V sredo je bil odigran 21. krog 3 SNL center, ki pa ni ponudil pretiranih presenečenj, saj je vodilna peterica zabeležila nove zmage. Niz neporaženosti na domačih tleh je podaljšala Komenda, tokrat je bila z 1:0 boljša od Lesc, ki izgubile šele drugič letos. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, v drugem delu pa je srečanje znova odločil Vladan Petrović, ki je v 52. minuti dosegel 11. zadetek sezone, šestega v zadnjih treh tekmah.

Grosuplje je gostilo petouvrščeno Zagorje, ki je z minimalno zmago prekinilo niz Dolenjcev, saj Grosupeljčani na zadnjih petih srečanjih niso izgubili. Za deseto zmago Zasavcev je bil dovolj zadetek Nejca Vozlja iz 27. minute. Vodilni Bravo tudi na Gorenjskem ni imel težav, s 5:0 je odpravil Velesovo. Po 20 minutah igre so Ljubljančani vodili že z 0:4. Mrežo Velesovega je v peti minuti načel Marko Klemenčič, le tri minute kasneje je svoje dodal še najučinkovitejši igralec lige Jaka Corn. Dominantnemu Bravu je pomagal tudi Matevž Kuhar z zadetkom v lastna vrata, v 20. minuti pa je izid polčasa postavil Corn, ki je zabil že 28 zadetkov. Visoko zmago gostov je v 62. minuti potrdil Milan Tučić, z 18 zadetki drugi strelec lige. Bravo še naprej drži prednost petih točk pred Ilirijo, Velesovo pa je ostalo na predzadnjem mestu.

Pri Rudarju je gostoval Bled in z zmago 1:4 potrdil vlogo favorita. Gostje iz Gorenjske so kmalu povedli, z glavo je bil natančen Rok Grašič, to pa je bil tudi edini zadetek v prvem polčasu. Bled je v drugem delu igro prepustil Zasavcem, Blejci pa so izkoristili prostor za protinapade ter kaznovali napake domače obrambe, v 61. minuti je vodstvo povišal Nejc Ambrožič, šest minut kasneje pa je zmagovalca potrdil Ladislav Stanko. Sledil je zadetek Rudarja za znižanje zaostanka, po lepi akciji je bil natančen Daniel Katić, a so gostje že v naslednjem napadu znova zadeli, tokrat je bil v kazenskem prostoru najspretnejši Ermin Čamdžić. V 87. minuti je bil po prekršku na sredini igrišča z direktnim rdečim kartonom izključen domači igralec Žiga Cigole. Blejci nadaljujejo z zanesljivo igro in ostajajo v igri za napredovanje v 2. SNL.

Ilirijani so v Šiški gostili Šenčur, ki pa je moral priznati premoč. Domači so bili uspešni dvakrat, v prvem polčasu se je zadetka veselil Matic Povh, deset minut pred koncem pa je tri točke potrdil ljubljanski kapetan Lamin Diallo. Ilirija je zadržala korak z Bravom, medtem ko Bledu še naprej beži dve točki. Najvišje zmage kroga so se veselili igralci Save, ki so s 6:0 premagali Jevnico. Zmagovalec je bil odločen že po prvem polčasu, ko je bil dvakrat natančen David Bodiroža, po zadetek sta dosegla Nace Eržen in Bojan Obradović, tako so Kranjčani po 45 minutah igre vodili s 4:0. V drugem delu so bili domači uspešni še dvakrat, Matic Jerina je prednost povišal na 5:0, z drugim zadetkom na tekmi pa je končni rezultat postavil Obradović. Jevnica po zmagi nad Kolpo še drugič zapored ni uspela zatresti nasprotnikove mreže in ostaja na zadnjem mestu 3. SNL center.

Z večerno tekmo sta 21. krog zaprla Ivančna Gorica in Kolpa, začetek tekme pa je bil v znamenju slavnostne otvoritve novih reflektorjev. Gostje se na to niso ozirali in že v tretji minuti povedli z zadetkom Jerneja Štuklja. A Dolenjci so s tremi zadetki še v prvem polčasu prišli do preobrata, v 14. minuti je izenačil Tim Obrez, med strelce pa sta se vpisala še Janko Pene, ki je bil natančen v 21. minuti, in Uroš Palibrk. Po prvem polčasu je Ivančna vodila s 3:1, srečanje so uspešno zaključili z zadetkom Borisa Vidovića v 59. minuti. Kolpa je ostala na desetem mestu in bo še naprej trepetala za obstanek med tretjeligaši.