2.SNL 2013/14

Zaklenjeno

Kdo bo zmagovalec druge lige v sezoni 2013/14

Aluminij
20
65%
Ankaran
0
Brez glasov
Dob
3
10%
Krško
1
3%
Veržej
4
13%
Radomlje
1
3%
Šenčur
0
Brez glasov
Šampion
0
Brez glasov
Šmartno 1928
0
Brez glasov
Bela krajina
2
6%
 
Skupaj glasov: 31

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: 2.SNL 2013/14

#201

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 20. Mar 2014 14:16

Pietro kar dobro si uganil prejšno kolo, nekako tako je bilo kod si napovedal. Jas verjamem, da Ankarančani ne bodo izgubili v Dobu, nasprotno bodo premagal Dob, kakšna presenečenja se morajo zgodit.Kaj se tiče ostalih bi Šenčur moral dobiti tekmo proti Beli Krajini, bolj tesno bo v Krškem to je derbi tega kroga po mojem so možni vsi trije znaki.tudi Aluminij bi tekmo moral dobiti, drugače nebo nič z 1 ligo potem jih pa lahko dohiti Veržej, ki je med tednom imel tekmo proti reprezentanci Pomurja. Njihov trener je imel na tej tekmi (spletna stran) vso mlado Mariborsko (smetano) tako rekoč rezervne igralce Maribora tako da na Areni Petrol v torek zvečer verjetno pričakujejo zmago proti Šampionu, kod rečeno so težak in kvaliteten nasprotnik ko imajo zraven Mariborčane.....

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: 2.SNL 2013/14

#202

Odgovor Napisal/-a Ceks » 20. Mar 2014 14:48

Glede na lepo vreme in začetek pomladi pričakujem tudi dober obisk na stadionih.

Kakšen je sicer povprečen obisk v 2.SNL? Kje se zbere največ gledalcev?

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: 2.SNL 2013/14

#203

Odgovor Napisal/-a Pietro » 20. Mar 2014 22:04

Načeloma Šmartno, je pa res, da so ti podatki pobrani iz spletne strani NZS in tudi delegati znajo marsikdaj pretiravati, ampak sicer verjamem, da ima Šmartno največjo gledanost. Veržej že recimo v 3. SNL, kjer je bilo precej lokalnih obračunov, ni imel ravno bleščeče gledanosti.

http://www.snportal.si/2-liga/2-snl-ana ... kega-dela/

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: 2.SNL 2013/14

#204

Odgovor Napisal/-a Ceks » 21. Mar 2014 08:47

3 klubi imajo obisk okoli 300 ljudi na tekmo... kar je za 2.ligo dober obisk.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#205

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 22. Mar 2014 20:23

Ste meli kar prav, prvi domači poraz Doba letos. :shock: Pa ravno te tekme nisem gledal. :jezen:

Je bil kdo, kako je to izgledalo?

Kar ne morem si predstavljati, da nekdo na tisti njivi ob obrambi Doba zabije dva gola. Zgleda je Zemljak res v življenjski formi.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: 2.SNL 2013/14

#206

Odgovor Napisal/-a Ceks » 22. Mar 2014 22:05

Pričakoval sem remi, me pa tudi zmaga Ankarana ne preseneča. Ekipa ni tako slaba kot kaže lestvica.
Zemljak pa že dve sezoni kaže, da gre za zelo kvalitetnega igralca. Tako lani v Izoli, kot letos v Ankaranu je med boljšimi posamezniki in v naslednji sezoni pričakujem prestop v katerega od prvoligašev. Verjetno v Koper...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#207

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 24. Mar 2014 17:28

Naslednji krog bo zelo zanimiv zaradi pozicij klubov in določitve razporeda za zadnja kola. Morda bo tudi kaj taktiziranja. Če Kalcer zmaga, bo tretji "derbi" igral v Dobu, če ne pa doma.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: 2.SNL 2013/14

#208

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 24. Mar 2014 19:15

Hja, jas bi počakal do jutr " če " Veržej premaga Šampion, bo po mojem derbi kola v Veržeju, saj se ti ob ugodnem rezultatu v Šenčurju, doma pa premagajo Aluminij lahko zavihtijo verjeli ali ne na drugo mesto.Je pa tudi res, da lahko v zadnjem kolu kod ste reku taktizirajo.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: 2.SNL 2013/14

#209

Odgovor Napisal/-a Ceks » 31. Mar 2014 12:54

Kalcer in Aluminij sta se nekoliko približala vodilnemu po tem krogu. Ali je prvenstvo še odprto?
Pričakovan dvig forme in niz rezultatov Ankarana.

Bela Krajna definitivno izpada. Osvojili so 3 točke v celi sezoni!?

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#210

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 31. Mar 2014 13:08

Šampion pomoje tudi, če ne bo kdo ostal brez licence...
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: 2.SNL 2013/14

#211

Odgovor Napisal/-a Ceks » 04. Apr 2014 09:04

Kaj pričakovati ob novem krogu 2.snl?

Pravzaprav nič posebnega. Liga je še pred začetkom delovala nezanimivo glede na ekipe, ki nastopajo v njej. Sedaj po takih razlikah na lestvici, ko je več ali manj jasno kdo bo izpadel in kdo bo prvi, pa je ta še manj privlačna.

Po tem krogu ne pričakujem nobenih sprememb na lestvici in nobenega posebej zanimivega dvoboja.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#212

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 04. Apr 2014 11:51

Se strinjam, s tem da je pri tem konkretnem krogu za vikend kriv tudi sistem NZS, ker pač prvi igra z zadnjim, drugi s predzadnjim... jasno da pol ni nekih zanimivih tekem in da težko pride do sprememb na lestvici.

Naslednji krog bo bolj zanimiv, Kalcer v Šenčurju in Aluminij v Krškem.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: 2.SNL 2013/14

#213

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 04. Apr 2014 17:21

Po moje bi Drava in Trboveljski Rudar ali Zagorje popestrili drugo ligo, seveda v naslednji sezoni . Men je malo žau šampiona, ker je na Areni Petrol lepo igrat siguren sem, da ni več možnosti , da se rešimo izpada.Sicer pa se v tem kolu lahko zgodijo presenečenja samo od 4 - 8 mesta.Recimo moje je , da Ankaran zmaga v Veržeju, ti so sicer v Celju igral fantastično in ne vem zakaj so izgubil od Aluminija. Vidim da NZS ni nič naredilo glede sodnika Mežnarja, ki je sodil tisto tekmo v Veržeju proti Kalcerju ,ki je sodil mimo pravil in se mu ni nič zgodil, nasprotno imajo ga spet naslednjo soboto v Veržeju, verjetno ga bodo veseli !!!?? :rdeci:
Kaj menite bi z klubi kod je Izola, Mura, Nafta, Drava bila druga liga zanimivejša ?

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: 2.SNL 2013/14

#214

Odgovor Napisal/-a Astoria » 04. Apr 2014 17:30

Zagotovo bi bila zanimivejša. Še posebej, če Aluminij ne napreduje, potem bi na teh medsebojnih derbijih z Dravo bilo več ljudi, kot se jih zbere v 1.ligi. Sicer pa ljudje morajo zaznat tisto priložnost, da si korak do nečesa in takrat se stadioni polnijo. Ko pa nastopaš v 2.ligi samo zaradi tega, ker pač nastopaš, je pa potem klima okoli kluba drugačna.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#215

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 04. Apr 2014 18:49

Ma ja, še v Dobu in Radomljah je stanje na tribunah dostikrat nekako resignirano in cinično, nekako v stilu "če zmagamo smo drugi... pa kaj potem."
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#216

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 05. Apr 2014 19:21

Bela krajina pokradena v Dobu. :rdeci:

Bom poskušal objektivno opisati, kaj se je zgodilo. Rezultat je bil 1:1 pa kakih 15 minut do konca, ko je gostujoči kapetan Vrščaj ob gol-aut liniji grobo zrušil enega domačega (nisem točno videl kdo je bil, pa da ne bom delal komu krivice) in sodnik mu je takoj pokazal rumeni karton. Ko je domači igralec vrstal je napadel Vrščaja in potem je slednji dobil še drugi karton in bil izključen. Marsikomu ni bilo jasno zakaj, če je sodnik menil, da je favl za rdečega bi ga moral dati takoj, prav tako Vrščaj po prvem kartonu ni ugovarjal ali preklinjal. No, gostujoči igralci vključno s trenerjem so čisto ponoreli... BK je potem razpadla in Dob je zabil še tri gole.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

kiki
Prispevkov: 4
Pridružen: 05. Apr 2014 21:54

Re: 2.SNL 2013/14

#217

Odgovor Napisal/-a kiki » 05. Apr 2014 22:18

prebiram forum že nekaj časa in ker opažam da je viatorvektor na temah o dobu vse prej kot objektiven (že to da hodi na njihove tekme in si želi njihovega poraza velik pove) bom jst napisu kaj se je res zgodil na tekmi ker sem bil tudi tam in sem govoril z igralci bele krajine in doba. Torej, njihov kapetan je grobo z obojenožnim štartom pokosil dobsko enajstico. Ta je nato vrgel žogo v telo kapetana. (oba dobita rumena kartona). Nato pritečejo ostali igralci doba in bele krajine in eden od dobljanov odrine kapetana, ki se mu nato odpele in zagrabi enega od dobskih igralcev za vrat in ga odrine (dobi drugi rumeni karton in posledično rdeči). Ta je nato v slačilnici norel in uničeval garderobo nakar so varnostniki stekli tja in ga ustavili.
Drugi rdeči karton je bil posledica brce v glavo - dobski je šel z glavo medtem ko je belokranjčan šel z nogo (in je bil tudi dan kot drugi rumeni). Tako da ne vem kje ti vidš kakršnokoli krajo. Pa navijam za radomlje pa sem šel s kolegom na tekmo ker poznam par fantov z obeh ekip.
Rad bi pa dodal da sodniki spomladi puščajo zelo grobo igro in so mi igralci z večih ekip govorili da se počutijo ukradene. Zgleda da so spremenili kriterij sodenja in je veliko čudnih odločitev.
Kar se pa tekme tiče. Bela krajina je prežala na protinapade, en jim je tudi uspel in se izkazala kot neugodna ekipa dokler jim ne daš prvega gola. Nato se jim sistem razleti in pada po njih z vseh strani. Pozna se da nimajo neke konstantnosti, veliko igralcev so zamenjali trener pa kar smo slišali na tribuni se bolj ukvarja z vsem ostalim kot pa vodenjem ekipe. So pa zelo mladi in je verjetno najbolje da izpadejo in si čez kakšno leto izborijo spet mesto v drugi ligi. Kar se tiče doba, se jim pozna da so odšli trije igralci in imajo kratko klop (2 člana se mi zdi in ostalo so mladinci). Prišel je močivnik, ki pa se na današnji tekmi ni izkazal (zgrešil zicer kar je vodilo v belokranjski gol v naslednjem napadu). Predvsem je maskota kluba golman ki pošilja vse v vsako stvar. Med polčasom se ga je slišalo iz garderobe kako je preklinjal močivnika. Neki se trudijo z igro kar jim še nekako uspeva, a brez prave konkretnosti. Igral bi pepčka celo tekmo. Mislim da so v prvem polčasu 1 udarili po golu. Vidi se da jim manjka špica.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2.SNL 2013/14

#218

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 05. Apr 2014 23:56

kiki napisal/-a:prebiram forum že nekaj časa in ker opažam da je viatorvektor na temah o dobu vse prej kot objektiven (že to da hodi na njihove tekme in si želi njihovega poraza velik pove)
Kje si pa to našel? Želim si predvsem rezultata, kakršnega si zasluži, enako tudi za večino drugih klubov, na katere tekme hodim... Mnenja sem, da si (takšne) zmage danes Dob ni zaslužil. Nisem pa njihov navijač, kot tudi ne navijač Bele krajine, bil sem pač na tekmi dveh klubov. Nisem vedel, da lahko hodim samo na domače tekme kluba, katerega zmage si res želim.

Če si govoril z igralci obeh ekip, potem povej, kaj so o tem povedali gostje? Če je bil res (kot ti trdiš) drugi rumen upravičen, zakaj so se potem tako razburjali (vključno s trenerjem) in hoteli zapustiti igrišče? Še to bom rekel, ob takem prostestu, kot si ga je privoščil gostujoči trener, bi ga moral sodnik izključiti... pa ga ni, verjetno je jasno zakaj.

Jaz sem samo videl, da je igralec Doba napadel Vrščaja (a je sploh dobil karton???), koga naj bi potem ta prijel za vrat, tega pa ne vem. Saj pravim lahko da sem kaj spregledal, ampak potem je to spregledala tudi celotna gostujoča ekipa.

Drugi rdeči sploh ni sporen, je pa brezpredmeten, ker je dejstvo, da je vse, kar se je dogajalo po prvem pač posledica tega.

Edit: Samo zate, moj post od lani, po tekmi istih dveh nasprotnikov:
Tista tribuna je bila postavljena že v prejšnji sezoni, ko so bili gori Smallfaces. Dob včeraj sicer pričakovano, lahko bi dali še kak gol več, sodnik jih je pomoje celo oškodoval za še dva penala...
:picka:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

nogometaš
Prispevkov: 685
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: 2.SNL 2013/14

#219

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 06. Apr 2014 13:50

Moja napoved o presenečenju je bila pravilna.Ankarančani igrajo vse boljše in boljše in jih bo težko premagati. Hotič v dresu Veržeja že ( zabija gole) z Živkom zelo napredujeta po mojem Zaho Maribor premal izkoriščajo to priložnost, ki ga dobivajo upi v Veržeju, namreč v Celju so navdušili z prikazanim. In hitro bi se zgodilo , da bi ( lahko ) zadnji premagal prvega to dokazuje, da vsak lahko vsakega premaga in , da zadnja uvrščena ne mislita podarjati točk in to je v redu, saj bo prvenstvo zanimivejšo..... :burzuj:

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: 2.SNL 2013/14

#220

Odgovor Napisal/-a Astoria » 13. Apr 2014 18:53

Visok poraz Aluminija in zmaga Doba ter razlika visokih 12 točk. Do konca je samo še 7 tekem in kot vse kaže bo prvak Dob.
Ni videt prav nobene zainteresiranosti drugoligašev po napredovanju, tako, da bo spet zanimivo glede morebitne vnovične zavrnitve Doba za preselitev v 1.ligo.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 12 gostov