Selektor - Slaviša Stojanović

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#21

Odgovor Napisal/-a janbuc » 09. Dec 2012 18:18

Neuradno: Stojanovič zapušča selektorski stolček!
http://www.sport-tv.si/d166712/Nogomet/ ... olcek.html

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#22

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 09. Dec 2012 18:30

Dobra novica :P ... samo, koga bodo sedaj izbrali :roll: da ne bo potem razočaranje še večje ...

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#23

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 09. Dec 2012 18:46

Povsem pričakovano, če je to res. Eden glavnih favoritov je Katanec, s Čeferinom sta se že pogovarjala glede tega.
Sam bi bil pa najbolj vesel, če bi izbrano vrsto prevzel Edoardo Reja. Trenutno nima kluba, v Italiji je pustil velik pečat, gre za dokazanega trenerja. Glede na to, da je zamejski Slovenec po mojem ima interes, da bi vodil Slovenijo. Če se ne motim, je to tudi izjavil ko je bil selektor še Kek.

Okno Športa
Prispevkov: 3
Pridružen: 01. Dec 2012 14:44
Kontakt:

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#24

Odgovor Napisal/-a Okno Športa » 09. Dec 2012 21:09

Sem sicer mnenja, da bi se zamenjava morala zgoditi že pred prijateljsko tekmo pa vseeno bolje pozno kot nikoli. Katanec je že potrdil, da je v stiku z NZSjem tako, da lahko pričakujemo povratek Srečka na klop slovenske izbrane vrste.
https://www.facebook.com/OknoSporta

Lajkajte in mi vas bomo obvestili o dosežkih naših in tujih športnikov.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#25

Odgovor Napisal/-a janbuc » 09. Dec 2012 21:18


Uporabniški avatar
koka-kola
Prispevkov: 80
Pridružen: 18. Dec 2011 16:46
Klub: Manchester United

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#26

Odgovor Napisal/-a koka-kola » 09. Dec 2012 23:54

No končno, in res upam da pride Katanec nazaj če se res govori kj o tem.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#27

Odgovor Napisal/-a Pietro » 11. Dec 2012 02:55

Jaz bom rekel, da pričakovano... Nalogi pač (zaradi takšnih in drugačnih razlogov) ni bil kos in zamenjava je bila le vprašanje časa, pet porazov v petih tekmah je bilo vseeno preveč.

Osebno nisem ravno za vrnitev Katanca, saj se bodo s tem nadaljevale kritike na račun predsednika NZS Čeferina, da je spet nastavil svojega, to pa je zadnje kar v tem trenutku potrebuje slovenska reprezentanca. Poleg tega pa je tudi karizmatična in precej konfliktna oseba, si že predstavljam šviganje isker med njim in recimo Handanovićem, ki je nek lider reprezentance in oseba, ki ponavadi ne ovinkari in pove naravnost. Deljenje na tabore znotraj reprezentance ali pa celo zaključek ali prekinitev reprezentančne kariere nekaterih nogometašev pa tudi ni najboljša rešitev.

Ravno tako ne podpiram "preselitve" selektorja mlade reprezentance Kavčiča. Pa ne zato, ker ne bi imel dovolj kakovosti za selektorja reprezentance, ampak ker odlično dela z mlado reprezentanco in bi ga bilo po mojem mnenju škoda premestiti na mesto selektorja članske reprezentance.

Najbolj mi je všeč ideja o selektorju Eduardo Reji, ki je pred letom-dvema že izrazil interes za vodenje slovenske reprezentance. Ima še večji renome kot že prej omenjeni Katanec, mislim pa, da je tudi manj konfliktna oseba. Je pa ravno tako kot Katanec verjetno najdražja rešitev in glede na to, da je uvrstitev na SP 2014 več ali manj le še pravljica, je seveda veliko vprašanje, če je NZS pripravljena v novega selektorja vložiti tolikšno vsoto denarja...

Mislim, da Limeni bi bil ena izmed poceni variant... :D


Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: Selektor - Slaviša Stojanović

#28

Odgovor Napisal/-a Golman » 11. Dec 2012 19:04

Limeni bi hitro naredil red :lol:

Kar se tiče Stojanovića pa tako, jaz sem osebno pričakoval več od njega, da bo objektivno vodil reprezentanco, s prvim vpoklicem Darijana Matića pa sem videl kam zgodba pelje. In tako se je tudi končala. Ne razumem zakaj za njega niso bili dosti dobri Rajčevič in še nekateri igralci v tujini, ki so kazali dobro formo. Reprezentanca bi morala biti skuper igralcev, ki so na zadovoljivi formi. Edino kar se strinjam je to, da je vpoklical Dzengisa in mu ponudil priložnost, sam menim, da bi lahko to bilo na prijateljskih tekmah še večkrat, vpoklical je tudi Struno, kar je ok. Ampak očitno ni znal ekipo povezati, žal.

Sam bi raje videl Rejo kot Katanca, ker se je na koncu izkazalo, da je Katanec zares konfliktna oseba(Olympiakos...), čeprav zna voditi dobro. Edino, če bodo igralci bili pripravljeni na podreditev, v kar pa močno dvomim, predvsem Handanović. Če bi imeli pa v ekipi Novakovića ali pa Korena, potem pa vsi vemo, kakšen haos bi bil v ekipi.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov