Arsenal

Odgovori
Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Arsenal

#21

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 10. Jan 2012 09:17

Henry se je vrnil na najboljši možen način.. Sam je pa zadnje čase v Angliji ratalo moderno, da se stare legende vračajo.. Scholes v United, Herny v Arsenal.. No je pa tudi res, da je Henry še zmeraj aktivni igralec in se ni vmes upokojil.. :mrgreen:

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Arsenal

#22

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 11:10

Zanima me, kaj bo Arsenal storil potem ko se bo Henry vrnil v Ameriko in v primeru, da se Van Persie poškoduje ( kar je velika verjetnost).

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Arsenal

#23

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 10. Jan 2012 11:17

To tudi mene zanima ja.. Henry bo v Arsenalu 2 meseca potem pa gre nazaj v New York..

Kreops
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Jan 2012 00:16
Klub: Dial Square

Re: Arsenal

#24

Odgovor Napisal/-a Kreops » 10. Jan 2012 11:51

To marsikoga zanima. Neki je ze Wenger namigoval, da v primeru dobrih predstav bi bila moznost posoje do konc sezone, sam tu je spet toliko razlicnih dejavnikov da je se prehitro za govorit. Vrnitev Henrya je mojstrska kamuflaza Wengerja za resnejso tezavo, ki bo nastala po februarju in pomankanju kvalitetnega napadalca. Njegovi komentarji kot da ima tam pokrito s Chamakhu in Parku so prav smesni, saj na vecini ligaskih tekem Park ne pride niti na klop, Chamakh pa igra ravno za vzorec. Vec kot ocitno je, kolk so goli odvisni od Robina in da mu tadva v kvaliteti ne sezeta do kolen, sam njegova trma in pretirano zaupanje v nekatere igralce ne pozna meja.


P.S. "With 12 minutes remaining, Henry scores his 12th goal against Leeds in 12 appearances wearing the number 12 shirt in 2012"

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Arsenal

#25

Odgovor Napisal/-a Golman » 10. Jan 2012 18:12

Arsenal ga je oplel, če s Henryem ne podaljšajo posoje. No, oplel, morda tudi ne, nikoli ne vemo. Je pa absolutno, da bi moral Wenger malo pogledati na tržnico, Chamakh, glede na to kakšen talent naj bi bil, ne kaže neki blestečih predstav v Arsenalovem dresu. Bomo videli, če bo ob Henryu kaj bolj dozorel.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#26

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 18:36

Moj komentar na tekmo proti Leedsu:
No najprej morem omeniti fantastičnega Henrya. Kak lep povratek King Henrya. Res neverjetno. Ko je zadel sem se kar naježil :D
Drugače pa Arsenal včeraj precej boljši od Leedsa, imel je veliko premoč v posesti žoge, stelih na gol, kotih... Do nekih resnih strelov, pravih zaključkov pa ni prišlo. Obramba je bila včeraj na nivoju. Sicer je bilo nekaj napak ampak te fantje praktično nikoli ne igrajo skupaj. Coquelin se je na žalost poškodoval že v prvem polčasu in je moral iz igre. Zamenjal ga je mladi Yennaris. Veza je bila včeraj zelo dobra, pojedla je vezo Leedsa. Song je odigral super tekmo, tudi podal za zadetek. Ramsey me je znova navdušil. Zna preigrati nasprotnika, povleči žogo in kar me sploh veseli, da ima fantastičen pregled nad igro in fantastične podaje. Res škoda, da ga je takrat tista huda poškodba za toliko časa oddaljila od nogometnih igrišč. Ko se vrne še Wilshere bo ta veza še precej boljša. No kot zanimivost na tribuni so bili poleg Wilshera, še Nasri in tudi Beckham.
V napadu pa tako. Chamakh je porazen, ne zabija kar je glavna naloga napadalcev. In če se (bog ne daj) poškoduje RVP, smo res v težavah. Park ni na nivoju Arsenala, Chamakh je sicer lani začel epizodo pri Arsenalu zelo solidno a se potem izgubil v povprečju. Skoraj nujno, je da si pripelje pravega finišerja in ne krila. Chamberlain je včeraj deloval fantastično. Res je, da je še zelo mlad in se vidi, da včasih hoče preveč a na terenu deluje zelo dobro. Je zelo hiter, prodoren, ima strel, odlično preigravanje. Res se ne čudim, da so dali toliko denarja zanj pri Arsenalu. Res velik up Arsenala. Po mojem mnenju že sedaj zelo blizu nivoja Walcotta, kateri se je po tem koliko je obetal kar nekako izgubil. Njegov razvoj ni šel v tako smer, kot se je pričakovalo.

Kreops
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Jan 2012 00:16
Klub: Dial Square

Re: Arsenal

#27

Odgovor Napisal/-a Kreops » 10. Jan 2012 20:27

Ox ima ze zdaj boljso tehniko kot jo bo Walcott kadarkol imel, da o strelu ne govorim. Walcott se je izgubil, ima svoje svetle trenutke ampak prehitro pade v formi in se prelevi v povprecneza. Vcasih ko ga gledam se mi zdi, da pri crossih nabije zogo na pamet in upa da bo koncala nekje v kazenskem. Je pa res, da je letos kar dobro asistiral RvPju toda preveckrat se pokaze, da je njegova edina vrlina hitrost. Po mojem se je Wenger neki naucil na primeru Walcott, zato Oxu se ne daje toliko priloznosti. Zdj vedno glasneje se govori o kalouju( :lol: ), js bi rekel tipicna Wengerjeva okrepitev-poceni in srednja kakovost. Dvomim da je on tisto kar iscemo.


P.S. Suarez naj bi podpisal predpogodbo z Arsenalom, prihod poleti. (Matias Suarez ;) )

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#28

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 20:51

Walcott je res sposoben samo še prebliskov. On je igralec za zadnjih 30-40 minut tekme. Takrat lahko s svojo eksplozivnostjo, sprintom naredi višek igralca. Res škoda, da se je tako izgubil, po tem koliko je obetal... Njegovi predložki, podaje so naravnost preslabe za krilnega napadalca. Včasih se mi zdi, da podaja na pamet, brezglavo in kot da izbere najslabšo možno rešitev. Čeprav nekaj asistenc pa je le imel v dosedanjem poteku sezone. Chamberlain pa ima res izvrstno tehniko in strel. On ima to kar manjka Walcottu. Takrat, ko je zabil 3 gole Hrvatom v kvalifikacijah, sem pričakoval da se bo razvil v izven serijskega igralca, ampak tako pač je.
Pravilno pa, da Alexa v ekipo uvaja postopoma, stopničko po stopničko. Podobno kot Wilshera. In ne dvomim, da bo Alex zablestel tako kot Jack.

Kje si zasledil to o Suarezu? To je ta iz Anderlechta kajne?

Kreops
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Jan 2012 00:16
Klub: Dial Square

Re: Arsenal

#29

Odgovor Napisal/-a Kreops » 10. Jan 2012 20:57

Iz Anderlechta ja, ma na enmu forumu sm zasledil clanek LINK--> http://pasiondemultitudes.weebly.com/1/ ... atter.html

Seveda ni to nic kredibilnega, je pa velika moznost glede na zgodovino Wengerjevih nakupov.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#30

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 21:07

Veš mogoč kaj več o njem? Ne spremljam ravno Belgijske lige. Napadalec je, pa wingerja lahko igra?

Kreops
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Jan 2012 00:16
Klub: Dial Square

Re: Arsenal

#31

Odgovor Napisal/-a Kreops » 10. Jan 2012 21:19

Po pravici povedano nic kaj vec kot ti, kokr sm na tistem forumu bral, da ga je en gledal na nekaj tekmah in naj bi zasencil lukaka na celi crti. Pravijo da ima boljso tehniko kot vsi nasi napadalci (kar ni neka umetnost) razen RvP-ja in da je pred njim se svetla prihodnost. Js ne bom kaj rekel, dokler ga ne vidim igrat na kaksni tekmi, ker na teh youtube posnetkih izgleda se Eboue klasa.

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Arsenal

#32

Odgovor Napisal/-a Golman » 15. Jan 2012 12:51

Danes igra Arsenal proti Swanseu. Kaj drugega kot zmago Arsenala bi bilo presenečenje, ampak spet se lahko zgodi marsikaj, kot se je zgodilo proti Fulhamu. Morda kdo ve, ali začenja Henry v enajsterici?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#33

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 15. Jan 2012 15:24

Swansea je v dosedanjih desetih domačih tekmah prejel zgolj 4 zadetke, izgubil pa samo proti ManU-ju.
Tako, da čaka danes Arsenal zelo težko delo.
Težko vprašanje. Ne vem kako se bo Wenger odločil. Sicer je pa za uradno spletno stran kluba dejal, da lahko RVP in Henry igrata skupaj v napadu, da lahko igra Henry tudi na krilu in da bo imel težko odločitev kako bodo igrali.
Obenem je zavrnil govorice o morebitnem prihodu Kalouja, Morrisona iz Uniteda in Suareza iz Andrlechta.
Dejal je tudi, da Chamakh januarja zagotovo ne bo odšel iz kluba.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#34

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 15. Jan 2012 16:57

Henry začenja na klopi. Upam, da bo vprašanje zmagovalca odločeno še preden vstopi Henry. Naj on potrdi zmagovalca :D

pepguardiola
Prispevkov: 41
Pridružen: 14. Jan 2012 23:12
Klub: FC Barcelona
Kraj: Trbovlje

Re: Arsenal

#35

Odgovor Napisal/-a pepguardiola » 15. Jan 2012 17:13

Chamberlain napisal/-a:Priložnost ne dobiva zaradi tega, ker ga Wenger počasi uvaja v ekipo. Stopničko po stopničko. Wenger tudi Wilsheru ni takoj na začetku dajal polne minutaže. Najprej je začel igrati v Ligaškem pokalu, FA Cupu... Chamberlain je pa prišel šele poleti, še vedno je zelo mlad. In pri Wengerju vsi mladi, ko pridejo v klub najprej dobijo priložnost v Ligaškem pokalu. Enako je bilo z RVP-jem in mnogimi.
Walcott je pa bil velik talent. Drugače ne bi bil tako opevan. Sploh ko je zabil Hrvatom 3 gole se je pričakovalo, da bo šla njegova kariera samo še navzgor.
Se pa strinjam s tabo, da ima samo šprint. Njegove podaje, asistence so res slabe. Tudi zaključek, strel na gol je katastrofalen. Sicer je letos kar nekajkrat asistiral v PL ampak vseeno daleč za pričakovanji.
LP! :)
Evo se raje prestaviva sem.

Po moje ima Arsenal trenutno v ekipi le 3-4 vrhunske igralce (RVP, Vermalen, in Scezney morda še Song). Vsi ostali pa niso nikoli opravili tistega zadnjega koraka, ki ločuje dobre nogometaše od odličnih.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#36

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 15. Jan 2012 17:21

Tukaj se povsem strinjam s tabo. Arsenal res nima več tistih res vrhunskih igralcev, katere je imal od Adamsa, Viere, Henrya (No sedaj ga spet imamo :lol: ), Bergkampa pa do Fabregasa, Nasrija...
RVP je res tisti zadnji res vrhunski igralec. Vermaelen je ko je zdrav po mojem mnenju eden boljših branilcev na svetu, Szczesny še ni vrhunski vratar je pa na zelo dobri poti, Song je zelo kvaliteten vezist. Na dobri poti, da postane vrhunski vezist je Ramsey. Res me navdušuje čeprav se mu prikradejo napake, kar je pa povsem logično.
Wilshere ima prav tako možnost, da postane vrhunski igralec. Bomo videli če bo ujel formo iz lanske sezone, ko je bil v izjemni formi.

repko
Prispevkov: 21
Pridružen: 09. Jan 2012 21:39

Re: Arsenal

#37

Odgovor Napisal/-a repko » 15. Jan 2012 19:15

moje mnenje je takšno, da bo pač Arsenal moral odpreti mošnjiček in kupiti vsaj dva do tri res kvalitetne nogometaše, če bo želel konkurirati vrhu in se boriti že za vsaj ligo prvakov, ker tole danes je bilo spet zelo zelo slabo.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Arsenal

#38

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 15. Jan 2012 19:33

Tole danes ni bilo podobno ničemer. Obrambe sploh ni bilo... res žalostno. Saj ko so vsi zdravi je v redu in bi se lahko borili za Ligo prvakov. V taki zasedbi, ko manjkajo 3. branilci iz prve postave pa izgleda res zelo bogo. Ligo prvakov sem odpisal. Maksimum te ekipe je 5 mesto. Seveda če Liverpool ne najde prave forme.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Arsenal

#39

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 16. Jan 2012 10:37

Arsenal nujno potrebuje okrepitve, če želi biti pri vrhu in kaj osvojiti.. Kapo dol Wengerju za delo z mladimi ampak vseeno danes so taki časi posebej v Angliji, če želiš biti pri vrhu moraš kupovati preverjene world class igralce, samo z nadarjenimi mulci ne bo šlo.. Ni vsak mulc Henry pa tudi poleg nadarjenih mladcev je treba imeti izkušene igralce kar pa Arsenal nekako nima.. RVP tudi ne more vse sam pa še nagnjen je k poškodbam, ostalo pa žal zgolj povprečje.. Žal mi je Arsenala, ker so mi najbolj simpatična ekipa poleg seveda Uniteda za katerega navijam.. Wenger, če bo želel konkurirati za naslove bo moral sežti globoko v denarnico, ker enostavno zgolj z nadarjenimi mladeniči ne moreš osvajati Premier League ob klubih kot so United,Chelsea in zdaj tudi Man City.. Arsenal bo sicer pri vrhu med TOP 6 ekip sigurno ampak to je pa to, nikoli pa tako ne bodo pri vrhu pa ne me narobe razumet.. Jaz si želim moćnega Arsenala, moćnega Liverpoola, ker le tako bo liga bolj zanimiva in sigurno raje vidim Arsenal in Liverpool v boju za naslov z Unitedom kot pa Chelsea in City..

mprivse
Prispevkov: 154
Pridružen: 25. Dec 2011 17:21

Re: Arsenal

#40

Odgovor Napisal/-a mprivse » 21. Jan 2012 14:15

A še komu danes šteka uradna stran slovenskih navijačev Arsenala ( Arsenal Slovenija) ?

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov