Osmina Finala

Kdo bo prvak LP?

Glasovanje se je zaključilo dne 08. Jun 2012 22:25

Chelsea
3
11%
Milan
4
15%
Arsenal
3
11%
Bayern München
4
15%
Barcelona
9
33%
Real Madrid
3
11%
Inter
0
Brez glasov
Nekdo drug
1
4%
 
Skupaj glasov: 27

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Osmina Finala

#1

Odgovor Napisal/-a janbuc » 18. Dec 2011 15:24

Pari osmine finala:

Lyon - APOEL Nikozija
Napoli - Chelsea
Milan - Arsenal
Basel - Bayern München
Bayer Leverkusen - Barcelona
CSKA Moskva - Real Madrid
Zenit St. Peterburg - Benfica
Marseille - Inter


Prve tekme osmine finala bodo na sporedu 14. in 15. februarja, povratne pa teden dni kasneje.

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Osmina Finala

#2

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 11:06

Najbolj me zanima Napoli-Chelsea ter Milan- Arsenal, pa tudi Marseille - Inter. To vsaj, kar se tiče težkih in zanimivih tekem, drugače pa bom najbolj spremljal basel- Bayern za katerega navijam.

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Osmina Finala

#3

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 10. Jan 2012 11:15

Jaz kot navijač Uniteda bom Ligo Prvakov spremljal nevtralno in sproščeno.. Nazadnje smo že iz skupinskega dela izpadli v sezono 05/06.. Škoda sicer ampak po drugi strani bom pa saj mirno lahko užival ob nogometu brez živčnosti.. Naslov bi najbolj privoščil Realu, ki ga ni osvojil že 10 let..

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Osmina Finala

#4

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 12:31

Jaz pa ekipam, ki se zadolžujejo pri bankah, da lahko nakupujejo zvezde in imajo velik minus na računu ne privoščim naslovov. Če pomislimo, koliko brezposelnih je v Španiji, koliko ljudi ne dobi posojil ter koliko podjetij je šlo v stečaj, za Real pa se je vedno našel denar se mi ne zdi ravno fer. Jaz osebno navijam za Bayern, privoščil bi pa tudi klubom kot je Arsenal, Benfica ( ok malo nerealno, vem.).

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Osmina Finala

#5

Odgovor Napisal/-a Golman » 10. Jan 2012 18:08

Bayern bo pomoje z obema zmagama proti Baslu odšel v četrtfinale. Razlika in kvaliteta sta preveliki. Lyon bi pravtako moral ugnati APOEL, čeprav je APOEL zelo neugoden na domačem terenu. Derbi osmine finale je med Milanom in Arsenalom. O tej tekmi ne upam reči ničesar. Bayer mislim, da ne bo uspel pripraviti presenečenja Barceloni, vsaj v gosteh v Barceloni ne. Real iz Madrida bi tudi po vsej logiki z lahkoto odšel v četrt finale, ampak žoga je okrogla... Še derbi "nižje rangiranih ekip" med Zenitom in Benfico. Mislim, da bo Benfica odšla v četrt finale, ker to sezono pač igrajo res neverjetno, tudi v domačem prvenstvu. Marseille in Inter, težko se odločit, navijal bom pa za Inter :)
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Osmina Finala

#6

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 19:34

Mislim, da bo prav tako Napoli zelo neugoden za Chelsea, je pa definitivno derbi kroga Milan-Arsenal )upam na Arsenal, ker ne maram italijanskega nogometa, razen Napoli mi je kr simpatična ekipa ).

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Osmina Finala

#7

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 19:39

Glavna favorita v ligi prvakov zagotovo Barcelona in Real Madrid. Nekaj možnosti dam tudi Bayernu, pa United bo nevaren, v kar ne dvomim.
Upam pa na kakšno presenečenje. V prvi vrsti mojega Arsenala. Če izločimo Milan, upam da se v četrtfinalu izognemo Barceloni :lol:

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Osmina Finala

#8

Odgovor Napisal/-a Golman » 10. Jan 2012 19:43

Uniteda v Ligi Prvakov ni. :)
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Osmina Finala

#9

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 19:46

O hudič kak fail :D Se res opravičujem ampak se res ne morem navadit, da je ManU letel iz lige prvakov že po rednem delu :o

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Osmina Finala

#10

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 20:46

Hahaha, zdej sm se pa nasmejal. :lol: Živemu se vse zgodi. ;)

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Osmina Finala

#11

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 10. Jan 2012 20:56

Ne vem kaj mi je prišlo na misel, da sem pozabil da je ManU izpadel :shock: :lol:

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Osmina Finala

#12

Odgovor Napisal/-a Golman » 10. Jan 2012 20:58

To, da je izpadel ManUtd je mala katastrofa za klubski nogomet v Evropi, noben ni pričakoval, da jih bo Basel tako namučil. Je pa res, da Manchester nima adekvatnih zamenjav, če je kakšen igralec kaznovan oz., če kakšen igralec mora počivati zaradi poškodbe. To se je lepo tudi pokazalo, ko so doma izgubili proti Blackburnu.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Osmina Finala

#13

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 10. Jan 2012 21:02

V osmini finala Lige prvakov bo največji derbi Milan-Arsenal, tu je težko napovedati zmagovalca, vseeno bi manjšo prednost dal Arsenalu, ki je zadnja leta malenkost uspešnejši v teh dvobojih, Milan pa skoraj vedno obstane v osmini finala.

Za mene bo seveda največji derbi Napoli-Chelsea. Če povem po pravici se malo bojim te tekme, pa ne zato ker bi bil Napoli tako zelo dober, je izjemna ekipa, ampak zato ker Chelsea že dolgo ne igra več tako kot bi se od njega pričakovalo, preprosto igra preveč toplo-hladno. Težko nam bo na San Paolu, tam bomo verjetno igrali bolj obrambno, vse pa bo odvisno od tega, v kakšni formi bomo. Težko je rečt za en mesec naprej. Edino kar me tolaži je to, da tako slabo kot igramo zdaj ne moremo več igrati, zato upam da se bo tudi Villas-Boas spametoval in Torres zadeval, potem sem prepričan v napredovanje. In še to, če bomo premagali Napoli, bomo prvaki.

Ostale tekme bodo precej manj zanimive, vsaj na papirju. Inter se je končno prebudil, zato pričakujem njihovo napredovanje. Prav tako Lyon, Bayern, Barca in Real, edino na tekmi Zenit-Benfica po moje ni favorita, odločale bodo malenkosti.

Za končni naslov bi poleg Londončanov uvrstil še Barcelono, Real, Inter in Bayern.

Vsem pristašem Lige prvakov, še posebej navijačem, ki navijate za kluba iz Manchestra želim čim bolj doživeto spremljanje najelitnejšega nogometnega klubskega tekmovanja na svetu. :mrgreen:
Slika
Slika

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Osmina Finala

#14

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 21:13

Js pa mislim, da bi bila napaka Chelsea igrat obrambno, ker sem spremljal Napoli- Bayern pa jih je dominiral Bayern na sredini igrišča, pri Napoliju pa so samo čakali na kontre - tu so izredno nevarni, sam pobude jim tudi ne bi pustil, ker so v rednem delu iz 5 strelov dosegli 5-6 golov ali nekaj podobnega, torej so izredno učinkoviti.

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Osmina Finala

#15

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 10. Jan 2012 21:19

YourTeamIsShit napisal/-a:Js pa mislim, da bi bila napaka Chelsea igrat obrambno, ker sem spremljal Napoli- Bayern pa jih je dominiral Bayern na sredini igrišča, pri Napoliju pa so samo čakali na kontre - tu so izredno nevarni, sam pobude jim tudi ne bi pustil, ker so v rednem delu iz 5 strelov dosegli 5-6 golov ali nekaj podobnega, torej so izredno učinkoviti.
Če bi igrali bolj obrambno, nebi prišlo do toliko protinapadov s strani Napolija-zakaj bi bla pol to napaka? Chelsea na takšnih tekmah igra zelo taktično, to smo vidli proti Valenciji doma, 32% posesti žoge, pa je blo 3-0. Pri taktiki mislim da je Chelsea v prednosti, čeprav trener ni ravno izkušen.
Slika
Slika

Uporabniški avatar
mmm_tavares
Prispevkov: 44
Pridružen: 30. Dec 2011 18:06

Re: Osmina Finala

#16

Odgovor Napisal/-a mmm_tavares » 10. Jan 2012 21:20

Lahko bi dali anketo o tem kdo bo prvak itd...
Slika
Slika

YourTeamIsShit
Prispevkov: 74
Pridružen: 10. Jan 2012 01:12
Klub: FC Bayern Munich
Kraj: Šmartno pri Slovenj Gradcu

Re: Osmina Finala

#17

Odgovor Napisal/-a YourTeamIsShit » 10. Jan 2012 21:26

mmm_tavares napisal/-a:
YourTeamIsShit napisal/-a:Js pa mislim, da bi bila napaka Chelsea igrat obrambno, ker sem spremljal Napoli- Bayern pa jih je dominiral Bayern na sredini igrišča, pri Napoliju pa so samo čakali na kontre - tu so izredno nevarni, sam pobude jim tudi ne bi pustil, ker so v rednem delu iz 5 strelov dosegli 5-6 golov ali nekaj podobnega, torej so izredno učinkoviti.
Če bi igrali bolj obrambno, nebi prišlo do toliko protinapadov s strani Napolija-zakaj bi bla pol to napaka? Chelsea na takšnih tekmah igra zelo taktično, to smo vidli proti Valenciji doma, 32% posesti žoge, pa je blo 3-0. Pri taktiki mislim da je Chelsea v prednosti, čeprav trener ni ravno izkušen.
Mislil sem predvsem zato, ker če jim bo Chelsea pustil igrati, jim bo zrastla samozavest pred svojimi navijači in ne bi bilo dobro, da pridejo Lavezzi, Hamšik ter Cavani v ritem igre, potrebno jih je odrezat od igre. Seveda nisem mislil zdaj brezglavega napadanja pač pa to, da mora Chelsea poskusiti kontrolirati igro, ne pa se zapret pa pustit Napoliju igrat.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Osmina Finala

#18

Odgovor Napisal/-a janbuc » 10. Jan 2012 21:28

mmm_tavares napisal/-a:Lahko bi dali anketo o tem kdo bo prvak itd...

Dodana anketa!

p.s bi dal vse klube v anketo, se ne da dodati vseh klubov. ;)

Uporabniški avatar
RyanGiggs#11
Prispevkov: 325
Pridružen: 09. Jan 2012 10:10
Klub: Manchester United FC
Kraj: Ljubljana

Re: Osmina Finala

#19

Odgovor Napisal/-a RyanGiggs#11 » 11. Jan 2012 10:58

Golman napisal/-a:To, da je izpadel ManUtd je mala katastrofa za klubski nogomet v Evropi, noben ni pričakoval, da jih bo Basel tako namučil. Je pa res, da Manchester nima adekvatnih zamenjav, če je kakšen igralec kaznovan oz., če kakšen igralec mora počivati zaradi poškodbe. To se je lepo tudi pokazalo, ko so doma izgubili proti Blackburnu.
Se strinjam, da je katastrofa, da smo izpadli in pa sramota tudi glede na to, da smo imeli najlažjo skupino.. :roll: Evropo smo letos vzeli z levo roko in preveč podcenjevali nasprotnika.. Remi proti Baslu doma 3:3 in poraz proti Baslu v gosteh 2:1 nas je pokopal.. Upam, da bodo saj v Ligi Europa kaj pokazali..

Drugače pa zdaj ko ni Uniteda bom navijal za Real Madrid v LP in upam, da jo osvojijo.. Naslov najbolj privoščim Real Madridu in pa Bayernu..

Shury
Prispevkov: 63
Pridružen: 21. Dec 2011 20:01
Klub: FC Barcelona

Re: Osmina Finala

#20

Odgovor Napisal/-a Shury » 11. Jan 2012 13:38

Jaz mislim, da bo prvak Real ali Barcelona. Sicer je v Ligi prvakov vse mogoče, ker je veliko odvisno tudi od dnevne forme, ampak vseeno sta španska kluba v prednosti po mojem mnenju. Bayern in Inter lahko mogoče napadata iz ozadja, a jima glede na dosedanji potek sezone ne pripisujem veliko možnosti, predvsem na račun superiornih iger špancev.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov