ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
football
Prispevkov: 9
Pridružen: 30. Jul 2012 22:36

Re: ND Gorica

#81

Odgovor Napisal/-a football » 30. Jul 2012 23:06

Bojan Jokić, Miran Burgić, Valter Birsa , Sebastijan Komac, Tim Matavž, Etien Velikonja, Nikola Nikezić, Gregor Balažic, Goran Galešić, Marko Šuler, Jasmin Kurtić, Goran Cvijanović, Ivan Brečević, Aris Zarifović, Sebastija Komel, Matija Škarabot, Vito Plut


Obrača se dosti dobrih nogometašev v Gorici tudi nekaj denarja se je tudi dobilo od prestopov. Denarja pa več ni..
V Gorici se dobro dela z mladimi tudi scouting so imeli vedno zelo dober "dober nos"
Tudi prvaki so bili 4x..
Gledalci oz širša regija to nikoli ni podprla tudi napačne poteze v stroki so očitno močno osiromašile SLOVENSKI AJAX..

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: ND Gorica

#82

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 30. Jul 2012 23:08

iniesta napisal/-a:Velikonjo če bi se prodalo tri mesece prej v Mb bi sedaj če se ne motim dobili 50 % od njegove prodaje
Vendar za manjšo odškodnino in brez Pluta.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#83

Odgovor Napisal/-a iniesta » 31. Jul 2012 11:22

GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: ND Gorica

#84

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 31. Jul 2012 12:41

Pohvale Gorici za odlične igre in borbenost.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

alakazaam
Prispevkov: 206
Pridružen: 20. Jun 2012 16:17

Re: ND Gorica

#85

Odgovor Napisal/-a alakazaam » 31. Jul 2012 14:29

Jah, tole je meni malo sumljivo vse skupaj... Če si navajen vsako leto porabiti poleg vsega še pol miljona ali še več državnega denarja iz HiTa, ker to ni nič drugega kot državni denar, potem je težko za kaj sam poskrbeti ...

Pričakujte identično situacijo v Velenju, ko zaprejo rudnik in v Kopru, ko Luka Koper končno neha metat denar v veter... Sicer v Mariboru tega ne bo, ampak tudi tam bi hitro pošle rezerve, če se umaknejo državne in občinske firme, ki pokrivajo 80% sponzorskega prispevka... Pa vse žive komunale pa ostala občinska podjetja so največji sponzorji ...

Morali bi zadevo urediti na krovni ravni, vzeti vse sponzorje v državi in jih potem razdeliti po rezultatih v zadnjem času... Ampak to klubom, ki imajo državna podjetja ne odgovarja, ker bi morali deliti ... in tako finančno nazadujemo...

alakazaam
Prispevkov: 206
Pridružen: 20. Jun 2012 16:17

Re: ND Gorica

#86

Odgovor Napisal/-a alakazaam » 31. Jul 2012 14:30

Kar se pa točno Gorice tiče, ni bilo nič prišparano za slabe čase, če pa se izvlečejo in restrukturirajo pa lahko preživijo ... lažje kot mura ali pa velenje kjer ni tako močni domačih nogometnih šol

Uporabniški avatar
Panonszki
Prispevkov: 728
Pridružen: 15. Mar 2012 16:05

Re: ND Gorica

#87

Odgovor Napisal/-a Panonszki » 31. Jul 2012 17:00

Tu se vidi da polamaterska liga sploh ne bi ne vem koliko izgubila na kvaliteti.
proti modernemu nogometu
http://youtu.be/3wYP-xyVDys

alakazaam
Prispevkov: 206
Pridružen: 20. Jun 2012 16:17

Re: ND Gorica

#88

Odgovor Napisal/-a alakazaam » 31. Jul 2012 18:32

Pa saj ne gre za polamatersko ligo... sam mladi bi morali imeti zavarovan status s neko štipendijo, to recimo v Franciji poznajo, nek sicer kompleksen sistem, amapk deluje... pa par profičev zraven, ki imajo boljše plače... pri nas pa vsak mulc k zleze iz mladincev že hoče profi pogodbo

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#89

Odgovor Napisal/-a Golman » 31. Jul 2012 18:38

Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#90

Odgovor Napisal/-a Golman » 02. Avg 2012 17:23

Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#91

Odgovor Napisal/-a Golman » 03. Avg 2012 13:32

Iniesta in ostali Goričani, se morda ve za koliko denarja je prestopil Vito Plut?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#92

Odgovor Napisal/-a iniesta » 03. Avg 2012 22:33

Golman napisal/-a:Iniesta in ostali Goričani, se morda ve za koliko denarja je prestopil Vito Plut?
Nekaj se govori, da je odškodnina 300 000 €, koliko pa je v tem resnice je pa druga zgodba. Danes je v Primorskih novicah pisalo tudi, da je Catania posodila Gorici enega igralca, je pa Kamerunec pa narodnosti.
Drugače jutri tekma z Celjem, bo težka tekma, Celje se je kar okrepilo, imajo vročega Bezjaka v napadu, ter zelo dobrega trenerja. Upam, samo da bodo igrali bolj napadano, kot so pod Romihom, vsaj ko so igrali v Gorici so se večinoma branili. Sedaj, ko je Plut odšel, bo v konici napada priložnost dobil Kris Jogan, zadnji gol v prvenstvu je zadel, proti Primorju konec oktobra 2010, tako, da je na fantu sedaj, da se izkaže. Na klopi pa bo na priložnost čakal Sandi Bremec, mogoče pa bo igral že v prvih enajst, saj naj bi imel manjšo poškodbo Martinović. Upam samo, da se bodo fantje borili, da grizejo vso tekmo, pa četudi bodo izgubili, si iz moje strani zaslužijo aplavz.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#93

Odgovor Napisal/-a Golman » 09. Avg 2012 17:19

Kaj pa glede Dinota? Odškodnina?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

jasko
Prispevkov: 1
Pridružen: 20. Dec 2011 23:04

Re: ND Gorica

#94

Odgovor Napisal/-a jasko » 10. Avg 2012 14:26

upajmo da je enih dobrih 100000 ...

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#95

Odgovor Napisal/-a Golman » 17. Avg 2012 22:20

http://www.snl.si/prva_liga/predogled_t ... 718111244/

Pred Primorskim derbijem v Novi Gorici med Gorico in Koprom. Jaz osebno več možnosti trenutno dajem Koperčanom, čeprav me bolj skrbi, da so spet začeli s čudnimi "vip" forami, ko so pripeljali Čadikovskega...
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#96

Odgovor Napisal/-a iniesta » 19. Avg 2012 13:15

No nova zmaga. Najprej naj rečem, da je bilo zelo vroče že na tribuni, kaj šele na igrišču, na soncu. Bilo je 35 °C, čene še kakšno stopinjo več. Moram reči, da pred tekmo nisem bil preveč optimističen, upal sem vsaj na točko, zmage pa nisem pričakoval, to pa zato, ker Koper še ni dobil gola, imajo zelo dobro ekipo, potem, pa imamo mi na klopi letnike 93, samo rezervni golman je 91. Drugače, pa kljub težkim pogojem, kar solidna tekma, dosti teka in zmaga. Zmaga je zaslužena, saj smo poleg gola zadeli še vratnico in prečko, pa tudi Hasič je iz bližine ubranil strel Krisu Joganu. Je pa res, da če bi Guberac zadel penal, da bi se tekma drugače razpletla, ampak na srečo je Simčič ubranil penal. U drugem polčasu so fantje malce padli, tudi zaradi vročine, pomanjkanja izkušenj, tako da smo se predvsem branili, ampak na srečo smo vzdržali. Imamo še malce pomanjkljivosti v protinapadih, katere prepočasi odigramo in se prevečkrat zapletejo, to predvsem velja za N´Dyaye, kateri je kar soliden igralec, ampak namesto, da bi hitro oddal žogo se še dvakrat obrne z žogo in to mora popravit. Kaj reči za Žigona, še nekaj golov naj zadane in se bo kmalu oglasil Zahovič. Drugače pa je smeh od napadalca tale Čadikovski, čeprav je res, da se mi je zdelo, da je malce shujšal, je pa poskrbel za smeh na tribunah ko je padal kot pokošen ob vsakem dotiku. Ne razumem pa Bračuna, Brečević, kateri je za moje pojme najboljši napadalec Kopra ostane na tribuni, Čadkovski, ki je nula od nule, pa ga je dal v igro.
Kar se tiče prestopov, Kris Jogan je odšel tudi v Verono, ampak po posojen do konca jesenskega dela v Gorico, za Martinovića bomo videli, lahko da ga bodo posodili nazaj. Prišel je Kamerunec, ampak čaka se papirje, iz Kopra pa je prišel mladi Bosanec Nedim Durić, upajmo, da se bo tako izkazal kot Galešić, s to razlik, da bomo z njegovo prodajo kaj zaslužili.


LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

tilen89
Prispevkov: 442
Pridružen: 21. Dec 2011 10:59

Re: ND Gorica

#97

Odgovor Napisal/-a tilen89 » 19. Avg 2012 13:19

Zakaj pa se je tekma igrala ob takem čudnem terminu? Saj imajo reflektorje, lahko bi igrali ob 20 ali 21 uri.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#98

Odgovor Napisal/-a iniesta » 19. Avg 2012 13:24

tilen89 napisal/-a:Zakaj pa se je tekma igrala ob takem čudnem terminu? Saj imajo reflektorje, lahko bi igrali ob 20 ali 21 uri.

Sem že pred prvo tekmo v sezoni vprašal klub zakaj nebodo teme pred reflektorji, pa so mi odgovorili:
Članska ekipa bo vse tekme igrala brez uporabe reflektorjev, razen tekem, ki bodo neposredno prenašane na TV, saj je strošek električne energije precej visok in si ga društvo ne more več privoščiti.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#99

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Avg 2012 13:53

Črtomir Špacapan, bivši župan Gorice, se je vrnil v klub:
http://www.nd-gorica.com/novice/arhiv_n ... 309022233/

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#100

Odgovor Napisal/-a Golman » 24. Avg 2012 17:59

Kaj pomenijo prodaje igralcev in prihod bivšega župana Gorice za klub? Pozitivno, negativno? Verjetno se je zdaj s prodajo Pluta, Jogana in Martinovića zakrpala finančna luknja?
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov