ND Gorica

Ostale lige v Sloveniji
Odgovori
Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#221

Odgovor Napisal/-a iniesta » 09. Jul 2013 21:49

Kekec napisal/-a:Jogan je prvi, ki bo opral denar? :nene:
Zgleda, da mu bo sledil Celcer.

Glede plač, bile so obljubljene za včeraj, kot ponavadi niso nič dobili. Vrtovec pa jim je zdaj obljubil da bojo dobili konec tedna.

lP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

gramoznica
Prispevkov: 235
Pridružen: 15. Jun 2013 07:39

Re: ND Gorica

#222

Odgovor Napisal/-a gramoznica » 10. Jul 2013 05:32

To s temi plačami zelo diši na scenarij "Topić - naslednji teden - propad". :dol:

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#223

Odgovor Napisal/-a iniesta » 12. Jul 2013 20:42

Baje, da so danes igralci dobili 2 plači za nazaj, mogoče še kakšno več. Drugi teden, naj bi dobili še nekaj plač za nazaj. Vsaj nekaj da so dobili pred začetkom prvenstva, res, da bi morali dobiti vse zha nazaj, ampak vseeno boljše, da so dobili vsaj nekaj, kakor, da nebi dobili nič.

LP
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#224

Odgovor Napisal/-a iniesta » 14. Jul 2013 20:56

Bil kdo danes na tekmi v Kranju? Kdo je bil boljši? Je bila zmaga Gorice zaslužena?
Vesel sem, da so v obrambi dobili priložnost Kavčič, Codromaz ( ni posojen od Parme, že lani je igral za naše mladince) in Curk. Zgleda pa, da Apolloni zelo zaupa Jakovljeviću, kajti lani je dobival bolj malo priložnosti. Po prvi tekmi še ne moremo sodit, ampak upam, da bomo letos dobili manj golov kot lani.
V tem tednu naj bi igralci dobili še dve plači za nazaj, potem pa še tekma z Krko, upam da bomo tudi v Novem mestu zmagali. To bi bila lepa popotnica za prvo domačo tekmo, kar bi pomenilo, tudi kakšenga gledalca več na tribunah.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: ND Gorica

#225

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 14. Jul 2013 21:21

jaz sem bila. Gorica absolutni vladar igrišča, Triglav pa po številnih novincih nebogljen. Obramba triglava je imela precej težav z devetko. Gorica je delovala črvsto, bili so močnejši v duelih, na celi tekmi imeli sigurno 20 priložnosti ali več. Tale italijanski trener celo tekmo čepi ali stoji in daje nonstop navodila.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#226

Odgovor Napisal/-a iniesta » 14. Jul 2013 22:49

Ja Apolloni je čisto nasprotje Srebrota, ki je bil zelo miren in tih. Verjetno je kar dosti "kričal" na Široka, vsaj tako je bilo na prijateljskih tekmah.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: ND Gorica

#227

Odgovor Napisal/-a Pietro » 15. Jul 2013 01:05

Glede na tole je med novinci v Gorici tudi Kamerunec Solomon Enow.
http://www.nd-gorica.com/ekipa/first_team_2012_13/

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: ND Gorica

#228

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 15. Jul 2013 13:24

Apolloni se je precej drl na obrambo, sploh takrat, ko so Kranjčani prišli preveč blizu gola. Enega igralca je 2x poklical k sebi. Nisem videla, da bi se med tekmo kdaj usedel na klop, ene parkrat ga je 4. sodnik opozoril, da naj se drži tistega prostora, ki označuje, kje lahko stoji trener. Ko pa so Goričani zgrešili nekaj 100% šans, se je kar za glavo držal pa krilil. Če bi bili Goričani za odtenek bolj natančni, bi lahko Triglav spušil tudi s 5:0, kar bi bil čist realen rezultat nad videnim.

jaz sem rada med publiko, tisti vip prostor na tribuni mi ni všeč, zgleda kot ograda za ovce. Sem pa zmeraj na tistem delu tribune, ki so takoj za gostujočo klopjo, da pol malo opazujem reakcije gostujočega trenerja.

V triglavu se je pa ful pozna, da manjkajo ključni igralci. S tole enajsterico, ki je igrala včeraj, bodo hitro nabrali zaostanek na zadnjem mestu in posledično letijo v 2. ligo. na voljo imajo še en mesec prestopnega roka, da kaj izboljšajo, ker s temi novinci brez prvoligaških izkušenj nimajo šans za obstanek v 1. ligi.

Iniesta, V Kranju sem naštela 9 navijačev Gorice. :D :D

Aljaska
Prispevkov: 202
Pridružen: 27. Dec 2011 11:07

Re: ND Gorica

#229

Odgovor Napisal/-a Aljaska » 15. Jul 2013 16:31

Glede Vrtovca so se že zganili v klubu. Pranje umazanega perila v javnosti se nadaljuje ...

http://www.nd-gorica.com/novice/arhiv_n ... 514552579/

Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: ND Gorica

#230

Odgovor Napisal/-a Astoria » 16. Jul 2013 14:13

Gorica tudi na italijanski tv RAI SPORT :gor:

prispevek, kjer govori tudi Vrtovec http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/me ... ad5&page=0

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: ND Gorica

#231

Odgovor Napisal/-a Ceks » 16. Jul 2013 19:20

No ja, v tem prispevku so povzeli trenutno stranje Gorice. So pa jasno povedali, da je finančni in poslovni vodja celotne zadeve predsenik Parme, kar je dobro.

Chamberlain
Prispevkov: 613
Pridružen: 20. Dec 2011 14:30
Kraj: Cerklje ob Krki

Re: ND Gorica

#232

Odgovor Napisal/-a Chamberlain » 20. Jul 2013 10:01

Kako je sedaj s stanjem pri Gorici? So dobili igralci plače za nazaj?

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#233

Odgovor Napisal/-a iniesta » 20. Jul 2013 11:39

Prejšnji petek so dobili nekaj za nazaj. Če sem prav obveščen, pa do četrtka niso še nič dobili, mogoče so včeraj, ampak dvomim.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#234

Odgovor Napisal/-a iniesta » 27. Jul 2013 23:29

Kaj reči po prvi tekmi. Upal sem usaj na remi, žal smo nesrečno izgubili. V prvem polčasu veliko priložnosti, Domžale imle samo eno. V drugem začeli padat, Domžale vse bolj nevarne, uspeli izenačit, a kaj ko smo dobili gol v zadnji sekundi. Ekipi je treba dati čas, kajti če prihajajo vsaki teden novi igralci se ne morejo uigrati takoj. Glede okepitev Coda je zame dobra okrepitev, danes spet veliko poskusov, že premagal Vidamrja, žogo sem videl že v golo, ampak so zbili z črte, potem dober poskus z voljejem, pa še 2,3 dobre priložnosti, Bazoffia je tudi zelo borben, veliko preteče, Vanzo in Lapadula bom še malce počakal. Tale Aquilar, ki sem ga hvalil po tekmi z Šenčurjem pa je slab in se moram ugriznit v jezik, ko sem ga prehitro hvalil, zelo slab igralec. No jaz bom dal ekipi še malo časa ter jo ocenil, tam konec avgusta.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: ND Gorica

#235

Odgovor Napisal/-a Ceks » 28. Jul 2013 12:58

Mislim, da ima Gorica dobro ekipo. Včeraj so nesrečno izgubili, zaslužili so si vsaj točko ali več saj so celo tekmo napadali.

Ali je bilo kaj več ljudi na tribunah kot sicer?

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#236

Odgovor Napisal/-a iniesta » 28. Jul 2013 13:02

Glede na lansko povprečje, ki je bilo 300, nas je bilo okoli 500, morda kaj več. Bomo videli koliko jih bo naštel foto.
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

someone
Prispevkov: 36
Pridružen: 20. Dec 2011 00:01

Re: ND Gorica

#237

Odgovor Napisal/-a someone » 29. Jul 2013 13:43

interista ti mi morda lahko poveš koliko ima Nova Gorica z okolico prebivalstva (recimo temu metro območje: Šempeter,Solkan...). Ima Gorica navijače tudi iz nekoliko bolj oddaljene okolice (recimo do Bovca na sever, Idrije na vzhod, Kras na jugu...). In predvsem ali ima Gorica kakšnega navijača iz Stare Gorice? Ker gorica s svojimi (preteklimi) uspehi ima po mojem mnenju lep potencial, da bi postala tak regionalno močno podprt klub, kot je recimo na štajerskem Maribor. Seveda v manjši obliki.

Uporabniški avatar
iniesta
Prispevkov: 413
Pridružen: 20. Dec 2011 16:01
Klub: ND Gorica
Kraj: Primorska

Re: ND Gorica

#238

Odgovor Napisal/-a iniesta » 30. Jul 2013 20:12

Mislim, da ima mesto okoli 15.000 prebivalcev z okolico okoli 20.000-25.000, nebi vedel uglavnem točno. Glede na to, da sem jaz Krašovc, ti lahko povem, da odkar jaz redno hodim na tekme Gorice, to je zadnja 4 leta, nas z Krasa vedno manj hodi na tekme v Gorico. Recimo, da poznam veliko ljudi iz Krasa, ki so enkrat redno hodili na tekme v Gorico, sedaj pa prihajajo samo proti Mariboru in Olimpiji, pa še ne te tekme nebodo več hodili. Glede drugih regij, pa jaz mislim, da nas na tekme hodi predvsem iz širše okolice Gorice, problem je ker prebivalci Nove Gorice ne hodijo na tekme. Pa še en problem je, da mladina ne hodi na tekme, na tribunah prevladuje populacija 50+, kateri so hodili na tekme v zlatih časih Goriškega nogometa. Glede stare Gorice, pa poznam enega, ki kar redno hodi na tekme od Gorice.

Lp
GREMO PLAVI, PROTI NOVI ZMAGI!!!
Tim Matavz> Po srcu sem 'plav'. Gorica je tista opcija!

Ceks
Prispevkov: 661
Pridružen: 18. Jan 2012 16:34

Re: ND Gorica

#239

Odgovor Napisal/-a Ceks » 09. Avg 2013 22:38

V Gorici je vse več tujih igralcev, kar je sicer pozitivno, saj se tako krepi moštvo in konkurenca. Zanima me, če so se trener Apolloni in igralci naučili vsaj osnove slovenskega jezika. Sicer me tujci ne motijo, saj je tudi v drugih evropskih klubih veliko takih igralcev, ampak osnovni jezik v slovenskem klubu bi moral biti slovenščina.

Res, da je v Gorici dvojeznično območje, ampak če bo trener tukaj dolgo časa, bi bilo pošteno do navijačev, okolja in lige v kateri nastopa, da vsaj slovenskim članom ekipe daja navodila v slovenščini. Pravtako velja za izjave novinarjem.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6578
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: ND Gorica

#240

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 10. Avg 2013 14:45

Štel sem bolj na brzino, ampak mislim da je že 17 igralcev Parme v Gorici. :shock: Niti tej ne bodo mogli vsi igrati. zanima me, kakšni bodo čez čas odnosi v moštvu.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov