NK Zavrč

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#21

Odgovor Napisal/-a Astoria » 23. Okt 2013 08:11

Za enega izmed hrvaških igralcev se bi naj zanimali avstrijski klubi. Vuk pravi, da bi ga klubi v 1.ligi prodali takoj, saj gre za za nekaj 100 tisoč € zneske, vendar pravi, da pri Zavrču ni tega problema, da bi morali prodajati igralce takoj. Video prispevek http://www.24ur.com/bin/video.php?media ... id=3984829

Pametno, naj se počaka, pa potem raje proda za večjo vsoto. Zagotovo je to pot kako priti do denarja in tako razbremeniti proračun. :gor:

Uporabniški avatar
umbro
Prispevkov: 174
Pridružen: 20. Dec 2011 16:25

Re: NK Zavrč

#22

Odgovor Napisal/-a umbro » 23. Okt 2013 11:22

Včerajšnji prispevek v oddaji Preverjeno o NK Zavrč

http://24ur.com/bin/video.php?media_id= ... id=3984829

Lp
NA PRIMORSKEM SAMO GORICA!!

Uporabniški avatar
Dobljan
Prispevkov: 214
Pridružen: 13. Jul 2013 19:30
Klub: Arsenal FC

Re: NK Zavrč

#23

Odgovor Napisal/-a Dobljan » 28. Okt 2013 22:03

Majhen klub z velikim srcem. To so pravi klubi ne pa olimpija k ne more nč z ''velikimi nakupi''.
http://www.hattrick.org/StartPage.aspx? Za več pomoči pri igri si preberi http://www74.hattrick.org/Help/BeginnersGuide.aspx
Najdeš me pod istim imenom.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#24

Odgovor Napisal/-a Astoria » 01. Dec 2013 17:00

Še ena odlična predstava Zavrča, predvsem v 2.polčasu. Res zelo dobra, zanimiva tekma, 7 golov. Še bo zanimivo v spomladanskem delu. :n1:

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#25

Odgovor Napisal/-a Pietro » 01. Dec 2013 17:30

Se strinjam, super tekma, obilo priložnosti. Če je statistika pravilna, kar 38 strelov!
Zavrčani so pač s pridom izkoristili napake Mariborčanov, ki so znova dokazali, da vedno, ko v Evropi pridejo do določenega dosežka, naslednjo tekmo doma pušnejo...

nogometaš
Prispevkov: 686
Pridružen: 16. Jul 2013 13:55

Re: NK Zavrč

#26

Odgovor Napisal/-a nogometaš » 01. Dec 2013 21:15

Zavrčani imate srečo, da ima Maribor tako dobrega vratarja!!! drugače nebi zmagal .

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#27

Odgovor Napisal/-a Pietro » 01. Dec 2013 21:20

No ja, saj dans ni bil vsega kriv samo Handa, tudi ostali mu v obrambi niso kaj prida pomagali... Matjašičev gol gre recimo na dušo (zgubljenega) Cvijota, ki je žogo podal točno na nogo Kelenca, tudi pri prvem golu je obramba slabo reagirala, drugi je bil pač klasičen gol, natančen predložek Kelenca in skok Kresingerja, ker mu je pač Rajče pustil malce preveč prostora...

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#28

Odgovor Napisal/-a Astoria » 06. Dec 2013 19:29

Tako, Zavrč je z visoko zmago 3:0 končal jesenski del. Trenutno je izenačen na lestvici z vodilnim Koprom, kar je več kot odlično. Mislim, da si niti tisti največji poznavalci Zavrča niso mislili, da bo klub v boju tudi za prvaka.
Predsednik kluba je že napovedal, da se pozimi mislijo okrepiti s pravim centralnim branilcem, pa tudi ostalo dogajanje v prestopnem roku ni izključeno. Kar pa se tiče gradnje tribune, pa je prestavljena na 1.junij, saj se jim zdi vreme pozimi preveč nepredvidljivo in želijo poleti tako kakovostno zgraditi kot je treba.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: NK Zavrč

#29

Odgovor Napisal/-a Ceks » 07. Dec 2013 12:46

Zavrč = čudo sezone

Res jim lahko vsi čestitamo za doseženo in za ambicije, ki jih imajo za naprej.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#30

Odgovor Napisal/-a Astoria » 24. Dec 2013 17:10

Zavrč sta že zapustila dva zelo dobra igralca. Rok Roj in pa Rene Mihelič. Vse brez odškodnine. Tole odhajanje igralcev brez odškodnin se mi zdi kot delo pri Dravi, kjer so najboljši igralci odhajali kot po tekočem traku, vsi zastonj, Drava pa na koncu propadla zaradi dolgov. Ne vem kakšen je smisel delovanja manjših klubov, če lahko igralci kar odhajajo brez odškodnin. Tako si lahko vsaj zagotoviš lep procent proračuna. Pa še Golubar bi lahko zapustil klub. Par mesecev nazaj je Vuk govoril o tem, da se iz tujine zanimajo za njega in da je govora o znesku za več sto tisoč evrov in da ga ne mislijo takoj prodati. Sedaj upam, če že gre, da ga prodajo za lep denar, če ne se mi vse skupa zdi brezveze.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#31

Odgovor Napisal/-a Pietro » 24. Dec 2013 18:01

Rene Mihelič je imel s klubom itak pogodbo sam do konca jesenskega dela sezone, tako da je razumljivo, da gre brez odškodnine. Sicer za moje pojme ni prikazal kaj dosti, sem ga gledal na 3-4 tekmah. Se je pa videlo na zadnjih dveh tekmah proti Mariboru in Celju, da se počasi prebuja. Za moje pojme je bil itak Zavrč za njega samo neka vmesna pot do tujine, da ni bil celotno jesen brez tekem...

Bolj mi je žal za Roja, ker sta s Kelencem na levi strani igrišča odlično funkcionirala in spomladi bi se znal še kar poznati. Razen, če se spet kaj dela na tem, da se pripelje neka uveljavljena imena. Upam, da bodo za Golubarja res iztržli neko odškodnino, ker on je motor završke igre, nemalokrat je z dolgim in hitrim korakom začel obetavne napade, se bo pa njegov odhod, če se bo zgodil, v igri Zavrča zagotovo poznal.

BTW, kaj je pa s Koutrom? Se ga ne spomnim, da bi kaj dosti igral?

aLeKC
Prispevkov: 6
Pridružen: 02. Jul 2013 18:11

Re: NK Zavrč

#32

Odgovor Napisal/-a aLeKC » 24. Dec 2013 21:20

Kolikor je slišati Rene tako ni imel neke pogodbe s katero bi se vezal na Zavrč, tako da je izkoristil priložnost igral in se sedaj odpravlja nazaj v tujino.

Za Roja pa sem presenečen, da gre brez odškodnine a verjetno je tudi on prišel na podoben način v Zavrč. Mislim pa da je druga zgodba Golubar in ostali igralci, ki so ekipo okrepili pred sezono ali že v lanskem letu. Zagotovo imajo pogodbe, ki jih vežejo na klub. Govori se, da bi se naj Sturm zanimal za Golubarja bomo videli kaj bo iz tega...

...verjamem pa da bo tudi kaka okrepitev prišla v Zavrč, predvsem na mesto Miheliča in Golubarja. Zamenjav za Roja se pa najde kar nekaj, le uigrati se je treba.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#33

Odgovor Napisal/-a Astoria » 15. Jan 2014 07:23

Zavrč bo kar prevetril ekipo. Odšli so že Mihelič, Roj in Benko. Prišli so Smrekar, Vaš in Rog. Na izhodnih vratih pa so Kouter, Sreš in Majer, saj Zavrč na njih ne računa več. Sem mislil, da se bodo ti Muraši dokazali, glede na to kako so igrali pri Muri, pa očitno ni tako. Za Majera pa sem bil presenečen, da so ga sploh pripeljali v klub, no, sedaj pa bo hitro tudi odšel. Spomladanski del bo zanimiv.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#34

Odgovor Napisal/-a Pietro » 15. Jan 2014 12:07

Majer itak mislim, da ni odigral niti minute, sploh ne vem zakaj so ga pripeljali. Sreš in Kouter pa kaj prida priložnosti tudi niso dobili, tako da ti trije so pričakovano na izhodnih vratih...

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#35

Odgovor Napisal/-a Astoria » 18. Jan 2014 07:45

Pri Zavrču sta na preizkušnji dva igralca. Karlo Težak je igralec hrvaške Gorice, ki nastopa v 2.ligi in je vezni igralec. Igralec je zadovoljil strokovni štab in sedaj je na potezi Gorica, da ga pusti iz kluba. Drugi igralec je Dominik Božak, ki je napadalec in trenutno igra v Vidmu, v ptujski Superligi in je bil z naskokom najboljši strelec lige, saj je dosegel 19 golov na 12 tekmah. Zadel je tudi dva gola na včerajšnji tekmi. Na spletni strani so zapisali, da kaj bo prinesel čas, bodo še videli.

Skratka Zavrč gradi neko hudo ofenzivno ekipo, kar Trenevski nikdar ni skrival in je vedno želel napadalno igro in to proti vsakemu klubu. Je pa tako, da če Zavrču steče v napadu, potem bodo zmleli vsakogar, ne gledi koliko golov bodo sami dobili.
Če pa slučajno ne steče tako kot treba, je pa poraz tudi blizu. Obrambo bo potrebno še okrepit in delat tudi na njej.
Je pa res fajn videt neko ekipo, ki se spusti na igrišče in gre na vse ali nič proti vsaki ekipi na polno.

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: NK Zavrč

#36

Odgovor Napisal/-a Ceks » 24. Jan 2014 21:51

Matija Smrekar in Arpad Vaš okrepila Zavrč.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Zavrč

#37

Odgovor Napisal/-a Pietro » 24. Jan 2014 22:22

Mal si zaspal Ceks, to je že kak teden znano. :D
Drugače pa za moje pojme čist fajn zamenjavi za Benka in Miheliča...

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6578
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Zavrč

#38

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 20. Feb 2014 23:58

Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Zavrč

#39

Odgovor Napisal/-a Astoria » 21. Feb 2014 05:23

Da te preiskujejo, še ne pomeni, da dejansko si kriv, oziroma, da bodo sploh kaj dokazali. :mrgreen:

gramoznica
Prispevkov: 235
Pridružen: 15. Jun 2013 07:39

Re: NK Zavrč

#40

Odgovor Napisal/-a gramoznica » 21. Feb 2014 08:30

Jaz bom pa povedal tako. Dvomim, da bodo kaj dokazali. Sem pa skoraj 100%, da je tudi on kaj mutil. Tako kot praktično vsak "milijonar". Za njih pač veljajo drugačni zakoni glede davkov, ki jih s pomočjo "svojih" davčnih svetovalcev s pridom izkoriščajo. :dol: Medtem, ko mora raja spraskati vsak cent za poplačilo davkov.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 53 gostov