Udinese Calcio

Odgovori
Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Udinese Calcio

#1

Odgovor Napisal/-a Golman » 11. Jan 2012 20:37

Slika


No. Position Player
1 GK Samir Handanovič (vice-captain)
3 MF Mauricio Isla
5 DF Danilo
6 MF Gelson Fernandes (on loan from Saint-Étienne)
7 MF Emmanuel Agyemang-Badu
8 DF Dušan Basta
9 FW Barreto
10 FW Antonio Di Natale (captain)
11 DF Maurizio Domizzi
13 DF Neuton
14 MF Bryan Carrasco (on loan from Audax Italiano)
16 DF Andrea Coda
17 DF Mehdi Benatia
18 MF Cristian Battocchio
20 MF Kwadwo Asamoah
21 GK Daniele Padelli
22 MF Abdoul Sissoko
23 MF Almen Abdi
24 DF Joel Ekstrand
25 FW Gabriel Torje
26 DF Giovanni Pasquale
27 DF Pablo Armero
28 GK Rafael Romo
30 MF Thierry Doubai
31 FW Diego Fabbrini
32 DF Damiano Ferronetti
37 MF Roberto Pereyra
39 DF Jean-Alain Fanchone
66 MF Giampiero Pinzi
83 FW Antonio Floro Flores
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Udinese Calcio

#2

Odgovor Napisal/-a Golman » 11. Jan 2012 20:39

Danes so izgubili v pokalu proti Chievu. Cesar in Jokič za Chievo nista igrala, kolikor vidim po postavitvi. Je kdo morda gledal tekmo, da pove kako je branil Handanovič?
Drugače mi je pa Udinese zelo simpatična ekipa, igrajo dober nogomet, letos so tudi zelo dobri, so na tretjem mestu v Seria A. Dobre nakupe z mladimi igralci znajo opraviti in jih razviti.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Udinese Calcio

#3

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 12. Jan 2012 20:05

Tudi meni je Udinese poleg Juventusa druga najljubša ekipa v Italiji. V prvi vrsti seveda zaradi Handanoviča. Mi je pa zelo všeč, da kupujejo poceni in razvijejo igralce v res vrhunske. Nato jih pa drago prodajo. Imajo zelo dobro razvit scouting. Sploh v Južni Ameriki. Marsikdo je govoril, da se bo Udinese po odhodih Alexisa, Inlerja, Zapate boril za obstanek, borijo se pa za vsaj nastop v Ligi prvakov. Res neverjetno. Pa še en podatek, če se ne motim je Udinese med najslabšimi plačniki v Serie A. Če se ne motim je imel samo Di Natale nad milijon evrov na leto. Mislim, da ima tudi Samir od kar je podaljšal z Videmčani.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Udinese Calcio

#4

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 07. Maj 2012 13:35

Torej Udinese zelo blizu uvrstitvi v Ligo prvakov. Imajo 2 točki več od Lazia, ki ima zadnjo kolo obračun z Interjem in 3 točke več od Napolija in že omenjenega Interja. Res lep uspeh Udineseja v tej sezoni. Handanoviču očitajo zakaj ne gre v večji klub, a sedaj bo že 2. sezono zapored končal med 4. najboljšimi ekipami v Italiji. Upam, da bodo zadržali jedro ekipe v Vidmu in da ne bodo prodajali pomembnih členov moštva.

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Udinese Calcio

#5

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 08. Maj 2012 01:21

Udinese vsako leto proda 3-4 ključne igralce. Klub je čisti biznis, zato mi tudi ni všeč. Čeprav v zdajšnjih okoliščinah ne bi imel nič proti, če bi bila Mura "slovenski Udinese" za par let, ampak samo toliko časa, da se stabilizira klub, potem pa je treba imeti višje cilje. Udinese nima višjega cilja kot biti biznis. Če dobijo v dodatnih kvalifikacijah za LP recimo Feyenoord ali Atletico bom vsekakor navijal proti Udineseju, Sarma gor ali dol.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

mprivse
Prispevkov: 154
Pridružen: 25. Dec 2011 17:21

Re: Udinese Calcio

#6

Odgovor Napisal/-a mprivse » 08. Maj 2012 10:14

Samo koga te ima Udinese s katerim bi lahko letos kaj iztržil . Handanović ? Vsaj zame ne vsi top klubi imajo pošlihtano mesto vratarja razen Milana . Drugih ne vidim s katerimi bi lahko kaj zaslužili no mogoče je še tu Armero a nevem kateri klub , bo kupil tako "krhkega" nogometaša , sicer je soliden v obrambi in dober v napadu a mu primanjkuje fizične mase + niti ni pretirano velik.
Tako da letos pričakujem da bodo obdržali jedro z največ 2 do 3 prodajami.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Udinese Calcio

#7

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 08. Maj 2012 16:13

Meni je pa ravno to všeč pri klubu. Da kupujejo mlade in poceni in iz njih delajo zvezde. Nerealno bi bilo pričakovati, da bi recimo lahko zadržali svoje top igralce. Sploh mi je impresivno to, da ko prodajo te igralce ostanejo vseeno na zelo visoki ravni. Tudi če so odšli takšni trije pomembni igralci, kot so Inler, Zapata in Alexis se jim to letos na rezultatih ni nič poznalo. Tudi sam ne vidim, da bi lahko katerega izmed igralcev poleti res drago prodali, kot so prejšnje poletje Inlerja, Zapato in Alexisa. Tako, da če zadržijo ekipo kot jo imajo verjamem, da si lahko nadejajo preskok tudi v skupinski del lige prvakov. Pa še Handanovič blesti v Vidmu zato so mi še toliko bolj simpatičen klub.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov