

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: FC Barcelona

#37

Odgovor Napisal/-a Bečo » 13. Jan 2012 13:00

Chamberlain napisal/-a:Jaz pa ne bi rekel, da je presenetljivo da je s sabo vzel 3 igralce B ekipe. Prej pričakovano. Glede na to, da je Barca prvo tekmo dobila s 4:0.
Presenetiljivo je bilo to, da je vzel SAMO tri nogometaše B ekipe. Bi komot lahko priložnost dobilo še mladeničev. Pa še bolj motivirani bi bili. Saj se spomnite tekme porti BATE borisovu...

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Barcelona

#38

Odgovor Napisal/-a Golman » 13. Jan 2012 13:13

Včeraj je Messi odlično podal Pedrotu. Drugače pa sem tudi sam pričakoval, da bo Guardiola poizkusil z mlajšimi nogometaši, no, saj ne rečem, da jih ni bilo, sam sem pričakoval, da bo vsaj malo odpočil glavne igralce. Pa je kljub temu poslal Messija v drugem polčasu notri. Ali je morda krivo to, da Barca trenutno potrebuje denar in jim vsaka zmaga nekaj prinese ali Guardiola res želi samo, da popravijo formo v gosteh in igrajo bolj agresivneje?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: FC Barcelona

#39

Odgovor Napisal/-a Bečo » 13. Jan 2012 13:33

Ah, kakšen denar no. Lepo vas prosim. Kot da se za zmago v osmini finala Cope dobi nek blazen denar... :)

Pinto je branil, ker je Copa del Rey pač njegovo tekmovanje.
Montoya namesto Alvesa, Adriano namesto Abidala. Igral je tudi Fontas, ki se je žal poškodoval. Ob taki obrambi pa potrebuješ tudi nekoga bolj izkušenega, ki je v tekmovalnem ritmu. Zato je igral Pique.

Na sredini je Mister odpočil vse nosilce: Xavi, Buski, Iniesta (bil tudi rahlo poškodovan). Igrali so Masch, Thiago in Sergi Roberto. Sergi je tako ali tako iz B ekipe, Thiago pa tudi ne igra vsake tekme.

V napadu je priložnost dobil Cuenca, ki je sicer tudi nogometaš B ekipe in ne igra ravno veliko. Pedro, ki je ob hudi konkurenci izgubil mesto v prvi postavi. Pa še Alexis, ki je po slabi predstavi proti Espanyolu potreboval zadetek za dvig samozavesti.

Messi pa je dobil priložnost, ker si pač želi igrati vsako tekmo.

Že par postov sem zasledil, da nepaljuješ nekaj z denarnimi težavami. Smešno :)

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: FC Barcelona

#40

Odgovor Napisal/-a Golman » 13. Jan 2012 13:39

Ma precejšnji vpliv trenutna finančna kriza :mrgreen:
Nekje sem zasledil, da lahko v Španijo veliko plačajo igralca zato, ker naj bi bila stopnja davka dosti nižja, je to res? Pa še to me zanima, kako ti osebno gledaš na sponzorja Barcelone?
Drugače pa, zelo lep opis. Pedrota sem opazil, da je izgubil mesto v začetni enajsterici, ali je to posledica toliko kvalitete v napadu ali zaradi njegove forme?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov