Na zaostali tekmi desetega kroga v tretji ligi zahodne skupine smo videli dvoboj domače zasedbe Adrie in gostov iz Gorenjske. To je bilo njuno tretje medsebojno srečanje, in prvi dve je dobilo moštvo iz Primorske z izidoma 3:0 in 4:2. Tokrat je bila tekma bolj izenačena in negotova. Domačine je v vodstvo že v šesti minuti popeljal 22-letni napadalec Matej Žižmond, ki je bil uspešen z enajstmetrovke. To je bil njegov deseti nastop in peti gol. Nato pa smo le v dveh minutah videli dva gola. Na 2:0 je s svojim četrtim golom sezone povišal Nik Masten. Nato pa je le dve minuti kasneje končni izid postavil napadalec Lesc Izodor-Erazem Kamšek, ki je zabil svoj četrti gol. V vrtatih ekipe Šobec Lesce je svojo tretjo tekmo odbranil 17-letni Juš Rooss. Zadnjih 10. minut srečanja so imeli gostje igralca več, ko je le v sedemnajstih minutah prejel dva kartona Erik Pavletič. Slednji 20-letni vezist Adrie je prišel v igro v 63 minuti, ko je zamenjal Boštjana Klepaca.

V naslednjem krogu bo Šobec Lesce na domačem igrišču gostil ekipo Fama Vipava. Tekma bo prihodnjo soboto ob petih popoldne. Adria Miren pa bo gostovala na Gorenjskem (sobota ob 17:00) pri moštvu Arol Škofja Loka.