V včerajšnji zadnji tekmi 12. Kroga sta se v Kranju pomirila domači Triglav in Gorica. Zmage so se na koncu veselili Goričani, ki so z novimi tremi točkami potrdili tretje mesto pred reprezentančno pavzo.

Trener Goričanov Miran Srebrnič je po srečanju poudaril, da so njegovi varovanci igrali dobro in so zasluženo na koncu osvojili tri točke: »Mislim, da smo prvi polčas odigrali odlično. Po 1:0 bi morali tekmo rešiti, ampak nismo bili dovolj natančni in konkretni pri zadnjih podajah in zaključkih. Gol v zadnji minuti polčasa, nam je v ekipo vnesel malo ne sigurnosti. Kar se je videlo v začetku drugega polčasa, da je prišel Triglav do vodstva. Vendar potem s to enajstmetrovko, ko smo izenačili, smo imeli dovolj mirnosti, igralca več in smo tekmo obrnili, dali še dva gola. Če gledamo v celoti, moramo biti zadovoljni, igrali smo dobro in zasluženo zmagali to tekmo.«

Trener orlov Dejan Dončič  je po porazu poudaril, da je za slabši rezultat kriv tudi slabši začetek njegove ekipe: »Začeli smo malce slabše, zaradi nekaterih taktičnih stvari ni bilo tako kot smo se dogovorili. Potem v prvem polčasu po 30. minuti smo odigrali dobro. V drugem polčasu po izključitvi in po enajstmetrovki smo želeli, igralci so pokazali voljo, željo, žal smo na koncu izgubili tekmo.«