Newcastle United

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Newcastle United

#41

Odgovor Napisal/-a BOCo » 01. Avg 2015 20:59

Primoz napisal/-a:Novi trener Srak je Steve McClaren (bi prosil admina, če lahko spremeni ta podatek na prvi strani ali pa mi dovoli da naredim čist novo temo, ta pa se izbriše. Hvala!).
Bomo uredili. :gor:

Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 9
Pridružen: 21. Dec 2011 11:30
Klub: Newcastle United

Re: Newcastle United

#42

Odgovor Napisal/-a Primoz » 04. Avg 2015 11:36

Super, hvala Boco. :gor:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
xpero39 napisal/-a: Me pa zanima, ker ne spremljam ekipe, je konkurenca na njegovem mestu res tako velika in so ti igralci veliko boljši od Vučkiča, mogoče bolj dokazani?
Bom kar naštel igralce: Siem De Jong, Georginio Wijnaldum, Vurnon Anita, Jack Colback, Cheick Tiote, Moussa Sissoko, Remy Cabella in Sylvain Marveaux.

Kot vidiš je konkurenca na sredini res huda in za Harisa bo verjetno res najbolje, da si najde nov klub v katerem bo redno igral. Mislim... Če ga ni bilo v kadru niti na pripravljalnih tekmah, potem je očitno to znak, da v klubu ne računajo resno nanj za novo sezono.
Howay the lads !!!

Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 9
Pridružen: 21. Dec 2011 11:30
Klub: Newcastle United

Re: Newcastle United

#43

Odgovor Napisal/-a Primoz » 09. Avg 2015 10:13

Par besed preden se začne zares. Za to sem sezono sem zmerno optimističen. Kader se mi zdi boljši kot lani (ob predpostavki da pride še en branilec!), igralci ki so prišli imajo "flair", kar navijači radi vidimo. Ob tem velja omeniti, da je navijače v petek presenetil legenda ter kapetan kluba Fabricio Coloccini, ki je podaljšal pogodbo še za leto dni in dejal, da si želi končati kariero v Newcastlu. Sem zelo vesel te novice, hkrati pa hvaležen McClarnu, da ga je uspel prepričati, saj se je v zadnjem času precej govorilo o njegovem odhodu.

Na začetku nas čaka kar zahteven razpored (Southampton, Swansea, Man United, Arsenal), vendar se ne sekiram. V pripravljalnih tekmah smo pokazali solidne igre, čeprav rezultati tega ne razkrivajo. Ko se bodo igralci enkrat uigrali in ko bo začel nov sistem furat tako kot mora, bo to povsem druga zgodba. Imam občutek, da bomo letos marsikoga prijetno presenetili.

V glavnem... Želim si mirno sezono brez pretresov, se pravi brez žaganja trenerja ter odhodov "high-profile" igralcev. Uvrstitev okrog 10. mesta pomoje ne bi smela biti problem in jaz bi to štel kot uspeh, rad pa bi videl, da enkrat za spremembo poskušamo osvojiti ligaški pokal ali FA pokal, ter se preko njega uvrstimo v Evropo. ;)

Komaj čakam danes. Southampton, bring it on!!!
Howay the lads !!!

Uporabniški avatar
Primoz
Prispevkov: 9
Pridružen: 21. Dec 2011 11:30
Klub: Newcastle United

Re: Newcastle United

#44

Odgovor Napisal/-a Primoz » 29. Avg 2015 12:56

Da malo pokomentiram dogajanje v avgustu. Zaenkrat v prvenstvu pod McClarnom še nismo zmagali, ampak mislim da ne sme biti razloga za nezadovoljstvo. Igramo dobro, se pa vidi da ekipa še ni povsem uigrana. Na zadnji tekmi proti Manchesteru smo osvojili točko (0-0) in zame je ta remi kot zmaga. Tu smo dobili bonus točko, saj bo letos malo ekip odneslo pozitiven rezultat iz Old Trafforda. Vsekakor lepa popotnica pred tekmo z Arsenalom, ki na začetku sezone ni preveč prepričljiv.

V pokalu smo preskočili prvo oviro - Northampton (4-1). Na tej tekmi je blestel Florian Thauvin, ki je dosegel gol in prispeval še tri asistence. Preostale gole so dosegli De Jong, Janmaat in Williamson. V naslednjem krogu nas čaka Sheffield Wednesday. Mislim da tudi v tem krogu ne smeli imeti pretiranih težav, tako da pričakujem uvrstitev še krog višje. Potem pa upam na ugoden žreb, pa lahko daleč prilezemo... Ampak OK, do tja je še daleč. Me pa veseli, da McClaren zelo resno jemlje ta pokal.

Pa da ne pozabim še na prestopni rok. Do konca je še nekaj dni, vendar sam ne pričakujem velikih premikov. Prešnji teden nas je okrepil (zgoraj omenjeni) vezist Thauvin, to pa je verjetno bil zadnji igralec, ki smo ga pripeljali v tem prestopnem roku. McClaren si sicer želi še enega branilca, ampak zgleda da vodstvo kluba ni preveč navdušeno nad to idejo. Pustimo se presenetiti...
Howay the lads !!!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov