ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6579
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: ND Gorica

#41

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 06. Apr 2012 10:41

Celje ni še nič v finalu, drug teden je tekma v Šenčurju...

In ja, če se finalist pokala odreče Evropi, potem gre tja načeloma četrtouvrščeni iz lige.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#42

Odgovor Napisal/-a iniesta » 08. Apr 2012 10:43

Včeraj pomembna zmaga v boju za Evropo. V prvem polčasu povsem nadigrali Muro in bi morali zadeti še kakšen gol. Žal ga nismo in smo na koncu še trepetali za zmago. Drugi polčas smo se povlekli, tudi prepočasne menjave Srebrniča, potem ko je v igro prišel Kovačevič smo le več časa zadržali žogo, prej bi moral menjati Vinceteja, ampak dobro, važna je zmaga in tri točke. Drugi teden doma proti Olimpiji, upajmo na najboljše, igra pa tudi Koper odlično in je samo tri točke odzadaj, tako, da bo še pestro za 2 in 3 mesto.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#43

Odgovor Napisal/-a Golman » 08. Apr 2012 15:09

Še tukaj statistika gledalcev iz sezone 2002/03. Od začetka sezone do konca.
Hit Gorica:
vs. Dravograd 0:0 (gledalcev 600)
vs. Rudar 1:1 (gledalcev 500)
vs. Koper 3:0 (gledalcev 700)
vs. Korotan 2:1 (gledalcev 450)
vs. Era Šmartno 1:2 (gledalcev 400)
vs. Maribor Piv. L. 0:2 (gledalcev 500)
vs. Publikum 0:2 (gledalcev 500)
vs. Olimpija 3:4 (gledalcev 900)
vs. Primorje 0:1 (gledalcev 1000)
vs. Mura 1:1 (gledalcev 450)
vs. Ljubljana 1:1 (gledalcev 350)
vs. Olimpija 1:2 (gledalcev 500)
vs. Ljubljana 2:0 (gledalcev 350)
vs. Mura 1:1 (gledalcev 400)
vs. Primorje 3:3 (gledalcev 700)
vs. Koper 3:0 (gledalcev 400)
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#44

Odgovor Napisal/-a iniesta » 15. Apr 2012 12:39

Hja včeraj na žalost poraz. Iz tekme sem odšel zelo razočaran saj sem upal vsaj na remi, toda kar je je in treba je gledat naprej. Tekma se je obrnila, ko je Plut z glavo zadel vratnico, v protinapadu, pa je Salkič padel in Vinčič je pokazal na penal. Treba je povedat,da je Brljak zame zelo slab vratar, prva dva gola je on zajebal. Pa tudi Mevlja bi moral igrati pred Kovačevičem v prvi postavi. Moram reči še kaj je naredila Olimpijina klop, ko smo bili mi v napdu, je eden iz klopi brcnil žogo na igrišče in tako namerno prekinil tekmo. Sodnik Vinči spet slab, čista roka Pluta pri golu pa je pomojem kompenziral za penal od Olimpije, kjer je tudi Salkič hitro padel. Ampak se ne bom zgovrajal na sodnike, fantje so se borili, po koncu tekme smo jim namenili aplavz, ampak Ljubljančani so bili boljši in odnesli tri točke domov.
Drugi teden tekma v gosteh v Celju, kateri so včerja vzeli piko Kopru, to moramo zmagat, nato pa nas čaka primorski derbi.
So pa vsaj mladinci in kadeti premagali Olimpijo v gosteh.
LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Golman
Prispevkov: 2383
Pridružen: 17. Dec 2011 14:23

Re: ND Gorica

#45

Odgovor Napisal/-a Golman » 15. Apr 2012 12:48

Včeraj zelo zanimiva tekma, je bilo kar všečno spremljati.
Mislim, da vas je Jovič z avtogolom rešil in ubistvu vrnil v igro, je pa res, da, če bi Plut zadel tisto z glavo bi bilo marsikaj drugače. Tudi Jogan je imel SPET lepo priložnost, ko je iz bližine zgrešil gol z glavo, ampak je bil tokrat bližje zadetku :D
Drugače pa, jaz mislim, da je bil penal za Olimpijo, pravično je pokazal rumen karton Plutu, ko se je vrgel v kazenskem prostoru in pravtako Vršiču, vendar pa je bila marsikatera napaka, kot si omenil igranje Pluta z roko iz česar je sledil gol.
Vaš vratar Brljak je absolutno preslab za Gorico. Kje sta Pirih, Simčič? Ker včeraj je res pri prvem golu zelo nerodno posredoval... Nosi velik del krivde za poraz Gorice.
p.s.: Naslednjo tekmo vam bo manjkalo kar precej igralcev iz včerajšnje enajsterice.
Vabljeni k napovedovanju rezultatov za PLTS 2013/14! Več na: http://www.snportal.si/forum/viewforum.php?f=74

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#46

Odgovor Napisal/-a iniesta » 15. Apr 2012 12:56

Golman napisal/-a:Včeraj zelo zanimiva tekma, je bilo kar všečno spremljati.
Mislim, da vas je Jovič z avtogolom rešil in ubistvu vrnil v igro, je pa res, da, če bi Plut zadel tisto z glavo bi bilo marsikaj drugače. Tudi Jogan je imel SPET lepo priložnost, ko je iz bližine zgrešil gol z glavo, ampak je bil tokrat bližje zadetku :D
Drugače pa, jaz mislim, da je bil penal za Olimpijo, pravično je pokazal rumen karton Plutu, ko se je vrgel v kazenskem prostoru in pravtako Vršiču, vendar pa je bila marsikatera napaka, kot si omenil igranje Pluta z roko iz česar je sledil gol.
Vaš vratar Brljak je absolutno preslab za Gorico. Kje sta Pirih, Simčič? Ker včeraj je res pri prvem golu zelo nerodno posredoval... Nosi velik del krivde za poraz Gorice.
p.s.: Naslednjo tekmo vam bo manjkalo kar precej igralcev iz včerajšnje enajsterice.
Ja tudi to je res, da nas je v igro vrnil Jovič z tistim avtogolom, od Jogana priložnost pa sem prav pozabil. Brljak velik skoraj dva metra, ko pa so predložki skoraj nikoli ne gre na žogo, ampak obstane na golu. Ma Simčič je poškodovan in je končal z letošnjo sezono, Pirih pa je že skoraj dve leti v penziji in ima neko funkcijo v klubu. Omenil bi še poškodbo Djermanovič, ki mu je obrnilo koleno in mislim, da bo kar veliko časa počival. Ja dobili smo res dosti kartonov: Zarifovič, Kovačevič, Galešič, Vicente, Plut.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#47

Odgovor Napisal/-a iniesta » 22. Apr 2012 11:55

Torej, danes tekma v Celju. Če hočemo iti v Evropo je treba tekmo dobit, kar pa ne bo lahko delo, saj ima tudi Celje solidno ekipo in verjetno ne bodo ponovili slabe predstave, katero so odigrali med tednom. Zaradi kartonov bodo odsotni Zarifovič steber obrambe, verjetno ga bo zamenjal Mijatović, ki ni odigral prvenstvene tekme že več ko leto dni in za mene ni prav zanesliv, potem bo namesto Alena Jogana odigral Celcer, upam da se izkaže, odsoten pa bo še Plut bomo videli, če bo začel Jogan v napadu. Celje je v sredo igralo 120 minut u pokalu in upam, da imajo še sedaj malo težke noge. Kot se že rekel igra samo zmaga, kajti Koper je z včerjašnjo zmago že pred nami.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: ND Gorica

#48

Odgovor Napisal/-a janbuc » 15. Maj 2012 14:17


Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#49

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Maj 2012 18:27

No, ker se je v nedeljo končala bi malo pokomentiral sezono pri Gorici. Pred sezono so v upravi napovedovali, da je cilj priti v Evropo. Dokler so igralci dobivali redne plače je kazalo zelo dobro , tudi po koncu jesenskega dela smo bili na drugem mestu, potem, pa ko so igralci dobili samo celotno januarsko plačo, ko je prišlo do nekaterih poškodb, pa so se začeli slabši rezultati in še slabša realizacija. Čeprav, je Srebrnič po dolgem času zrihtal igro v obrambi (dobili smo samo 37 golov, lani pa 53), smo zelo nihali v napadu, kjer smo bili odvisni od Pluta in Galešića, katera sta skupaj zabila 27 od 49 doseženih golov.
Tako, kar se tiče mene, sem pred začetkom sezone, realno gledal ,da bomo okoli 5. mesta, po odličnem jesenskem delu, so se mi tudi meni zvišali apetiti po Evropi, ampak potem, ko spomladi nismo doma premagali ne Triglava, ne Domžal, ne Celja, ter izgubili že z Olimpijo in Koprom, si Evrope niti ne zaslužimo, tako, da je 5. mesto kar realno.
Kar se tiče igralcev:
Vratarja:
Prvi vratar je Simčič, ki je branil solidno, imel je nekaj napak, nekaj tudi dobrih tekem. Nikoli nebo, tako dober, kot v najboljših letih Borut Mavrič, ali Mitja Pirih, ampak je vseeno veliko boljši kot tale Brljak. Darko Brljak je dobil priložnost po poškodbi Vasje in se za moje pojme ni izkazal, velik je skoraj 2 metra, ampak pri predložkih velikokrat stoji na črti, zelo nezanesljiv in za drugega golmana bi raje imel domačega vratarja kot pa Brljaka.
Obramba:
Naš najboljši del ekipe letos. Najprej bi pohvalil Zarifovića, ki je letos zelo napredoval. Če se spomnim, na lansko sezono, ko je igral še v paru z Balažicem, je delal, kar veliko napak. Letos je zelo dobro poveljeval obrambi, mogoče je še zmeraj preveč agresiven in dobi preveč karton, je pa zabil kar 4 zadetke, kar je za branilca lep dosežek. Nejc Mevlja je igral samo jeseni in je igral tudi zelo dobro, škoda, ker je doživel, tako hudo poškodb, zardi katre bo odsoten še kar nekaj časa. Gregorič je bil izbran za najboljšega igralca spomladanskega dela, napredek napram lanske sezone, ko je samo panično izbijal žoge je očiten. Mijatović, nevem če je doigral kakšno tekmo, brezvezen nakup, čim prej naj gre iz kluba. Alen Joga zelo povprečna oz. zelo slaba sezona, Celcer dobiva premalo priložnosti, ko pa jih dobi jih ne zna dobro izkoristit, Buzeti je sezono začel zelo dobro, nato je bil poškodovan, vrnil se je spomladi ko je igral toplo-hladno, od Široka, sem pričakoval osebno več, od potrebuje kar nekaj časa da pride v formo, sicer je zelo borben fant, ampak pogosto dela napake.
Sredina:
Kovačević- v jesen še kar soliden, spomladi bolj slab, preveč carini žogo, prepočasi igra, je že v letih, Rakušček, fant ima to nesrečo, da je vsako sezono po pol sezone odsoten in tako je bilo tudi letos, ko je igral samo jeseni in še to je večinoma prihajal iz klopi, Miha Mevlja je sezono začel solidno in tako, je igral skozi celo jesen, nato se je poškodoval pred začetkom spomladanskega dela, v pravo formo je prišel, komaj na zadnjih tekmah, Komac je ekipi pomagal spomladi, ni preveč blestel, ampak je ekipi pomagal z svojimi izkušnjami, Ndiaye je zamene pozitivno presenečenje spomladanskega dela, sam nisem imel več upanja za njega, ampak, ko je dobil priložnost jo je izkoristil, in upam, da bo samo tako nadaljeval, ima pa eno slabost, da preveč driblja, Vetrih, odigral zelo malo tekem spomladi, te tekme je odigral toplo hladno, Žigon, jesen zelo dobre predstave, spomladi, ga je Srebrnič nerazumljivo držal na klopi in je dobival premalo priložnosti, Galešić- odličen jesenski del, motor naše ekipe, če je od igral dobro, so vsi igrali dobro. Jeseni zabil 8 golov in imel okoli 10 asistenc, potem se je poškodoval in spomladi samo 2 gola. Škoda, ker ni hotel podaljšati pogodbe in tako, še drugič odhaja iz Gorice brez odškodnine. Dalibor Stojanović stalno poškodovan, malo igral, ga je treba prodat.
Napad:
Prvo ime napad je bil Vito Plut, zabil 17 golov, kar lep izkupiček, ampak preveč niha. Eno tekmo zabije 2 gola, potem pa 4 tekme nobenega. To bo moral popravit. Vicente zelo slab samo 3 goli za napadalca je slab izkupiček, jeseni je vsaj asistiral, spomladi pa še to ni. Preveč je šibak, in preveč se meče na tla. Upam, da se ga proda. Arčon, zelo hiter je, tudi borben, ampak preveč je igral na krilu in ne v napadu, malo preveč solira, ampak mislim, da zna biti v naslednji sezoni eden najboljših v ekipi. Kris Jogan, če vam povem, da je zadnji gol v prvenstvu zabil proti Primorju 31.10.2010, to pove vse. Res, da ni velikokrat začel v prvi postavi, ampak zame je on eno največjih razočaran v sezoni. Dino Marinović ni prav veliko igral, kljub temu je zabil dva gol, povprečen.
Ker ni denarja, bodo nekateri odšli, priložnost bodo dobili domači igralci, kar je edino pravilno. Mladinci so prvi na lestvici, in upam, da tisti, ki bodo dobili priložnost jo bojo izkoristili.


LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#50

Odgovor Napisal/-a iniesta » 28. Maj 2012 20:11

Goran Galešić, verjetno nebo okrepil Olimpija oz. Maribora, ampak bo odšel v tujino. Omenjajo se klubi iz Belgije, Švice in nekateri klubi iz Vzhodne Evrope.
Vir: Intervju Galešića iz današnih Primorskih novic

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

ratipok
Prispevkov: 551
Pridružen: 03. Jan 2012 19:23

Re: ND Gorica

#51

Odgovor Napisal/-a ratipok » 28. Maj 2012 20:18

Kolikor je meni znano je nekaj časa nazaj Maribor hotel Galešića ampak on tega ni želel. Kasneje si je premislil in je hotel podpisat, vendar je takrat bilo že prepozno in se Zahovič več ni strinjal.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#52

Odgovor Napisal/-a iniesta » 06. Jun 2012 11:08

Nekaj novi iz Gorice:
- Hit nebo več sponzor,
- mladinci postali prvaki,
- klub upa, da bo prodal Pluta in Buzetija, ter se sporazumno razšel z Mijatovićem in Stojanovićem

Imamo vedno več zežav z denarjem in kot kaže se nam obeta težka sezona, poitivna stvar je, da bo še več domačih igralcev dobilo priložnost.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
umbro
Prispevkov: 174
Pridružen: 20. Dec 2011 16:25

Re: ND Gorica

#53

Odgovor Napisal/-a umbro » 06. Jun 2012 15:01

Hit ne bo več pokrovitelj ND Gorica

Zle slutnje so se uresničile. Predsednik ND Gorica Robert Vrtovec je včeraj potrdil, kar se je bolj ali manj glasno govorilo v zadnjih tednih: Hit ne bo več podpiral članske ekipe, ostaja pa pokrovitelj mladinske šole. To je glavni izvleček iz pogovora med predsednikom uprave Hita Dragom Podobnikom in vodstvom ND Gorica. Pred skoraj tremi tedni so se prvič pojavile govorice, da se utegne družba umakniti iz novogoriškega nogometa. Iz kabineta uprave Hita so takrat na vprašanje PN odgovorili, da se ob drastično spremenjenih razmerah poslovanja za razumno zmanjšan obseg sodelovanja dogovarjajo z vsemi subjekti, ki jih podpirajo. Naposled so se odločili za umik iz članskega nogometa, kar prinaša nove težave klubu, ki je letošnjo pomlad že imel težave z izplačili igralcem in poravnavo dolgov. “To je hud udarec. Tako hud, da ne vemo, kako naprej. Brez glavnega pokrovitelja je negotova tudi klubska prihodnost. Obetali smo si, da bi v prihodnji sezoni Hit pokril 70 odstotkov že tako prepolovljenega proračuna,” je pojasnil Vrtovec, ki ne ve, kako bodo nadomestili primanjkljaj. Za načrtovan polprofesionalni pogon bi klub potreboval 500.000 evrov, ki pa jih ni na obzorju. Vrtovec pravi, da v si v danih razmerah lahko obetajo od pokroviteljev kvečjemu 100.000 evrov za prihodnjo sezono. Razkorak je torej precejšen. Klub ima še okrog 200.000 evrov dolga, ki pa naj bi ga poravnali še s kakšno prodajo igralca.

In kakšna bo prihodnost? Tu so obeti bistveno bolj zaskrbljujoči. Vrtovec pravi, da je v sedanjem položaju realnost amaterizem, z vsemi posledicami, ki jih ta prinaša.

http://www.primorske.si/Sport/Nogomet/H ... orica.aspx

Lp
NA PRIMORSKEM SAMO GORICA!!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#54

Odgovor Napisal/-a iniesta » 11. Jun 2012 13:46

Predsednik kluba od stanju v njem:
http://www.primorske.si/Sport/Nogomet/I ... aboje.aspx

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
silent
Prispevkov: 41
Pridružen: 04. Jun 2012 07:00

Re: ND Gorica

#55

Odgovor Napisal/-a silent » 12. Jun 2012 15:14


Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: ND Gorica

#56

Odgovor Napisal/-a janbuc » 13. Jun 2012 14:24


Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: ND Gorica

#57

Odgovor Napisal/-a janbuc » 04. Jul 2012 11:54

Vrtovec: Precej je zanimanja za Pluta
http://www.sport-tv.si/d156713/Nogomet/ ... Pluta.html

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: ND Gorica

#58

Odgovor Napisal/-a janbuc » 08. Jul 2012 11:52

Goričani stabilno, a vedno bolj proti amaterizmu
http://www.sport-tv.si/d160603/Nogomet/ ... rizmu.html

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#59

Odgovor Napisal/-a iniesta » 15. Jul 2012 14:58

Torej, včeraj prva tekma v novi sezoni. Fantje so se borili, igrali po svojih močeh, a Mariborčani so preveč kvalitetni. Sicer, če bi imeli malce več sreče, bi lahko iztržili remi, po drugi strani, pa bi lahko tudi izgubili z višjo razliko, kajti Simčič je kar veliko strelov ubranil, pa tudi Tavares je zgrešil prazen gol iz 2 metrov. Torej zmaga Maribora je zaslužena in čista kot solza, kljub vsemu pa sem zadovoljen z borbenostjo naših fantov, imeli smo tudi nekaj priložnosti, ampak jih nismo izkoristili. Plut nam bo zelo manjkal v napadu, če gre proč saj se zna dobro zagradit, ter zadržat žogo, škoda pa ker je spet zgrešil penal proti Mariboru. Drugače je Simčič spet dokazal, da je boljši od Brljaka, centrala branilca Alen Jogan in Gregorič, kar solidno, bočna Širok in Celcer igrasta toplo-hladno. Mevlja-Vetrih, Mevlja nič kaj posebno, Vetrih je zadel avtogol, je pa tudi podal za gol Žigonu, Arčon in Martinović zelo dobro. Mladi fantje, ki so prišli iz mladincev pa rabijo samo tekme, da pridobijo izkušnje.
Mislim, da če bomo tako, kot smo včeraj igrali in če bomo imeli boljšo realizacijo, ter če bomo delali manj napak v obrambi, bi morali ostati v ligi. Bomo pa videli, kako bo, predvsem v finančnem smislu.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#60

Odgovor Napisal/-a iniesta » 17. Jul 2012 22:06

Gorica premgala Šenčur v prijatelski tekmi z 4:1. Strelci: Ndiaye, Miha Mevlja, Pavič in Arčon

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 74 gostov