2. SNL 2021/22

Ostale lige v Sloveniji

Prvak bo?

Triglav
0
Brez glasov
Gorica
7
37%
Nafta
3
16%
Krško
0
Brez glasov
Krka
5
26%
Rudar
0
Brez glasov
Brežice
1
5%
Kdo drug
3
16%
 
Skupaj glasov: 19

michoo
Prispevkov: 34
Pridružen: 14. Dec 2020 15:30

Re: 2. SNL 2021/22

#21

Odgovor Napisal/-a michoo » 26. Jul 2021 16:16

Ve kdo kakšna je kaj situacija pri Dravi, kaj se dogaja? Zelo so neaktivni na socialnih omrežjih.

yealink
Prispevkov: 649
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: 2. SNL 2021/22

#22

Odgovor Napisal/-a yealink » 30. Jul 2021 09:32

Pa se začenja končno tudi drugoligaška sezona! Precej premešane ekipe letos, spet veliko odhodov/prihodov več ali manj povsod in je težko napovedati karkoli. Med favorite vseeno sodita Nafta in Gorica, čeprav je pri prvih vprašanje ambicij za prvo ligo in pri drugih kako se bo praktično na novo sestavljena ekipa ujela skupaj v tem prvem delu prvenstva. Kdo bo v spodnjem delu lestvice pa nimam pojma in si ne upam napovedat, upam pa, da ne spet Primorje :D.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 5906
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2. SNL 2021/22

#23

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 30. Jul 2021 10:14

Se strinjam. Favoriti Nafta, Gorica, mogoče Krka in upam, da tudi Triglav. Brežice bodo verjetno precej slabše kot lani, Ilirija bi lahko presenetila, Fužinar pa bo najbrž spet sodilen.

Spodaj Primorje, Rogaška in Beltinci.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

yealink
Prispevkov: 649
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: 2. SNL 2021/22

#24

Odgovor Napisal/-a yealink » 30. Jul 2021 10:32

Dravo si pozabil za spodnji del :D

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5573
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: 2. SNL 2021/22

#25

Odgovor Napisal/-a janbuc » 30. Jul 2021 11:11

Naredil sem pregled prestopov.

ND GORICA
:
Prihodi (13): Darko Hrka (Krka), Denis Cerovec (Koper), Alessandro Ahmetaj (Koper), Žan Leban (Primorje), Amadej Marinič (Brda), Tino Agić (Rijeka-posoja/HRV), Luka Vekić (Koper), Abel Marc (Bilje), Jošt Urbančič (Domžale/posoja), Rok Frešer (Bravo), Rene Prodanović (Koper), Nejc Ražem (Buje), Yvan Vanel Fongang (Moreda Uccle/BEL)
Odhodi (26): Matija Kavčič (Bravo), Lamin Colley (Koper), Rok Grudina (Koper), Tjaš Begić (Celje), Darko Marjanović (Radomlje), Nik Jermol (Bilje), Mihael Mlinarić (Slaven Belupo/HRV), Chinwendu Johan Nkama (Lugano/konec posoje), Til Mavretič (Domžale/konec posoje), Grega Sorčan (Domžale/konec posoje), Nik Bučinel (Adria), Aaron Kačinari (Tabor Sežana), Matko Zirdum (Slaven Belupo/konec posoje), Goran Trivunović (Tolmin/posoja), Matija Valečič (Krka), Žiga Peršič (Bilje), Rok Ljutić (Dekani), Goran Cvijanović (pokoj), Edin Šehić (Rudeš/HRV), Matic Črnic (?), Luka Volarič (?), Abdou Diakhate (?), Adis Hodžić (?), Matic Paljk (?), Tine Kavčič (?), Aron Petkovšek (Vipava)

NK KRKA:
Prihodi (11): Marko Felja (Brežice), Andraž Lipec (Brežice), Tomaž Zakrajšek (Brežice), Žiga Jurečič (Brežice), Josip Krznarić (Krško), Kristjan Irmančnik (Rudar Velenje), Domagoj Hasan (Brežice), David Kalpacki (Belasica/S.MAK), Ivan Pranjić (Krško), Matija Valečič (ND Gorica), Gašper Koritnik (Celje)
Odhodi (15): Anthony Parris (Koper), Luka Kambič (Koper), Luka Vešner Tičič (Koper), Marko Huč (Socuéllamos/ŠPA), Anis Jašaragić (Ilirija), Ognjen Bubnjević (Krkško), Darko Hrka (ND Gorica), Marko Brekalo (Leoben/AVS), Miha Vidmar (Fužinar), Benjamin Levak (pokoj), Luka Jakopović (Primorje), Madikaba Doumbia (Viitorul Tg.Jiu/ROM)), Peter Luštek (Brinje-Grosuplje), Filip Sivonjić (Brežice), Ermin Karajbić (Koper)

NK NAFTA:
Prihodi (9): Žan Kumer (Triglav), Erik Burai (Debrecen II/MAD), Marsel Stare (Tabor Sežana), Žan Florjanc (Fužinar), Aljaž Cotman (Maribor), Stefan Močić (Celje), Dániel Szökrönyös (Zalaegerszeg II/MAD), Alen Korošec (Bistrica iz Slovenske Bistrice), Dávid Zana (Szegedi VSE/MAD)
Odhodi (9): Jaka Bizjak (Aluminij), Florijan Raduha (Celje), Meshack Ubochioma (Zalaegerszeg/konec posoje), Tim Židan (Olimpija/konec posoje), Kevin Körmendi (Puskás AFC II/konec posoje), Lucian Pozsgai (?), Rok Pirtovšek (Rogaška), Ožbej Kisovec (Ilirija), Tadej Pirtovšek (San Diego State/ZDA)

NK DOB:
Prihodi (8): Darko Mitrović (Domžale/posoja), Filip Nikola Ostojić (Domžale/posoja), Tristan Ciglar (Olimpija), Jaka Zupan (Domžale/posoja), Ivan Makovec (Domžale/posoja), Simon Gregorin (Domžale/posoja), Jošt Pišek (Domžale/posoja), Matevž Križnik (Šampion)
Odhodi (10): Miha Vrhovnik (Domžale/konec posoje), Žiga Repas (Domžale/konec posoje), Ivan Makovec (Domžale/konec posoje), Žiga Dajčan (Domžale/konec posoje), Matevž Femec (Brežice), Luka Gajič (Ilirija), Luka Hren (Ilirija), Dejan Milić (pokoj), Tadej Avsec (?), Luka Zore (Škofja Loka)


NK BREŽICE:
Prihodi (16): Sebastian Lesjak (Krško), Rok Gorenc (Posavje 2001), Marko Mitrović (Domžale), Matevž Femec (Dob), Matic Mrvič (Krško), Duje Biuk (Vodice/HRV), Dragan Brkić (Alfa Modriča/BIH), David Katuša (Zadar/HRV), Nikola Marić (Vodice/HRV), Marin Vujčić (Hajduk II/HRV), Matic Krašovic (Drava Ptuj), Filip Sivonjić (Krka), Wekew Maapeh (Segesta Sisak/HRV), Bruno Perišić (Ponikve), Alen Mehić (Atalanta/ITA), Nejc Gradišar (Bravo/posoja)
Odhodi (19): Marko Felja (Krka), Andraž Lipec (Krka), Tomaž Zakrajšek (Krka), Žiga Jurečič (Krka), Tin Martić (Aluminij), Blaž Urh (Tabor Sežana), David Božič (pokoj), Matej Mirkac (pokoj), Matic Predanič (Krško), David Škrbec (Avstrija?), Domagoj Hasan (Krka), Agon Pajaziti (Kosovo?), Berat Bečiri (Struga/MAK), Robert Drugovič (?), Timotej Rešetič (Posavje 2001), Gaber Petric (Ilirija), Leonis Cekaj (Posavje Krško), Duje Buik (Krško), Nikola Marić (NK Primorac Biograd/HRV)

ND BILJE:
Prihodi (9): Nik Jermol (ND Gorica), Rok Erniša (Mura/posoja), Thomas Breganti (Piacenza/ITA), Žiga Peršič (ND Gorica), Tim Židan (Olimpija), Stefan Kladar (Fjardabyggd/ISL), Goran Terziev (Primorje), Sideek Umar Abubakar (ohn Utaka Football Academy/NIG), Vlatko Martinović (Vrbovec/HRV)
Odhodi (13): Franci Perko (Primorje), Danijel Šturm (Maribor), Romario Cekaj (Postojna/konec posoje), Aljaž Tavčar (Ascoli/ITA), Tin Matič (Triglav Kranj), Jernej Kavčič (?), Marko Rojc (?), Abel Marc (ND Gorica), David Zavadlav (Brda), Luka Polanc (Adria/posoja), David Puhalić (Adria), Nik Prinčić (Brda), Matija Pušnar (Brda/posoja)


NK TRIGLAV:
Prihodi (4): Dare Vršič (Koper), Gal Schweiger (Brda), Tin Matič (Bilje), Matteo Tatili (Brda),
Odhodi (7): Žan Kumer (Nafta), Tony Livančić (?), Filip Janković (?), Rok Vodišek (Geona/konec posoje), Ibrahim Mensah (Bravo/konec posoje), Gašper Udovič (Bad Eisenkappel/AVS), Jan Lenič (Škofja Loka)

NK DEKANI:
Prihodi (17): Žiga Perhavec (Tabor Sežana/posoja), Vanja Bordon (Koper/posoja), Erik Galina (Koper/posoja), Tilen Jurman (Koper/posoja), Kristijan Meštrić (Koper/posoja), Igor Nenezić (Koper/posoja), Rene Piciga (Koper/posoja), Edit Zyba (Koper/posoja), Nenad Stanojević (Sportfreunde Frankfurt/NEM), Dimitrije Jolović (Bane Raska/SRB), Roberto Nicoletti (Novigrad/HRV), Domen Ujčič (Radomlje), Mark Žagar (Koper), Jovan Koprivica (Mura/posoja), Rok Jakomin (Bravo), Rok Ljutić (ND Gorica), Damir Hadžić (Izola)
Odhodi (7): Robert Pušaver (Aluminij), Alessandro Ahmetaj (Koper/konec posoje), Žan Bešir (Koper/konec posoje), Bajrami Fabjon (?), Marko Puškarić (?), Erik Peroša (Buje/HRV), Marko Puškarić (ASDC Borgomanero/ITA)

NK RUDAR VELENJE:
Prihodi (13): Luka Verbič (Beltnici), Tino Jukić (Međimurje Čakovec/HRV), Juraj Spudić (HNK Gorica/HRV), Brian Saramago (Long Island Rough Riders/ZDA), Ronald Lombaya (Mönchengladbach/NEM), Vito Štrakl (Mura), Sampson Boampong Wirekoh (Segesta Sisak/HRV), Kristijan Sekulić (Olimpija/posoja), Rob Rudonja (Skalica/SLK), Omar Kočar (Maćva/SRB), Teo Jukić (Međimurje Čakovec/HRV), Lovro Musa (NK Maksimir/HRV), Karlo Žiger (Chelsea/posoja)
Odhodi (17): Leon Črnčič (Wildon/AVS), David Kašnik (Fužinar), Adel Halilović (Rudar Prijedor/BIH), Adam Vošnjak (Koper/konec posoje), Kristjan Irmančnik (Krka), Tom Žurga (Spittal-Drau/AVS), Alen Hočevar (Großklein/AVS), Matej Radan (Allerheiligen/AVS), Matej Šošterič (Zavrč), Mateo Panadić (?), Dem Pljava (Völkermarkt/AVS), Nejc Pušnik (Ilirija), Jaka Boksan (?), Miloš Jovičić (?), Alen Martinović (Šmartno), Tim Turinek (Šmartno/posoja), Davud Kokić (Šmartno/posoja)

NK KRŠKO:
Prihodi (15): Ognjen Bubnjević (Krka), Mateo Barać (Junak Sinj/HRV), Kristijan Stanić (Zrinjski Mostar/BIH), Blaž Stopar (Olimpija), Erwin Tignaj (Spittal/AVS), Matic Predanič (Brežice), Matic Kurent (Domžale), Jurica Lovrić (Dos Hermanas San Andres/ŠPA), Matteo Tomiček (ND Gorica), Jurica Jurčec (Dinamo Zagreb U19), Sandro Zukić (Mačva/SRB), Ante Banić (HNK Gorica/HRV), Žan Baskera (Olimpija/posoja), Tarik Bagola (Olimpija), Duje Buik (Brežice)
Odhodi (21): Josip Krznarić (Krka), Marin Glavaš (?), Joseph Chilaka Agbakwuru (?), Izuchukwu Christian Olewunne (?), Ebriku Sylvester Odama (?), Mateo Branilović (?), Luka Anković (?), Matko Kramer (Lokomotiva Zagreb/konec posoje), Filip Černák (Senica/konec posoje), Sebastian Lesjak (Brežice), Matic Mrvič (Brežice), Josué Ntoya (Trinec), Ivan Pranjić (Krka), Rocco Čoza (?), Petar Dodig (?), Ermin Rokić (?), Luka Pejović (?), Luka Radić (Fužinar), Jetmir Torra (Lannach/AVS), Saša Domić (NK Dubrava ZG/HRV), Matjaž Kamenšek-Pahič (?)

NK FUŽINAR:
Prihodi (11): David Kašnik (Rudar Velenje), Kan Kovač (ENAD/CIP), Cene Kitek (Šmartno ob Paki), Žiga Pesjak (Šmartno), Jakov Katuša (Beltnici), Nik Rauter (Radomlje), Matic Turičnik (Dravograd), Žiga Sojč (Šmartno), Luka Radić (Krško), Dejan Kukić (Senglea Athletic/MAL), Miha Vidmar (Krka)
Odhodi (10): Žan Florjanc (Nafta), Jure Grubelnik (Deutschlandsberger/AVS), Matej Šantek (Krk/HRV), Nik Fasvald (?), Ožbej Kuhar (Ilirija), Jan Razgoršek (?), Žan Flis (Celje/konec posoje), Lan Štravs (Celje/konec posoje), Gašper Koritnik (Celje/konec posoje), Matija Jezernik (Korotan)

ND PRIMORJE:
Prihodi (7): Franci Perko (Bilje), Rok Bužinel (Brda), Belmin Bobarić (Maribor/posoja), Luka Jakopović (Krka), Mateo Itrak (Hrvatski Dragovoljac/HRV), Miha Dobnikar (Brda), Edvin Suljanović (Olimpija/posoja)
Odhodi (15): Žan Leban (ND Gorica), Mirko Mutavčić (Maribor/konec posoje), Leon Kodermac (?), Jaka Kuraj (?), Jani Curk (?), Miladin Pijunović (?), Gašper Lapanja (Žiri), Goran Terziev (Bilje), Žiga Ahčin (Postojna/posoja), Tine Kočevar (Brda/posoja), Luka Mutavčič (Brda), Rene Širok (Brda/posoja), Aljaž Puc (Vipava), Žan Nešić (Vipava), Svit Teodor Benedetič (Adria)

NK DRAVA PTUJ:
Prihodi (10): Marko Mikulić (Sesvete/HRV), Nebojša Ivančević (Bačka/SRB), Igor Jevremović (ULIS/FRA), Miloš Sekulić (Novi Pazar Berlin/NEM), Emanuel Nikpalj (Thór Akureyri/ISL), Kliton Stavri Bozgo (Ragnitz/AVS), Maj Penič (Mura), Nemanja Gajić (Medjimurje Cakovec/HRV), Miljan Jablan (Tekstilac Odzaci/SRB), Uroš Poljanec (Medimurje-Cakovec/HRV)
Odhodi (14): Jan Gassmann (Floridsdorfer AC/AVS), Marko Klasnić (Lebring/AVS), Jaša Bojnec (Cirkulane), Žiga Maroh (Zavrč), Rene Čuš (Videm), Miha Mesarić (Videm), Anej Milić (Videm pri Ptuju) , Marko Brest (Aluminij), Leon Martinčević (Ilz/AVS), Sandro Lukić-Grančić (Slovan HAC/AVS), Matic Krašovic (Brežice), Jure Pihler (Wildon/AVS), Aldin Aganović (Kalsdorf/AVS), Randy Montie (Bad Fischau/AVS)

ND BELTNICI:
Prihodi (14): Hrvoje Kudumija (Varteks/HRV), Stian Džumhur (Celje/posoja), Alen Andrejč (Mura), Chris Cener (Bad Gleichenberg/AVS), Luka Hari (Mura), Vito Mörec (Mura), Luka Sočič (Mura), Žan Žalar (Aluminij), Maksimiljan Zorman (Mura), Gal Grobelnik (Šampion), Alen Kaučič (Mura/posoja), Luka Marić (Mura/posoja), Martin Rantaša (Mura), Dušan Gyergyek (Mura/posoja)
Odhodi (10): Mateo Verunica (Posušje/BIH), Samo Žalik (Polana), Luka Verbič (Rudar Velenje), Matija Mauko (Heiligenkreuz/AVS), Luka Lukač (Dokležovje), Nik Mršić (Rogaška), Staš Dobaj (Dravograd), Niko Serec (Odranci), Jakov Katuša (Fužinar), Klemen Rous (Gančane/posoja)

ND ILIRIJA:
Prihodi (10): Anis Jašaragić (Krka), Marko Klemenčič (Bravo), Gaber Petric (Brežice), Luka Gajić (Dob), Ožbej Kisovec (Nafta), Ožbej Kuhar (Fužinar), Maj Pavli (Olimpija), Nejc Pušnik (Rudar Velenje), Mark Golob (Radomlje), Luka Hren (Dob)
Odhodi (13): Anže Kosi (Sava Kranj), Tilen Ivanović (Dellach-Gail/HRV), Kenen Bosnić (Maria Saal/AVS), Getuar Veselaj (?), Jan Kosanec (?), Dino Mahić (?), Marko Laninčić (?), Val Cernos Zaletel (ASK Klagenfurt/AVS), Jaka Corn (Lendorf/AVS), Jakob Luzar (?), Anže Pestotnik (?), Lan Gojak (?), Din Zulić (Svoboda Ljubljana/posoja)

NK ROGAŠKA:
Prihodi (11): Dinko Matošević (Marsonia 1909/HRV), Rok Pirtovšek (Nafta), Ivan Ptiček (Rudar Mursko Sredisce/HRV), Tevž Debelak (Celje), Rene Rantuša Lampreht (Bravo), Jan Majcen (Aluminij/posoja), Vid Sedej (Hajduk/HRV), Nik Mršić (Beltinci), Hasan Muzaferović (Šmartno ob Paki), Charles Alves Moreira Thalisson (Sloboda Varazdin/HRV), Alen Krajnc (Aluminij)
Odhodi (12): Marko Marcius (Zelengaj/HRV), Alen Ivanuš (Šmarje), Denis Mraz (pokoj), Marko Malešević (?), Goran Čuček (Straža/HRV), Anej Kmetič (?), Siniša Antonić (?), Marko Krsnik (?), Emil Hustić (?), Leon Majer (Šmarje/posoja), Miha-Val Turnšek (Šmarje), Niko Kramarič (Šmarje)

P.S. Če kakšen nogometaš manjka ali pa da je napaka oziroma narobe, naj napiše. :)
Zadnjič spremenil janbuc, dne 22. Avg 2021 09:35, skupaj popravljeno 38 krat.
Razlog: edit

michoo
Prispevkov: 34
Pridružen: 14. Dec 2020 15:30

Re: 2. SNL 2021/22

#26

Odgovor Napisal/-a michoo » 30. Jul 2021 21:26

Vemo poleg omenjenih dveh (SK in NZS) prenosov morda še za kakšnega ta vikend. CAM Sport je lani še kar pogosto prenašal Primorje recimo...

via123
Prispevkov: 802
Pridružen: 13. Maj 2015 13:00

Re: 2. SNL 2021/22

#27

Odgovor Napisal/-a via123 » 30. Jul 2021 23:03

janbuc napisal/-a:
30. Jul 2021 11:11
Naredil sem pregled prestopov.

ND GORICA
:
Prihodi (13): Darko Hrka (Krka), Denis Cerovec (Koper), Alessandro Ahmetaj (Koper), Žan Leban (Primorje), Amadej Marinič (Brda), Tino Agić (Rijeka-posoja/HRV), Luka Vekić (Koper), Abel Marc (Bilje), Jošt Urbančič (Domžale/posoja), Rok Frešer (Bravo), Rene Prodanović (Koper), Nejc Ražem (Buje), Yvan Vanel Fongang (Moreda Uccle/BEL)
Odhodi (18): Matija Kavčič (Bravo), Lamin Colley (Koper), Rok Grudina (Koper), Tjaš Begić (Celje), Darko Marjanović (Radomlje), Nik Jermol (Bilje), Mihael Mlinarić (Slaven Belupo/HRV), Chinwendu Johan Nkama (Lugano/konec posoje), Til Mavretič (Domžale/konec posoje), Grega Sorčan (Domžale/konec posoje), Nik Bučinel (Adria), Aaron Kačinari (Tabor Sežana), Matko Zirdum (Slaven Belupo/konec posoje), Goran Trivunović (Tolmin/posoja), Matija Valečič (Krka), Žiga Peršič (Bilje), Rok Ljutić (Dekani), Goran Cvijanović (pokoj)

NK KRKA:
Prihodi (11): Marko Felja (Brežice), Andraž Lipec (Brežice), Tomaž Zakrajšek (Brežice), Žiga Jurečič (Brežice), Josip Krznarić (Krško), Kristjan Irmančnik (Rudar Velenje), Domagoj Hasan (Brežice), David Kalpacki (Belasica/S.MAK), Ivan Pranjić (Krško), Matija Valečič (ND Gorica), Gašper Koritnik (Celje)
Odhodi (14): Anthony Parris (Koper), Luka Kambič (Koper), Luka Vešner Tičič (Koper), Marko Huč (Socuéllamos/ŠPA), Anis Jašaragić (Ilirija), Ognjen Bubnjević (Krkško), Darko Hrka (ND Gorica), Marko Brekalo (Leoben/AVS), Miha Vidmar (?), Benjamin Levak (pokoj), Luka Jakopović (Primorje), Madikaba Doumbia (?), Peter Luštek (Brinje-Grosuplje), Filip Sivonjić (Brežice)

NK NAFTA:
Prihodi (7): Žan Kumer (Triglav), Erik Burai (Debrecen II/MAD), Marsel Stare (Tabor Sežana), Žan Florjanc (Fužinar), Aljaž Cotman (Maribor), Stefan Močić (Celje), Dániel Szökrönyös (Zalaegerszeg II/MAD)
Odhodi (10): Jaka Bizjak (Aluminij), Florijan Raduha (Celje), Meshack Ubochioma (Zalaegerszeg/konec posoje), Tim Židan (Olimpija/konec posoje), Bence Szabó (Zalaegerszeg/konec posoje), Kevin Körmendi (Puskás AFC II/konec posoje), Lucian Pozsgai (?), Rok Pirtovšek (Rogaška), Ožbej Kisovec (Ilirija), Tadej Pirtovšek (San Diego State/ZDA)

NK DOB:
Prihodi (8): Darko Mitrović (Domžale/posoja), Filip Nikola Ostojić (Domžale/posoja), Tristan Ciglar (Olimpija), Jaka Zupan (Domžale/posoja), Ivan Makovec (Domžale/posoja), Simon Gregorin (Domžale/posoja), Jošt Pišek (Domžale/posoja), Matevž Križnik (Šampion)
Odhodi (9): Miha Vrhovnik (Domžale/konec posoje), Žiga Repas (Domžale/konec posoje), Ivan Makovec (Domžale/konec posoje), Žiga Dajčan (Domžale/konec posoje), Matevž Femec (Brežice), Luka Gajič (Ilirija), Luka Hren (?), Dejan Milić (pokoj), Tadej Avsec (?)

NK BREŽICE:
Prihodi (12): Sebastian Lesjak (Krško), Rok Gorenc (Posavje 2001), Marko Mitrović (Domžale), Matevž Femec (Dob), Matic Mrvič (Krško), Duje Biuk (Vodice/HRV), Dragan Brkić (Alfa Modriča/BIH), David Katuša (Zadar/HRV), Nikola Marić (Vodice/HRV), Marin Vujčić (Hajduk II/HRV), Matic Krašovic (Drava Ptuj), Filip Sivonjić (Krka)
Odhodi (16): Marko Felja (Krka), Andraž Lipec (Krka), Tomaž Zakrajšek (Krka), Žiga Jurečič (Krka), Tin Martić (Aluminij), Blaž Urh (Tabor Sežana), David Božič (pokoj), Matej Mirkac (pokoj), Matic Predanič (Krško), David Škrbec (Avstrija?), Domagoj Hasan (Krka), Agon Pajaziti (Kosovo?), Berat Bečiri (?), Robert Drugovič (?), Timotej Rešetič (Posavje 2001), Gaber Petric (Ilirija)

ND BILJE:
Prihodi (5): Nik Jermol (ND Gorica), Rok Erniša (Mura/posoja), Thomas Breganti (Piacenza/ITA), Žiga Peršič (ND Gorica), Tim Židan (Olimpija)
Odhodi (15): Franci Perko (Primorje), Danijel Šturm (Maribor), Romario Cekaj (Postojna/konec posoje), Milanko Peranović (Ilirska Bistrica), Aljaž Tavčar (Ascoli/ITA), Tin Matič (Triglav Kranj), David Puhalič (?), Matija Pušnar (?), Blaž Semolič (?), Aljaž Puc (?), Jernej Kavčič (?), Marko Rojc (?), Nejc Doplihar (?), Abel Marc (ND Gorica), David Zavadlav (Brda)

NK TRIGLAV:
Prihodi (4): Dare Vršič (Koper), Gal Schweiger (Brda), Tin Matič (Bilje), Matteo Tatili (Brda),
Odhodi (6): Žan Kumer (Nafta), Tony Livančić (?), Filip Janković (?), Rok Vodišek (Geona/konec posoje), Ibrahim Mensah (Bravo/konec posoje), Gašper Udovič (Bad Eisenkappel/AVS)

NK DEKANI:
Prihodi (16): Žiga Perhavec (Tabor Sežana/posoja), Vanja Bordon (Koper/posoja), Erik Galina (Koper/posoja), Tilen Jurman (Koper/posoja), Kristijan Meštrić (Koper/posoja), Igor Nenezić (Koper/posoja), Rene Piciga (Koper/posoja), Edit Zyba (Koper/posoja), Nenad Stanojević (Sportfreunde Frankfurt/NEM), Dimitrije Jolović (Bane Raska/SRB), Roberto Nicoletti (Novigrad/HRV), Domen Ujčič (Radomlje), Mark Žagar (Koper), Jovan Koprivica (Mura/posoja), Rok Jakomin (Bravo), Rok Ljutić (ND Gorica)
Odhodi (5): Robert Pušaver (Aluminij), Alessandro Ahmetaj (Koper/konec posoje), Žan Bešir (Koper/konec posoje), Bajrami Fabjon (?), Marko Puškarić (?)

NK RUDAR VELENJE:
Prihodi (8): Luka Verbič (Beltnici), Tino Jukić (Međimurje Čakovec/HRV), Juraj Spudić (HNK Gorica/HRV), Brian Saramago (Long Island Rough Riders/ZDA), Ronald Lombaya (Mönchengladbach/NEM), Vito Štrakl (Mura), Sampson Boampong Wirekoh (Segesta Sisak/HRV), Kristijan Sekulić (Olimpija/posoja)
Odhodi (14): Leon Črnčič (Wildon/AVS), David Kašnik (Fužinar), Adel Halilović (Rudar Prijedor/BIH), Adam Vošnjak (Koper/konec posoje), Kristjan Irmančnik (Krka), Tom Žurga (Spittal-Drau/AVS), Alen Hočevar (Großklein/AVS), Matej Radan (Allerheiligen/AVS), Matej Šošterič (Zavrč), Mateo Panadić (?), Dem Pljava (Völkermarkt/AVS), Nejc Pušnik (Ilirija), Jaka Boksan (?), Miloš Jovičić (?)

NK KRŠKO:
Prihodi (14): Ognjen Bubnjević (Krka), Mateo Barać (Junak Sinj/HRV), Kristijan Stanić (Zrinjski Mostar/BIH), Blaž Stopar (Olimpija), Erwin Tignaj (Spittal/AVS), Matic Predanič (Brežice), Matic Kurent (Domžale), Jurica Lovrić (Dos Hermanas San Andres/ŠPA), Matteo Tomiček (ND Gorica), Jurica Jurčec (Dinamo Zagreb U19), Sandro Zukić (Mačva/SRB), Ante Banić (HNK Gorica/HRV), Žan Baskera (Olimpija/posoja), Tarik Bagola (Olimpija)
Odhodi (19): Josip Krznarić (Krka), Marin Glavaš (?), Joseph Chilaka Agbakwuru (?), Izuchukwu Christian Olewunne (?), Ebriku Sylvester Odama (?), Mateo Branilović (?), Luka Anković (?), Matko Kramer (Lokomotiva Zagreb/konec posoje), Filip Černák (Senica/konec posoje), Sebastian Lesjak (Brežice), Matic Mrvič (Brežice), Josué Ntoya (Trinec), Ivan Pranjić (Krka), Rocco Čoza (?), Petar Dodig (?), Ermin Rokić (?), Luka Pejović (?), Luka Radić (Fužinar), Jetmir Torra (Lannach/AVS)

NK FUŽINAR:
Prihodi (9): David Kašnik (Rudar Velenje), Kan Kovač (ENAD/CIP), Cene Kitek (Šmartno ob Paki), Žiga Pesjak (Šmartno), Jakov Katuša (Beltnici), Nik Rauter (Radomlje), Matic Turičnik (Dravograd), Žiga Sojč (Šmartno), Luka Radić (Krško)
Odhodi (10): Žan Florjanc (Nafta), Jure Grubelnik (Deutschlandsberger/AVS), Matej Šantek (Krk/HRV), Nik Fasvald (?), Ožbej Kuhar (Ilirija), Jan Razgoršek (?), Žan Flis (Celje/konec posoje), Lan Štravs (Celje/konec posoje), Gašper Koritnik (Celje/konec posoje), Matija Jezernik (Korotan)

ND PRIMORJE:
Prihodi (5): Franci Perko (Bilje), Rok Bužinel (Brda), Belmin Bobarić (Maribor/posoja), Luka Jakopović (Krka), Mateo Itrak (Hrvatski Dragovoljac/HRV)
Odhodi (8): Žan Leban (ND Gorica), Mirko Mutavčić (Maribor/konec posoje), Leon Kodermac (?), Jaka Kuraj (?), Jani Curk (?), Žan Nešić (?), Miladin Pijunović (?), Gašper Lapanja (Žiri)

NK DRAVA PTUJ:
Prihodi (6): Marko Mikulić (Sesvete/HRV), Nebojša Ivančević (Bačka/SRB), Igor Jevremović (ULIS/FRA), Miloš Sekulić (Novi Pazar Berlin/NEM), Emanuel Nikpalj (Thór Akureyri/ISL), Kliton Stavri Bozgo (Ragnitz/AVS)
Odhodi (11): Jan Gassmann (Floridsdorfer AC/AVS), Marko Klasnić (Lebring/AVS), Jaša Bojnec (Cirkulane), Žiga Maroh (Zavrč), Rene Čuš (Videm), Miha Mesarić (Videm), Anej Milić (Videm pri Ptuju) , Marko Brest (Aluminij), Leon Martinčević (Ilz/AVS), Sandro Lukić-Grančić (Slovan HAC/AVS), Matic Krašovic (Brežice)

ND BELTNICI:
Prihodi (14): Hrvoje Kudumija (Varteks/HRV), Stian Džumhur (Celje/posoja), Alen Andrejč (Mura), Chris Cener (Bad Gleichenberg/AVS), Luka Hari (Mura), Vito Mörec (Mura), Luka Sočič (Mura), Žan Žalar (Aluminij), Maksimiljan Zorman (Mura), Gal Grobelnik (Šampion), Alen Kaučič (Mura/posoja), Luka Marić (Mura/posoja), Martin Rantaša (Mura), Dušan Gyergyek (Mura/posoja)
Odhodi (10): Mateo Verunica (Posušje/BIH), Samo Žalik (Polana), Luka Verbič (Rudar Velenje), Matija Mauko (Heiligenkreuz/AVS), Luka Lukač (Dokležovje), Nik Mršić (?), Staš Dobaj (Dravograd), Niko Serec (Odranci), Jakov Katuša (Fužinar), Klemen Rous (Gančane/posoja)

ND ILIRIJA:
Prihodi (9): Anis Jašaragić (Krka), Marko Klemenčič (Bravo), Gaber Petric (Brežice), Luka Gajić (Dob), Ožbej Kisovec (Nafta), Ožbej Kuhar (Fužinar), Maj Pavli (Olimpija), Nejc Pušnik (Rudar Velenje), Mark Golob (Radomlje)
Odhodi (12): Anže Kosi (Sava Kranj), Tilen Ivanović (Dellach-Gail/HRV), Kenen Bosnić (Maria Saal/AVS), Getuar Veselaj (?), Jan Kosanec (?), Dino Mahić (?), Marko Laninčić (?), Val Cernos Zaletel (ASK Klagenfurt/AVS), Jaka Corn (Lendorf/AVS), Jakob Luzar (?), Anže Pestotnik (?), Lan Gojak (?)

NK ROGAŠKA:
Prihodi (6): Dinko Matošević (Marsonia 1909/HRV), Rok Pirtovšek (Nafta), Ivan Ptiček (Rudar Mursko Sredisce/HRV), Tevž Debelak (Celje), Rene Rantuša Lampreht (Bravo), Jan Majcen (Aluminij/posoja)
Odhodi (9): Marko Marcius (Zelengaj/HRV), Alen Ivanuš (Šmarje), Denis Mraz (pokoj), Marko Malešević (?), Goran Čuček (?), Anej Kmetič (?), Siniša Antonić (?), Marko Krsnik (?), Emil Hustić (?)

P.S. Če kakšen nogometaš manjka ali pa da je napaka oziroma narobe, naj napiše. :)

BILJE : Doplihar in Pušnar nista sla nikamor,tako da pod odhodi ni prav,sta se v Biljah. Puhalić - Adria ( ma ze lani), Puc - Vipava ( tudi ze lani ), enako Peranovic- ze tri leta ni vec v Biljah, Rojc je sel v Italijo ( ne vem kluba), Semolic - Adria - tudi ze lani

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 5906
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2. SNL 2021/22

#28

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 31. Jul 2021 01:13

Ajmo zdaj spet prekinit sezono, Triglav gor, Gorica izpade. :n1:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

yealink
Prispevkov: 649
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: 2. SNL 2021/22

#29

Odgovor Napisal/-a yealink » 31. Jul 2021 06:38

😁 Pol bojo pa RES predsednila nagnali!

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2283
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: 2. SNL 2021/22

#30

Odgovor Napisal/-a Astoria » 31. Jul 2021 10:51

Super zelenica v Kranju. :rdeci: In pa bojkot navijačev.

via123
Prispevkov: 802
Pridružen: 13. Maj 2015 13:00

Re: 2. SNL 2021/22

#31

Odgovor Napisal/-a via123 » 31. Jul 2021 10:59

Tesko,je zgleda vsemogocen. Na skupscini je imel tocno dovolj glasov da ga niso sterali. Drugace pa vseeno mislim da bo gorica med prve tri, dosti je novih,po 5.krogu bo pomoje nekje prava slika

yealink
Prispevkov: 649
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: 2. SNL 2021/22

#32

Odgovor Napisal/-a yealink » 31. Jul 2021 11:24

To je njegov nacin delovanja ja, znajo povedat to tisti ki ga poznajo od prej ze. Ja realno gorica bo v vrhu, vse odvisno koliko casa bojo rabli za se sestavit in uigrat.

yealink
Prispevkov: 649
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: 2. SNL 2021/22

#33

Odgovor Napisal/-a yealink » 02. Avg 2021 11:04

Slika

Prekinit prvenstvo, 4. val je na pohodu alo!

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 5906
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2. SNL 2021/22

#34

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 02. Avg 2021 11:50

Tole lestvico pa predlagam, da si natisneš in daš na steno, saj je vprašanje, če bomo še kdaj videli kaj takega. :mrgreen:
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
GorDano2012
Prispevkov: 9
Pridružen: 05. Jan 2012 17:18
Klub: NK Drava Ptuj
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Re: 2. SNL 2021/22

#35

Odgovor Napisal/-a GorDano2012 » 05. Avg 2021 08:28

michoo napisal/-a:
26. Jul 2021 16:16
Ve kdo kakšna je kaj situacija pri Dravi, kaj se dogaja? Zelo so neaktivni na socialnih omrežjih.
https://snportal.si/2-liga/vodstvo-drav ... lagatelje/

michoo
Prispevkov: 34
Pridružen: 14. Dec 2020 15:30

Re: 2. SNL 2021/22

#36

Odgovor Napisal/-a michoo » 06. Avg 2021 11:37

Ve kdo kako se preverja PCT na tekmah? Je dovolj SMS o testu?

nogometaš
Prispevkov: 613
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: 2. SNL 2021/22

#37

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 06. Avg 2021 13:25

michoo napisal/-a:
06. Avg 2021 11:37
Ve kdo kako se preverja PCT na tekmah? Je dovolj SMS o testu?
Jas sem bil na tekmi brez enega ain drugega ! Denar je vladar - če želijo 2 ligaši kaj zaslužit potem naj pogledajo skozi prste tako kot meni pa ni problemov. Sicer mojemu prijatlu se je po cepivu začelo motat tako , da je prišel do Orm... :znoru: no moje telo moje pravice . :deda:

yealink
Prispevkov: 649
Pridružen: 28. Jun 2016 11:21

Re: 2. SNL 2021/22

#38

Odgovor Napisal/-a yealink » 15. Avg 2021 04:02

V 3. Krogu zaenkrat 31 zadetkov na 6 tekmah, povprecno vec kot 5 na tekmo! Prva liga se lahko skrije!!!

Thethinker
Prispevkov: 32
Pridružen: 21. Jan 2019 23:11

Re: 2. SNL 2021/22

#39

Odgovor Napisal/-a Thethinker » 17. Avg 2021 15:50

Kaj pa se dogaja z Ilirijo? Niso bili apetiti malo višji, borba za najvišja mesta?

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 5906
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: 2. SNL 2021/22

#40

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 19. Avg 2021 17:26

Mitraković baje ni več trener Brežic, igralci odhajajo, čisto razsulo...
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost