Manchester United

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: Manchester United

#21

Odgovor Napisal/-a Bečo » 13. Jan 2012 13:06

Že pred začetkom letošnje sezone sem rekel, da Man U potrebuje okrepitev na sredini igrišča. Modrić in Sneijder bi imho sedla v sredino Uniteda ko ata na mamo.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#22

Odgovor Napisal/-a Golman » 13. Jan 2012 13:15

Za Modrića in Wesa bi morali odšteti kar precejšnjo vsoto denarja. Dvomim, da bi Fergusen pristal na tolikšno vsoto za Modrića. Ne vem točno koliko glih zahtevajo pri Tottenhamu, mislim pa da je to kar precejšnja. Koliko jaz razumem politiko rdečih vragov, naj bi glavne okrepitve kupovali zmeraj poleti. Vrnitev Paul Scholesa je samo metanje peska v oči, saj gre po koncu sezone spet v penzijo...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Bečo
Prispevkov: 12
Pridružen: 11. Jan 2012 13:49

Re: Manchester United

#23

Odgovor Napisal/-a Bečo » 13. Jan 2012 13:36

Se strinjam glede tega s Schlesom. Saj za oba (Wes in Luka) sem za poletni prestop mislil. Pozimi ne verjamem, da bi bil tak prestop izpeljan. Bi pa v tem trenutku bil Sneijder veliko cenejši. Spursi ključnega nogometaše ne bodo kar tako prodali rivalu. Sploh sedaj, ko so v ožjem krogu kandidatov za naslov.

Valdes
Prispevkov: 47
Pridružen: 13. Jan 2012 14:27

Re: Manchester United

#24

Odgovor Napisal/-a Valdes » 13. Jan 2012 14:33

Tako je to. Če hočeš world class organizatorja, je treba odšteti ogromne vsote denarja.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#25

Odgovor Napisal/-a Golman » 13. Jan 2012 14:35

Se strinjam, samo pri Man Utd in pri Arsenalu gojijo drugačno politiko... Če bo Manchester hotel parirati drugim klubom, bo moral mošnjiček kar lepo odviti in dati potrebno vsoto denarja. Prej sem bral, da še Manchester zapušča vezni igralec Darron Gibson, ki naj bi šel v Everton.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#26

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 13. Jan 2012 16:11

Da, Gibson je včeraj prestal medical in podpisal za Everton.. Bil je blizu odhoda že poleti, ko si ga je žele Sunderland kamor sta tudi odšla Wes Brown in John O'Shea.. Kar se pa okrepitev tiče se pa strinjam z vama, da bo pač enostavno potrebno odpreti denarnico in pripeljati WC playmakerja.. Žal mi je da poleti nismo pripeljali Sneijderja, ki bil pomoje najboljša okrepitev..Izkušenj mu ne manjka ampak SAF je bil trmast in nismo nič pripeljali pač pa dali to breme Cleverleyu, ki pa je pomoje še premalo izkušen, da bi bil nosilec igre Uniteda.. Čeprav igral je odlično ampak vseeno ima premalo izkušenj da bi bil nosilec naše igre zato poleti bo treba obvezno nekoga pripeljati, če hočemo konkurirati za naslov.. Tole s Scholesom je začasna rešitev in me veseli Ginger Princa zopet gledati v Unitedovem dresu toda vseeno to ne spremeni dejstva, da potrebujemo world class playmakerja.. Omenjal se je tudi Christian Eriksen iz Ajaxa, če pač Sneijder ne bo prišel..

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#27

Odgovor Napisal/-a Golman » 13. Jan 2012 17:01

Zame je to malo tvegana prodaja, kaj se zgodi, če se Paul poškoduje in še kak vezni igralec? Bodo spet mladinci, ki pa nimajo izkušenj, še posebi, če bo to v ključni fazi, kjer bo vsaka točka dobrodošla...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#28

Odgovor Napisal/-a Golman » 14. Jan 2012 11:13

Manchester, ki je drugouvrščeni, igra proti Boltonu, ki je 18. na lestvici. United bi lahko bil prvi, ampak so takrat izgubili po slabi predstavi proti Blackburnu. Motivacije pomoje nebi smelo primanjkovati, saj zaostajajo za mestnim rivalom zgolj za tri točke. Kaj pričakovati od tekme? United bi moral to gladko zmagati, ker pa so v nekem "krču", se bojim, da bo to težka tekma za njih. Vseeno pričakujem zmago Manchestra.
Zadnjih pet tekem Uniteda se je končalo z dvema porazoma proti Blackburnu in Newcastlu ter s tremi zmagami proti Wiganu, Fulhamu in QPR.
Pri Boltonu pa imajo izkupiček iz zadnjih petih tekem dve zmagi proti Evertonu in Blackburnu, dva poraza proti Fulhamu in Newcastlu ter ena neodločena proti Wolvsom.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Manchester United

#29

Odgovor Napisal/-a Golman » 14. Jan 2012 19:00

Evo, pa je Paul Scholes zadel gol po povratku v Manchester. Ob jutrišnjem porazu Citya bi znalo biti še bolj zanimivo, Tottenham je odigral samo neodločeno proti Wolverhamptonu, kljub temu, da so imeli priložnosti, napadali, ampak jim ni uspelo. Čestitke Unitedu za zmago, če je zaslužena pa naj nekdo drug pove.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Manchester United

#30

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 14. Jan 2012 22:44

Ne verjamem, da bo Tottenham popustil in prodal Modrića v ManU. Če ga niso prodali poleti v Chelsea ga zagotovo ne bodo sedaj, pa še tako dobro jim kaže na lestvici. Poleti pa bodo po mojem mnenju šli v napad na Eriksna iz Ajaxa. On bi bil odlična okrepitev. Mlad, izjemno nadarjen, skratka popoln igralec za vezo ManU-ja.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#31

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 15. Jan 2012 09:07

Potem je že več šanse, da pride Sneijder v United kot pa Modrić.. Modrić je sicer všečen igralec in pomoje bi pasal v sistem Uniteda ampak Tottenham bi sigurno zahteval velike denarce zanj na kar pa Ferguson sigurno nebi pristal tako, da mislim, da Modrića v Unitedu ne bomo videli.. Bi pa rad videl Eriksena v Unitedu pa tudi veliko cenejši bi bil.. Izkušenj nekaj malega ima, mlad je in ima pred sabo še praktično celo kariero in nekako imam filing, da bo prav Eriksen poleti res prišel v United.. Podoben občutek sem imel pred poletjem za Davida De Geo..

Kar se pa tekme z Boltonom tiče.. Praktično dominirali celo tekmo, Rooney je zastreljal penal in tudi nasplošno mu včeraj pri realizaciji ni šlo ampak nimaš kaj pride tudi tak dan.. Zaslužena zmaga in gremo naslednji teden nad Arsenal.. Topničarji bodo še dodatni napaljeni da nam vrnejo za tisto ponižanje 8:2 avgusta.. Če hočemo dihati Cityju za ovratnik bo treba Arsenal premagati naslednji vikend..

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Manchester United

#32

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 15. Jan 2012 09:58

Ne spremljam toliko Uniteda pa m zanima zakaj je bil De Gea na klopi?

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#33

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 15. Jan 2012 10:38

Ker naslednji teden igramo proti Arsenalu in je De Gea včeraj počival.. Tako, da je priložnost dobil Lindegaard..

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Manchester United

#34

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 15. Jan 2012 10:46

Hmmm...to pa redko slišiš, da dobi vratar počitek. :)

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#35

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 15. Jan 2012 10:50

Vem, da je redko ampak tako je.. Proti Arsenalu pričakujem, da bo začel De Gea..

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Manchester United

#36

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 15. Jan 2012 15:31

Kako se je drugače zaenkrat obnesel De Gea? Je vreden denarja katerega ste plačali zanj? Ker bolj malo gledam tekme Uniteda. Če se ne motim je bil na začetku sezone krivec za nekaj zadetkov?
Zadnjič spremenil Chamberlain, dne 15. Jan 2012 20:42, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#37

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 15. Jan 2012 20:20

Jaz bom rekel da se je odnesel tako-tako.. Pač še zmeraj ima malce probleme z samozavestjo pri branjenju in včasih ga tudi polomi pošteno ampak je pa pokazal nekaj izjemnih predstav.. Jaz pravim, da je treba dati fantu čas, da se navadi na novo ekipo in okolje poleg tega je pa star 21 let in nima nekaj veliko izkušenj.. Lani je branil proti Realu in Barci v La Ligi to pa je to.. Biti 1.vrata Uniteda pri 21ih ni ravno mačji kašelj.. Ima pa fant velik potencial, ki pa upam, da ga bo uresničil pri nas.. Po mojem mnenju svoj denar sicer še ni opravičil ampak sem optimist glede tega in vem, da ga bo opravičil..

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Manchester United

#38

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 15. Jan 2012 21:59

Berbatov naj bi odšel v Leverkusen na pogajanja za vrnitev k Bayerju.

http://www1.skysports.com/football/news/11095/7434994/?

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Manchester United

#39

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 16. Jan 2012 10:26

Upam, da Berbatov ostane pri Unitedu.. Večina navijačev Uniteda ga ne maram ampak jaz ga podpiram od prvega dne ko je stopil na Old Trafford in podpiral ga bom do zadnjega dne.. Njegov problem je samo lenoba drugače bi bil TOP 5 napadalec v Premier League.. Lani je dokazal v pol sezone svojo klaso, ko je praktično z zadetki v 1.delu sezone bil skupaj s Tevezom najboljši strelec PL potem pa spet nič od nič.. Tehniko ima, pregled na igro ima, ima vse atribute za enega najboljših napadalcev na svetu ampak potem pa ne vem očitno pride neka blokada in igra slabše kot kak amater.. Ampak vseeno upam, da ostane, ker nujno rabimo poleg Rooneya in Chicharita še enega WC napadalca.. Welbeck lepo napreduje ampak mu še manjka da bo WC napadalec, njegov napredek je pa izjemen v zadnjih 2 letih..Upam, da Berbatov saj do poletja ostane in če že misli oditi naj odide poleti, da bomo lahko pripeljali dostojno zamenjavo zanj.. Zdaj pozimi, če bi odšel bi ga težko nadomestili..

matey87
Prispevkov: 14
Pridružen: 16. Jan 2012 18:28

Re: Manchester United

#40

Odgovor Napisal/-a matey87 » 27. Jan 2012 07:32

Tudi jaz sem mnenja, da bi bilo dobro, če Berbatov ostane. Po svoje je simpatičen, videti je kot štor, ki se mu nič ne da, da samo hodi po igrišču gor in dol, ampak ko svoj stroj prižge ... Odličen strelec je, po moje svojega potenciala ni nikoli do konca razvil, ampak tak pač je.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti