Skupina B

kevo1414
Prispevkov: 154
Pridružen: 17. Jan 2012 17:39

Re: Skupina B

#21

Odgovor Napisal/-a kevo1414 » 18. Jun 2012 10:56

No sam sem bil nad Danci presenečen. Po rezultatih, ki so jih dosegli in po sami igri. Glede na to, da so igral praktično samo z enim pravim napadalcem (Bendtner) so dosegli, kar veliko golov. Danci niso imeli sreče, tako kot Švedska. Vsekakor pa odkritje tega prvenstva Krohn-Deli.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Skupina B

#22

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 18. Jun 2012 11:05

Zame so Nizozemci pripravili res negativno presenečenje. Pričakoval sem mnogo več od njih. Vratar nič posebnega. Mislil sem, da je Stekelenburg boljši vratar. Pa ni. Obramba prav tako slaba. Sploh, da se zaneseš na 18 letnega bočnega branilca, na tako velikem turnirju? Ne vem no. Nobenih izkušenj, nima veliko težkih tekem v nogah. Dobro za kak bok oz. napadalca pri teh letih nekako razumem, da igra, če je neverjetno nadarjen. Branilci pa rabijo več tekem v nogah, tudi odgovornost je večja.
Veza Nizozemcev? Na ključnih mestih v vezi star van Bommel, ki je daleč od van Bommla pred leti. De Jong prav tako nobenih tekem v nogah, daleč od prave forme. Sneijderu se pozna, da je imel slabo sezono za sabo, Robben je en navaden egoist. Vse tekme bi moral začenjati van der Vaart. Zdel se mi je še najbolj prepričljiv od vseh Nizozemcev.
Van Persie pa seveda klasa igralec. Škoda le, da mu ni šlo proti Dancem. Če bi mu šlo, verjamem da bi tudi Nizozemci odigrali bolje proti Nemcem in Portugalcem. Tako so pa zame glavno razočaranje prvenstva.
Nemci pa igrajo toliko kolikor rabijo. Še ogromno rezerve imajo po mojem mnenju. Zame bosta velika favorita četrtfinala Nemčija in Portugalska. Čeprav vemo, Grkov se res ne sme odpisati - nikoli.
Danci pa zame niso presenečenje, škoda da jim je zmanjkalo sreče. Svojo kvaliteto so pokazali že v kvalifikacijah, ko so zmagali v skupini s Portugalci.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti