Nogometne šale

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Nogometne šale

#1

Odgovor Napisal/-a BOCo » 14. Maj 2013 23:17

Slika

Slika

Vabljeni tudi ostali, da dodate slike, šale, ipd. iz nogometnega sveta

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Nogometne šale

#2

Odgovor Napisal/-a BOCo » 16. Maj 2013 20:19

Ena huda za navijače Arsenala :D

Slika

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#3

Odgovor Napisal/-a janbuc » 25. Maj 2013 11:23

Postava Monaca :D
Slika

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Nogometne šale

#4

Odgovor Napisal/-a BOCo » 25. Maj 2013 11:26

Si me spomnil ene podobne šale z Wikipedie za takratni Interblock, ki je ravno nastal
Interblock Ljubljana

From Wikipedia, the free encyclopedia

Interblock is a football club playing in Slovenian first division.
They have renamed from NK Factor Ljubljana to Interblock Ljubljana in late 2006. The club has also changes its symbols to a sign that looks like a satanistic pentagram. This is also the reason why everybody in Slovenia calls this club "Satans".

On 18th of June a breaking story hit slovenian league. Ermin Rakovic (formerly playing and failing to score any goals for NK Domžale) joined the club for a record high fee of 1.000 euros. What was the reason for joining the club is not yet known but many people suspect that it has to something with the statement of Interblock Ljubljana official saying "Our goal is to reach 1/8 finals in of Champions League in two years!". It has not yet been confirmed weather or not he's been joking.

On 3rd of June, Interblock declared that they just became arch rivals of Portuguese club Benfica for unknown reason.

History
The club has one of the biggest histories in this part of Europe. It dates back in to 1848 to the time of Revolutions of 1848. The local farmers demanded something that they would be able to identify across Europe. A local banker came to the idea of having some sort of a club. Soon the farmes decided to create a club called after the banker's bank, they called it "Factor". At the begging the club was only meant to support farmers special traditional štafeta svetih krav (Holy Cattle sprint). But after a mad cow disease and losing most of the cows the club decided to start a new sport and that was the time when they met with football. The club started playing football in the year 1870 and was at a time the only club in the country. They were dominating the "Kmecka liga" and won every league title until Olimpija was formed in 1911. In the same year of 1911 Olimpija and Factor met at the local football ground and Olimpija won with 30:1. This defeat caused Factor to completely break down and lose all interest in football and first league. The club came back to first league in the season 2006/2007 and was ready to take a revenge on Olimpija but since the club went bankrupt they weren't able to revenge for their loss and, yet again, lost all interest in the league and were beaten by every single club in the league. After the club renamed itself to InterBlock everything changed. They started beating stronger teams, they bought their own BUS and are planning to reach 1/8 finals of Champions League in the next two years.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Nogometne šale

#5

Odgovor Napisal/-a Pietro » 25. Maj 2013 13:20

:lol: Dobra :D
Evo še jaz eno...
A man arrives at the gates of heaven, where St. Peter greets him and says: "Before I can let you enter I must ask you what you have done in your life that was particularly good."

The man racks his brains for a few minutes and then admits to St. Peter that he hasn't done anything particularly good in his life.

"Well," says St. Peter, "have you done anything particularly brave in your life?"

"Yes, I have," replies the man proudly.

St. Peter asks the man to give an account of his bravery.

So the man explains, "I was refereeing this important match between Liverpool and Manchester United at Anfield. The score was 0-0 and there was only one more minute of play to go in the second half when I awarded a penalty against Liverpool at the Kop end."

"Yes," responded St. Peter, "I agree that was a real act of bravery. Can you perhaps tell me when this took place?"

"Certainly," the man replied, "about three minutes ago."

Smile
Prispevkov: 361
Pridružen: 26. Dec 2011 15:07
Klub: Maribor
Kraj: Mlače

Re: Nogometne šale

#6

Odgovor Napisal/-a Smile » 05. Jun 2013 19:31

Slika
:lol:

Uporabniški avatar
BOCo
Prispevkov: 1430
Pridružen: 29. Mar 2012 21:29
Kraj: Lendava

Re: Nogometne šale

#7

Odgovor Napisal/-a BOCo » 22. Jul 2013 13:34

"Euforija u Britaniji: Počeo porođaj Kate Middleton". U ostalim vijestima: Arsene Wenger primjećen pred bolnicom sa ugovorom i olovkom u ruci.

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#8

Odgovor Napisal/-a janbuc » 27. Jul 2013 22:42



:D

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#9

Odgovor Napisal/-a janbuc » 02. Avg 2013 00:05

"No kako je bilo na nogometni tekmi? je vprašala mama sina, ki se je z očetom vrnil s stadiona.
"Super je bilo!" je povedal sin. "Sodnik je pokazal deset rumenih in dva rdeča kartona, streljali so pet enajstmetrovk, pet igralcev so na nosilih odnesli z igrišča, nekaj gledalcev je zaprla policija, pa še sodnika so pretepli na koncu tekme!"

:)

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Nogometne šale

#10

Odgovor Napisal/-a Pietro » 19. Avg 2013 01:43

Sicer že staro, ampak še vseeno dobro... :D

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Nogometne šale

#11

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 28. Avg 2013 19:12

njen in njegov dnevnik:

Njen:
Ko sem prišla v gostilno je bil slabe volje. Mislila sem, da mogoče
zato, ker sem nekoliko zamudila, ampak ni rekel ničesar o tem.
Pogovor ni prav stekel, zato sem predlagala, da greva nekam, kjer bova
imela več zasebnosti. Šla sva v restavracijo, a se je še vedno vedel
čudno. Poskusila sem ga razvedriti in se začela
spraševati, če sem kriva jaz. Vprašala sem ga, pa je rekel da ne.
Na poti k njemu sem mu v avtomobilu rekla, da ga ljubim, on pa me je
objel. Nisem točno vedela, kaj naj bi to pomenilo, ker ni rekel ničesar.
Ko sva končno prispela, sem ga vprašala, kaj je
narobe, pa je le prižgal TV. Torej sem šla spat. Že čez 10 minut je
prišel za mano in ljubila sva se. Vendar je bil še vedno nekako odsoten.
Sprašujem se, ali ima drugo.


Njegov:
Olimpija izgubila, vseeno fukal.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Asko1
Prispevkov: 10
Pridružen: 23. Avg 2012 19:03
Klub: NK Maribor

Re: Nogometne šale

#12

Odgovor Napisal/-a Asko1 » 05. Okt 2013 15:48

Viator&Vektor napisal/-a:njen in njegov dnevnik:

Njen:
Ko sem prišla v gostilno je bil slabe volje. Mislila sem, da mogoče
zato, ker sem nekoliko zamudila, ampak ni rekel ničesar o tem.
Pogovor ni prav stekel, zato sem predlagala, da greva nekam, kjer bova
imela več zasebnosti. Šla sva v restavracijo, a se je še vedno vedel
čudno. Poskusila sem ga razvedriti in se začela
spraševati, če sem kriva jaz. Vprašala sem ga, pa je rekel da ne.
Na poti k njemu sem mu v avtomobilu rekla, da ga ljubim, on pa me je
objel. Nisem točno vedela, kaj naj bi to free pomenilo, ker ni rekel ničesar.
Ko sva končno prispela, sem ga vprašala, kaj je
narobe, pa je le prižgal TV. Torej sem šla spat. Že čez 10 minut je
prišel za mano in ljubila sva se. Vendar je bil še vedno nekako odsoten.
Sprašujem se, ali ima drugo.


Njegov:
Olimpija izgubila, vseeno fukal.
Hehe, ja pa adijo pamet :) :n1:
Free!

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#13

Odgovor Napisal/-a janbuc » 13. Apr 2014 20:36

Ljubosumje...

Punca : kje si ?
Fant : igram fuzbal
Punca: aj zaden štango da slišm

:D

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#14

Odgovor Napisal/-a janbuc » 28. Apr 2014 19:14



:lol:

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Nogometne šale

#15

Odgovor Napisal/-a Pietro » 23. Maj 2014 23:32

When Mourinho heard PSG wanted to pay £50m for David Luiz... [via @Llourinho] #CFC
Slika

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#16

Odgovor Napisal/-a janbuc » 19. Jul 2014 00:17

Tole je v mojem bližnjem kraju (ŠD Dolina Šrc Reka) :n1: :lol: :lol:
Priponke
rekasddolina.jpg
rekasddolina.jpg (166.65 KiB) Pogledano 23281 krat

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#17

Odgovor Napisal/-a janbuc » 30. Jul 2014 12:33



:)

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: Nogometne šale

#18

Odgovor Napisal/-a janbuc » 31. Jul 2014 10:22



:lol:

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: Nogometne šale

#19

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 27. Avg 2014 07:50

Nogometne novice
Četorek 32. 20XY, pred 23. krogom SNL

Derbi tokratnega kroga bo odigran v Lendavi, kjer se bodo domači zoperstavili vodilnemu moštvu Olimpije. Lendavčani so prodali zadnja štiri domača srečanja, medtem ko gostujoči igralci že 5 mesecev niso dobili plač, zaradi česar je izid tokratnega derbija praktično nemogoče napovedati. »Žal iz Lendave nismo dobili nobenega namiga, tako da se bomo morali tudi tokrat zanesti zgolj na naš domači kader, ki se je v tej sezoni nekajkrat že izkazal. Vsi vemo, kako so Lendavčani stavili na preteklih tekmah, toda to ne pomeni še nič, saj se kvota lahko obrne čez noč. Mi bomo tudi tokrat igrali svojo igro in upam, da se nam bo izšlo,« je pred srečanjem povedal strateg zmajev Žblj Frmnl.

Zanimivo zna biti tudi Mariboru, kjer gostuje letos neprepoznavna ekipa Kopra. Potem, ko so kanarčki v preteklih letih suvereno prirejali tekme, imajo letos s tem kar nekaj težav. Tudi tokrat je pred srečanjem za potrjeno dolgo časa veljala opcija iz 1 v 2, a je nato tik pred zdajci prišlo do preobrata in moštvi sta se dogovorili zgolj za razmerje v strelih 37:4. »Res je, da nam dogovori v zadnjem tednu ne gredo na roko, saj bomo morali strategijo za tekmo zdaj povsem spremeniti, a vseeno ne želimo razočarati naših zvestih navijačev. Ti so naš »dvanajsti stavec« in vemo, da so vplačali veliko denarja, zato jim obljubljamo, da bomo storili vse, da tekmo odigramo iz 1 v 2,« je povedal odlični domači napadalec Mgnlj Drlfl.

Na velenjskem stadionu ob jezeru se bo domači Rudar pomeril s Transportom iz Ilirske Bistrice. Tudi tokratna tekma teh dveh nasprotnikov naj bi bila zgolj formalnega značaja, saj so gostje knapom dolžni uslugo še iz prejšnje sezone, ko so v zaključku kupili srečanje s 5:0. Zanimanje za štajersko-notranjski obračun je zato razumljivo nizko, ob blokirani stavi na domače je listič oddalo zgolj nekaj deset ljudi. »V Velenju smo v preteklosti vselej dobro stavili. Domači so seveda favoriti, gledalci kajpak pričakujejo hendikep, toda tudi mi lahko presenetimo s kakšno malenkostjo,« se je pred srečanjem nasmehnil dirigent Bistričanov Grnbl Žvcrj.

V Kidričevem se domači pred srečanjem s Triglavom soočajo s številnimi težavami. »Trenutno imam pripravljene in potrjene zgolj tri igralce, tako da bom moral ekipo krpati z rezervisti in mladinci, v kolikor bodo ti seveda pripravljeni staviti. Začetna enajsterica bo znana tik pred tekmo,« je povedal strateg šumarov Lnrd Ghln-Fsclt. Na drugi strani bodo Triglavani tokrat odigrali čisto. »Mi si ne moremo privoščiti kalkulacij, saj je v igri enostavno preveč. S tem mislim na uvrstitev v Evropo, kjer so stavni zaslužki seveda toliko večji,« je bil jasen gostujoči branilec Jerč Mohorč.

Tudi pred tekmo Krka – Železničar je vse jasno. Domači potrebujejo zmago za obstanek, gostje pa bodo igrali na število kotov. Novomeščani bodo zaradi poškodbe, ki jo je utrpel po zadnji tekmi, nastopili brez Hnkra Vsknlja, medtem ko bo gostujoči kapetan Tdlj Ddblj stavil že svojo stoto tekmo v ligi.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: Nogometne šale

#20

Odgovor Napisal/-a Pietro » 27. Avg 2014 14:03

Balotelli pa znova z istimi težavami kot v Cityju... Očitno mu otoške markirke delajo težave... :D
Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov