V devetem krogu so bile vodilne ekipe suverene z visokimi izidi. Tabor se je doma pomeril proti vselej neugodnim Biljam, a tudi to nalogo, tako kot že vse v preteklih tednih, opravil z odliko. Že po petih minutah je Sežance v vodstvo popeljal Gulič, rezultat je nedolgo zatem  podvojil Vukelić, delo pa je v zaključku dokončal še Petrovčič. Biljenci niso bili niti blizu kakšnemu morebitnemu drugačnemu rezultatu in že se poraja vprašanje, kdo sploh lahko ustavi Tabor.

Druga Adria je dosegla še gol več, a je bila tekma v Ajdovščini precej bolj zanimiva. Po golu Gorupa so domači namreč vodili vse do pol ure pred koncem, nato pa povsem popustili, kar so zeleno-beli izkoristili s štirimi zadetki.  Med strelce so se vpisali Lazar, Wilson, Keranović in Gulič, s čimer so Mirenci ohranili točkovni stik z najboljšimi. Še vedno je blizu tudi Jadran, ki se je tokrat nadigraval v Ilirski Bistrici. Že po slabe pol ure igre je bilo 0:3, zadela sta Stepančič in Peroša dvakrat, nato pa je domačim upanje na kratko vrnil Ivan Pastuhović. A v drugem delu so pesjani prek Rodice, Stepančiča in Reje zabili še tri gole, pri Bistričanih pa je Teo Pastuhović iz najstrožje kazni poskrbel le za kozmetični popravek.

Na Brajdi je Tolmin pričakoval kakšno novo točko proti letos neprepričljivi Izoli, a so gostje tokrat le zaigrali bolje. V prvem polčasu jih je v vodstvo popeljal Nikolić, Rakušček je v nadaljevanju izenačil, nato pa je na sceno spet stopil strelec prvega izolskega gola in deset minut pred koncem dodal še drugega za veliko gostujoče slavje. Tekma v Vipavi se je končala pričakovano, domači so nekonkurenčni postojni nasuli sedem golov.