Prva tekma drugega kroga  je bila odigrana v Zagorju. Bravo je lažje kot je bilo pričakovano domov odnesel celoten izkupiček. Polne roke dela je imel tudi glavni sodnik, saj je podelil kar deset rumenih kartonov in rdečega v 60. minuti, ko je bil po drugem rumenem kartonu izključen domači igralec Ivica Perić. Že pred izključitvijo so gostje iz Ljubljane vodili z dvema zadetkoma prednosti. V 13. in 57. minuti sta svoja druga zadetka v sezoni dosegla Siniša Marinović in Jaka Corn. Za visoko zmago je takoj po izključitvi najprej zadel Matevž Fortin, v 89. minuti pa je končni izid postavil Dino Šunjerga.

Največ zadetkov v drugem krogu, kar devet, so videli gledalci v Kranju, kjer sta se pomerila domača Sava in Rudar Trbovlje. Po prvem polčasu, ki se je zaključil z vodstvom Kranjčanov z 2:0, ni bilo slutiti toče zadetkov v nadaljevanju tekme. Za vodstvo domačih sta zadela Tadej Mikić v 18. minuti in Jaka Jerina v 33. minuti. Po prihodu iz slačilnic je za znižanje vodstva najprej poskrbel Sašo Ribič, v naslednji minuti je na 3:1 z drugim zadetkom na tekmi povišal Tadej Mikić.  Gostje so ponovno uspeli znižati zaostanek preko Jana Bergerja, nato pa sta sledila še dva zadetka domačih, ko sta zadela Bojan Obradović (77′) in Dario Nikić (85′). V vrstah Rudarja je svoj drugi zadetek dosegel Sašo Ribič v 89. minuti, deveti zadetek na tekmi pa v 90. minuti domači igralec Jure Križaj, ki je v igro vstopil v drugem polčasu.

V Žireh si je drugo zmago priigrala favorizirana Ivančna Gorica. Že vdrugi minuti je sodnik pokazal na belo točko za gostujoče moštvo, iz katere je bil natančen Niko Snoj, ki je z enajstih metrov zadel tudi v prvem krogu. V deveti minuti je prvi zadetek v sezoni dosegel Denis Snoj, zmago pa je v 53. minuti potrdil Matevž Smrtnik. Ivančna Gorica je tekmo odigrala brez Nika Adamiča. V Lescah se je tekma končala brez zmagovalca, z izidom 2:2. Za domačine je bila to druga točka v sezoni, medtem ko so gostje osvojili svojo četrto. V vratih Lesc je tokrat stal Dejan Nikolić, ki je nadomestil zaradi izključitve v prvem krogu kaznovanega Anžeta Škerjanca. Goste je v osmi minuti v vodstvo popeljal Tadej Ferk, za izenačenje pa je v 35. minuti z zadetkom v lastno mrežo poskrbel Urban Jamnik. Leščani so le štiri minute po izenačenju z zadetkom Tadeja Fermiška tudi povedli. Tudi drugo tekmo zapored je moštvo Lesc tekmo zaključilo z desetimi igralci v polju, po tem ko je bil v 62. minuti, po drugem rumenem kartonu izključen Tilen Vrtačnik. Vodstva domačim ni uspelo zadržati, saj je v polno in za izenačenje v 82. minuti zadel Gregor Juričinec.

Ilirija je po spodrsljaju v prvem krogu uspela osvojiti prve tri točke, z zmago na domačem igrišču proti Kolpi. Delo domačim je otežilo dejstvo, da je bil že v 20. minuti izključen Dino Mahić, ki je hitro zbral dva rumena kartona. Zmago Ilirijanom je prinesel Marko Đoković, ki je bil uspešen v 34. Minuti, gostje pa kljub igralcu več na igrišču zadetka do konca tekme niso uspeli doseči. V gorenjskem derbiju na Jesenicah nismo videli zmagovalca, so pa Jeseničani zaradi grobe igre in ugovarjanj sodniku prejeli kar sedem rumenih kartonov. Na odmor se je po bledi igri obeh moštev odšlo brez zadetkov. Gostje z Bleda so po zaostanku iz 51. minute, ko je zadetek dosegel Samir Nuhanović, uspeli iztržiti točko, saj je v 70. minuti s strelom iz kazenskega udarca izenačil Luka Milinković.

Komenda je v edini nedeljski tekmi na domačem igrišču doživela nov poraz. Tokrat so z zadetkom več slavili Grosupeljčani. Za vodstvo gostov je najprej v 33. minuti zadel Rok Šporar, v drugem polčasu pa je bil z bele točke natančen Denis Boh. Kljub temu se domačini niso predali in preko Vladana Petroviča v 65. minuti znižali zaostanek, kar se je izkazalo kot končni rezultat tekme. Po zaključenem drugem krogu sta s stoodstotnim izkupičkom ostala le še Bravo in Ivančna Gorica, ki v novi sezoni še ni prejela zadetka