ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#481

Odgovor Napisal/-a Astoria » 03. Sep 2015 15:11

Gorica bo v ponedeljek predstavila nove drese. Ti bodo črtasti in bodo spominjali na tiste iz prve šampionske sezone.

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#482

Odgovor Napisal/-a Toky » 03. Sep 2015 15:55

Dresi so zelo lepi, zlasti domači, ki spominjajo na "argentinskega" izpred 20 let. Gostujoči bo temno plav s svetlejšimi obrobami, v planu pa naj bi bil tudi tretji dres, ki pa je zaenkrat še skrivnost.

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#483

Odgovor Napisal/-a Toky » 26. Okt 2015 17:02

Tako sojenje kot imamo mi na domačih tekmah, ga nima noben klub v tej ligi. Kako si lahko sodniki privoščijo krojiti rezultat na tako pomembni tekmi mi ni jasno. Pa ne da bi bil z remijem zadovoljen, ker smo sami zapravili dve smrtni priložnosti za zmago.

Uporabniški avatar
Dr.axler
Prispevkov: 447
Pridružen: 08. Jun 2014 10:04
Klub: FC ARSENAL

Re: ND Gorica

#484

Odgovor Napisal/-a Dr.axler » 27. Okt 2015 07:32

Toky napisal/-a:Tako sojenje kot imamo mi na domačih tekmah, ga nima noben klub v tej ligi. Kako si lahko sodniki privoščijo krojiti rezultat na tako pomembni tekmi mi ni jasno. Pa ne da bi bil z remijem zadovoljen, ker smo sami zapravili dve smrtni priložnosti za zmago.
Ne vem zakaj se Goričani nonstop pritožujete nad sodniki ? V soboto ste zgubili z Domžalami in zopet so bili krivi sodniki, hahaaaa, ma to je že preveč...

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: ND Gorica

#485

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 27. Okt 2015 11:33

Tudi meni ne pije vode pritoževanje za gol. Ostale tekme nisem gledal zato nebom komentiral. Potem se bi lahko za vsak sumljiv prekršek pritoževali, da je po njem padel gol..

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#486

Odgovor Napisal/-a iniesta » 27. Okt 2015 11:55

Glede sodnikov je tako, da se na koncu sezone use pogliha. Še nobeden ni osvojil prvenstva ali pa izpadel zaradi sodnikov. Dejstvo je da smo že na tretji zaporedni domači tekmi odigrali zelo slab prvi polčas. Drugi je bil boljši, imeli smo nekaj priložnosti nismo zadeli. Bolj kot sodnik, se nam je poznala odsotnost Elekeja, Džuzdanovića in Johnsona, čeprav je slednega kar dobro zamenjal mladi Humar, kateri, če bo imel glavo na pravem mestu se lahko razvije v dobrega igralca.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: ND Gorica

#487

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 27. Okt 2015 12:29

Se strinjam. Jst se z sodniki ze dolgo ne ukvarjam. Ker je enostavno brezveze. Mi imamo celo zelo solidno sojenje. Kar se dogaja na Hrvaškem pa tudi še v boljših ligah je še huje...

tomjaz
Prispevkov: 393
Pridružen: 17. Dec 2011 18:34
Kontakt:

Re: ND Gorica

#488

Odgovor Napisal/-a tomjaz » 27. Okt 2015 14:45

Res dobri mladi igralci na sredini in mislim da je to prava pot, da se razvijajo, pa seveda še malo več delati na fizični pripravljenosti.

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#489

Odgovor Napisal/-a Toky » 09. Nov 2015 16:47

No, včeraj se je videlo zakaj Gorica ni druga na lestvici in zakaj je zaostanek za vodilnim narasel na 10 točk. Pa naj še kdo reče da "jokamo", če se mu ljubi.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#490

Odgovor Napisal/-a Pietro » 09. Nov 2015 19:31

Se strinjam, da ga je Perić konkretno zajebal, ampak vsaj še 7-8 smrtnih šans je blo, ko bi lahko Gorica že zdavnaj dala gol...

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#491

Odgovor Napisal/-a Toky » 09. Nov 2015 21:40

Dali smo tri regularne gole in če bi sodnik pošteno priznal vsaj enega bi Koper iz protinapadov uničili, ker bi oni bili prisiljeni se odpreti, tako pa so lahko oni vztrajali z bunkerjem in v drugem polčasu dvakrat resno prišli preko polovice Gorice.

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#492

Odgovor Napisal/-a Astoria » 14. Jan 2016 12:23


Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#493

Odgovor Napisal/-a iniesta » 21. Jan 2016 20:12

Od 12:30 krajši prispevek od Gorice:
http://4d.rtvslo.si/arhiv/primorska-kronika/174383936
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#494

Odgovor Napisal/-a iniesta » 27. Feb 2016 21:18

Kaj reči po prvi tekmi. Pozna se nam, da smo izgubili nekatere igralce. Za moje pojme ne more igrat Gregorič bočnega branilca, ker je prepočasen, zato upam, da bo dobil Curk priložnost. Celcer, keri bedak, imel karton in se neki provociral z gostujočim igralcem, res sam kriv za rdeči karton, naj se malo zamisli. Drugače drugi polčas, dobra borba na koncu še gol za točko. Tudi Osuji, kar solidna predstava, rabi kilometrino. Tako, da ta pol sezona služi za nabiranje izkušenj pri mladih, upam, da dobijo čim več priložnosti, tudi za ceno kakšnega poraza več potem, pa v naslednjih sezonah lahko upajmo na kaj več.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

jakapurg
Prispevkov: 161
Pridružen: 21. Dec 2011 17:01
Klub: Dravinja
Kraj: Slovenske Konjice

Re: ND Gorica

#495

Odgovor Napisal/-a jakapurg » 28. Feb 2016 14:42

Koliko je bilo pa gledalcev ? Ker na posnetku se jih ob tistih zadnjih posredovanjih Sorčana dobro sliši.

Toky
Prispevkov: 122
Pridružen: 21. Dec 2011 02:32
Kraj: Gorica

Re: ND Gorica

#496

Odgovor Napisal/-a Toky » 03. Mar 2016 16:47

400, plus 15-20 standardnih zastonjkarjev za ograjo pri balonu :mrgreen: .

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#497

Odgovor Napisal/-a iniesta » 20. Mar 2016 20:15

Igra v petek je bila zelo dobra, vsaj 2/3 tekme smo bili boljši, potem smo malce padli, morda bi lahko Srebrnič menjal prej, ampak po bitki je lepo biti general pravijo. Na koncu malce nezbranosti, ampak je kar je, saj smo tudi mi letos že 2x zadel v sodnikovem podaljšku. Moram reči, da sem bil pred začetkom spomladanskega dela malce zaskrbljen kako bomo videti na igrišču, ampak se mi zdi, da iz kroga v krog igramo malce boljše in to kljub temu, da nismo še ene tekme igrali v popolni postavi. Recimo v petek, sta manjkala oba vezista Humar in Johnson, ampak sta ju zelo dobro nadomestila Kolenc in Kapić, tako, da bo imel Srebrnič sladke skrbi, ko bojo vsi v kadru. Tudi Kotnik, mi deluje zelo soliden, čeprav se mu je v petek videlo, da proti koncu tekme ni mogel več in bi ga lahko zamenjal. Mislim, da nas v Gorici čaka svetla prihodnost, le malce moramo biti potrpežljivi, kajti nekateri fantje so še dokaj neizkušeni, ter si nabirajo prve prvoligaške kilometre, tako, da lahko od njih pričakojemo še več v prihodnji sezoni.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
janbuc
Prispevkov: 5895
Pridružen: 17. Dec 2011 18:44
Klub: FC Barcelona
Kraj: Šmartno pri Litiji
Kontakt:

Re: ND Gorica

#498

Odgovor Napisal/-a janbuc » 23. Apr 2016 14:29

V Gorici pa pametno podaljšujejo pogodbe: Burgič, Džuzdanović, Gregorič ter Škarabot
http://snportal.si/prva-liga/po-burgicu ... uzdanovic/

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6574
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: ND Gorica

#499

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 23. Apr 2016 15:25

Itak, ker jih hočejo prodat. Gorica bo kmalu porabila tisti elekejev keš in drugo sezono bo spet na nuli. Ovi lokalci z Arčonom se sicer trudijo, ampak brez prestopov proračuna ne sestavijo nikakor. Bojim se, da bo čez kakšni dve leti spet kriza, sploh če bodo sedla še stare terjatve (baje je kar nekaj zadev na sodiščih).
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#500

Odgovor Napisal/-a Pietro » 23. Apr 2016 15:30

Viator&Vektor napisal/-a:Itak, ker jih hočejo prodat. Gorica bo kmalu porabila tisti elekejev keš in drugo sezono bo spet na nuli. Ovi lokalci z Arčonom se sicer trudijo, ampak brez prestopov proračuna ne sestavijo nikakor. Bojim se, da bo čez kakšni dve leti spet kriza, sploh če bodo sedla še stare terjatve (baje je kar nekaj zadev na sodiščih).
No ja, Burgića in Škarabota bodo že bolj težko kam prodali. Arčon in sodelavci se za razliko od bivšega prezidenta dogovarjajo tudi z majhnimi sponzorji, ki jih je prejšnja uprava gladko odjebala. Jebiga, boljše vsaj nekaj evrov, kot pa nič. Se pa strinjam, da bodo mogli spet kaj prodat, ampak to itak velja za vse slovenske klube, izjema morda Olimpija in Koper z bogato donacijo sponzorja... Mene bolj skrbi, kaj se spet Vuku po glavi plete... Že lani je namreč tipal pri NZS, če bi lahko šli ligo nižje. Vidim, da danes spet nekaj sika za Ekipo.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: Google [Bot] in 16 gostov