3. SNL – Center 2018/19

Zaklenjeno
knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#61

Odgovor Napisal/-a knap » 03. Avg 2014 13:26

Že tako so največji favoriti za naslov, s temi igralci bodo prvi zagotovo. Gre za dva najboljša napadalca v ligi, zdaj pa še Brečko in Potokar. Cirar bo imel sladko delo s tako ekipo. Pa še denar je prišel v klub. To je zgodba za prvo ligo.

So odigrali že kakšno prijateljsko?

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#62

Odgovor Napisal/-a zmaj » 03. Avg 2014 16:26

Hehe ti se kr norca deli.. mi se pa krepimo z mladinci (noben omembe vreden) ipd... favorit je pa zagotovo zarica.. prikriti smo pa mi pa recmo mogoce zagorje (ce drzi kar se govori) ... pri nas je najvecji adut uprava :)

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#63

Odgovor Napisal/-a knap » 03. Avg 2014 20:40

Vsi mladinci so omembe vredni, saj so to prihodnost Rudarja. Uprava se trudi, dela in pri tem dela tudi napake. Kar je clovesko. Politika kluba je za to obdobje zastavljena pravilno. Ekipa domacih fantov, vesel sem vsakega, ki se je vrnil. Perić z malo več spoštovanja do kluba in pameti, bi se krasno ujel s to ekipo. Njegova generacija prihaja in bo prevzela vajeti čez čas. Karamarković je zgodba zase.

Zagorjani so prvi favoriti, sledi Zarica. Zagorjani imajo predvsem bolj organizirano sredino, super upravo, redna izplačila, poskrbijo za svoje igralce,... Skratka zgodba o uspehu, kar jih bo cez leta pripeljalo nazaj v prvi ligo.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#64

Odgovor Napisal/-a zmaj » 04. Avg 2014 16:15

No ne morem se strinjati s teboj v vseh tockah se pa v tej.. motiti se je človeško :) Ne razumem pa zakaj nas ne šteješ med favorite? Ekipa je kljub vsem odhodom se vedno zelo dobra in z resnim trenerjem kot je Jeršin mislim da bi se morali boriti za vrh.. ok mogoče ne ravno za prvaka ampak med prvimi 4 bi pa morali biti se ti ne zdi?

dont_scorres
Prispevkov: 3
Pridružen: 04. Avg 2014 16:41

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#65

Odgovor Napisal/-a dont_scorres » 04. Avg 2014 16:44

zanimivo nihce ne omenja kolpe med favoriti...z novimi okrepitvami so zagotovo med top 3 v ligi...bomo videli kaj bo

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#66

Odgovor Napisal/-a knap » 04. Avg 2014 17:27

Naši fantje delajo s polno paro, trener dela več kot odlično. Trudijo se na vse moči, tudi trdo delo bo poplačano. Ne upam pa si napovedati naslova. Vendar so največji favoriti letošnjega prvenstva Zagorjani, to je dejstvo. Gre za najbolj organiziran klub v 3. SNL, če ne celo v 2. SNL. Gospod Kralj in Lenići zelo dobro upravljata klub, zato tudi igralci prehajajo iz Rudarja v Zagorje, ker gre za odlične pogoje. Nimajo upravnega odbora, kar je bolje, saj dva človeka vodita vse niti v klubu. To je pravi pristop. Igralci so z veseljem v tem klubu, zato pa se jih večina vrne nazaj v Rudarja. :cast:

Še enkrat prvi favorit so Zagorjani, nato Zarica, ostali bodo za tema dvema kluboma. Za Kolpo ne vem, saj gre za novinca v ligi.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#67

Odgovor Napisal/-a zmaj » 04. Avg 2014 18:07

Ti pa res črtiš zagorjane :) vidim da si odlicno informiran o zagorskem klubu :) Jst ne poznam sistema pri sosedih ga pa pri Rudarju in moram reči da uspehi v zadnjih 15 letih govorijo zase :S Za kolpo ne upam nic reci.. ne poznam igralcev vem pa da se je v kolpi vedno igral trd ošter nogomet in da se je iz tega gostovanja vedno težko odneslo točko kaj šele tri :)

filip
Prispevkov: 2
Pridružen: 04. Avg 2014 21:09

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#68

Odgovor Napisal/-a filip » 04. Avg 2014 21:59

hahaahah eee moj knap lazes kukr si doug in sirok :D tale knap je "TOMAZ RADIC " bivsi sekretar rudarja, zakaj bivsi ?? ker so se igralci pobunili in ga vrgli s polozaja ker je biu problematicen, ignoriral je klice igralcev ko so kaj rabili, potem se je skregau s parimi igrauci in jim jebu mater pa se marsikaj zraven, in potem so se igralci uprli in ga vrgli s polozaja na sestanku, vendar ima se vedno neko funkcijo v klubu ker ga uprava ni hotla dat cisto stran :) karamarkovic problematicen in nima kaj iskati dokler je taksen ?? takega vica ze dougo nisem slisau :) karamarkovic je spostovau usakega trenerja ni vazno kdo je biu, iz tega razloga so ga nekater trenerji jebali u glavo dobesedno... tisti ku so pa mel jezik pa jebal mater trenerjam se jim ni smel nc povedat pa skus so igral.... teden pred derbijem u torek se karamarkovic poskoduje ker so nekateri igrauci prevec resno vzel treninge pred derbijem, ta teden je prisel nov trener JERSIN RAJKO, karamarkovic po svetovanju s trenerjem spusti v sredo trening in gre do cebokelja da 40 evrov za terapijo + 10 za bencin, cetrtek je frej dan zopet gre do ceboklja na treapijo in iz svojega zepa v dveh dneh da 100 evrov ker nazalost v klubu nimamo fizioterapevta niti klub briga za poskodovane igralce, sposodi si napravo ultrazvok ki stane 50 evrov na teden, plus kreme tablete proti bolecinam skupaj 20 evrov, karamarkovic je zmetau u treh dneh 170 evrov da bi biu pripravljen za derbi ker ga trener hoce na derbiju in navijaci.... v petek normalno odtrenira z ekipo, trener ga vprasa si pripravljen jutri za tekmo ?? on mu odgovori 120% sm prpravljen, pride tekma trener pravi karamarkovicu na klopi bos zaceu, ok karamarkovic tesko to sprejme vendar nic ne ugovarja, v 10 minuti tekme ga trener poslje na ogrevanje, ogreva se 60 minut !!!! imel je naceto zadnjo lozo, da ga da s tako lozo ogrevat 60 minut se mi zdi bedarija lahko bi ga poslau 20 -30 minut ogrevati, pride v igro in igra odlicno sele takrat se pozivi igra rudarja, zrihta tudi korner iz katerega rudar povede, zagorju dela resne probleme v igri in trener ga zamenja cez 15 minut igranja ?? najprej mu rece da je bila takticna menjava, seveda karamarkovic burno reagira odmahne z roko in marsikaj socnega pove trenerju, v ponedeljek pa trener na treningu pravi da ga je zamenjau da se nebi poskodovau ?? vsi navijaci so se smejali tej odlocitvi zagorjani in trbovci so rekli da ni normalen tisti trenutek najboljsega igralca da iz igre!!! na boku je igrau laznik eden od ocetovih sinovckov, karamarkovic in laznik se nemoreta sploh primerjat po nogometnem znanju :) in pol se ti radic cudis zakaj se je razjeziu na trenerja zmetati 170 evrov da bi ga trener dau igrat 15 minut in ga zamenjat in od njega narediti budalo pred 2000 ljudi.... po tem ko je seu so ga vsak dan klicali naj se vrne nazaj, tko da ne govori da nima kaj iskati tu, kao ma prepoved treniranja haha ne biti smesen majketi.....ne pozabite karamarkovic je biu od 10 leta pa do zdaj vsako leto najboljši strelec ali igralec svoje ekipe, igrau za starejse ali pa s svojimi letniki tko da ima neko vrednost v klubu....biu je v domzalah, krki, slovanu, svobodi, amaterski reprezentanci kjerkoli je biu je biu eden kljucnih igralcev.... odnos rudarja do igralcev- ko igralec igra je vse uredu, ko se poskoduje ko te jebe pa se pol plače ti bomo odtrgal ker netreniras, ne pa da bi poskrbeli za igrauca dali za kaksno terapijo ali pregled.... v klubu itak igrajo ockovi sinovi to so pa BERGER, DRNOVSEK, BRATA LAZNIK, in se nekateri igrauci ki nemorejo igrati vendar morajo zaradi takih in drugacnih stvari....lahko pripeljete mesija pa bo sedeu ker doloceni igralci morajo igrati a ne zasluzio si niti 10 min.... karamarkovic je biu na preiskusnji v dobu in bi ostau ce nebi prste vmesala STIPE JAKOVLJEVIC IN IGOR DRNOVSEK klicala sta v klub in govorila s pomocnikom da je nediscipliniran da se grdo obnasa in tako naprej kar je seveda laz in tako so se mu v dobu zahvalili, no to sta 2 cloveka iz uprave toliko o tem kaksno vodstvo ima rudar...rudar bolje obrajta igrauce ki pridejo kot pa dolgoletne domace igralce, klancar je v rudarju imel 600 evrov drugi glavni igralci so pa za kikiriki igrali....in se nekaj rudar ni spodiu karamarkovica ampak je sam sel nevem zakaj siris lazne informacije ?? zakaj so ga potem 100x klicali vsak dan ce so ga sami baje spodili ?? itak rudar gradi ekipo na domacih ocetovih sinovckov ;) toliko o klubu in upravi rudarja !!!!! njegov zelo dober prijatelj ki bo nasljedno sezono navijal za zagorje in za to da karamarkovic in peric zabijeta rudarju, mascevanje je sladko :-*

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#69

Odgovor Napisal/-a knap » 05. Avg 2014 16:24

Jaz, da sem bivši sekretar kluba? :) Ti si smešen. Nimam nobene veze z njim, niti s komerkoli, ki jih omenjaš v tvoji objavi. Sem opazovalec s strani, ki ima določene informacije. In ja, Nebojša Karamarković (alias filip) ti si problematičen igralec, ker misliš, da si najboljši nogometaš na svetu. Ampak nisi. Po mojem mnenju se mora vsak igralec prilagoditi kolektivu, ampak ti tega ne znaš. Zato te Rudar v tem trenutku in v takem stanju ne potrebuje. Potem si tudi ti "očetov sin", ker je tvoj oče non stop na Rudarju; je bivši Rudarjev igralec,veteran, reditelj na tekmah,...?

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#70

Odgovor Napisal/-a zmaj » 05. Avg 2014 19:44

... ce je res kar je govora o sabotazi pri prestopu.. pffff.... stranski opazovalec ni ravno objektiven pri dolocenih zadevah :) kot si ze rekel.. motiti se je clovesko ;) fantje naj govorijo pa na igriscu ...

filip
Prispevkov: 2
Pridružen: 04. Avg 2014 21:09

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#71

Odgovor Napisal/-a filip » 05. Avg 2014 20:36

dej radic ( knap ) sam ne govor bedarij pa ne laz folka lepo te prosm !!!! nisi bivsi sekretar ne moj fotr je biu hahaha :D tole problematicen spet lazes in govoris bedarije, jaz da se ne prilagodim ekipi haha ti mas pa res smisu za humor ;) pa ne ti govorit kaj si jz mislem, zdej me poskusas prikazat u najslabsi luci pred folkom ocitno mas ti taksno mnenje o meni..... normalno da sem problematicen ce jaz sedim na klopi pred mano pa igra berger, antonijevic ki je imeu 36 let ni mogu hodit in tko naprej... zakaj so se navijaci bunili naj me da pred njima sigurno zato ker sem slabsi od njih ;) ?? in pol normalno pride do konflikta ker se mi dela krivica tega pa nebom prenasu ..... in ja moj fotr je dol na rudarju vendar ne lize rito trenerju, upravi in tako dalje kot nekateri oceti tok da nebos pametn ;) pa mal si se zmotu da me rudar ne potrebuje, jaz njega ne potrebujem da te popravim ker si se zmotu :) sej skoda govorit pa se prepirat s tabo, sam hotu sm folku mal razlozit situacijo kr si me poblatu mal velik ;)

mali20
Prispevkov: 13
Pridružen: 28. Jan 2012 16:51

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#72

Odgovor Napisal/-a mali20 » 06. Avg 2014 10:43

Včeraj sta se pomerila nk ivančna gorica in nk krka, zmagala je krka z izidom 1 proti 0, so se pa ivančani predstavili v dobri luči, saj so imeli kar 4 "smrtne" priložnosti za gol, krka je nastopila z vsemi najbolšimi igralci.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#73

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 06. Avg 2014 12:35

Kako pa je z ekipo v Ivančni? Je bilo poleg Gvardjančiča in trenerja še kaj bistvenih sprememb? Kam ciljate letos?

Glede Kolpe pa... verjetno je prišlo nekaj igralcev iz BK ali še kdo? Po kaki logiki bi lahko Kolpo uvrstili med favoriti?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

knap
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Jan 2014 12:07

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#74

Odgovor Napisal/-a knap » 06. Avg 2014 13:31

Ja, po mojem mnenju bo tudi Ivančna zasedla visoka mesta na koncu, sploh po prihodu Hadžića. Dobro formo so kazali že v drugi polovici lanske sezone.

"Filip" krivico delaš človeku, ki ga omenjaš v svojih zapisih. Tudi ta stavek:" normalno da sem problematicen ce jaz sedim na klopi pred mano pa igra berger, antonijevic ki je imeu 36 let ni mogu hodit in tko naprej..." veliko pove o tvojem karakterju (samovšečnost). :hoco: Trener je tisti, ki odloča kdo bo igral in kdo ne.

mali20
Prispevkov: 13
Pridružen: 28. Jan 2012 16:51

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#75

Odgovor Napisal/-a mali20 » 06. Avg 2014 15:06

moč ivančne gorice se bo po mojem videla že v tem tednu, saj igrajo še tri prijatleske tekme(četrtek, sobotna, ponedeljek), bilo je nekaj prihodov in odhodov, ampak nič pretresljivega.

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#76

Odgovor Napisal/-a zmaj » 06. Avg 2014 19:44

Ja ce je ivancna s krko odigrala tako dobro poten je pricakovati da se bojo borili za vrh 3 lige kar je lahko samo dobro :)

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#77

Odgovor Napisal/-a zmaj » 06. Avg 2014 19:49

Prijateljska tekma Zagorje : Dob se je končala z izidom 2:2 .. zanimivo strelca bivša igralca trbovelj Perič in Karamarkovič :)

S.O.K.91
Prispevkov: 11
Pridružen: 28. Jul 2013 23:51

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#78

Odgovor Napisal/-a S.O.K.91 » 06. Avg 2014 20:31

A je to prva prijateljska tekma Zagorja?

Uporabniški avatar
zmaj
Prispevkov: 491
Pridružen: 27. Okt 2013 18:03
Kraj: Ljubljana

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#79

Odgovor Napisal/-a zmaj » 06. Avg 2014 21:20

Da to je bila prva prijateljska tekma Zagorja pred začetkom letošnje sezone :)

zasavc
Prispevkov: 37
Pridružen: 06. Avg 2014 23:13

Re: 3. SNL – Center 2014/15

#80

Odgovor Napisal/-a zasavc » 06. Avg 2014 23:28

Moram povedati da kar dobro spremljam zasavski nogomet. Takšnega podmladka ki ga imajo v Rudarju ga v Zagorju nebodo imeli še kar nekaj časa. Je pa res da na položaju napadalca v mlajših selekcijah ravno ni. Najboljša primera napadalca kakršnega rabijo v Trbovljah sta Karamarković in Perić. Kdo bo v letošnji sezoni zabijal zadetke je veliko vprašanje. Laznik je od dobrega napadalca na presenečenje zelo nazadoval nujno rabijo napadalca ki zna v vsakem trenutku zadeti in odločiti tekmo. Vezna linija je močna z okrepitvami in s podmladkom ki imajo Krajšič, Kazič in Mlinar super za nadaljevanje tudi obramba(potrebna okrepitev bokov) je dobra vključno z vratarji. Napadalcev pa ni in ni. Le kdo bo zabijal ???? bodo to vlogo morali prevzeti vezisti ????

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 15 gostov