ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: ND Gorica

#561

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 28. Sep 2016 20:32

To so na novo lepo spisali za mutibariče. Ta vzporedna podjetja se bodo lahko zadolžila prek glave, šla v stečaj, klub oz. društvo s tem kao nima nič in ni dolžno nikomur nič. Vmes se ustanovi novo vzporedno podjetje preko katerega bo posloval klub/društvo in zgodba gre dalje. Briljantno. Pa še v 5. ligo ne bo treba :roll:

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: ND Gorica

#562

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 28. Sep 2016 22:11

ebutaljib napisal/-a:Tisto kar je 1976 je "original". Prej društva (tudi gasilska ne :D) sploh niso bila nikjer registrirana...
In na kakšni podlagi si lahko zmisliš kaj takega?

No, tudi Ajpesu ne gre zaupati vsega na prvi pogled. Veliko podatkov, predvsem starejšega datuma, je napačnih, sploh pa je Poslovni register Slovenije za društva samo izvedeni register in s primarnim Registrom društev, ki tudi ni popoln, zelo neusklajen.
V Registru društev boš recimo našel društvo Nogometni klub Litija z datumom ustanovitve 26. 9. 1951. Pa še kakšnega dosti starejšega.

ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: ND Gorica

#563

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 28. Sep 2016 22:18

http://www.bizi.si/NOGOMETNI-KLUB-LITIJA/ 30.9.1976

Najdi eno društvo ki je registrirano pred 1976 :)
Tudi gasilska ki obstajajo že več kot 100 let niso registrirana pred tem datumom. Leta 1975 je bil sprejet nov zakon o društvih, prej se sploh ni moglo registrirat. Vsaj ne na tak način kot od takrat dalje - kot pravni subjekt.

Uporabniški avatar
nežmoiso
Prispevkov: 274
Pridružen: 18. Dec 2011 18:52

Re: ND Gorica

#564

Odgovor Napisal/-a nežmoiso » 29. Sep 2016 13:28


ebutaljib
Prispevkov: 519
Pridružen: 29. Jun 2015 11:19

Re: ND Gorica

#565

Odgovor Napisal/-a ebutaljib » 29. Sep 2016 16:18

OK, ampak vprašanje kaj so to za ene evidence. Društva so seveda obstajala že prej in so bila tudi nekje evidentirana, ampak šele po letu 1975 so morala biti registrirana kot pravni subjekti in zato na AJPES-u ni nobenega društva ki bi bilo registrirano pred letom 1975 oz. 1976.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#566

Odgovor Napisal/-a iniesta » 13. Okt 2016 18:27

https://snportal.si/prva-liga/po-operat ... okrevanje/

Res mi je zelo škoda njega. Letos bi mu bila namenjena vloga vodje ekipe, pa na žalost še enkrat ista poškodba. No upam, da ga vsaj za zaključek sezone vidimo ponovno na igriščih.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#567

Odgovor Napisal/-a Toky » 13. Okt 2016 21:15

Džuzda si res ni zaslužil take smole, a tudi to je nogomet. Včasih je lep, spet drugič krut in ko vzame skoraj dve sezoni takemu biseru, to pusti določene posledice na psihi igralca. Verjamem pa, da se mu bo, tudi s pomočjo ekipe ki mu vedno stoji ob strani, uspelo vrniti in spet pokazati, da gre za enega najboljših posameznikov v ligi in da bo Gorica z njim naslednjo sezono še veliko močnejša.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#568

Odgovor Napisal/-a iniesta » 20. Okt 2016 15:22

Sem zelo zadovoljen z včerjašnjo igro. Predvsem drugi polčas je bil zelo dober, ogromno priložnosti smo imeli, žal nam manjka en napadalec, pa tudi sicer imamo zelo ozek kader, praktično igramo z 15-16 igralci, če se še kdo poškoduje plus kartoni, bomo še bolj tenko piskali. Sicer po takem rezultatu, so možnosti za napredovanje bolj majhne, ampak po številu priolžnosti v drugem polčasu, bi si zaslužili kaj več. Je pa res da je imel Zahović, smrtno priložnost, da bi povišal na 2:0 in bi bilo konec tekme. Mislim, pa da če primerjam naše tekme od spetembra naprej, z tistimi zmagami v avgusto, ne igramo dosti slabše, ampak je razlika predvsem v tem, da smo poleti recimo proti Mb in Domžalam izkoristili ponujene priložnosti, sedaj pa si ustavrimo ogromno priložnosti, ampak je realizacija zelo slaba.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

via123
Prispevkov: 980
Pridružen: 13. Maj 2015 13:00

Re: ND Gorica

#569

Odgovor Napisal/-a via123 » 21. Okt 2016 10:34

Igra je bila res dobra, je pa videt da ene par igralcev ne more...

Arčon, Žigon in Kolenc žal... v tretji ligi bi še lahko igrali, tle pa lahko igrajo sam k so domačini.
V nobenem drugem klubu v 1.ligi ne bi bli niti blizu prvi postavi. Burgić....počasi tudi za v penzijo

In Kapič je klasa sam po moje bi moru igrat bolj v sredini oz.polšpico , saj ima dribling in zadnji pas

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: ND Gorica

#570

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 21. Okt 2016 12:53

Kapič je res klasa. Res ma "šmek". Me pa čudi za Arčona.. ni on nekaj veliko obetal?

via123
Prispevkov: 980
Pridružen: 13. Maj 2015 13:00

Re: ND Gorica

#571

Odgovor Napisal/-a via123 » 21. Okt 2016 14:12

Obetal je veliko, tako kot Zigon

Vmes sta se zgubila, miljon takih talentov je ze blo.
Kak preblisk jim rata vsake tolko in to je to.
Kapic pa naslednji za prodajo, delat z njim cimvec in ga cez eno.leto prodat za cimvisjo ceno

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#572

Odgovor Napisal/-a Astoria » 06. Nov 2016 06:18

Kaj se dogaja z Gorico po odličnem začetku? Že tretji zaporedni poraz, tokrat petarda. Zadnjih devet tekem 5 porazov, 3 neodločeni in 1 zmaga, pa še ta proti Radomljam. Po rezultatih sledeč trenutno drugo najslabše moštvo lige.

via123
Prispevkov: 980
Pridružen: 13. Maj 2015 13:00

Re: ND Gorica

#573

Odgovor Napisal/-a via123 » 06. Nov 2016 11:28

Zal je to realnost ce mas 4,5 tretjeligaskih igralcev v postavi.
Treba naredit cistko in privabit nazaj goricane ki igralo drugje ( sirok,vetrih,volaric, zarifovic...)

Realno na zalost ekipa za 6 ali 7 mesto.Zal

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#574

Odgovor Napisal/-a iniesta » 06. Nov 2016 12:10

Ja nekako tako, poleg tega pa smo recimo v avgustu ko smo zmagali tri tekme zapored iz 3,4 šans zabili 2 gola, nato pa imamo 7,8 šans pa ne damo gola (npr. Celje, Krško, Maribor pokal,). Glede igralskega kadra imamo tri zares dobre igralce Sorčan, Kapić in Džuzdanović, ki pa bomo vidli kako bo zgledal po dveh težjih poškodbah. Potem je tu Kotnik, ki zelo niha, je talent, ampak bo mogel še veliko delati, nekateri mladi kot so Nagode, Osuji, Humar, kljub še kar veliki minutaži še niso naredili preskoka. Starejši, izkušeni igralci pa so dokaj povprečni prvoligaški igralci (Celcer, Škarabot, Jogan, Žigon, Arčon, Burgić). Glede na to, da denarja ni veliko, bo težko privabit kakšne igralce, zato je še bolj potrebno, da se izboljša mladinsko šolo, ki je v zadnjih letih zelo nazadovala. To se mora popravit, da bodo igralci iz okolice trenirali v Gorici in ne, da se bodo dogajali primeri, kot so Zajc, Demirović, ki bi morali igrati v Gorici, pa so drugje.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#575

Odgovor Napisal/-a Pietro » 06. Nov 2016 12:15

Včeraj bi pod Domžalčani padla vsaka ekipa, tudi Olimpija in Maribor, ker to je bila res poezija, Domžale so odigrale vrhunsko tekmo. Ponovitev pritiska iz Ljudskega vrta, ko nasprotniku v prvem polčasu praktično niso pustile čez polovico, res pa je, da je tudi Srebrnič posegel po nekaj menjavah, po mojem mnenju ne najbolj posrečenih.

Sanjat o povratku Široka, Vetriha, Volariča in podobnih imen pa je vsaj za zdaj daleč od realnega...

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#576

Odgovor Napisal/-a iniesta » 06. Nov 2016 12:27

Je pa nekaj tudi res, igre razen včeraj, v zadnjih dveh mesecih niso bile tako slabe, nenazadnje nismo bili daleč da vržemo iz pokala ven Maribor, žal je realizacija zelo slaba in posledično tudi rezultati.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#577

Odgovor Napisal/-a iniesta » 20. Nov 2016 10:37

Dobro včeraj pika, ni slabo, na koncu pi lahko pobrali tudi tri, ampak jaz sem zadovoljen, upam, da bomo zdaj do konca jesenskega dela nanizali en pozitiven niz. Začeli smo zelo salbo, samo Kapić je prvih 15. minutah, podal 4-5 žog, ki so jih gostje prestregli, vključno tudi z tisto podajo, ki jo je prestregel Klinar za gol Olimpije. Je pa bil zelo napet finiš tekme, ko je šel Eleke v protinapad v sodnikovem podaljšku, sem že videl, da se bo za Olimpijo zgodilo isto, kot v Kopru, ko so iz protnapada zadeli za zmago. No na srečo se ni zgodilo, ter smo imeli mi prek Kotnika še lepo priložnost za zmago, a se je Vodišek izkazal. Aja velja omeniti, da kljub obilnemu deževju, je bilo igrišče odlično pripravljeno.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#578

Odgovor Napisal/-a iniesta » 23. Nov 2016 11:05

Kavčič podaljšal pogodbo, danes pa v PN piše, da naj bi v kratkem podaljšal še Sorčan. Upam, da se bo to uresničilo, ker sem sam že ubupal, da bo podaljšal pogodbo, ter da bo odšel zastonj v drugi klub.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#579

Odgovor Napisal/-a iniesta » 12. Dec 2016 18:41

Eko pa je podaljšal še Sorčan, super.
http://www.nd-gorica.com/novice/arhiv_n ... 218382331/
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#580

Odgovor Napisal/-a iniesta » 05. Jan 2017 20:26

Končno so prenovili spletno stran. Je bil že čas.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov