Categories: Drugo

Kdo bo najboljši v 2014?

Športni časnik Ekipa24 bo v sodelovanju z novinarji slovenskih medijev jutri še sedmo leto zapored razkril imena najboljših v ravnokar minulem letu. Naziv iz leta 2013 branijo Kevin Kampl, Srečko Katanec in Jan Oblak, ki pa se je v tokratnem izboru preselil v elitno kategorijo.

Ob Janu Oblaku in Kevinu Kamplu, ki je v lanskem glasovanju prejel kar 135 od 140 možnih točk, so med peterico kandidatov za najboljšega nogometaša leta še Samir Handanović, Aleš Mertelj in Milivoje Novaković. Srečko Katanec ima v izboru za trenerja leta ostro konkurenco v Luki Elsnerju, Matjažu Keku, Slaviši Stojanoviću in Anteju Šimundži, medtem ko se za naziv mladega nogometaša leta potegujejo Petar Stojanović, Andraž Šporar, Benjamin Verbič, Luka Zahović in Miha Zajc. Imena treh zmagovalcev bodo razkrita jutri.

V tokratnem glasovanju je sodelovalo 28 novinarjev, prvič je v izboru sodeloval tudi SNPortal. Medtem ko bomo imena najboljših izvedeli jutri, lahko sami že danes razkrijemo, kdo se je najbolje odrezal po naši oceni. Pet točk smo namenili Kevinu Kamplu, Petru Stojanoviću in Anteju Šimundži.

Recent Posts

7. krog Golgeter Premium lige: krog poln drame in napetih živcev

Če je kdo mislil, da se bo Golgeter Premium liga po nekaj odigranih krogih malce…

22 ur ago

Bravo lovi novega reprezentanta: Beninski bojevnik na poti v Šiško

Slovenski prvoligaški trg dobiva novo eksotično zanimivost. Bravo naj bi bil tik pred podpisom pogodbe…

23 ur ago

Legenda slovenskega futsala do 200. mejnika: “Vselej ga oblečeš s ponosom, kot da je prvič”

Slovenska futsal reprezentanca se je v Laškem znova zbrala z jasnim ciljem: priprava na evropsko…

23 ur ago

Poraz Slovenije v Kopru

Slovenska reprezentanca do 21 let je na tretji kvalifikacijski tekmi za uvrstitev na evropsko prvenstvo…

2 dneva ago

Mladinska reprezentanca po visoki zmagi do uvrstitve v naslednji krog

Slovenska mladinska reprezentanca se je uvrstila v elitni del kvalifikacij za uvrstitev na evropsko prvenstvo.…

2 dneva ago

Iličić iskreno o svojem najtemnejšem in najboljšem obdobju

Josip Iličić je v Kopru našel mir, a njegova zgodba ostaja ena najbolj dramatičnih v…

2 dneva ago