Prepričljivi zmagi po menjavi na trenerski klopi vijoličastih: sreča ali prava poteza?

Trenerja kadetske in mladinske ekipe NK Maribora, Matjaž Kek ml. in Tomaž Petrovič, nista dočakala dvoboja z Nafto. Na včerajšnjem obračunu proti Lendavčanom sta vijoličaste že vodila naslednika Keka in Petroviča. Kadete sedaj vodi Milan Žurman, mladinski kader pa je prevzel Danijel Širec.

Zamenjava trenerjev se je izkazala za pravilno odločitev, saj sta obe ekipi Maribora premagali Nafto z rezultatom 4:0. Na skupni lestvici so Mariborčani skočili iz 7. na 4. mesto.

EkipaTZNPTočke
1. A2S Celje22134543
2. Olimpija Ljubljana22125541
3. Bravo Mastercard22132741
4. Maribor2298535
5. Ilirija Extra-Lux22810434
6. Koper2297634
7. Brinje Grosuplje20104634
8. Domžale2285929
9. Nova KBM Aluminij2077628
10. Krka2277828
11. Kalcer Radomlje22721323
12. Mura22561121
13. Nafta 190322521517
14. Gorica22251511
Skupna lestvica 1.SKL in 1.SML

Recent Posts

Kaj se dogaja pri Gradu? Četrtoligaš bo igral v dresih z imenoma bratov Cipot

Pokalni vikend se nadaljuje tudi v Prekmurju, kjer bo NK Grad v šestnajstini finala pokala…

5 ur ago

Pokalni kaos v Sloveniji: izpadli Maribor, Olimpija, Mura, Koper, Nafta in Aluminij

Pokal Pivovarna Union je že v šestnajstini finala poskrbel za pravi potres v slovenskem nogometu.…

5 ur ago

Pokalna senzacija! Zadnjeuvrščene Brežice po preobratu izločile aktualnega pokalnega prvaka

Pokal Pivovarna Union še naprej prinaša presenečenja, ki jih v slovenskem nogometu ne manjka. Po…

5 ur ago

Nov pokalni šok! Triglav izločil Nafto, Mulalić ubranil dve enajstmetrovki

Pokal Pivovarna Union še naprej prinaša presenečenja in neusmiljeno izloča slovenske prvoligaše. Po Kopru je…

5 ur ago

Kaj se dogaja v Primorju? Občina razkrila, koliko denarja je namenila ajdovskemu klubu

Pri ND Primorje se finančne težave nadaljujejo, negotovost glede prihodnosti ajdovskega kluba pa ostaja velika.…

6 ur ago

Razkrit seznam 20 upnikov Domžal: kdo bo prejel največ in koliko denarja je še ostalo?

Stečaj Nogometnega kluba Domžale dobiva novo poglavje. Kot poroča Planet Nogomet, je stečajni upravitelj Ladislav…

6 ur ago