Južnoameriške kvalifikacije za SP 2014

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Južnoameriške kvalifikacije za SP 2014

#1

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 18. Okt 2012 05:03

Kvalifikacijski ciklus za SP 14 je zelo zanimiv in po približno polovici odigranih tekem imajo realne možnosti za uvrstitev na svetovno prvenstvo praktično vse ekipe. Argentina je v odlični formi in melje vse pred seboj, Messi je končno začel kazati predstave na svojem nivoju tudi v reprezentanci, če računamo, da sta v ekipi še Aguero in Tevez, ima Argentina brez dvoma najboljše ofenzivne igralce na svetu. Tukaj je tudi odlični Di Maria, poleg tega pa zadnje čase tudi obramba ne prejema več poceni zadetkov in kaže dosti boljše predstave kot smo jih bili vajeni. S takšno igro je Argentina ob Španiji nedvomno glavni favorit za naslov. Takoj za Argentino sta trenutno Ekvador in Kolumbija, v kateri je končno začel redno zadevati Falcao. Osebno sem prepričan, da bodo te 3 ekipe šle na SP. Od 4. mesta dalje pa zgleda stvar precej zapletena, imamo 6 ekip, ki se bori za 2 mesti, čeprav dvomim, da bosta Bolivija in Peru lahko prišla na svetovno, medtem ko se mi zdi Venezuela precej bolj verjeten kandidat. Urugvaj in Paragvaj se bosta morala kar potruditi, tudi Čile je precej slabši zdaj ko ni Bielse. Osebno bi najraje videl, da se uvrstita Urugvaj in Venezuela
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: Južnoameriške kvalifikacije za SP 2014

#2

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 24. Okt 2012 02:47

Na nekem drugem forumu sem našel ta argentinski klip pred svetovnim prvenstvom 2010 z angleškimi podnapisi... Kar se mene tiče, najboljša nogometna reklama, kar sem jih kdaj videl, ki lepo prikaže emocije in strast daleč najbolj nogometne nacije na svetu (nacija z 40 milijoni prebivalcev -2krat manj kot Nemčija, 5krat manj kot Brazilija-, ki je ustvarila 2 najboljša nogometaša v zgodovini)... Odlično narejeno.



Osebno sem kot navijač Argentine velik optimist glede naslednjega svetovnega prvenstva. Rezultati in igra v kvalifikacijah in prijateljskih so preprosto predobri, če bi ta ekipa s svojim smrtonosnim napadom uspela zmagati prvenstvo v nekem atraktivnem slogu (drugega s to obrambo tako ali tako ne morejo) bi bilo to nekaj neverjetnega. Messi je velik dolžnik celotni naciji, če osvoji to prvenstvo v Braziliji kot najboljši igralec turnirja, bo zame največja legenda v zgodovini nogometa in bo, vsaj v mojih očeh, prekosil svojega rojaka Maradono. Mogoče visokoleteče napovedi, bomo videli...
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov